2024. Szeptember 21. - 12:44:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639957 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Március 04. - 23:50:20
Válasz #405
Nem elérhető

Flex01


Jé akkor legalább raktak bele valamit  @-o Jó az a kissrácoknak had higgyék milyen faszák ,hogy heti 1000mg tolnak  :-)(-:
Egyépként nem értem miért nem néznek egy kicsit sem utána mielött mindent megvesznek?, :-Đ

2008. Március 05. - 00:08:02
Válasz #406
Nem elérhető

mangela87


hello mindenki,én az Innopharmachem gyártmányú Testoplex 300 at és Nandrophen 100(durabolin)-at használom,de amikor felszívom és kb olyan 0.9 ml van benne,ez miért lehet. mind ilyen.pedig megbízható forrásból szerzem.légyszi segítsetek
Az, hogy 0,9 ml azon ne lepődj meg, ez gyakran előfordul több terméknél is...


Viszont ezt remélem utoljára kell belinkelnem   :-Đ:
Úúú Pisti!!!
Szivenütött a téma mi???  @:-) ;-oo-; :-oD
Már régen dumáltunk...  8-} ))=/

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=189.msg576#msg576



Azóta vki bevizsgáltatta és állítólag kb. 60 mg testosterone van benne...300 helyett...



2008. Március 05. - 00:15:15
Válasz #407
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hello mindenki,én az Innopharmachem gyártmányú Testoplex 300 at és Nandrophen 100(durabolin)-at használom,de amikor felszívom és kb olyan 0.9 ml van benne,ez miért lehet. mind ilyen.pedig megbízható forrásból szerzem.légyszi segítsetek
Az, hogy 0,9 ml azon ne lepődj meg, ez gyakran előfordul több terméknél is...


Viszont ezt remélem utoljára kell belinkelnem   :-Đ:
Úúú Pisti!!!
Szivenütött a téma mi???  @:-) ;-oo-; :-oD
Már régen dumáltunk...  8-} ))=/

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=189.msg576#msg576



Azóta vki bevizsgáltatta és állítólag kb. 60 mg testosterone van benne...300 helyett...


Engem nem ütött szíven a téma. Manapság már az aranyhörcsögök is Omnadren-t tolnak... ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 05. - 00:29:43
Válasz #408
Nem elérhető

mangela87



2008. Március 05. - 00:44:28
Válasz #409
Nem elérhető

God Vazzeg


hello mindenki,én az Innopharmachem gyártmányú Testoplex 300 at és Nandrophen 100(durabolin)-at használom,de amikor felszívom és kb olyan 0.9 ml van benne,ez miért lehet. mind ilyen.pedig megbízható forrásból szerzem.légyszi segítsetek
Az, hogy 0,9 ml azon ne lepődj meg, ez gyakran előfordul több terméknél is...


Viszont ezt remélem utoljára kell belinkelnem   :-Đ:
Úúú Pisti!!!
Szivenütött a téma mi???  @:-) ;-oo-; :-oD
Már régen dumáltunk...  8-} ))=/

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=189.msg576#msg576



Azóta vki bevizsgáltatta és állítólag kb. 60 mg testosterone van benne...300 helyett...


Engem nem ütött szíven a téma. Manapság már az aranyhörcsögök is Omnadren-t tolnak... ;D

Minden hörcsög omnát tol, nem tudtad?  >:D

2008. Március 05. - 00:54:04
Válasz #410
Nem elérhető

mangela87


HÖRCSIDREN 250...  8-} 8-)

2008. Március 05. - 05:55:49
Válasz #411
Nem elérhető

blade


Köszi Steve remélem most már a teremben nekem is elhiszik, hogy a testoplex nem ér sz@@t se, és jobban járnak a 60-70kg-os 16-17 évesek, ha inkább keményen dolgoznak. :-/-- =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 05. - 12:24:47
Válasz #412
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
jobban járnak a 60-70kg-os 16-17 évesek, ha inkább keményen dolgoznak. :-/-- =/+'
:-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 05. - 22:08:46
Válasz #413
Nem elérhető

parrre


Azaz.. dolgozzanak keményen és akkor lesz pénzük rendes szerre ...  ::)  ;D

2008. Március 07. - 08:06:54
Válasz #414
Nem elérhető

blade


Igen és mire megtanulnak keményen dolgozni és elég pénzük lessz a jó cucra már lehet, hogy elég idősek és érettek lesznek a cucra is addig is "igyatok turmixot" Łł=
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 13. - 22:05:14
Válasz #415
Nem elérhető

Boiler


Csumi!

Akkor én is hozzá tenném egy kis tapasztalatomat ehhez a témához. Jelenleg a 3-ik kúrám elején tartok (2 hét).

Nos akkor a legelején kezdeném. Régebb óta foglalkozom a testépítéssel, de csak időszakos edzéseim voltak amik szerintem jelentéktelenek. Aztán úgy döntöttem elkezdek vele komolyabban foglalkozni. Az első kúrám összetevői:
100 danabol
20 amp deca (görög)
10 amp susta (paki)

A mikor elkezdtem 70kg voltam. Sajnos öregem genetikáját örököltem és nem tudtam hízni semmitől. Gondoltam én de nem így van...
Szal 100 danával kezdtem föl vezetésképp. Soha többet nem fogok ilyen szart szedni. Miért? Hát azért mert két és fél hét alatt 10 kg ugrott rám tisztavíz! A zoknim nem tudtam magam fölhúzni. Mire elfogyott addigra már 70-ről 84-re híztam. Ezután kezdetm el heti 1 deca 1 susta kombinációmat. Persze hogy kamus volt a görög deca amiből aztán már heti 3-at toltam semmi sikerrel, mert ah ment ki a danából megmaradt víz úgy csökkent a testsúlyom. A susta az nekem nagyon bevállt és hatalmas erőre tettem szert neki köszönhetően. Aztán sajnos egyéb kifolyó okokból ki maradt utánna 4 hét edzés. Borzasztóan vissza estem. Erőben a tömegem maradt 78-79 kg. Ez pipát érdemel. Aztán döntöttem úgy hogy kipróbálom valami jobb párosítást testoplex meg enantát. Nálunk páran szúrták és mondták legjobb anyag bla-bla. Netem nem találtam róla írást sehol így kipróbáltam. Bár ne tettem volna. Nem beszámítható helyről vettünk anyagot ez is a mi hibánk keresve az olcsó cuccot. 1100 huf plex  500 ena. Nah az enantát szine olyan volt mint a víz(kamu). Plex? Semmi erő plussz ki..szott 10 kiló rám jött,meg olyan szőrös lettem tőle mint a majom. Tanulság? a sz.rra is hízok 10 kilót de semmi értelme plussz 100ezer minusz a kamus cuccra. Lehetőleg próbáljátok megbízható helyről venni és ne próbálkozni olcsó anyagokkal.

Nah és akkor most megemlíteném a jelenlegi cuccost ez pedig nem más mint a Parabolán. Utánna olvastam és elvileg ebből sincs a 80-as évek óta megbízható. Na most akitől vettem ő azt mondta ez új nagyon és nem régóta gyártyák ismét. Eddig még aki tőle vett anyagot mindenki fejlődött úgy ahogyan kellett. Ebben bízok én is és remélem nem b..tak át megint mert akkor már sírni fogok.
Valaki szúrt már ilyet? Mi a vélemény róla? Még nem érzek semmit sem belőle és attól tartok nem is fogok.

2008. Március 13. - 22:49:14
Válasz #416
Nem elérhető

parrre


De most komolyan bárhonnan származó bármilyen szart beadsz magadnak injekcióban ???   :-)! ˝=/ ˝=/

2008. Március 13. - 22:51:44
Válasz #417
Nem elérhető

Lgy


De most komolyan bárhonnan származó bármilyen szart beadsz magadnak injekcióban ???   :-)! ˝=/ ˝=/

Számomra is hihetetlen hogy mennyire "bátor" egynémely ember, mondjuk meg őszintén hogy a semmiért.

2008. Március 13. - 22:54:00
Válasz #418
Nem elérhető

God Vazzeg


Csumi!

Akkor én is hozzá tenném egy kis tapasztalatomat ehhez a témához. Jelenleg a 3-ik kúrám elején tartok (2 hét).

Nos akkor a legelején kezdeném. Régebb óta foglalkozom a testépítéssel, de csak időszakos edzéseim voltak amik szerintem jelentéktelenek. Aztán úgy döntöttem elkezdek vele komolyabban foglalkozni. Az első kúrám összetevői:
100 danabol
20 amp deca (görög)
10 amp susta (paki)

A mikor elkezdtem 70kg voltam. Sajnos öregem genetikáját örököltem és nem tudtam hízni semmitől. Gondoltam én de nem így van...
Szal 100 danával kezdtem föl vezetésképp. Soha többet nem fogok ilyen szart szedni. Miért? Hát azért mert két és fél hét alatt 10 kg ugrott rám tisztavíz! A zoknim nem tudtam magam fölhúzni. Mire elfogyott addigra már 70-ről 84-re híztam. Ezután kezdetm el heti 1 deca 1 susta kombinációmat. Persze hogy kamus volt a görög deca amiből aztán már heti 3-at toltam semmi sikerrel, mert ah ment ki a danából megmaradt víz úgy csökkent a testsúlyom. A susta az nekem nagyon bevállt és hatalmas erőre tettem szert neki köszönhetően. Aztán sajnos egyéb kifolyó okokból ki maradt utánna 4 hét edzés. Borzasztóan vissza estem. Erőben a tömegem maradt 78-79 kg. Ez pipát érdemel. Aztán döntöttem úgy hogy kipróbálom valami jobb párosítást testoplex meg enantát. Nálunk páran szúrták és mondták legjobb anyag bla-bla. Netem nem találtam róla írást sehol így kipróbáltam. Bár ne tettem volna. Nem beszámítható helyről vettünk anyagot ez is a mi hibánk keresve az olcsó cuccot. 1100 huf plex  500 ena. Nah az enantát szine olyan volt mint a víz(kamu). Plex? Semmi erő plussz ki..szott 10 kiló rám jött,meg olyan szőrös lettem tőle mint a majom. Tanulság? a sz.rra is hízok 10 kilót de semmi értelme plussz 100ezer minusz a kamus cuccra. Lehetőleg próbáljátok megbízható helyről venni és ne próbálkozni olcsó anyagokkal.

Nah és akkor most megemlíteném a jelenlegi cuccost ez pedig nem más mint a Parabolán. Utánna olvastam és elvileg ebből sincs a 80-as évek óta megbízható. Na most akitől vettem ő azt mondta ez új nagyon és nem régóta gyártyák ismét. Eddig még aki tőle vett anyagot mindenki fejlődött úgy ahogyan kellett. Ebben bízok én is és remélem nem b..tak át megint mert akkor már sírni fogok.
Valaki szúrt már ilyet? Mi a vélemény róla? Még nem érzek semmit sem belőle és attól tartok nem is fogok.

70 kilósan koxolni? És boiler a beceneved..  :-)!  Łł=

2008. Március 13. - 22:56:45
Válasz #419
Nem elérhető

hopika


Ezt én sem értem-bár hülyegyerek koromban én is benyomtam egy olyan cuccot,amiről csak annyit tudtam,hogy hormonkészítmény...viszont az legalább dokitól volt.

Mennyire idióta is tud lenni az ember néha...ez nem sértésvolt,csak magamat fikázom! ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!