2024. Szeptember 30. - 21:26:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641175 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Szeptember 21. - 10:51:52
Válasz #2025
Nem elérhető

player


"Oroszországból szeretettel"   ;D

2009. Szeptember 21. - 11:04:42
Válasz #2026
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"Oroszországból szeretettel"   ;D
Bizalomgerjesztő ampulla ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 21. - 12:49:31
Válasz #2027
Nem elérhető

Tóth Attila


Hűűű elég szarul néz ki ????...
Ilyt még nem is láttam ::) ::)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Szeptember 21. - 13:06:57
Válasz #2028
Nem elérhető

pajaman


Ha engem kérdezel, meglepő felépítés a 4 hét ON 4 hét OFF. Valahogy nekem azt tünik ki belőle, hogy körhinta, amit felszedsz az lehet a 4 hét OFF-ban oda is van. Nem beszélve, hogy képes-e regenerálódni ennyi idő alatt a szervezet, illetve a hormonháztartás. Azért vetettem fel, mert a nállam okosabbak hátha látnak benne rációt és elmagyarázzák, hogy van értelme, vagy ha nincs miért nincs?




2009. Szeptember 23. - 08:04:21
Válasz #2029
Nem elérhető

BadBodyBoy


És ezt mind minek kellett 3 hozzászólásba leírni...?
Csak h nőjön a hsz-szám és a rangod... ::) ????...

2009. Szeptember 23. - 19:12:08
Válasz #2030
Nem elérhető

pajaman


jaja...értem
Én magam már átestem egynéhány kúrán. Volt 6hetes, 8, 10, 12, 16 hetes is. A lényeg ugyanaz volt. A végén hiába volt a hcg, meg clomid, majdnem mindig leperget az egész. Pedig a leállások csak az adott kúra hosszával voltak megegyezőek. lásd: 8hétnél, 8hét szünet.
Eleddig azt mondhatom a 6hetes ciklus működött a legjobban, amit most kóstolgatok. 6 hét off-ból még 3 hét így is clomid. Tehát a valódi "üres járat" kb 3 hét, amikor semmi sincs.
példakúra(lehet pontozni 1-5-ig)  ***)))
1-3hét
enantát 250mg/három naponta.....körülbelül 400mg/hét

naposim 20mg/nap
3-6 hét

primabolan 100mg/hét

deca durabolin 200mg/hét

proviron 50mg/nap

2hét off

majd 3 hét clomid: 50mg/nap


kb ennyi.

Eddig ez tűnt a legjobbnak.

Vélemények? Illetve ha van valakinek olyan kúrája ami jól működött, kíváncsi vagyok.

ÜDV

2009. Szeptember 24. - 03:05:25
Válasz #2031
Nem elérhető

Fekete Ádám


Ha most ezt pontoznom kell akkor egy 2es. Három hétig nincs értelme tesztot nyomni, főleg enantátot. Inkább menjen végig.
Naposim? Kell az?

2009. Szeptember 24. - 19:40:26
Válasz #2032
Nem elérhető

pajaman


Ha most ezt pontoznom kell akkor egy 2es. Három hétig nincs értelme tesztot nyomni, főleg enantátot. Inkább menjen végig.
Naposim? Kell az?

jaja, de ha ez váltotta ki a legkevesebb összeszakadást? 8-10 enantát után rendszerint nagyon minimálisat tudok megfogni az offba. Viszont ha rövid ideig használom a tesztokat- lásd pl 4hét- és utána már inkább anabolikusabb, mint androgénebb a menü akkor egész jól el lehet kapni. Legalábbis eddig úgy tünik. Napos? Nem kell. De az utóbbi időben már rég volt, most sem nagy mennyiségben ment.

2009. Szeptember 25. - 10:56:07
Válasz #2033
Nem elérhető

Fekete Ádám


Enantát helyett miért nem propit vagy susit tolsz? Kevesebb lenne a víz, és kúra végén nem esnél annyit össze. Meg hamrabb kifejtik a hatásukat mint az enantát. A napo helyett meg valami mást választanék. A prima jó? Én mostanság szinte csak hamisat láttam.

2009. Szeptember 25. - 12:50:30
Válasz #2034
Nem elérhető

zozo1974


Na az tény hogy a retabolil hatóanyag tartalma 50 mg, de ha hozzáértő szemmel nézzük többet ér mint az országba behozott különféle szerek deca,susta stb. mire a felhasználóhoz kerülnek addigra a 100 mg hatóanyagból jó ha megmarad 30 mg.mert ezek a szerek folyamatos hűtést igényelnek ami a behozatalnál lehetetlen, van úgy, hogy 2-3 hónapot is vándorol hűtés nélkül mire felhasználásra kerül.
Ezzel szemben a retát itthon gyártják az RG-ben és itt inkább hihető a folyamatos hűtés. És árban sem drágább a többi hasonló szerektől.

2009. Szeptember 25. - 12:53:41
Válasz #2035
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na az tény hogy a retabolil hatóanyag tartalma 50 mg, de ha hozzáértő szemmel nézzük többet ér mint az országba behozott különféle szerek deca,susta stb. mire a felhasználóhoz kerülnek addigra a 100 mg hatóanyagból jó ha megmarad 30 mg.mert ezek a szerek folyamatos hűtést igényelnek ami a behozatalnál lehetetlen, van úgy, hogy 2-3 hónapot is vándorol hűtés nélkül mire felhasználásra kerül.
Ezzel szemben a retát itthon gyártják az RG-ben és itt inkább hihető a folyamatos hűtés. És árban sem drágább a többi hasonló szerektől.

Hát, most vagy a többit szerzed baromi drágán, vagy a Retát nagyon olcsón.  ::)

Bár nem tudom miket értesz a "többi hasonló" szeren.

2009. Szeptember 25. - 12:59:30
Válasz #2036
Nem elérhető

zozo1974


Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni! Olvastam itt még régeben olyan steroid hatásu gyogyszerekröl amiket orvos fel tud irni viszonylag kis ható anyagú " kezdö steroid " és nálunk is legálisan megvásárólható patikában.
Ha tudnátok pár ilyet mondani azt meg köszöném!

 Köszi

fogalomzavar van. Amire te gondolsz az az, hogy magyarországon forgalomban van... sztem Andriol (a Saizen, Genotropin, Norditropin etc nem az a tipikus "kezdő" cucc :D :D :D )

Retabolil 50mg a  gyógyszertárban 3200 ft  vényre  amúgy meg  1000 ft/db  kb.

Ki tudja kinek mi számít kezdő cuccnak  :laugh:

2009. Szeptember 25. - 13:17:58
Válasz #2037
Nem elérhető

player


Na az tény hogy a retabolil hatóanyag tartalma 50 mg, de ha hozzáértő szemmel nézzük többet ér mint az országba behozott különféle szerek deca,susta stb. mire a felhasználóhoz kerülnek addigra a 100 mg hatóanyagból jó ha megmarad 30 mg.mert ezek a szerek folyamatos hűtést igényelnek ami a behozatalnál lehetetlen, van úgy, hogy 2-3 hónapot is vándorol hűtés nélkül mire felhasználásra kerül.
Ezzel szemben a retát itthon gyártják az RG-ben és itt inkább hihető a folyamatos hűtés. És árban sem drágább a többi hasonló szerektől.

Tárolása:szobahőmérsékleten 15-25 C

Peptid hormonok igényelnek hűtést

2009. Szeptember 25. - 13:25:23
Válasz #2038
Nem elérhető

player



2009. Szeptember 25. - 18:38:24
Válasz #2039
Nem elérhető

pajaman


Nekem eddig a propi még kimaradt. Bár abból elég megbízhatóak vannak. Legközelebb megnézem propival az elejét, aztán meglátjuk.
Hamis okosságra visszatérve: szerintem egyikünk sem tudja, hogy ami a kezében van, az az-e ami. Feketepiacon nincs 100%-os garancia. Megbízható forrásból szerzem, eleddig semmi gondom nem volt sem az árral, sem a minőséggel.
Te is bevállalod, más is bevállalja a kockázatot, hogy valódi-e vagy sem. Bár jelzem, aki évek óta találkozik ezzel-azzal, annak egy idő után szeme lesz hozzá, hogy mit kell nézni és mi az amit várni kell egy adott dologtól....szerintem.
Nem volt sok kúrám, de 2000ben én még láttam orosz sustanon250-et szépen végigfűzve cirill betűkkel. Azóta sem találkoztam olyan minőséggel, mint amilyen az volt. Ennyit erről. ;-oo-;