2024. Szeptember 21. - 10:27:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639944 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Március 13. - 23:40:33
Válasz #435
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem spec. van otthon kb 2000 szem metiltesztó, kb 20 éves. Soha nem szedtem, de 15 évesen elhittem hogy nekem ez kell. Majd jó lesz valamire. Aztán most a pince lomtalanításakor találtam meg. Eldugam és elfelejtettem.  ;D

Dobhatod ki  :-)!

Igen. Nagyjából ezt is terveztem vele kapcsolatban. Már amikor megvettem akkor is.  ;D
Pláne mostanában beleszaladtam nagyon közeli szemlélőként egy csaknem végstádiumú májbetegségbe.... Hát basszus... legyek inkább Sebeők János minthogy egyek bármi ilyen szart..

Teljesen egyetértek, az egészség a legfontosabb, hiszen azért csináljuk nemde?!  8-)

2008. Március 14. - 06:48:14
Válasz #436
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Persze hogy az egészség miatt csináljuk,hisz Jay,Ronnie,Martinez,meg a többiek is azért csinálják ;D.Na jó,félretéve a viccet,még jó,hogy annak idején nem szedted be azt sok szutykot,főleg az akkori ismereteiddel,mert a metyltesztoszteron a legjobb,ha agresszív,pattanásos,akarsz lenni,meg le akarod terhelni a májat,arra jó a sör bácsi is ;D(mértékkel). ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 14. - 15:15:29
Válasz #437
Nem elérhető

L


Csumi!

Akkor én is hozzá tenném egy kis tapasztalatomat ehhez a témához. Jelenleg a 3-ik kúrám elején tartok (2 hét).

Nos akkor a legelején kezdeném. Régebb óta foglalkozom a testépítéssel, de csak időszakos edzéseim voltak amik szerintem jelentéktelenek. Aztán úgy döntöttem elkezdek vele komolyabban foglalkozni. Az első kúrám összetevői:
100 danabol
20 amp deca (görög)
10 amp susta (paki)

A mikor elkezdtem 70kg voltam. Sajnos öregem genetikáját örököltem és nem tudtam hízni semmitől. Gondoltam én de nem így van...
Szal 100 danával kezdtem föl vezetésképp. Soha többet nem fogok ilyen szart szedni. Miért? Hát azért mert két és fél hét alatt 10 kg ugrott rám tisztavíz! A zoknim nem tudtam magam fölhúzni. Mire elfogyott addigra már 70-ről 84-re híztam. Ezután kezdetm el heti 1 deca 1 susta kombinációmat. Persze hogy kamus volt a görög deca amiből aztán már heti 3-at toltam semmi sikerrel, mert ah ment ki a danából megmaradt víz úgy csökkent a testsúlyom. A susta az nekem nagyon bevállt és hatalmas erőre tettem szert neki köszönhetően. Aztán sajnos egyéb kifolyó okokból ki maradt utánna 4 hét edzés. Borzasztóan vissza estem. Erőben a tömegem maradt 78-79 kg. Ez pipát érdemel. Aztán döntöttem úgy hogy kipróbálom valami jobb párosítást testoplex meg enantát. Nálunk páran szúrták és mondták legjobb anyag bla-bla. Netem nem találtam róla írást sehol így kipróbáltam. Bár ne tettem volna. Nem beszámítható helyről vettünk anyagot ez is a mi hibánk keresve az olcsó cuccot. 1100 huf plex  500 ena. Nah az enantát szine olyan volt mint a víz(kamu). Plex? Semmi erő plussz ki..szott 10 kiló rám jött,meg olyan szőrös lettem tőle mint a majom. Tanulság? a sz.rra is hízok 10 kilót de semmi értelme plussz 100ezer minusz a kamus cuccra. Lehetőleg próbáljátok megbízható helyről venni és ne próbálkozni olcsó anyagokkal.

Nah és akkor most megemlíteném a jelenlegi cuccost ez pedig nem más mint a Parabolán. Utánna olvastam és elvileg ebből sincs a 80-as évek óta megbízható. Na most akitől vettem ő azt mondta ez új nagyon és nem régóta gyártyák ismét. Eddig még aki tőle vett anyagot mindenki fejlődött úgy ahogyan kellett. Ebben bízok én is és remélem nem b..tak át megint mert akkor már sírni fogok.
Valaki szúrt már ilyet? Mi a vélemény róla? Még nem érzek semmit sem belőle és attól tartok nem is fogok.

Koksztól "hízni"? Ez nekem új...;D
Szerintem olvasgass a kajás topicokban inkább, mert ez ::) .......tragikus. 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 14. - 16:04:50
Válasz #438
Nem elérhető

Boiler


Hát jaja. Pont ezért osztom meg a tapasztalatomat hátha valaki ez én hibámból tanul. Tudom mennyire hülye voltam és hülyeséget csináltam. Azért amiről tutira tudtam kamus mert nem hatott nem szúrtam be mindet itt kallódott nálam 10 amp görög deca meg 5 amp depo. A depo még meg van, de minek?? o--O lekell húzni a slozetton. Hát igen rendes kaja most kezdek el vele foglalkozni, mert ez is kiderült(saját káromon), hogy apalvető fontosságú. Remélem sok leendő emberke aki kokszolni akar ezt elovassa és tanul belőle. Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive. Meg hát mi csak később jöttünk rá mi micsoda és hogyan hat. Ennek az információnak a legeléjen a forrásához kellene jutni és akkor nem lennének problémák.

2008. Március 14. - 20:19:53
Válasz #439
Nem elérhető

George


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?

2008. Március 14. - 21:06:04
Válasz #440
Nem elérhető

Jordan


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Nem érted???
Nem bírta a szive!!!
A hülye szivenszúrta magát!!!  :-O
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 14. - 21:39:20
Válasz #441
Nem elérhető

Johnnyx


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Nem érted???
Nem bírta a szive!!!
A hülye szivenszúrta magát!!!  :-O

Biztos gyúrt szívizomra is  @-o
Egyetek zabot!

2008. Március 14. - 21:40:29
Válasz #442
Nem elérhető

moszad


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Annyira alfa hím lett, hogy halálra idegesítette magát... ;D
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 14. - 21:41:47
Válasz #443
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Annyira alfa hím lett, hogy halálra idegesítette magát... ;D
Łł= ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 14. - 22:00:06
Válasz #444
Nem elérhető

pókerarc


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Nem érted???
Nem bírta a szive!!!
A hülye szivenszúrta magát!!!  :-O

Biztos gyúrt szívizomra is  @-o

Én ismertem régen olyan barmot,aki mellbe adta be magának,azt hiszem a decát...

2008. Március 14. - 22:04:43
Válasz #445
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Nem érted???
Nem bírta a szive!!!
A hülye szivenszúrta magát!!!  :-O

Biztos gyúrt szívizomra is  @-o

Én ismertem régen olyan barmot,aki mellbe adta be magának,azt hiszem a decát...
Nem az a gond, hogy hová hanem, hogy hogyan...  :-X
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 14. - 23:32:12
Válasz #446
Nem elérhető

L


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Nem érted???
Nem bírta a szive!!!
A hülye szivenszúrta magát!!!  :-O

Biztos gyúrt szívizomra is  @-o

Én ismertem régen olyan barmot,aki mellbe adta be magának,azt hiszem a decát...

Nekem is van ilyen ismerősöm, volt is belőle parája bőven...no komment
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 14. - 23:35:25
Válasz #447
Nem elérhető

L



Nah és akkor most megemlíteném a jelenlegi cuccost ez pedig nem más mint a Parabolán. Utánna olvastam és elvileg ebből sincs a 80-as évek óta megbízható. Na most akitől vettem ő azt mondta ez új nagyon és nem régóta gyártyák ismét. Eddig még aki tőle vett anyagot mindenki fejlődött úgy ahogyan kellett. Ebben bízok én is és remélem nem b..tak át megint mert akkor már sírni fogok.
Valaki szúrt már ilyet? Mi a vélemény róla? Még nem érzek semmit sem belőle és attól tartok nem is fogok.

Te amúgy készülsz valamire, vagy csak hobbiból vállalod ezeket?  ????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 15. - 00:10:45
Válasz #448
Nem elérhető

Flex01


Én halottam olyan észlényről ,hogy beadás elött a tűvel a pattanását nyomkodta aztán csodálkozott, hogy tájog lett a büdös seggén  :-O
Na de a legjobb az a barom akinek nem volt mivel beadni és állitólag szimplán ráült az ampullára aminek a szilánkjai szétvágta a seggét :-p  @-o (ezt már én sem hittem el)  :-/-(-:

2008. Március 15. - 09:48:02
Válasz #449
Nem elérhető

George


Egyébként pont mikor a 3 hétnél jártam(szuri) első kúra akkkor halt meg egy csávó a sustától. Nem bírta a szive.
Azt hogyan csinálta? Tesztoszterontól hogyan hal meg valaki?
Nem érted???
Nem bírta a szive!!!
A hülye szivenszúrta magát!!!  :-O
Vazzeee!!! Nicolas Cage a haverod?