2024. Szeptember 21. - 22:20:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640029 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Január 05. - 22:45:35
Válasz #270
Nem elérhető

fastor


lehetne hallani ezekröl a történetekröl bövebben?
am rossz hozzállás hogy gondolom mindeki hallottam hogy stalone ausztráliában lebukott növi hormonnal...
egyik újság címlapján ovlastam(nem a legnagyobb tropikban) hogy Stalone testépítö szereket próbált átvinni..
valhogy így.. mármint hogy ha dopping akkor testépítö..nah nem tom kinek menyire jött le mit séremleztem ebben enm angyon meg ma a fogalmazás:P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 05. - 22:48:03
Válasz #271
Nem elérhető

Jordan


Tény:

Doppingmentes élsport NINCS!!!!!!!

Akárki akármit mond, minden sportágban, minden élsportolónak megvan a maga keresztje!   :-)->


Így van. Hallottam egy-két elég komoly történetet a sportkórházból...nyílt titok a dolog. Pont ezért nem értem, hogy miért kell mellébeszélni ilyen szinten. Én a magam részéről egyetlen sportolót sem tudok hibáztatni. Sőt becsülöm az elhivatottságukat és a kockázatvállalásukat.

Féreértés elkerulése végett.

Én sem hibáztatok ezért senki! Aki a nagyobb teljesitményért vet be ilyeket, azok emellet számos álldozatot hoznak, amit én nem akarok, és nem is tudnék meghozni. A sport nem stílus, hanem életforma. Az úgymond átlagemberek is mind használnak valamit, de ok ezt nem akarják figyelembe venni. A sportolók a szemukbe a szarok mert hogy azok koxolnak!!! Ja....... Amúgy 9 évig fociztam, ott is láttam érdekes dolgokat, olyan szinten hogy az ember el sem hinné! És ok a pénzért csinálták vajon? Picsát!!! Mert imádták azt a kúrva focit, és mindent odaadtak volna azért, hogy egy kicsit is jobbak legyenek hétrol-hétre.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 05. - 22:57:50
Válasz #272
Nem elérhető

L


lehetne hallani ezekröl a történetekröl bövebben?
am rossz hozzállás hogy gondolom mindeki hallottam hogy stalone ausztráliában lebukott növi hormonnal...
egyik újság címlapján ovlastam(nem a legnagyobb tropikban) hogy Stalone testépítö szereket próbált átvinni..
valhogy így.. mármint hogy ha dopping akkor testépítö..nah nem tom kinek menyire jött le mit séremleztem ebben enm angyon meg ma a fogalmazás:P
Annyi a történet nagyon röviden, hogy van egy barátom aki elég elismert személyi edző, versenyzett is még az előző évtizedben. A TF-re járt és anno a TF-en végzett edzőknek időszakosan szerveztek továbbképzéseket, konferenciákat...stb Egy konferencián a sportkorházban az egyik előadásnak az volt a témája, hogy "dopping az élsportba". Emberünk nem akart bemenni az előadásra mert későn is volt, meg nem nagyon érdekelte az antidopping propaganda, de mégis úgy alakult a helyzet, hogy bement az előadásra. A sztori itt kezdődik. Másfél órán át halálos őszinteséggel elmondták neki, hogy éppen akkor milyen sportban milyen doppingszereket használnak és milyen módszerekkel kerülik el a lebukást. Mindenki szájtátva hallgatta végig. Az előadásnak az volt a feelingje, hogy "mi sem természetesebb ennél a dolognál". Már 10-12 évvel ez előtt ilyen helyzetben volt kis országunk. Akkor mi lehet napjainkban tőlünk nyugatabbra teszem fel a kérdést joggal...?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 05. - 23:31:59
Válasz #273
Nem elérhető

fastor


lehetne hallani ezekröl a történetekröl bövebben?
am rossz hozzállás hogy gondolom mindeki hallottam hogy stalone ausztráliában lebukott növi hormonnal...
egyik újság címlapján ovlastam(nem a legnagyobb tropikban) hogy Stalone testépítö szereket próbált átvinni..
valhogy így.. mármint hogy ha dopping akkor testépítö..nah nem tom kinek menyire jött le mit séremleztem ebben enm angyon meg ma a fogalmazás:P
Annyi a történet nagyon röviden, hogy van egy barátom aki elég elismert személyi edző, versenyzett is még az előző évtizedben. A TF-re járt és anno a TF-en végzett edzőknek időszakosan szerveztek továbbképzéseket, konferenciákat...stb Egy konferencián a sportkorházban az egyik előadásnak az volt a témája, hogy "dopping az élsportba". Emberünk nem akart bemenni az előadásra mert későn is volt, meg nem nagyon érdekelte az antidopping propaganda, de mégis úgy alakult a helyzet, hogy bement az előadásra. A sztori itt kezdődik. Másfél órán át halálos őszinteséggel elmondták neki, hogy éppen akkor milyen sportban milyen doppingszereket használnak és milyen módszerekkel kerülik el a lebukást. Mindenki szájtátva hallgatta végig. Az előadásnak az volt a feelingje, hogy "mi sem természetesebb ennél a dolognál". Már 10-12 évvel ez előtt ilyen helyzetben volt kis országunk. Akkor mi lehet napjainkban tőlünk nyugatabbra teszem fel a kérdést joggal...?
hát ez elégdurva...
mondjuk annyiba pozitív hogy legalább nem itt is az álszent dumát nyomatták!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 06. - 01:01:54
Válasz #274
Nem elérhető

Beda


lehetne hallani ezekröl a történetekröl bövebben?
am rossz hozzállás hogy gondolom mindeki hallottam hogy stalone ausztráliában lebukott növi hormonnal...
egyik újság címlapján ovlastam(nem a legnagyobb tropikban) hogy Stalone testépítö szereket próbált átvinni..
valhogy így.. mármint hogy ha dopping akkor testépítö..nah nem tom kinek menyire jött le mit séremleztem ebben enm angyon meg ma a fogalmazás:P

Én a folytatását is olvastam,miszerint aztán elengedték,mivel orvosi papírjai voltak a szerekről.Szavaival élve:"Szükségem van ezekre a szerekre,különben a testem széttesik!" ;-oo-;
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Január 08. - 22:24:31
Válasz #275
Nem elérhető

izomboy


Erről a termékről tud esetleg valaki valamit?
a neten kerestem róla képet ahol jópár eltérést láttam a képen látható trenbolonról.
http://www.genesismeds.com/product_details.asp-mcat=3&pidx=9.htm

Ha esetleg tud róla mondani valaki valamit....

2008. Január 08. - 22:54:06
Válasz #276
Nem elérhető

szocsa


Erről a termékről tud esetleg valaki valamit?
a neten kerestem róla képet ahol jópár eltérést láttam a képen látható trenbolonról.
http://www.genesismeds.com/product_details.asp-mcat=3&pidx=9.htm

Ha esetleg tud róla mondani valaki valamit....


hát ha eredeti akkor el birná viselni a testem.... bár hol van az még hogy én toljak valamit :-[
amugy hallott már valaki KÍNAI PROPIRÓL 100mg/ml? mert minap mutattak nekem! jol nézett ki...
a propit hamisitják amugy?

2008. Január 08. - 23:23:18
Válasz #277
Nem elérhető

izomboy


Ez nem gyóntatószék:)
Agyban eldöntöd azt kész:)

A link amit beraktam, egy pár napja még más kiszerelés képét mutatta ami jobban hasonlított, ez már szinte alig.

Az ára is 14-5ezer között mozog, valjuk be túl szép hogy ne hamis legyen.
Mégcsak nem is műanyagkupakos mint az eredeti változatok.

De reméltem valaki tud róla valamit.

2008. Január 09. - 20:11:52
Válasz #278
Nem elérhető

tomi


szerintem hamisítják ukrán a király
Up the dose, lift the most!

2008. Január 09. - 20:25:34
Válasz #279
Nem elérhető

Jordan


Izomboy, ahogy mondtad: "Túl szép hogy igaz legyen"

Az igazat megvalva nem tudom elképzelni, hony ne hamisitvány legyen.  :(
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 10. - 01:02:00
Válasz #280
Nem elérhető

God Vazzeg


szerintem hamisítják ukrán a király

Lehet manapság még jó trennit kapni?  ????... Legutóbb mikor érdeklődtem nem igazán volt megbízható a dolog. Persze biztos jobb a "kapcsolatotok"  ;-oo-;

2008. Január 10. - 18:54:08
Válasz #281
Nem elérhető

Kris


Izomboy, ahogy mondtad: "Túl szép hogy igaz legyen"

Az igazat megvalva nem tudom elképzelni, hony ne hamisitvány legyen.  :(

Szerintem ez olyasmi lehet mint a kinai gyarto termekei.

http://www.genesismeds.com/products.asp-mcat=-1.htm

Erdekes meg novit is gyartanak.

En amit legutobb hasznaltam mar nem tudom milyen gyartmany volt de erosen sarga szine volt a folyadeknak.

2008. Január 10. - 18:59:56
Válasz #282
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Van kínai növi jintropin. Csak arra lennék kíváncsi hogy miképp vészeli át a többnapos utazást. Gondolom hűtőkonténerben gond nélkül átjön.  ;D

2008. Január 11. - 09:51:21
Válasz #283
Nem elérhető

sasa


Szia Zsolt!

Tudnál több információt a Kinai növiről?
Az ára nagyon jó, de ez nem megy a minőség rovására?

2008. Január 11. - 13:45:15
Válasz #284
Nem elérhető

john rambo


nemtudja vki hogy a superdrol ng miben különbözik a sima superdroltól? :-)->