2024. Szeptember 20. - 23:30:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639868 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 28. - 16:12:58
Válasz #555
Nem elérhető

Benji


Sziasztok! Vélemények? Esetleg tapasztalatok? Valaki használt e már??   http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/NEBIDO_1000_mg_4_ml_oldatos_injekcio/14559

2008. Március 28. - 16:17:43
Válasz #556
Nem elérhető

Boiler



2008. Március 28. - 16:18:27
Válasz #557
Nem elérhető

NaturalBoy


Nem mindenkinek egyforma a genetikája,de a gyakorlatban azt veszem észre,hogy nincs rossz genetika.Mert mindegy hogy valaki ektomorf vagy mezomorf mindekettőt fel tudja használni  a testépítésben csak az egyik szálkásításkor jön jól a műásik tömegelésnél.Akinek nagyon könnyen jön fel a súly az viszont nehezebben szálkásítja és dolgozza ki az izmait.
Van egy ismerősöm aki egyszerűen bármennyit ehet nem jön fel a zsír neki.De mivel rengeteget eszik ezért láthatóan nő az izma csak lassan fokozatosan de egész évben annyira száraz,hogy minden ér meg izomrost látszik.
Szerintem aki nem tervezi a versenyzést annak fölösleges szteroidokhoz nyúlni,mert naturál is el lehet érni egy jó strand fizikumot ami bejön a csajoknak,ugyanakkor aki versenyezni szeretne annak elengedhetetlen  a szteroid.Nem hiszem,hogy komoly és látványos fizikumot lehetne építeni nélkülük egy idő után.Ahogy a szerek is fejlődnek ma már oylan evolúciós szörnyek vanank a színpadokon mint Coleman vagy Jay Cutler.
Ugyan úgy ahogy a Forma 1 a technika sportja és lehet valaki bármiylen jó pilóta a kocsin múlik,a testépítés pedig a tápkiegek és a szteroidok fejlődésének a sportja.Ez nem saját gondolat valahol olvastam de már nem emlékszem hol. :-\
De szerintem 100%-ban igaz.Régebben elképzelhetetlen lett volna olyan karaktereket látni a színpadokon mint most szinte bármelyik Mr.Olympia résztvevő.Szóval aki nem szeretne versenyezni szerintem bne kockáztasson és ne koxoljon.
És genetikától függetlenül kitartással és akaraterővel mindent el lehet érni úgyhogy mindenkinek hajrá!

2008. Március 28. - 17:37:03
Válasz #558

X fuell

Vendég
Nem mindenkinek egyforma a genetikája,de a gyakorlatban azt veszem észre,hogy nincs rossz genetika.Mert mindegy hogy valaki ektomorf vagy mezomorf mindekettőt fel tudja használni  a testépítésben csak az egyik szálkásításkor jön jól a műásik tömegelésnél.Akinek nagyon könnyen jön fel a súly az viszont nehezebben szálkásítja és dolgozza ki az izmait.
Van egy ismerősöm aki egyszerűen bármennyit ehet nem jön fel a zsír neki.De mivel rengeteget eszik ezért láthatóan nő az izma csak lassan fokozatosan de egész évben annyira száraz,hogy minden ér meg izomrost látszik.
Szerintem aki nem tervezi a versenyzést annak fölösleges szteroidokhoz nyúlni,mert naturál is el lehet érni egy jó strand fizikumot ami bejön a csajoknak,ugyanakkor aki versenyezni szeretne annak elengedhetetlen  a szteroid.Nem hiszem,hogy komoly és látványos fizikumot lehetne építeni nélkülük egy idő után.Ahogy a szerek is fejlődnek ma már oylan evolúciós szörnyek vanank a színpadokon mint Coleman vagy Jay Cutler.
Ugyan úgy ahogy a Forma 1 a technika sportja és lehet valaki bármiylen jó pilóta a kocsin múlik,a testépítés pedig a tápkiegek és a szteroidok fejlődésének a sportja.Ez nem saját gondolat valahol olvastam de már nem emlékszem hol. :-\
De szerintem 100%-ban igaz.Régebben elképzelhetetlen lett volna olyan karaktereket látni a színpadokon mint most szinte bármelyik Mr.Olympia résztvevő.Szóval aki nem szeretne versenyezni szerintem bne kockáztasson és ne koxoljon.
És genetikától függetlenül kitartással és akaraterővel mindent el lehet érni úgyhogy mindenkinek hajrá!


Nyílt és egyenes beszéd! ;)

2008. Március 28. - 18:28:00
Válasz #559
Nem elérhető

Lalika85


Nem mindenkinek egyforma a genetikája,de a gyakorlatban azt veszem észre,hogy nincs rossz genetika.Mert mindegy hogy valaki ektomorf vagy mezomorf mindekettőt fel tudja használni  a testépítésben csak az egyik szálkásításkor jön jól a műásik tömegelésnél.Akinek nagyon könnyen jön fel a súly az viszont nehezebben szálkásítja és dolgozza ki az izmait.
Van egy ismerősöm aki egyszerűen bármennyit ehet nem jön fel a zsír neki.De mivel rengeteget eszik ezért láthatóan nő az izma csak lassan fokozatosan de egész évben annyira száraz,hogy minden ér meg izomrost látszik.
Szerintem aki nem tervezi a versenyzést annak fölösleges szteroidokhoz nyúlni,mert naturál is el lehet érni egy jó strand fizikumot ami bejön a csajoknak,ugyanakkor aki versenyezni szeretne annak elengedhetetlen  a szteroid.Nem hiszem,hogy komoly és látványos fizikumot lehetne építeni nélkülük egy idő után.Ahogy a szerek is fejlődnek ma már oylan evolúciós szörnyek vanank a színpadokon mint Coleman vagy Jay Cutler.
Ugyan úgy ahogy a Forma 1 a technika sportja és lehet valaki bármiylen jó pilóta a kocsin múlik,a testépítés pedig a tápkiegek és a szteroidok fejlődésének a sportja.Ez nem saját gondolat valahol olvastam de már nem emlékszem hol. :-\
De szerintem 100%-ban igaz.Régebben elképzelhetetlen lett volna olyan karaktereket látni a színpadokon mint most szinte bármelyik Mr.Olympia résztvevő.Szóval aki nem szeretne versenyezni szerintem bne kockáztasson és ne koxoljon.
És genetikától függetlenül kitartással és akaraterővel mindent el lehet érni úgyhogy mindenkinek hajrá!


Ez jó volt!!!  Több ilyen gondolatot is  :-)!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 28. - 19:20:22
Válasz #560
Nem elérhető

NaturalBoy


Köszi X fuell és Lalika85,lassan zavarba jövök  ;D
Egyébként,ezek nem valami világmegváltó gondolatok csak az én eddigi tapasztalataim egy része.Megkerestem nektek,a Forma 1-es hasonlatom eredetét,hogy hol is olvastam.Az Extremefit 2006 július-augusztusi számában a Mit mivel szedjek című rovatban Német István írta.Szó szerint ezt: "Ma.ahogy az autóversenyzés egy technikai sportág,a testépítés egy táplálkozástudományi és táplálékkiegészítőkön (azért valjuk meg szteroidokon is-NaturalBoy-) alapuló sportág.A tudomány és az ipar villámsebesen fejlődik ezen  a területen.Ahhoz hogy a gokarttól eljuss a Forma 1-ig rengeteg tapasztalat szükségeltetik,de hiába lenne a sok tapasztalat,ha közben nem cserélődik ki a kocsi a segged alatt.Lehetsz te a legképzetebb pilóta.ha nincs meg a technikai háttér képtelen leszel kiteljesíteni a potenciálodat."
Szóval a példa steve mestertől ered.
Azért jó pont,hogy 2 Extremefitbe kelett belelapoznom és megtaláltam és idéztem.Figyelek az Extremefit rovataira nem csak aképeket nézegetem ám,mert láttam pár iylet a teremben ahová járok !+"%

2008. Március 28. - 19:28:13
Válasz #561
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi X fuell és Lalika85,lassan zavarba jövök  ;D
Egyébként,ezek nem valami világmegváltó gondolatok csak az én eddigi tapasztalataim egy része.Megkerestem nektek,a Forma 1-es hasonlatom eredetét,hogy hol is olvastam.Az Extremefit 2006 július-augusztusi számában a Mit mivel szedjek című rovatban Német István írta.Szó szerint ezt: "Ma.ahogy az autóversenyzés egy technikai sportág,a testépítés egy táplálkozástudományi és táplálékkiegészítőkön (azért valjuk meg szteroidokon is-NaturalBoy-) alapuló sportág.A tudomány és az ipar villámsebesen fejlődik ezen  a területen.Ahhoz hogy a gokarttól eljuss a Forma 1-ig rengeteg tapasztalat szükségeltetik,de hiába lenne a sok tapasztalat,ha közben nem cserélődik ki a kocsi a segged alatt.Lehetsz te a legképzetebb pilóta.ha nincs meg a technikai háttér képtelen leszel kiteljesíteni a potenciálodat."
Szóval a példa steve mestertől ered.
Azért jó pont,hogy 2 Extremefitbe kelett belelapoznom és megtaláltam és idéztem.Figyelek az Extremefit rovataira nem csak aképeket nézegetem ám,mert láttam pár iylet a teremben ahová járok !+"%

Ettől függetlenül a "nincs rossz genetika" dologgal nem értek egyet, bár az is tény, hogy van egy szint, amit egy bizonyos genetikai adottság nélkül lehetetlen megugrani, tolhatsz te akármit. Azt gondolom nem az én szintemen van ez, de biztos vagyok benne hogy csak akarattal nem tudod megugrani ezt. Ha lehetne, mindenki qrva izmos lenne  ;D

2008. Március 28. - 19:35:44
Válasz #562
Nem elérhető

NaturalBoy


Nehogy félreértés legyen.Én sem azt gondolom,hogy bárkiből lehetne Mr. Olympia,mert a genetika nem számít.Csak nagyon sok testépítő van aki mindent a genetikára fog és feladják vagy hjogy "korigálják" a rossz genetikájukat rögtön szetroidhoz nyúlnak.Holott egy kicsivell több erőfeszítéssel sokkal többet ki tud magából hozni egy ember mint azt esetleg előtte gondolta volna.

2008. Március 28. - 19:39:43
Válasz #563
Nem elérhető

NaturalBoy


Véletlenül küldtem el még nincs vége...

Szóval én csak azt mondtam,hogy egy kicsivel nagyonn erőfeszítéssel bármiylen genetikát ki lehet használni a céljainkhoz.Aki hard gainer az valószínüleg a zsírt jobban égeti ezért szálkásításnál ezt tudja kihasználni a ducibb testalkatúak pedig könnyebben növelnek izmot,de a diátára jobban kell figyelniük.Szóval nem azt mondom hogy bárki Mr. Olympia fizikummal rendelkezik,de hogy sokkal többet tudna magából kihozni nagyobb odafigyeléssel és okosan használva azt a genetikát amivel már rendelkezik az is biztos.Erre egy egyszerű és jó példa ha megfigyeljük az erős-gyenge testrészeket.Mindenkinek van egy kimondottan erős izomcsoprtja (tehát nem lehet rossz genetkiája) és mindenkinek van egy kimondottan rossz izomcsoprtja.

2008. Március 28. - 19:54:31
Válasz #564
Nem elérhető

God Vazzeg


Véletlenül küldtem el még nincs vége...

Szóval én csak azt mondtam,hogy egy kicsivel nagyonn erőfeszítéssel bármiylen genetikát ki lehet használni a céljainkhoz.Aki hard gainer az valószínüleg a zsírt jobban égeti ezért szálkásításnál ezt tudja kihasználni a ducibb testalkatúak pedig könnyebben növelnek izmot,de a diátára jobban kell figyelniük.Szóval nem azt mondom hogy bárki Mr. Olympia fizikummal rendelkezik,de hogy sokkal többet tudna magából kihozni nagyobb odafigyeléssel és okosan használva azt a genetikát amivel már rendelkezik az is biztos.Erre egy egyszerű és jó példa ha megfigyeljük az erős-gyenge testrészeket.Mindenkinek van egy kimondottan erős izomcsoprtja (tehát nem lehet rossz genetkiája) és mindenkinek van egy kimondottan rossz izomcsoprtja.

Ez így rendben van, de az előzőben írt "bárki bármire képes akarattal" című dologra írtam amit írtam  ;-oo-; Lelkesítő nagyon, de nem igaz  :-} Sajnos  :-/--

2008. Március 28. - 20:00:13
Válasz #565
Nem elérhető

vadászmester


Steve!

Légyszi válaszolj az #534-es hozzászólásomra.

Ha gondolod, jöhet priviben is.

Nagyon köszi.

2008. Március 28. - 20:00:13
Válasz #566
Nem elérhető

Flex01


A Nebido gyakorlatilag az Andriol innyektálható változata!
Igazából kár beszélin róla az ára miatt (4 adag huszonezer forint) ha mégis beinvesztálsz akkor 1 nagyon pozitív oldal van a dologban mégpedig ,hogy tuti eredeti, egyépként ugytudom ,hogy az undecanoát egy visznylag lasabb észter tehát elég heti szinten 1x 2x adagolni.
Mivel a tesztoszteronok között csak a felszabadulási idő vátozik szerintem érdemesebb más kevésbé költséges szert választanod.

2008. Március 28. - 21:26:45
Válasz #567
Nem elérhető

moszad


Véletlenül küldtem el még nincs vége...

Szóval én csak azt mondtam,hogy egy kicsivel nagyonn erőfeszítéssel bármiylen genetikát ki lehet használni a céljainkhoz.Aki hard gainer az valószínüleg a zsírt jobban égeti ezért szálkásításnál ezt tudja kihasználni a ducibb testalkatúak pedig könnyebben növelnek izmot,de a diátára jobban kell figyelniük.Szóval nem azt mondom hogy bárki Mr. Olympia fizikummal rendelkezik,de hogy sokkal többet tudna magából kihozni nagyobb odafigyeléssel és okosan használva azt a genetikát amivel már rendelkezik az is biztos.Erre egy egyszerű és jó példa ha megfigyeljük az erős-gyenge testrészeket.Mindenkinek van egy kimondottan erős izomcsoprtja (tehát nem lehet rossz genetkiája) és mindenkinek van egy kimondottan rossz izomcsoprtja.

Nekem sajnos egy kimondottan erős izomcsoportom sincs.  ;D  ?:-/
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 28. - 21:26:45
Válasz #568
Nem elérhető

Benji


Köszönöm a hozzászólást!

2008. Március 28. - 21:43:29
Válasz #569
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!

Néhány dolgot a Sustanon 25O-ről, ami a köztudatban úgy él, mint az egyik legütősebb cucc:

Régen hasznátam még ún. barna üveges Sustát, amin papírcimke volt. A gyártóra nem igazán emlékszem. Na az nagyot nyomott!!!! Én max. heti kettőt nyomtam belőle, a szúrás helye nem fájt, nem görcsösödött be és nagyon jól hatott!!!

Utána jött ez a fehér üvegampullás, rajta sárga színű felirattal. 3 db. amp. van egy kék-fehér színű papírdobozban. Ha jól tévedek, pakisztáni téma. Na az nem sok szart ért. Az ára is durva volt (szerintem) 1.1OO.- Ft./amp. áron jutottam hozzá. Talán ebben a topicban láttam is róla képet. Az ampulla még reszelős, nem "törős". Nálunk nagyon sokan panaszkodtak rá, errefelé ezt váltotta fel a Testoplex3OO. (bocsi)

Te - illetve akik az ismerősi körödben nyomták - mit hallottál erről a Sustáról?



Az általad említettekről nem tudok nyilatkozni, de jelenleg az egyiptomi és a szlovák az ami frankó. Sztem...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."