2024. Szeptember 30. - 07:19:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641032 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Július 17. - 08:34:03
Válasz #1830
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 17. - 19:35:31
Válasz #1831
Nem elérhető

Dzsémsz


Mesterek!
A kérdésem azlenne ha már így pörög a topic,hogy tesztokúra után a naposim gyorsítja-e a természetes tesztotermelés visszaállását?

2009. Július 17. - 19:36:11
Válasz #1832
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mesterek!
A kérdésem azlenne ha már így pörög a topic,hogy tesztokúra után a naposim gyorsítja-e a természetes tesztotermelés visszaállását?

naposim-t biztos nem szednék  ***)))

2009. Július 17. - 19:51:30
Válasz #1833
Nem elérhető

Dzsémsz


Mesterek!
A kérdésem azlenne ha már így pörög a topic,hogy tesztokúra után a naposim gyorsítja-e a természetes tesztotermelés visszaállását?

naposim-t biztos nem szednék  ***)))

köszi hogy megosztottad

2009. Július 17. - 19:55:45
Válasz #1834
Nem elérhető

God Vazzeg


Mesterek!
A kérdésem azlenne ha már így pörög a topic,hogy tesztokúra után a naposim gyorsítja-e a természetes tesztotermelés visszaállását?

A napo nem hogy gyorsítja, hanem elnyomja a saját teszto termelést.. A teszto mellé kellett volna szedned inkább, utána meg szokásos levezetés...  :violinplay3:

2009. Július 17. - 20:16:07
Válasz #1835
Nem elérhető

Dzsémsz



2009. Július 23. - 13:55:53
Válasz #1836
Nem elérhető

zola


Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

2009. Július 24. - 22:23:01
Válasz #1837
Nem elérhető

Milo


Hello!

Szerintetek injekciós tesztók között van külömbség ,hogy például az egyik kevésbé, a másik jobban árt a vesének,májnak. Több embert kérdeztem van aki azt mondta hogy mivel mindegyik tesztó ezért ugyan annyira árt, más szerint meg T.propionát erősebb mint mondjuk a T.ciponát,T.dekanát .
Riceman

2009. Július 24. - 23:25:57
Válasz #1838
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello!

Szerintetek injekciós tesztók között van külömbség ,hogy például az egyik kevésbé, a másik jobban árt a vesének,májnak. Több embert kérdeztem van aki azt mondta hogy mivel mindegyik tesztó ezért ugyan annyira árt, más szerint meg T.propionát erősebb mint mondjuk a T.ciponát,T.dekanát .

Igen, van különbség, de amennyire én tudom, ez nem számottevő. A tesztó az ilyen téren nem problémás, de pl a trenbolone terheli a vesét iszonyat mód!

2009. Július 24. - 23:28:53
Válasz #1839
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D

2009. Július 25. - 12:21:04
Válasz #1840
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D
Anabolic Extreme-Perfect Cycle

N-Acetyl-Cystein-1000mg
Milk Thistle-600mg-480mg Sylmarin
Alpha-Lipon sav-200mg

Elég nagy dózisú hatékony készítmény.
Esetleg még szedhetsz mellé E vitamint.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 25. - 13:18:13
Válasz #1841
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D
Anabolic Extreme-Perfect Cycle

N-Acetyl-Cystein-1000mg
Milk Thistle-600mg-480mg Sylmarin
Alpha-Lipon sav-200mg

Elég nagy dózisú hatékony készítmény.
Esetleg még szedhetsz mellé E vitamint.


Ennyi  :-){

2009. Július 25. - 13:21:43
Válasz #1842
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és ihatsz mellette mert nem tudsz tőle berugni. Vagy legalábbis nagy erőfeszítés árán csak.  ;-oo-; ;D

2009. Július 25. - 13:27:06
Válasz #1843
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D
Anabolic Extreme-Perfect Cycle

N-Acetyl-Cystein-1000mg
Milk Thistle-600mg-480mg Sylmarin
Alpha-Lipon sav-200mg

Elég nagy dózisú hatékony készítmény.
Esetleg még szedhetsz mellé E vitamint.


Ennyi  :-){

A silymarin-t a máriatövis tartalmazza, ami a ma ismert egyik leghatásosabb májvédő anyag. Megelőzi a májkárosodást, és az új májsejtek termelődését is serkentheti. Egy nagyon jó kiegészitő a Perfect Cycle!  ****:))))))

2009. Július 25. - 13:43:32
Válasz #1844
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Anabol kúra levezetésére tamoxifen 20mg +meszterolon 50mg megfelelő? Illetve májvédőként naturland teát vagy inkább Hepabene-t használjak? Válaszotokat előre is köszönöm!

Levezetéskor nem kell a proviron, elég a tamoxi, és rakj mellé clostylbegitet, jól jöhet ha nem aktív a cerka.. Májvédő kúra közben kellett volna, de nem árthat utólag se, legalont keress, vagy asszem van itt a shopban fajin, majd valaki megmondja mi is pontosan a neve  :D
Anabolic Extreme-Perfect Cycle

N-Acetyl-Cystein-1000mg
Milk Thistle-600mg-480mg Sylmarin
Alpha-Lipon sav-200mg

Elég nagy dózisú hatékony készítmény.
Esetleg még szedhetsz mellé E vitamint.


Ennyi  :-){

A silymarin-t a máriatövis tartalmazza, ami a ma ismert egyik leghatásosabb májvédő anyag. Megelőzi a májkárosodást, és az új májsejtek termelődését is serkentheti. Egy nagyon jó kiegészitő a Perfect Cycle!  ****:))))))

Ha jól tudom a legalonban is ez van  ;)