2024. Szeptember 29. - 17:24:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640921 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 28. - 21:33:51
Válasz #1635
Nem elérhető

George


Régebben láttam ezt a videót:http://www.youtube.com/watch?v=rBBWMRRWOrM csávónak olyan a keze mintha két gumilabda lenne a bőre alatt.
Felmerült bennem a kérdés ,hogy lehet ennyire aránytalanul nagy karizma.  A háta,válla, többi testrésze is nagy, de a kezeihez képest nem annyira.
Tudtommal nincs olyan szer amit amelyik izomba szúrja az fog nőni.
Synthol ***)))) Az nem izom a bőre alatt, hanem olaj, attól néz ki olyan hülyén, nyilván megfeszíteni sem lehet az olajat. Kicsit túlzásba is vitte, mert szétrepedt tőle a karja, de ez már egy nagyon régi sztori.

2009. Május 29. - 18:02:34
Válasz #1636
Nem elérhető

BadBodyBoy


Greg Valentino! ***)))
De ő egy klinikai eset!!!
Erős kisebbség érzettel és szorongással! :-)(-:
Synthol....ááááááá...soha...Bőrre max.... ˝=/

2009. Május 31. - 19:47:30
Válasz #1637
Nem elérhető

BadBodyBoy


Kérdés!
Főleg az aki vágja a deca témát!
Most már én is vágom, de kérdésem az lenne, h lehetséges az h több mint 4 hónapja a kúra befejezése után is a szervezetből,szövetekből,izmokból juthat a véráramba nandrolon, dihidro-nandrolon....?
Tudom h jut bele még 1-2 hónapig, de szerintem 4 hónapra rá már nem szabadna!!!
Meg ha jut is bele az elenyésző mennyiség lenne!
A kérdés azért lett aktuális, mert 1 hónapja a derekamon eszement iramban nőnek a pattanások, erősödtem, és a súlyom is kezd nőni.(2 hét alatt 2.5kg)
Pedig csak fehérjét szedek semmi mást!
A pattanások megakadályozhatóak lennének ha a  egy rövid winstroldepo kurába fognék?
Annó God te írtad h wini jó lett volna a deca kurámba mert h az megakadályozta volna a nagy pattanásokat valami......miatt!
Utólag megér egy próbát???????
De gondoltam már a fehérjére is, de azt meg csak edzés után iszom 50g+20gszőlőcukor+20gmaltó!!
Attól nem jönnének a pattanások!(termék:PEAK Whey Fusion)
.....thx

2009. Május 31. - 22:16:51
Válasz #1638
Nem elérhető

Maszat



A pattanások megakadályozhatóak lennének ha a  egy rövid winstroldepo kurába fognék?
Annó God te írtad h wini jó lett volna a deca kurámba mert h az megakadályozta volna a nagy pattanásokat valami......miatt!



a deca a progreszteronikus hatása miatt okoz nagy gyulladt pattanásokat,ezt akadályozza meg a wini.Szerintem inkább a hormon rendszered nem a régi és ezt a wini még jobban megbolygatná.Véleményem szerint ebben az esetben felesleges.Nekem sustanon-deca kúrám volt,februárban lett vége és olyan pattanásaim vannak néha hát alsó részen meg vállon,h csakl nézek.
más
1ébként elég gáz ez az egész,a múltkori ciklusom ha csak a gyógyszereket nézem kb 80.000ft volt.nem kilóra mérem de 6jött fel,ahogy vége lett a kúrámnak kezdtem a kreatint amire mindig nagyon jól reagáltam és csak 1 kg ment le.Most lett 1 borda zúzódásom lassan 3 hete nem tudok edzeni,közbe elfogyott a kreatin,enni sem tudok meg mozogni sem a fájdalmaim miatt és mégh 1 kilóval könnyebb is vagyok mint a deca-s250elött :-[ :-[
könnyen jött,könnyen ment.7kg pusztán 3hét nem edzés után eléggé lehangol.A 3hét alatt minden másnap azért lejárok ülő vádlizni,azt tudom csinálni.A vádlim legalább erősödött.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 01. - 10:51:57
Válasz #1639
Nem elérhető

Duke


nem ide vág ,de csak annyit akarok kérdezni valaki "tapasztaltabbtol", hogy 25mmes tű elég hosszú seggbe vagy jobb az inkább a 40mm esel??  :-)->   ????...

2009. Június 01. - 11:05:36
Válasz #1640
Nem elérhető

Milo


Szerintetek melyek azok a tesztók amitől bekeményszik a szúrás körüli rész? 
Riceman

2009. Június 01. - 12:20:44
Válasz #1641
Nem elérhető

God Vazzeg


nem ide vág ,de csak annyit akarok kérdezni valaki "tapasztaltabbtol", hogy 25mmes tű elég hosszú seggbe vagy jobb az inkább a 40mm esel??  :-)->   ????...

Jobb a hosszabb, ha nincs más, akkor mehet a rövidebbel is, de előfordulhat hogy puklit fogsz utána érezni a beadás helyén, azt óvatosan maszírozd szét..  :-}

2009. Június 01. - 12:23:10
Válasz #1642
Nem elérhető

God Vazzeg


Kérdés!
Főleg az aki vágja a deca témát!
Most már én is vágom, de kérdésem az lenne, h lehetséges az h több mint 4 hónapja a kúra befejezése után is a szervezetből,szövetekből,izmokból juthat a véráramba nandrolon, dihidro-nandrolon....?
Tudom h jut bele még 1-2 hónapig, de szerintem 4 hónapra rá már nem szabadna!!!
Meg ha jut is bele az elenyésző mennyiség lenne!
A kérdés azért lett aktuális, mert 1 hónapja a derekamon eszement iramban nőnek a pattanások, erősödtem, és a súlyom is kezd nőni.(2 hét alatt 2.5kg)
Pedig csak fehérjét szedek semmi mást!
A pattanások megakadályozhatóak lennének ha a  egy rövid winstroldepo kurába fognék?
Annó God te írtad h wini jó lett volna a deca kurámba mert h az megakadályozta volna a nagy pattanásokat valami......miatt!
Utólag megér egy próbát???????
De gondoltam már a fehérjére is, de azt meg csak edzés után iszom 50g+20gszőlőcukor+20gmaltó!!
Attól nem jönnének a pattanások!(termék:PEAK Whey Fusion)
.....thx


Ne nyúlj semmihez se, főleg ne roidhoz, szét van menve a hormon rendszered, hagyd hogy beálljon. Végső esetben PCT-vel rámennék, de ennél erősebbel nem, ebben a témában Efit lenne a nyerő  8)

Alapból pár hónap kelleni fog neki mire rendbe jössz, dekát felejteném a helyedben, elég extrémül reagálsz rá..  ::)

2009. Június 01. - 13:16:59
Válasz #1643
Nem elérhető

BadBodyBoy


A PCT-n gondolkodtam én is!
De már olyan sok idő(több mint 4  hónap) telt el a kura után, h ......
Szar egy szervezetem van h így reagál a cuccra!
Ezentúl inkább hanyagolom a decát!Kúra közben vettem belőle +15db-ot,látván a fejlődést... :-\
MOst szabadulhatok meg tőle ˝=/
Későbbiekben maradnak a naturál kiegek!!!

2009. Június 01. - 13:23:16
Válasz #1644
Nem elérhető

God Vazzeg


A PCT-n gondolkodtam én is!
De már olyan sok idő(több mint 4  hónap) telt el a kura után, h ......
Szar egy szervezetem van h így reagál a cuccra!
Ezentúl inkább hanyagolom a decát!Kúra közben vettem belőle +15db-ot,látván a fejlődést... :-\
MOst szabadulhatok meg tőle ˝=/
Későbbiekben maradnak a naturál kiegek!!!

Van akinek akár 6 hónap is kell hogy beálljon a hormonrendszere. Nincs ezzel gond, mérlegelni kell, és meglátod majd, mit vállalsz be. A te döntésed  ;-oo-;

2009. Június 01. - 13:30:20
Válasz #1645
Nem elérhető

George



Szar egy szervezetem van h így reagál a cuccra!

Nem biztos, hogy szar a szervezeted, csak simán túlzásba vitted anno a cuccot, így több idő is kell, hogy helyre álljon.

2009. Június 01. - 14:04:18
Válasz #1646
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

Szar egy szervezetem van h így reagál a cuccra!

Nem biztos, hogy szar a szervezeted, csak simán túlzásba vitted anno a cuccot, így több idő is kell, hogy helyre álljon.

Pihenés és off szezon mindenek felett.  :-){

2009. Június 01. - 17:26:27
Válasz #1647
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=9131

Jah...lehet, hogy csak moderátorok látják. Minden esetre kiiktatva.


 :'(


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 01. - 17:27:13
Válasz #1648
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Elnézést kérünk a kellemetlenségért a hibát elhárítottuk!

2009. Június 01. - 19:04:59
Válasz #1649
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Úgyis akarok indítani 2009 Augusztus 13-től egy susta kúrát(2000mg/hét 16 vagy 20 hétig), csak még nem tudom, mivel vezessem le, kólával vagy sörrel. Meg lehet hogy csak 15-től indítom majd, még nem tudom... ;D (Hamarosan indítom a topikot azért előre is, hogy megbeszélhessük értelmesen a dolgot :D ) jegyeket nálam lehet majd venni rá... >:D

Azéé ne iktassatok ki nagyon  :D na jó, megyek a gumiszobába mindjárt  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"