2024. Szeptember 30. - 23:29:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641196 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Szeptember 27. - 18:34:13
Válasz #2070
Nem elérhető

player



2009. Szeptember 27. - 18:36:00
Válasz #2071
Nem elérhető

aleSs


Az kajak! Lehet h beszartam volna ha nyomkodják.... :-p
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Szeptember 27. - 19:17:19
Válasz #2072
Nem elérhető

Milo


durva kép! az biztos
Riceman

2009. Szeptember 29. - 16:27:22
Válasz #2073
Nem elérhető

Jordan


Nemreg telefonalt egy ismerosom a korhazbol, hogy fel kellett vagni a segget  :-p miutan beadott tegnap egy Super test nevu cuccot, ami egy  5komponensu (450mg/ml) testoszteron injekcio. 3szorosara durrant a segge tole  ;D, es allitolag annyira faj hogy azt sem banta volna, ha az egesz hatsojat levagjak!  >:D >:D >:D
Vigyazzatok, keruljetek a cuccot szerintem  ::)

Egyebkent erdekessegkeppen leirom a komponens aranyokat

32 mg per ml of testosterone acetate
147 mg per ml of testosterone decanoate
73 mg per ml of testosterone propionate
73 mg per ml of testosterone phenylpropionate
125 mg per ml of testosterone cypionate
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 29. - 16:51:03
Válasz #2074
Nem elérhető

George


Nemreg telefonalt egy ismerosom a korhazbol, hogy fel kellett vagni a segget  :-p miutan beadott tegnap egy Super test nevu cuccot, ami egy  5komponensu (450mg/ml) testoszteron injekcio. 3szorosara durrant a segge tole  ;D, es allitolag annyira faj hogy azt sem banta volna, ha az egesz hatsojat levagjak!  >:D >:D >:D
Vigyazzatok, keruljetek a cuccot szerintem  ::)

Egyebkent erdekessegkeppen leirom a komponens aranyokat

32 mg per ml of testosterone acetate
147 mg per ml of testosterone decanoate
73 mg per ml of testosterone propionate
73 mg per ml of testosterone phenylpropionate
125 mg per ml of testosterone cypionate
Ez normális? :-O Amúgy meg ****:))) Épp tegnap láttam egy srácot az öltözőben, akinek kb. 5 tályog van a seggén ****:))))))

2009. Szeptember 29. - 17:10:55
Válasz #2075
Nem elérhető

Jordan


Köszi Szépen Jordan Mester  :-)!

Sok Javulast a Haverodnak  ****:))))))

Mit gondolsz ezeket a hatóanyagokat külön ha tolta volna?  /7%

Balu  ;-oo-;

Moho volt, magaban adta be, megcsak le se jegelte hogy o birja, nem fel a fajdalomtol  Łł=
450mg/ml nem enbernek valo, szerintem
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 29. - 17:17:09
Válasz #2076
Nem elérhető

Milo


Ezen gondolkodtam ,hogy aki komolyan nyomja pl.versenyzik az betol naponta 2olajos cuccot ,nekem kb 1hét alatt szokott elmulni a gyuladás.hova lehet ennyit beadni. lehet hogy mindet összeszívják dekával
Riceman

2009. Szeptember 29. - 17:24:58
Válasz #2077
Nem elérhető

Pity


Stanox-ról hallott vagy esetleg próbálta már valaki?
10mg stanozolol leveles! :)

2009. Szeptember 29. - 20:59:14
Válasz #2078
Nem elérhető

BadBodyBoy


Jordan  <:-)
Master   /:-)
Elérhető   Łł=


 /7%

elérhető...?
Akkor használd csak....... ***))))
A BD gyártását leállították!!
És ha találsz arról h újra gyárt a cég akkor írj egy linket!!!
Ebből is látszik h nem vagy képben!
Arról volt szó év elején h 2009 szeptemberben-október táján beindul a gyártás újra új lógóval új cimkével, mivel annyira hamisították már h nagyobb volt az underground gyár mint az eredeti..... ****:)))
Helyette most mindenhol :  Asia Pharma kapható.....

2009. Szeptember 30. - 20:18:03
Válasz #2079
Nem elérhető

szikla33


BadBodyBoy  ;-oo-;
Teljes tag   @:-)

Elérhető   Łł=

Dehogy használom en csak felhajintottam.  ***

Akkor azt mondod nem érdemes BD -et venni ?
Igazad van maradjunk a Pakisztán,szerb,Irán,Ukrán,Spanyol,Holland táplálék kiegészitőknél  /7%

BadBodyBoy  #:-)
Használtál mar BD terméket?
És a Genesist? De nem az eggyütest  @:-)

Genesist még nem próbáltam,de a thaiger pharmától sustanont már igen.És jól bevált,semmi rosszat nemmondhatok róla.
g

2009. Szeptember 30. - 23:51:06
Válasz #2080
Nem elérhető

sterol


Az első kúrám tervezem. Hozzáértő személyek segítségét kérném.

1. hét: Anabol (10mg) Stanazolol (15mg)
2. hét: Anabol (15mg) Stanazolol (20mg) Proviron (25mg) v Gaspari – Novedex? (az ATD miatt, hogy a HCG elkerülhető legyen, bár efit írta egyszer, hogy Provi vagy Novedex mind1 egy szöget két kalapáccsal...)
3. hét: Anabol (20mg) Stanazolol (25mg) Proviron (25mg) Legalon
4. hét: Anabol (15mg) Stanazolol (20mg) Proviron (25mg) Legalon
5. hét: Anabol (10mg) Stanazolol (15mg) Proviron (25mg) Nolvadex (20mg)  Legalon
6. hét: Nolvadex (20mg) Anabolic Xtreme PCT Legalon
7. hét: Nolvadex (20mg) Anabolic Xtreme PCT

2009. Október 01. - 08:08:12
Válasz #2081
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ja szerintem is vannak Jó anyagok
En a Drostanolonen gondolkodom csakhogy árban lefele
Thaiger
Max pro
British D
 :-/]


Idézet
Thaiger
Max pro
British D

Ha gondolkodsz akkor erősen törd a buksidat ˝=/ ˝=/
MIvel mind a 3 gyártó underground!!!!!
Te tudod, inkább használnék a jól bevált márkák közül!!! :--:

2009. Október 01. - 10:33:28
Válasz #2082
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az első kúrám tervezem. Hozzáértő személyek segítségét kérném.

1. hét: Anabol (10mg) Stanazolol (15mg)
2. hét: Anabol (15mg) Stanazolol (20mg) Proviron (25mg) v Gaspari – Novedex? (az ATD miatt, hogy a HCG elkerülhető legyen, bár efit írta egyszer, hogy Provi vagy Novedex mind1 egy szöget két kalapáccsal...)
3. hét: Anabol (20mg) Stanazolol (25mg) Proviron (25mg) Legalon
4. hét: Anabol (15mg) Stanazolol (20mg) Proviron (25mg) Legalon
5. hét: Anabol (10mg) Stanazolol (15mg) Proviron (25mg) Nolvadex (20mg)  Legalon
6. hét: Nolvadex (20mg) Anabolic Xtreme PCT Legalon
7. hét: Nolvadex (20mg) Anabolic Xtreme PCT



Régebben nem pontosan azt írtam, hogy "proviron vagy Gaspari Novedex" mindegy, mert ez sajnos nem mindegy. A Gaspari Novedex szerintem egy kicsivel jobb itt.(az én "egy szöget két kalapáccsal" példámban a Clomid és a Nolvadex szerepelt, ami tényleg mindegy úgy ahogy azt használni szokták :D)

1. A stanazolol(winstrol) nem annyira fontos ebben a kúrában, kihagyható lenne, ahelyett inkább az anabol dózist kellene kb. a duplájára növelni, ami elég fura javaslat, de így lenne a helyesebb. Az anabol dózist kb. napi 4 egyenlő részre kellene osztani és úgy szedni.(napi 25-40 mg nem több!)
Az anabolt jobb injekcióssal stack-elni és nem egy másik szemessel.(bár nem tudom, te melyiket akartad használni stanazololból.)

2. ez a kúra jó, hogy csak 5 hetes.(max. 6 hét javasolt)

3. HCG nem kell ezután a kúra után, viszont Gaspari NovedexXT például, ahogy írtad is (vagy proviron) kúra közben és Nolvadex kúra után(és esetleg közben kis dózisban) kell.

4. Májvédő(mint pl. a legalon) kell.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 01. - 10:54:27
Válasz #2083
Nem elérhető

Kicsibors


BadBodyBoy  ;-oo-;
Teljes tag   @:-)

Elérhető   Łł=


Pistuka, mostanában feltűnt, hogy tudsz te fogalmazni, ha akarsz, ergo talán nem vagy hülye...  :D
Most már csak ezekkel az idióta felhasználónév, státusz és online idézgetésekkel kéne felhagynod (lásd: amit itt bemásoltam), és minden okés lenne.  :-}

2009. Október 01. - 11:36:15
Válasz #2084
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
BadBodyBoy  ;-oo-;
Teljes tag   @:-)

Elérhető   Łł=


Pistuka, mostanában feltűnt, hogy tudsz te fogalmazni, ha akarsz, ergo talán nem vagy hülye...  :D
Most már csak ezekkel az idióta felhasználónév, státusz és online idézgetésekkel kéne felhagynod (lásd: amit itt bemásoltam), és minden okés lenne.  :-}

Pistukával váltottam pár privát üzenetet, hogy miért nem foglalkoznak vele...és úgy veszem észre jó úton halad. Mostanában nem töröltem postját.  ;D

Pistuka, de ne bizd el magad, nem kell megmenteni a világot. Ja...és ilyen 52 hetes ciklusokat nem kell beirkálni full kezdőknek...ugyan is volt már ilyen is.  :D