2024. Szeptember 21. - 16:43:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639996 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Január 28. - 22:46:07
Válasz #330
Nem elérhető

Lalika85


Az X-files 2003-on kívül hol lehet olvasni többet a winstrol-ról?

Ki mit tud róla???


Kezdó kúra mennyi ideig tartson ha csak ebből áll?
(meg persze proviron vagy novodex meg ilyesmi.....ami mellékhatásokat csökkenti!
Jó tanácsok???
Hogy kell egy ilyet összeállítani?

Eddig ezeket találtam róla:

Winstrol nem nagyarányú tömegnövekedést, hanem vékonyabb, minőségi izmok
képződését eredményezi úgy, hogy közben nem kell a bőr alatti kötőszövetek vízfelhalmozása
miatt aggódnunk. Ez előnyössé teszi szálkásításkor történő alkalmazását, amikor a zsír- és
vízraktározás jelentős problémát jelentene.
vízbázisú készítmény ezért kétnaponta kell az injekciókat beadni
ahhoz, hogy a vér szteroidszintjét megfelelő értéken tartsuk.

(természetesen.....nem szabadna ilyesmit csinálnom!!!! de szükség van rá,hogy emberi formám lehessen nyárra és mehessek dolgozni  :'(
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 28. - 23:25:50
Válasz #331
Nem elérhető

szocsa


Felrakok egy képet amin egy jó és hamis enantát van. a bal a rossz, a szöveget körömmel lekapartam, és a törés vonal is láthatóan vastagabb , kidolgozatlanabb rajta,.
Az eredetit kaparhatom akármeddig, csak az ujjad fogja meg egy kicsit de a szöveg stabilan helytáll.

A rémisztő hogy kaparás elött összekevertem és nem tudtam megmondani melyik az eredeti.... :-X

És mind a kettőt egy "bazi jó "havertól szereztem, mostmár tudom közülük is egy hamis volt #:-)

Gyönyörű hamisitvány.. Nekem omnából volt hasonló, ott az ampulla volt hosszabb, csak onnan lehetett felismerni, de ha nem raktad mellé az eredetit, akor onnan se  :o

Honnan tudod hogy az alacsonyabb volt az eredeti?
Amugy jo lenne ráállni hogy ki milyen dolgokat tud az eredetiről ill a gagyról, mert sokat segithetünk 1másnak, pl.: Omna esetében hány mm az eredeti... meg ilyenek.
Mondok 1et: Kinai decát senki sem vegyen! tuti nincs benne aminek lenni kellene!

2008. Január 28. - 23:39:52
Válasz #332
Nem elérhető

Lgy





Honnan tudod hogy az alacsonyabb volt az eredeti?
Amugy jo lenne ráállni hogy ki milyen dolgokat tud az eredetiről ill a gagyról, mert sokat segithetünk 1másnak, pl.: Omna esetében hány mm az eredeti... meg ilyenek.
Mondok 1et: Kinai decát senki sem vegyen! tuti nincs benne aminek lenni kellene!
[/quote]
 ez igy igaz!!

2008. Január 28. - 23:54:54
Válasz #333
Nem elérhető

Lgy


Az a baj hogy veszel valamit ami eredeti meg hat is. Legközelebb veszel ugyanolyat ugyanattol és már gagyi.
Akkora pénzek vannak a hamisitásban hogy folyamatosan "fejlesztenek" és igy  előttünk járnak.
Csak amikor már rajta vagy 2hete akkor kell rádöbbenned hogy megint kidobtál 1 kilót az ablakon.
Ezért veszek már egy ideje azon pénzen kaját meg kiegészitőt és alap dolgokat.
Androgén+v.mi anabolikus, semmi csiricsáré anyag mert az tuti szar és elbassza az egész rendszert.
A csodaszerekben meg már régen nem hiszek.  winny+testo egyben!!!!árultak ám ilyet is!!! És olyan is volt aki elhitte és megvette!

2008. Január 29. - 00:06:34
Válasz #334
Nem elérhető

Lgy


De az "egyik legjobb" valami román vagy ukrán szar volt. Már meg nem mondom mi volt a neve. 100mg/ml volt, elég volt ha egy kicsit izzadt kezedbe vetted és a tenyeredröl olvashattad a nevét ;D
Nyomták elég sokan, a seggük úgy bedurrant hogy egy hónapig nem birtak a fekpadra lefeküdni.
Na attol egy jópár ember becsomósodott.

2008. Január 29. - 01:53:46
Válasz #335
Nem elérhető

Ikaros


Esetleg tudna valaki feltenni egy eredeti képet növekedési hormonról? még sohasem láttam eredetit.
Ikaros, aki ezúttal nem repül közel a naphoz!

2008. Január 29. - 05:48:02
Válasz #336
Nem elérhető

izomboy


Szerintetek letezik eredeti ukran propi ugyanolyan mint az 50mg/1ml csak 100/1ml?



elvileg van a piacon..... de ki tudja hogy 50 vagy 100van benne...
az 50es megbizható és olcso. minek ide 100as? :)
Nem is tudom, talán mert azonos a magasságuk, és az eredeti gyár figyel hogy olyabn felirat legyen a terméken hogy ne kopjon le, és a hamisító nem költ olyan berendezésre mert máris nem éri meg.
De szocsa neked a bal oldalit ajánlom @:-)

2008. Január 29. - 08:06:56
Válasz #337
Nem elérhető

izomboy


STALONE  bevalotta hogy használt HGH hormont a Roky fórgatására és véleménye szerint hamarosan szabadon használhatja mindenki mert nem egyenértékű a szteroidokkal.
És hozzá tette szerinte minden idősebb korosztálybeli használhatná hogy jobban érezze magát @-o

2008. Január 29. - 08:55:57
Válasz #338
Nem elérhető

szocsa


Szerintetek letezik eredeti ukran propi ugyanolyan mint az 50mg/1ml csak 100/1ml?



elvileg van a piacon..... de ki tudja hogy 50 vagy 100van benne...
az 50es megbizható és olcso. minek ide 100as? :)
Nem is tudom, talán mert azonos a magasságuk, és az eredeti gyár figyel hogy olyabn felirat legyen a terméken hogy ne kopjon le, és a hamisító nem költ olyan berendezésre mert máris nem éri meg.
De szocsa neked a bal oldalit ajánlom @:-)

Izomboy: hehe 8-) de nekem nincs szándékomban enantatot tolni, vagy mire értetted?  ))=/
amugy mikor indulsz legközeleb bodyn?

2008. Január 29. - 14:27:22
Válasz #339
Nem elérhető

Lalika85


Senki sem ad tanácsot Winstrol kúra ügyben.... Gondolom így akartok visszatartani tőle!!!!
Igazatok van!!!!

De más megoldást nem tudok....
Amit lehet,azt megteszem most is.....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 29. - 14:49:47
Válasz #340
Nem elérhető

L


Most olvastam, hogy Art Atwood nyaka körül is szorul a hurok gyógyszer terjesztés miatt...

Az én kedvenc kokszom: ;D ;D ;D ;D ;D
Tescosteron propionate nincs belőle?  ::) ?:-)


 ;D

Úgyis kell vennem pár csomag rizst meg zabpelyhet a tescoban majd utánanézek...talán a reformélelmiszereknél lesz pár... ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 29. - 14:58:49
Válasz #341
Nem elérhető

sasa


Most nincs jó Winstról az országban. Szarról, meg minek beszélni. Abból nyomhatsz bármennyit úgysem használ.

2008. Január 29. - 17:17:31
Válasz #342
Nem elérhető

Lalika85


Görögországból hozza egy táncos!!! (Winstrol)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 29. - 17:44:45
Válasz #343
Nem elérhető

Kris


Most nincs jó Winstról az országban. Szarról, meg minek beszélni. Abból nyomhatsz bármennyit úgysem használ.

Ez miert ilyen biztos? Mibol lehet tudni ,hogy kamu?

2008. Január 29. - 18:09:46
Válasz #344
Nem elérhető

mangela87


Hát,mert a valós wintsrol nagyon ritka,tesztoszteron az izmok titka,de a fincsi stanci nagyon drága,nem kapni a mi utcánkba...     ;D :D !+"% =/+'