2024. Szeptember 21. - 06:30:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639914 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 16. - 18:26:37
Válasz #465
Nem elérhető

God Vazzeg


Az fasza.... :(  Véleményed szerint mit kellett volna/kellene éreznem a 2 hét végén. Jelenleg itt tartok eddig 4 amp van bennem. Heti kettő majd a 4-5 héten heti 3 amp-ot szeretnék szúrni.

Azt valójában nem tudom,hogy mit kellene NEKED érezned a 2.héten.De az tuti,hogy nem feldagadt négerpöcsűnek kellene érezned magad ,aki 90-éves "tágpunájú" öregasszonyokat akar töcskölni a sötétben...az tuti

Váháhááááá de jót röhögtem, köszi Johnny  :-)!  :-){ Még a könnyem is folyik  Łł=

2008. Március 16. - 18:58:29
Válasz #466
Nem elérhető

L


Az fasza.... :(  Véleményed szerint mit kellett volna/kellene éreznem a 2 hét végén. Jelenleg itt tartok eddig 4 amp van bennem. Heti kettő majd a 4-5 héten heti 3 amp-ot szeretnék szúrni.

Azt valójában nem tudom,hogy mit kellene NEKED érezned a 2.héten.De az tuti,hogy nem feldagadt négerpöcsűnek kellene érezned magad ,aki 90-éves "tágpunájú" öregasszonyokat akar töcskölni a sötétben...az tuti

áááááááááááááááá ;D Nem véletlen vagy Te a mester! :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 16. - 21:04:40
Válasz #467
Nem elérhető

tomi


Nekem Boiler hozzászólása tec'ett ment a + :D
Up the dose, lift the most!

2008. Március 17. - 00:03:12
Válasz #468
Nem elérhető

Loncy


Izomboy itt van még közöttünk?
"Mert muszály"

2008. Március 17. - 00:06:27
Válasz #469
Nem elérhető

sany80


Nem tudom ezeknek az embereknek honnan fordul meg ilyen a fejukbe hogy szurjak magukat.Ugyanis szerintem a testepites nem csak arol szol hogy legyunk nagyon izmosak (vagyis az az elsodleges)de az egeszsseges taplakozasrol is szol ez az egesz.Tehat ha szurja magat atol meg a taplalkozasaba nem lesz valtozas ugyan ugy eszi tovabb a szemet kajat.Persze tudom gyorsan akkar izmos lenni mert jon a nyar!En is igy voltam mikor elkeztem gyorssan akartam izmos leni de aztan ket het alat rajotem nem ugy megy az.Szerintem mindenki gondoljon a melekhatasokra is nem er az egesz anyit hogy pl a maj foladja a szolgalatot.En meg sok legalis szernel is gondolkozok rajata es ha a majam karosodik nem er anyit nekem.De ez csak az en velemenyem!

2008. Március 17. - 12:15:30
Válasz #470
Nem elérhető

Boiler


Nah akkor válaszok.  Még rám tiszta izom 20 kiló????? 88kg vagyok vízhajtás és diéta után. nagyjából 3 hónapja natur kivéve ezt a pár hetet. Ha még 88 kg-ra fel lehet tisztán 20 kg izmot pakolni akkor minek használnak az emberek kokszot?? =/+'

2.: honnan veszed, hogy nekem a táplálkozás  /7% nem fontos és az edzés laza másodlagos???? Nem sokan edzenek nálunk annyira keményen, mint én. Nagyobb a hangsúly az edzésen, mint a kiegészítésen, de ha már használok kiegészítést akkor szeretném ha nem kamus lenne. / eggyesek minden sz.rt magikba szúrnak: ha ilyen segítséget kapnak, hogy ez jó anyag és nem kamus közben az, (magukba gondolva:nehogy mán ez a suttyó utól érjen vagy esetleg lehadjon a fejlődésben odaadom neki ezt....) Ez itt a probléma meg a pénzéhesség. Minnél jobban hígítani ujra ampullázni és eladni.

3.:Jonny nah ez az igazi segítség....

4.: Tomi kössz szépen.  ;-oo-;

Akármit is mondtok és gondoltok rólam az nem különösképp érdekel, az már viszont igen hogy hozzá tehettem tapasztalatomat a témához és segíthetek másoknak esetleg intő példával szolgálhatok e téren mit ne tegyenek.


2008. Március 17. - 13:38:15
Válasz #471
Nem elérhető

God Vazzeg


Nah akkor válaszok.  Még rám tiszta izom 20 kiló????? 88kg vagyok vízhajtás és diéta után. nagyjából 3 hónapja natur kivéve ezt a pár hetet. Ha még 88 kg-ra fel lehet tisztán 20 kg izmot pakolni akkor minek használnak az emberek kokszot?? =/+'

2.: honnan veszed, hogy nekem a táplálkozás  /7% nem fontos és az edzés laza másodlagos???? Nem sokan edzenek nálunk annyira keményen, mint én. Nagyobb a hangsúly az edzésen, mint a kiegészítésen, de ha már használok kiegészítést akkor szeretném ha nem kamus lenne. / eggyesek minden sz.rt magikba szúrnak: ha ilyen segítséget kapnak, hogy ez jó anyag és nem kamus közben az, (magukba gondolva:nehogy mán ez a suttyó utól érjen vagy esetleg lehadjon a fejlődésben odaadom neki ezt....) Ez itt a probléma meg a pénzéhesség. Minnél jobban hígítani ujra ampullázni és eladni.

3.:Jonny nah ez az igazi segítség....

4.: Tomi kössz szépen.  ;-oo-;

Akármit is mondtok és gondoltok rólam az nem különösképp érdekel, az már viszont igen hogy hozzá tehettem tapasztalatomat a témához és segíthetek másoknak esetleg intő példával szolgálhatok e téren mit ne tegyenek.



Nem is ezzel van a baj, hanem a kezdők ezt nem "intő példának" fogják venni, hanem csak azt látják hogy 70 kilósan elkezdted, most vagy 88kg, és ez milyen jó. A többi nem érdekli őket.. Persze ne legyen igazam  ;-oo-; Én amúgy örülök hogy beírtad a sztoridat, tutira veszem, hogy sok kezdőnek lennének hasonló kis sztorijai, és ha már egy magára ismer, vagy elgondolkozik ezen, már nem írtad be hiába. Azt meg eléggé utópisztikus lenne elképzelni, hogy mindenkinek jó cuccot adnak, ha látják rajtad hogy nem értesz hozzá, vagy kezdő szinten vagy, úgyis te kapod a "sz@rt". Szerintem..  o:)

2008. Március 17. - 14:50:18
Válasz #472
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member








Akármit is mondtok és gondoltok rólam az nem különösképp érdekel, az már viszont igen hogy hozzá tehettem tapasztalatomat a témához és segíthetek másoknak esetleg intő példával szolgálhatok e téren mit ne tegyenek.


Szívesen segítek,ha értelmes kérdésekre kell válaszolnom..Most akkor végülis hány kg is vagy??70kg v 88kg ????....Mert ugye ez sem mindegy.Te tudod hogy folyamatosan szar és "kamus" cuccokat vásárolsz,de azon kívül hogy "akko mit vegyek még" más kérdést nem igazán akarsz peddzegetni(a tágpunájű öregasszonyokon kívül).Például feltehetted volna kérdésnek mondjuk Efit-nek is azt hogy:"csalódtam a koxban,mert mindíg becsaptak a dílerek,ezért megpróbálok tisztán izomtömeget felszedni,tudnál valami ütős stack-et ajánlani?"
Az előbbi a 70kg-os életedre volt a válasz,aki butaságokat vásárolt nagyon rossz emberektől..A következő pedig a 88kg-os testsúlyú életednek szól(mivel tényleg nem tudtam eldönteni hogy mennyi is a súlyod az írásod alapján,remélem azért nem vagy skizo ;-oo-;:
Gratulálok Boiler,azt gondolom,hogy nem csaptak be a dílerek és a legjobb minőségű szereket vásároltad tőlük,ezen felül külön gratuláció,hogy valószínűleg jó tápkiegeket használtál és jól táplálkoztál,hisz 18kg izmot felszedni nem kis dolog.Tehát a legjobb úton haladsz,hisz lenyűgöző adatokat közöltél a fejlődésedről,tehát respekt.És külön kérem Efit-ethogy léptessen elő Mester-ré a Fórumon...(ja és add meg a dílered számát) o:) o:) o:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 17. - 15:03:38
Válasz #473
Nem elérhető

George


(magukba gondolva:nehogy mán ez a suttyó utól érjen vagy esetleg lehadjon a fejlődésben odaadom neki ezt....)

Akármit is mondtok és gondoltok rólam az nem különösképp érdekel, az már viszont igen hogy hozzá tehettem tapasztalatomat a témához és segíthetek másoknak esetleg intő példával szolgálhatok e téren mit ne tegyenek.

1. Az ilyen gondolkodású autósok kerülnek a leghamarabb az árokba, vagy csavarodnak fel egy fára az út mellett. Mikor először megláttam Pistit (Namat) egy újságban, és benne volt a cikkben, hogy még csak 4 éve edz, én meg nyomtam már régebb óta, nem az volt az első gondolatom, hogy "bassza meg, gyors nyomok valamit, mert ez a suttyó már így is lehagyott".

2. Igazad van, ne is érdekeljen, hogy ki mit mond rólad. Itt csupa hülye bunkó van, aki csak arra vár, hogy jól leoltsa az embereket(mér' mindig a szteroid topikban sértődik meg mindenki ;D). Mindenki jó valamire. Ha másra nem, akkor elrettentő példának.

2008. Március 17. - 16:18:53
Válasz #474
Nem elérhető

Flex01


18 kg izom  @-o
Ahoz sokaknak 1 élet is kevés de biztos a genetika meghatározó, kár hogy nekem nem volt szerencsém mert ha 1 év alatt 2-4 kg izom feljön az már csoda....nekem..... talán ha egész évben csak erre kellene koncentrálni és végig menne az okosság (amit meg a szerveim nem tolerálnák).
Vagy körülöttem mindenki rosszul csinál valamit velem együtt  ????...

2008. Március 17. - 16:25:44
Válasz #475
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
18 kg izom  @-o
Ahoz sokaknak 1 élet is kevés de biztos a genetika meghatározó, kár hogy nekem nem volt szerencsém mert ha 1 év alatt 2-4 kg izom feljön az már csoda....nekem..... talán ha egész évben csak erre kellene koncentrálni és végig menne az okosság (amit meg a szerveim nem tolerálnák).
Vagy körülöttem mindenki rosszul csinál valamit velem együtt  ????...
Ne vegyétek már komolyan azt a 18 kg-t... ;D

Akkor itt egy találós kérdés:

Ha amikor elkezdtem edzeni (1999 nyarán) 55 kiló, majd 2001 nyarán 90 kg voltam, akkor 2 év alatt hány kiló izmot építettem fel, tekintve hogy 2007 ősszel 91 kg volt a versenysúlyom...?


 ????...


 ;D

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 17. - 16:26:29
Válasz #476
Nem elérhető

endre66



2008. Március 17. - 16:37:12
Válasz #477
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 8-}  Amíg nem tudod hogy "kitől" és "mit" vegyél,addig nem is értél még meg a kokszolásra!  d:)


2008. Március 17. - 16:44:15
Válasz #478
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
8-}  Amíg nem tudod hogy "kitől" és "mit" vegyél,addig nem is értél még meg a kokszolásra!  d:)


:-[ :'(







 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 17. - 16:49:18
Válasz #479
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
8-}  Amíg nem tudod hogy "kitől" és "mit" vegyél,addig nem is értél még meg a kokszolásra!  d:)


:-[ :'(







 ;D


Jóvanna Pisti! Írjad:  Kok Szilárd 06 90 234 2349  Csak eredeti van! Mindenről van hozzá eredetiség papír...+...a gyártó ajánlása.  ;D