2024. Szeptember 30. - 15:31:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641095 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Augusztus 15. - 19:59:22
Válasz #1920
Nem elérhető

BadBodyBoy


Sziasztok,egy kérdésem volna.Most toltam be a harmadik sustanont,stanozolol naponta 10mg,két napja kezdtem szedni a tamoxifent.De álandóan pisálnom kell,ez normális,vagy csak nálam van ez?

Ne igyál annyit... Łł= ****:)))

Idézet
Legyszives Melik injekcio lenne a legjobb
Ami nem fog vissza vizet tiszt aizmot ad
es nincs androgen hatasa
azaz nem szorosodok tole meg nem befolyasolja a teszto termelest
Koszi Előre IS

Csak nem adja fel... ˝=/
Szúrj heti 600mg decat+1000mg tesztót+300mg winstrol.......és még adj hozzá++++.... Łł= ***))

2009. Augusztus 15. - 20:58:33
Válasz #1921
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok,egy kérdésem volna.Most toltam be a harmadik sustanont,stanozolol naponta 10mg,két napja kezdtem szedni a tamoxifent.De álandóan pisálnom kell,ez normális,vagy csak nálam van ez?

Ne igyál annyit... Łł= ****:)))
Ez jó,erre nem is gondoltam ;D








Idézet
Legyszives Melik injekcio lenne a legjobb
Ami nem fog vissza vizet tiszt aizmot ad
es nincs androgen hatasa
azaz nem szorosodok tole meg nem befolyasolja a teszto termelest
Koszi Előre IS

Csak nem adja fel... ˝=/
Szúrj heti 600mg decat+1000mg tesztót+300mg winstrol.......és még adj hozzá++++.... Łł= ***))
g

2009. Augusztus 28. - 04:36:11
Válasz #1922
Nem elérhető

pajaman


Senki nem hasznát mostanába olyan galenikás depot amin nem jön le a felirat az ampulláról?

De, de! Szép fehér csík van körbe a nyakán, ami elvileg a régin nem volt. A felirat is sokkal stabilabb. Jól hatott nállam, csak az volt a gáz, hogy nagyon kipattogtam tőle. Jó mondjuk 3 naponta ment egy meg mellé deca, nem is csodálom. Amúgy nekem bevált.
Miért neked valami problémád volt vele?

2009. Szeptember 01. - 07:21:17
Válasz #1923
Nem elérhető

izomboy


Az imént kaptam egy mintát egy nandrolon termékről.
10ml/250mg
Bankok Thailand.
Az illető Mexikóbol érkezett haza és ott állítása szerint a személyiedző receptre felírhat ilyet.
Ez is gyógyszertárból vásárolt állítólag.

Csatolok pár képet és itt a terméken lévő weboldal ami nem igazán látszik kapcsolatban a termékkel.
http://www.bullpharmaceuticalgroup.com/
Ha netán valaki ismeri vagy tud valamit róla az véleményezheti.

2009. Szeptember 01. - 08:27:11
Válasz #1924
Nem elérhető

izomboy


Az imént kaptam egy mintát egy nandrolon termékről.
1ml/250mg
Bankok Thailand.
Az illető Mexikóbol érkezett haza és ott állítása szerint a személyiedző receptre felírhat ilyet.
Ez is gyógyszertárból vásárolt állítólag.

Csatolok pár képet és itt a terméken lévő weboldal ami nem igazán látszik kapcsolatban a termékkel.
http://www.bullpharmaceuticalgroup.com/
Ha netán valaki ismeri vagy tud valamit róla az véleményezheti.

2009. Szeptember 01. - 10:13:18
Válasz #1925
Nem elérhető

Joel


Jol néz ki!
De ebböl mintha már valaki bepukkantott volna egy keveset. :-)->
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 01. - 14:57:01
Válasz #1926
Nem elérhető

izomboy


Igen ezt jelenleg is használják de elkértem egy fotóra.

2009. Szeptember 01. - 15:02:26
Válasz #1927
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az imént kaptam egy mintát egy nandrolon termékről.
10ml/250mg
Bankok Thailand.
Az illető Mexikóbol érkezett haza és ott állítása szerint a személyiedző receptre felírhat ilyet.
Ez is gyógyszertárból vásárolt állítólag.

Csatolok pár képet és itt a terméken lévő weboldal ami nem igazán látszik kapcsolatban a termékkel.
http://www.bullpharmaceuticalgroup.com/
Ha netán valaki ismeri vagy tud valamit róla az véleményezheti.

Nekem igy elsőre az volt a fura, hogy Mexikóban egy gyógyszertárban miért thaiföldi gyógyszert árulnak? Bár nálunk se csak magyar gyógyszerek vannak...de azért thai nem hiszem, hogy van. A másik, a cég neve...bullpharma...nem egy komoly gyógyszergyár nevét sugalja számomra.  :D

2009. Szeptember 01. - 15:53:13
Válasz #1928
Nem elérhető

Milo


dejó hogy Mexikóban receptre csak úgy felírják egy sportolónak . Itt meg örül ha vmiből eredetit kap az ember. magyar hcg,tamoxifen amiből 1000% ra eredetit kapok.külföldiekből mehet a kísérletezés
Riceman

2009. Szeptember 01. - 19:36:16
Válasz #1929
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez tényleg érdekes ha onnan thai szteroidot hozott,mert ott főlet a hazai termékek mennek,amik megbízhatóak és nem annyira drágák,pl. Tokkyo gyógyszergyár termékei.Ha olyat hozott volna onnan,nagyobb esély volna rá,hogy eredeti.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 01. - 20:08:53
Válasz #1930
Nem elérhető

Joel


És mi a vélemény a termékről Izomboy?
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 02. - 17:22:57
Válasz #1931
Nem elérhető

tabiherceg


Valaki tud nekem vmit a primobolan tablettáról? H melyik az eredeti belöle, milyen minöségű...stb. Köszi szépen

2009. Szeptember 08. - 08:22:50
Válasz #1932
Nem elérhető

player


Az imént kaptam egy mintát egy nandrolon termékről.
10ml/250mg
Bankok Thailand.
Az illető Mexikóbol érkezett haza és ott állítása szerint a személyiedző receptre felírhat ilyet.
Ez is gyógyszertárból vásárolt állítólag.

Csatolok pár képet és itt a terméken lévő weboldal ami nem igazán látszik kapcsolatban a termékkel.
http://www.bullpharmaceuticalgroup.com/
Ha netán valaki ismeri vagy tud valamit róla az véleményezheti.

Nekem igy elsőre az volt a fura, hogy Mexikóban egy gyógyszertárban miért thaiföldi gyógyszert árulnak? Bár nálunk se csak magyar gyógyszerek vannak...de azért thai nem hiszem, hogy van. A másik, a cég neve...bullpharma...nem egy komoly gyógyszergyár nevét sugalja számomra.  :D

250mg/ml-ből egyenesen látható hogy underground termék.Innentől kezdve számos lehetőség van hogy mi lehet benne:az ami rá van írva( :) ,az ami rá van írva csak sokkal kevesebb,olcsóbb hatóanyagok pl.propionate,vagy egyszerűen sima üres olaj,esetleg nem steril üres olaj,illetve ezek kombói...

A névválasztással sztem az a helyzet mivel a mexicoi UG cuccokról köztudott hogy nem jó minőségüek ezért gondolták azt hogy Thailand Bangkok nyerő lehet.Mint pl a nálunk kapható 10ml Lyka labs  Mumbai India aztán made in poland,egyesek szerint oroszország...

Jobban járt volna a srác ha humán patikában néz körül és zsebre vág egy kis Stenoxot ;D

2009. Szeptember 08. - 10:37:45
Válasz #1933
Nem elérhető

atleeta


Ha jól tudom a sustanon-nak gyulladnia kéne ugye? A teremben 2 srác a vállába szúrja és semmi gyulladást nem tapasztalnak, míg mások szuri után 2 nappal is szenvednek.Lehet h fake sustát használnak?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 08. - 11:06:57
Válasz #1934
Nem elérhető

George


Ha jól tudom a sustanon-nak gyulladnia kéne ugye? A teremben 2 srác a vállába szúrja és semmi gyulladást nem tapasztalnak, míg mások szuri után 2 nappal is szenvednek.Lehet h fake sustát használnak?
Egy ismerősönek soha nem gyulladt be a susta ***))) Nem volt fake ;D