2024. Szeptember 30. - 09:24:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641040 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Július 25. - 13:47:06
Válasz #1845
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D
Anabolic Extreme-Perfect Cycle

N-Acetyl-Cystein-1000mg
Milk Thistle-600mg-480mg Sylmarin
Alpha-Lipon sav-200mg

Elég nagy dózisú hatékony készítmény.
Esetleg még szedhetsz mellé E vitamint.


Ennyi  :-){

A silymarin-t a máriatövis tartalmazza, ami a ma ismert egyik leghatásosabb májvédő anyag. Megelőzi a májkárosodást, és az új májsejtek termelődését is serkentheti. Egy nagyon jó kiegészitő a Perfect Cycle!  ****:))))))

Ha jól tudom a legalonban is ez van  ;)

Igy-igy!

173,0-189,0 mg extractum fructus cardium mariae (140 mg szilimarin, 60 mg szilibinin formájában) kapszulánként.

2009. Július 25. - 13:48:53
Válasz #1846
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D
Anabolic Extreme-Perfect Cycle

N-Acetyl-Cystein-1000mg
Milk Thistle-600mg-480mg Sylmarin
Alpha-Lipon sav-200mg

Elég nagy dózisú hatékony készítmény.
Esetleg még szedhetsz mellé E vitamint.


Ennyi  :-){

A silymarin-t a máriatövis tartalmazza, ami a ma ismert egyik leghatásosabb májvédő anyag. Megelőzi a májkárosodást, és az új májsejtek termelődését is serkentheti. Egy nagyon jó kiegészitő a Perfect Cycle!  ****:))))))

Ha jól tudom a legalonban is ez van  ;)

Igy-igy!

173,0-189,0 mg extractum fructus cardium mariae (140 mg szilimarin, 60 mg szilibinin formájában) kapszulánként.


Akkor ez egy nagyon jó cucc, még többet tud mint a legalon  :o  ****:))))))

És most nézem, nem is drága ahhoz képest!  :-)!  Łł=

2009. Július 25. - 16:17:48
Válasz #1847
Nem elérhető

zola


Köszönöm a sok segitséget. Egy kérdés még, a tamoxifen vényköteles? Vagy honnét tudok beszerezni olyant? ::)

2009. Július 25. - 18:40:23
Válasz #1848
Nem elérhető

atleeta


Onnan ahonnan az anabolt  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 25. - 20:58:24
Válasz #1849
Nem elérhető

kemi


Köszönöm a sok segitséget. Egy kérdés még, a tamoxifen vényköteles? Vagy honnét tudok beszerezni olyant? ::)

vényköteles, de sztem ha jóban vagy a háziorvosoddal és elmondod neki h koxolni akarsz felírja

2009. Július 26. - 15:27:35
Válasz #1850
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Július 26. - 15:35:45
Válasz #1851
Nem elérhető

God Vazzeg


Páran kértetek képeket  :-} Ezek szerintem eredetiek, ha valaki szerint nem, nyugodtan írja be, mi a probléma vele  8-)

1-2. Agovirin
3-4. Holland Deca

Omnadren már volt berakva  ***

Amit figyelni kell:

Agovirin: betűtípus, benne fehér por, ami alapból nincs feloldódva, tehát szemcsés benne!! Ha felrázod se oldódik csak kavarog! TILOS benne akárminek is úszkálni, ha fekete vagy szürke "piszkot" láttok benne felejtős.

Holland Deca: a cimkét szépre szokták hamisítani, a betűtípus szokott árulkodni itt is, illetve a kupakot kell nagyon megnézni. Nem szabad hogy nagyon vastag vagy nagyon vékony legyen, és pont olyan széles mint a fém tető, ha túlnyúlik rajta, vagy kisebb és vastag akkor az felejtős.

Ezeket tudom én elmondani róla, vannak itt nálam nagyobb tudásúak, javítsatok ki nyugodtan ha tévedek, én is tanulok belőle  :-){

2009. Július 26. - 15:49:43
Válasz #1852
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sajnos az a baj, soha nem tudhatod 100%ig, hogy eredeti. Akár mit le lehet koppintani. Ez olyan mint a pénzhamisitás, akár mit találnak ki, mindig le tudják hamisitani. Vannak dolgok, amiket gyógyszertárból jó kapcsolatokkal be lehet szerezni, de min. dupla annyiba kerülnek, mint a fekete piacon. Ez is mutatja, mennyi a gagyi.
Ezek is lehetnek eredetiek...de legalább annyi az esély sajnos arra is, hogy nem azok. Ez egy ilyen találgatós buli. Vagy eredeti, vagy nem.
Ezzel nem azt akartam irni, hogy ezek kamuk tutira, mert én rohadtul nem értek hozzá...csak azt, hogy a magyarországi fekete piacon beszerezhető szteroidok nagyon nagy része kamu, és nagyon kis töredéke eredeti. Ez van sajnos.

2009. Július 26. - 15:57:07
Válasz #1853
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos az a baj, soha nem tudhatod 100%ig, hogy eredeti. Akár mit le lehet koppintani. Ez olyan mint a pénzhamisitás, akár mit találnak ki, mindig le tudják hamisitani. Vannak dolgok, amiket gyógyszertárból jó kapcsolatokkal be lehet szerezni, de min. dupla annyiba kerülnek, mint a fekete piacon. Ez is mutatja, mennyi a gagyi.
Ezek is lehetnek eredetiek...de legalább annyi az esély sajnos arra is, hogy nem azok. Ez egy ilyen találgatós buli. Vagy eredeti, vagy nem.
Ezzel nem azt akartam irni, hogy ezek kamuk tutira, mert én rohadtul nem értek hozzá...csak azt, hogy a magyarországi fekete piacon beszerezhető szteroidok nagyon nagy része kamu, és nagyon kis töredéke eredeti. Ez van sajnos.

Persze. Nem is akarok én okoskodni. Annyi viszont biztos hogy ha ezekre odafigyelsz, nagyobb eséllyel lehet eredetit kifogni. Szerintem. Decát venni mondjuk jelenleg... Hm.. Én nem vennék most  ::)

Agovirinből a napokban fogtam a kezemben sz@rt  8)

2009. Július 26. - 16:02:06
Válasz #1854
Nem elérhető

izomboy


Igen , az én kezemben is nemrég volt két eltérő Agovirn!

Nem minden Agovirin ami fénylik ***))))

2009. Július 26. - 16:02:25
Válasz #1855
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sajnos az a baj, soha nem tudhatod 100%ig, hogy eredeti. Akár mit le lehet koppintani. Ez olyan mint a pénzhamisitás, akár mit találnak ki, mindig le tudják hamisitani. Vannak dolgok, amiket gyógyszertárból jó kapcsolatokkal be lehet szerezni, de min. dupla annyiba kerülnek, mint a fekete piacon. Ez is mutatja, mennyi a gagyi.
Ezek is lehetnek eredetiek...de legalább annyi az esély sajnos arra is, hogy nem azok. Ez egy ilyen találgatós buli. Vagy eredeti, vagy nem.
Ezzel nem azt akartam irni, hogy ezek kamuk tutira, mert én rohadtul nem értek hozzá...csak azt, hogy a magyarországi fekete piacon beszerezhető szteroidok nagyon nagy része kamu, és nagyon kis töredéke eredeti. Ez van sajnos.

Persze. Nem is akarok én okoskodni. Annyi viszont biztos hogy ha ezekre odafigyelsz, nagyobb eséllyel lehet eredetit kifogni. Szerintem. Decát venni mondjuk jelenleg... Hm.. Én nem vennék most  ::)

Agovirinből a napokban fogtam a kezemben sz@rt  8)

Igy van, ezért jók a képek, legalább némi támaszt nyújtanak. Csak az a baj, ha minden stimmel az eredeti, és a kamu fiolán...még az sem jelenti azt, hogy a beltartalom is stimmel. De ezzel szerintem mindannyian tisztában vagyunk.  ;-oo-;

2009. Július 26. - 16:19:14
Válasz #1856
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos az a baj, soha nem tudhatod 100%ig, hogy eredeti. Akár mit le lehet koppintani. Ez olyan mint a pénzhamisitás, akár mit találnak ki, mindig le tudják hamisitani. Vannak dolgok, amiket gyógyszertárból jó kapcsolatokkal be lehet szerezni, de min. dupla annyiba kerülnek, mint a fekete piacon. Ez is mutatja, mennyi a gagyi.
Ezek is lehetnek eredetiek...de legalább annyi az esély sajnos arra is, hogy nem azok. Ez egy ilyen találgatós buli. Vagy eredeti, vagy nem.
Ezzel nem azt akartam irni, hogy ezek kamuk tutira, mert én rohadtul nem értek hozzá...csak azt, hogy a magyarországi fekete piacon beszerezhető szteroidok nagyon nagy része kamu, és nagyon kis töredéke eredeti. Ez van sajnos.

Persze. Nem is akarok én okoskodni. Annyi viszont biztos hogy ha ezekre odafigyelsz, nagyobb eséllyel lehet eredetit kifogni. Szerintem. Decát venni mondjuk jelenleg... Hm.. Én nem vennék most  ::)

Agovirinből a napokban fogtam a kezemben sz@rt  8)

Igy van, ezért jók a képek, legalább némi támaszt nyújtanak. Csak az a baj, ha minden stimmel az eredeti, és a kamu fiolán...még az sem jelenti azt, hogy a beltartalom is stimmel. De ezzel szerintem mindannyian tisztában vagyunk.  ;-oo-;

Ez így van  ****:))))))

2009. Július 26. - 20:35:05
Válasz #1857
Nem elérhető

Milo


Én az európából származó cuccokat veszem ,thai, egyiptomi,pakisztáni nálam szóba se jöhet ezeknél sztem sokkal több a hamis ,ami logikus is mivel nem ugyan az pl.ukrajnából csempészni ezeket mint pl.egyiptomból. decát annak érdemes venni akinek van vmi terjesztő ismerőse, amúgy meg szinte esélytelen.
Riceman

2009. Július 26. - 20:44:02
Válasz #1858
Nem elérhető

God Vazzeg


Én az európából származó cuccokat veszem ,thai, egyiptomi,pakisztáni nálam szóba se jöhet ezeknél sztem sokkal több a hamis ,ami logikus is mivel nem ugyan az pl.ukrajnából csempészni ezeket mint pl.egyiptomból. decát annak érdemes venni akinek van vmi terjesztő ismerőse, amúgy meg szinte esélytelen.

Na ezzel a logikával az ukrán propi elvileg jó kell hogy legyen..  ::)  ;D

2009. Július 27. - 13:43:54
Válasz #1859
Nem elérhető

pajaman


Az mondjuk érdekes, hogy a Norma Hellas nandrolon-jai mind szépen el vannak látva hologrammal, meg az üvegbe égetett emblémával és mégis mindig ezek azok amikre azt szokták mondani, hogy rengeteg közöttük a szar. Egy biztos: amikor ilyen norma ampullákat használtam, azt hozta amit kellett neki.
Szerintem hazárdjáték. Megveszed a Deca-dat és használod mondjuk szuszi mellé, aztán meg lehet, hogy a deca amit tolsz mondjuk enantat, vagy propi! Használni fog? Igen! úgy ahogy te szeretnéd? Nem egészen! Itt a szar a palacsintában. Megveszed hogy majd milyen fasza kevésbé androgén anyagot fogsz tolni a szuszid mellé aztán meg lehet, hogy még androgénebb lesz, mint maga a szuszi! Nőni fogsz? igen! úgy ahogy te akarod? Egy faszt! Csak vizesedsz és kész!
Anno volt ez a kínai szar "deca", az inno-tól. Na abban tuti valami teszto volt, mert nemhogy definiáltabb lettem, hanem még vizesebb, mint előtte  a szuszitól!
Szóval lehet hamis, akkor is van benne valami hatóanyag, csak nem az amiért megvetted és negyed annyira sem steril, mint az eredeti szerintem.