2024. Szeptember 21. - 14:33:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639972 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 29. - 22:18:48
Válasz #360
Nem elérhető

God Vazzeg


Felrakok egy képet amin egy jó és hamis enantát van. a bal a rossz, a szöveget körömmel lekapartam, és a törés vonal is láthatóan vastagabb , kidolgozatlanabb rajta,.
Az eredetit kaparhatom akármeddig, csak az ujjad fogja meg egy kicsit de a szöveg stabilan helytáll.

A rémisztő hogy kaparás elött összekevertem és nem tudtam megmondani melyik az eredeti.... :-X

És mind a kettőt egy "bazi jó "havertól szereztem, mostmár tudom közülük is egy hamis volt #:-)

Gyönyörű hamisitvány.. Nekem omnából volt hasonló, ott az ampulla volt hosszabb, csak onnan lehetett felismerni, de ha nem raktad mellé az eredetit, akor onnan se  :o

Honnan tudod hogy az alacsonyabb volt az eredeti?
Amugy jo lenne ráállni hogy ki milyen dolgokat tud az eredetiről ill a gagyról, mert sokat segithetünk 1másnak, pl.: Omna esetében hány mm az eredeti... meg ilyenek.
Mondok 1et: Kinai decát senki sem vegyen! tuti nincs benne aminek lenni kellene!

Nem tudom hogy az alacsonyabb volt-e, az eredeti, félreérthetően fogalmaztam. Amit tudok: a rövidebb ampulla hatott, a hosszabb is, de meg se közelítette a rövidebb hatását. A rövidebbet majd megmérem  /:-)

2008. Január 29. - 22:28:45
Válasz #361
Nem elérhető

szocsa


ja meg azt birom, amikor azt mondja a "haver" hogy tolj a wini mellé valami tesztót, mert azt ugy kell.... És akkor nősz és azt hiszed hogy a wini is milyen jo...

2008. Január 29. - 22:36:15
Válasz #362
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Oke de mi alapjan allitjatok ,hogy biztos nincs itt franko Winstrol?



Biztos van, de melyik az? Mindig az amelyik a dealer kezében van...Ebben biztos lehetsz ;D

Ez igaz! Talan ezert kene a tuti kamu kepeket megosztani egymas kozott.

Ja, és létrehozunk majd egy non-profit alapítványt és 24 órában gyüjtjük és fényképezzük a hamis és a jó winstrolt és a többi illegális anyagot, és hogy ne haljunk éhen nagy igyekezetünkben, a számlaszámunkra fizess be légyszi 10.000 forint adományt havonta és mindenki, aki olvassa ezt a topikot.(vagy majd "józsi a helyi szteroid dealer" befizeti, ha az ő cuccának a képére írjuk ki, hogy "ez a frankó", mert kékes-sárga csík van az ampullán)
Továbbá létrehozzuk a "valódi és becsületes illegális szteroid forgalmazók és drog dealarek klubbját és szakszervezetét" is itt a bodybuilding.hu -n nyilvánosságra hozzuk a becsületes dealerek telefonszámát is, hogy senki ne nyúljon félre. A topikba bevetünk egy 18 éves kor ellenőrző érzélkelőt is, amit állami támogatással fogunk felszerelni ide, a hamis szteroid fogyasztást megelőző állami pénzalapból és vidáman élünk még meg nem halunk... ;D

És honnan fogjuk tudni, hogy valaki nem kamuzik ebben a topikban? Onnan, hogy ez a topik fel lesz szerelve a magyar rendörség által hitelesített hazugságvizsgálóval is, mivel a rendörség szeretné segíteni az illegális anyagok terjesztőit abban, és védeni a gyerekeket, hogy legalább a kamu cucc ne kerüljön gyerekek kezébe. Egyszerű ez...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 22:37:19
Válasz #363
Nem elérhető

Ikaros


azt a 2,56 os árfolyamot a deca-ról megkérdőjelezném... ,de teljesen mindegy, itthon úgysem kapható olcsón, örülhet, ha a megrendelt mennyiség mind eredeti. Talán egyszer én is kipróbálok valamit...
Na nem tesztek fel eredeti növiről képet? :)
Ikaros, aki ezúttal nem repül közel a naphoz!

2008. Január 29. - 22:37:19
Válasz #364
Nem elérhető

palkocsaba


Sziasztok!

Sajnálom,tudom ennek a kérésneknem biztos h itt a helye...de valaki linkeljen be nekem egy részletes leírást a Danabol-ról PLS ( mellékhatások a legfontosabb)

/Egyik nagyon jó barátom,amúgy rettentően vékony testalkata van...ma volt életében először eddzeni...és rá akarják beszélni hogy vegyen...én meg semmit nem tudok róla...nem tudok hogy érvelni ellene/

Előre is köszi

2008. Január 29. - 22:40:27
Válasz #365
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Sajnálom,tudom ennek a kérésneknem biztos h itt a helye...de valaki linkeljen be nekem egy részletes leírást a Danabol-ról PLS ( mellékhatások a legfontosabb)

/Egyik nagyon jó barátom,amúgy rettentően vékony testalkata van...ma volt életében először eddzeni...és rá akarják beszélni hogy vegyen...én meg semmit nem tudok róla...nem tudok hogy érvelni ellene/

Előre is köszi

Ha máshogy nem tudsz érvelni nála, adj neki egy-két pofont... >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 22:44:33
Válasz #366
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Sajnálom,tudom ennek a kérésneknem biztos h itt a helye...de valaki linkeljen be nekem egy részletes leírást a Danabol-ról PLS ( mellékhatások a legfontosabb)

/Egyik nagyon jó barátom,amúgy rettentően vékony testalkata van...ma volt életében először eddzeni...és rá akarják beszélni hogy vegyen...én meg semmit nem tudok róla...nem tudok hogy érvelni ellene/

Előre is köszi

Beszéld rá, hogy egyen többet, kérdezd meg tőle, hogy szerinte miből van az izom.. Ha nem gondolkozik el ezen, akkor jöhet az Efit féle módszer  8-)

2008. Január 29. - 22:48:36
Válasz #367
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Vagy inkább annak kéne pár kurva nagy pofon, aki egy 1 napja edző gyereknek dianabolt akar eladni. Mennyi idióta van az ilyen termekben...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 22:49:27
Válasz #368
Nem elérhető

szocsa


Idézet
Ja, és létrehozunk majd egy non-profit alapítványt és 24 órában gyüjtjük és fényképezzük a hamis és a jó winstrolt és a többi illegális anyagot, és hogy ne haljunk éhen nagy igyekezetünkben, a számlaszámunkra fizess be légyszi 10.000 forint adományt havonta és mindenki, aki olvassa ezt a topikot.(vagy majd "józsi a helyi szteroid dealer" befizeti, ha az ő cuccának a képére írjuk ki, hogy "ez a frankó", mert kékes-sárga csík van az ampullán)
Továbbá létrehozzuk a "valódi és becsületes illegális szteroid forgalmazók és drog dealarek klubbját és szakszervezetét" is itt a bodybuilding.hu -n nyilvánosságra hozzuk a becsületes dealerek telefonszámát is, hogy senki ne nyúljon félre. A topikba bevetünk egy 18 éves kor ellenőrző érzélkelőt is, amit állami támogatással fogunk felszerelni ide, a hamis szteroid fogyasztást megelőző állami pénzalapból és vidáman élünk még meg nem halunk... ;D

És honnan fogjuk tudni, hogy valaki nem kamuzik ebben a topikban? Onnan, hogy ez a topik fel lesz szerelve a magyar rendörség által hitelesített hazugságvizsgálóval is, mivel a rendörség szeretné segíteni az illegális anyagok terjesztőit abban, és védeni a gyerekeket, hogy legalább a kamu cucc ne kerüljön gyerekek kezébe. Egyszerű ez...

HEHE ! na ha tudnék akkor adnék 1 pluszt, mert már 10 perce röhögök! vagy ez a HMB- mellékhatása?  @-o

2008. Január 29. - 22:50:08
Válasz #369
Nem elérhető

szocsa


uhh nem jol töröltem ki.... :-Đ bocsika

2008. Január 29. - 23:29:21
Válasz #370
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok!!!!  Jordan,L és Bubee is írt csak privátban....  :-){
Nagyon jól esett.

Elfelejtem a kokszot  /:-) /:-) /:-)

Megfogadom a tanácsotokat,mint mindíg!!!

Nagyon jól esik,hogy foglalkoztok velem és nem hagyjátok,hogy hülyeséget csináljak.

Sajnálom,hogy elgyengültem az idő hiány miatt. Nem fog többet előfordulni.
Megteszek mindent,hogy normális úton elérjem a célt.

 =/+'

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 30. - 00:00:22
Válasz #371
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mivel leállt a gyártása már senki nem foglalkozik vele és talán 5-6 dobozzal van még.
12,480Ft/ doboz, ami nagyon nagyon megéri. Csak tényleg hardcore felhasználóknak készült, metilezett hatóanyaggal, és ez tényleg, ahogy mondod odab@ksz, ennyi. Utókúra: AnabolicXtreme PCT erősen javasolt, már a szedés harmadik hetétől!

Béke Veled Master O0!

Ha időd engedi, írhatnál bővebben az ErgoMax LMG-ről, szedése, utókúra, esetleges mellékhatások stb. Az a megjegyzésed, hogy csak "hardcore felhasználóknak", és az a tény, hogy metilezett, azért elgondolkodtató.

A jelenlegi cuccok közül mi az (ha van ilyen), ami megüti a hatásosságát, de kevesebb káros mellékhatással jár?

Vagy még mindig a "régi" generáció (pl. Superdrol, Phera-Phlex, Halodrol-50 stb.) a jobb eredmények tekintetében, durvább mellékhatásokkal?

Ohh, ezt ki is hagytam véletlenül. Az ErgomaxLMG nagyon erős androgén és erősen anabolikus egyszerre, messze maghaladva mindkettőben a tesztoszteront. Emellett természetesen a mellékhatás lehetősége is viszonylag nagy, de azt hozzátenném, hogy pl. a dianabolnak a mellékhatás esélyei sokkal rosszabbak. Tehát, ha valaki csak egy rövid 4 hetes kúrát csinál az Ergomax LMG-vel, akkor nem rettentőek a mellékhatás esélyek egyáltalán. A szteroidoknál is főleg az a baj, hogy nem hozzáértők használják öket és általában teljesen téves információik vannak és a mellékhatások ezért a legveszélyesebbek. Tehát nem élnek velük, hanem visszaélnek velük. Visszatérve az Ergomax mellékhatás lehetőségeire.

1. Saját teszto termelést leállítja elég erősen. (ezt lehet csökkenteni, ha valaki a szedés 3. hetének eljétől kezdi szedni pl. Az AnabolicXtreme - PCT -t.)
2. Ösztrogénesedés. Szintén kezeli a PCT
3. Májenzim problémák a metil miatt.(érdemes AnabolicXtreme - Perfect Cycle -t szedni kúra előtt után és közben!!. Nem csak az ErgomaxLMG-nél, hanem minden szájon át bevitt szteroidnál!
4. Megnövelheti a vérnyomást és ronthat a koleszterinszinteken,(javasolt az utókúrába pl. MHP - T-Bomb-ot szedni, ami segít ezen dolgok helyreállításában is)

A jelenlegi cuccok közül semmi nem üti meg az Ergomax LMG hatásosságát. Nem csak itt, hanem az egész világon sem, legálisan kapható kiegészítők közül, és ez nem reklámduma.(a most még néhány internet shopban kapható ilyen drol, meg olyan drol itt vagy európában, vagy főleg az usában, csak nagyon halvány utánzata az eredeti termékeknek, amiknek a gyártását az FDA leállította és ma az eredeti hatóanyagok egyszerű birtoklásáért is börtön jár már amerikában)
A Gaspari decemberben leállította az OrastanA gyártását is már(valószínüleg FDA figyelmeztetésre, pedig amerikában már nem is adták el, csak kizárólag Európai disztributoroknak gyártották, de már ezt sem lehet többé). Pedig az OrastanA jobb volt mint a winstrol(2x), most hogy nincs a szegény pára, lehetek őszinte. :D

Nincs most semmilyen más amerikában már leállított cucc, ami meg van, nem éri meg a pénzt.

Egy elég érdekes alternatíva jött ki viszont a közelmultban, ami az ErgoPharm - 11oxo. Ez a termék áll szerintem a legközelebb most hatásosságban a régi jó öreg dolgokhoz. Viszont sajnos kurva drága, de legalább egyelőre teljesen legális.

Ja és hozzátenném, hogy a mostani Superdrol NG is nagyon szépen, megfelelően muzsikál és emellett elég biztonságos kiegészítő, de a most zajló felhasználói tesztek is tanuskodnak erről.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 30. - 00:26:28
Válasz #372
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit.

Btw, lenne egy kérdésem. A Sng után erősen ajánlott a pct-t is használni? Ha enélkül fejeződik be a kúra akkor milyen esély van negatív hatásra?

Remélem, ezt a többi tesztelő is elolvassa majd:
A Superdrol NG teszt bevezetőjében már leírtam itt és érdemes újra elolvasni, de vegyük elő mégegyszer akkor a témát.
A Superdrol NG messze áll a régi Superdrol-tól és mellékhatásaiban is messze áll tőle, tehát ez jó hír. Viszont az egyik fő hatóanyaga elég potens abban, hogy külsőleg bevitt hormonnak számítson, miután a szervezetben hormonná(tesztoszteronná) képes alakulni, és erre a szervezet egy idő után úgy válaszol, hogy csökkenti a saját tesztoszteron termelést, plusz a megnövekedett tesztoszteronszint jobban ösztrogénesedéshez vezethet ezért javasolt a PCT a harmadik vagy negyedik hét elejétől és ezért is ajánlottuk fel a tesztelőknek fél áron a teszt részeként. Továbbá a PCT, mivel elnyomja az ösztrogénképződést és segíti a tesztoszteron-termelés helyreállását, ezért szintén javasolt a kúra alatt megszerzett nyereségek megörzéséhez és továbbiak megszerzéséhez.(egy kúra nem fejeződik be a kúrával. Egy helyes kúra mindig kellene, hogy tartalmazzon utókúrát,(vagy szebb nevén, további részt a kúrában, követést vagy akárhogy nevezhetjük, karbantartást stb...)

Az okosabb testépítő nem is inkább a mellékhatások miatt alakalmaz utókúrát, hanem azért, hogy további nyereségeket érjen el, vagy karbantartsa, amit már elért. Ezt kellene itt mindenek előtt megérteni annak, aki kiegészítőt használ...Ahhoz, hogy elérd a céljaidat olyan tápanyagokat kell bejuttatnod a szervezetedbe egész évben, amik megteremtik azt az állapotot és hozzájárulnak ahhoz az állapothoz a szervezetedben, ahol az izmok fennmaradhatnak és/vagy fejlődhetnek. Ennyi az alap.

ufff  :D

és még egy kis rövid válasz a mellékhatásra. A Superdrol NG 25 napos használata után egyáltalán nem nagy az esély komoly mellékhatásokra. Az emberi szervezet nagyon komolyan megalkotott gépezet(szerkezet, amely mindent felülmúl pár millió kilométeres körzetben) és gyorsan korrigálni tudja önmaga is pl az ilyen rövid idejű tesztoszteron-termelési zavarokat(vagy hormon egyensúly zavart). Ezzel csak annyit szeretnék tisztázni, hogy a mellékhatások pár erősebb szernél messze túl vannak értékelve és lihegve. A tesztoszteron, ösztrogén egyensúly rövid kúráknál alapvetően a legtöbb esetben mindenféle beavatkozás nélkül helyreáll. Ennyi. Pont.(Ezt sokan nem értik egyébként, még a "rettenetes okos magyar naturál kiegészítő guruk" közül sem.)
Tehát feljebb leírtam, hogy az utókúra sokkal fontosabb célja mi pontosan, komolyabb sportolóknál...

huhh, kezd éjszaka lenni... :-}
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 30. - 08:36:49
Válasz #373
Nem elérhető

endre66


Nah, de jó titeket olvasni!  @:-)

Örülök, hogy mire hazaértem az edzésről, rendeződött a Laller téma  :-OO

Éjszaka gondolkodtam, hogy mit is kellene írni Lalinak, hogy ne gondolja, hogy atyáskodunk felette, de azért mégis legyen ereje a mondanivalónak...
Lényeg a türelem Lali! Áld az urat, allahot, vagy a sátánt, mindegy, de örülj neki, hogy ilyen szuper kiegészítőket szedhetsz, és remek tanácsokat kaphatsz komoly emberektől. Bőven elég tényező áll rendelkezésedre, hogy fejlődj. Nem ragozom tovább.

2008. Február 13. - 13:45:48
Válasz #374
Nem elérhető

Axel


Véleményetekre lennék kíváncsi a következő combo-ról:
anabol v danabol utána közvetlen hcg+clomid,utána deca utána winyó (depotra gondoltam winyoból, csak hát az eredet kérdése... szóval lehet, hogy szemes lesz a vége.