2024. Szeptember 17. - 21:56:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639584 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Január 23. - 00:06:33
Válasz #990
Nem elérhető

Gabe


Én nem tudok számolni, nekem nem jön ki a Pisti által számolt mennyiség!
Valószínűleg, mert nem nagyon számolom a halban levő CH-t, vagy a húsban levő CH-t, vagy a kenyérben levő fehérjét, vagy nem tudom.
Akkor kerekítek...

-100 g zabpehely: 60 g
-12 dl tej: 45 g
-200 g pufirizs: 150 g
-4 szelet kenyér: 40 g
-2 banán: 60 g
-1 narancs: 15 g
-2 paradicsom: 8 g
+ 2 rizs...

How much carbs did you find dude?  /7%
Én nem számoltam a narancsot, meg a banánt 20dekának, mert a héja sokat elvisz a súlyukból, meg az egyik tejet kihagytam  ***))))
Itt jön elő, hogy sokszor azért nem fogy az ember, mert alulbecsüli a kalóriákat első blikkre.
Bár alapesetben a szénhidrát mindig nagyobb mennyiség, mint a fehérje.
Persze ott van neki a két zsábamacska rizsadag!

Jó'van dude jó voltál, most jöhet a fehérje!  ****:))) (na nem kell, annak pontosabban utánaszámoltam, igaz, csak 398 jött ki)  ***))))  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 23. - 00:45:19
Válasz #991
Nem elérhető

kamugirl


minek ez a rengeteg tej?
Gondolom azért,hogy a szénhidrát és fehérje is több legyen.
(nekem is jól jön a változatosság, nem jó csak a rízsből és csirkéből annyit enni....)

2009. Január 23. - 01:30:56
Válasz #992
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én nem tudok számolni, nekem nem jön ki a Pisti által számolt mennyiség!
Valószínűleg, mert nem nagyon számolom a halban levő CH-t, vagy a húsban levő CH-t, vagy a kenyérben levő fehérjét, vagy nem tudom.
Akkor kerekítek...

-100 g zabpehely: 60 g
-12 dl tej: 45 g
-200 g pufirizs: 150 g
-4 szelet kenyér: 40 g
-2 banán: 60 g
-1 narancs: 15 g
-2 paradicsom: 8 g
+ 2 rizs...

How much carbs did you find dude?  /7%
Én nem számoltam a narancsot, meg a banánt 20dekának, mert a héja sokat elvisz a súlyukból, meg az egyik tejet kihagytam  ***))))
Itt jön elő, hogy sokszor azért nem fogy az ember, mert alulbecsüli a kalóriákat első blikkre.
Bár alapesetben a szénhidrát mindig nagyobb mennyiség, mint a fehérje.
Persze ott van neki a két zsábamacska rizsadag!

Jó'van dude jó voltál, most jöhet a fehérje!  ****:))) (na nem kell, annak pontosabban utánaszámoltam, igaz, csak 398 jött ki)  ***))))  :)
Ha pontosak akartok lenni, itt nézelődjetek:

www.nutritiondata.com


 /7%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 23. - 06:10:45
Válasz #993

Torony

Vendég
minek ez a rengeteg tej?
Gondolom azért,hogy a szénhidrát és fehérje is több legyen.
(nekem is jól jön a változatosság, nem jó csak a rízsből és csirkéből annyit enni....)

tejcukor mint ch :D egészségetekre!

2009. Január 23. - 10:24:56
Válasz #994
Nem elérhető

tomi


Jó is az a finom tejecske.  :-oD
Up the dose, lift the most!

2009. Január 23. - 10:26:22
Válasz #995
Nem elérhető

Gabe


minek ez a rengeteg tej?
Gondolom azért,hogy a szénhidrát és fehérje is több legyen.
(nekem is jól jön a változatosság, nem jó csak a rízsből és csirkéből annyit enni....)

tejcukor mint ch :D egészségetekre!
ezt már le sem mertem írni, hogy alapesetben csak a "jó" CH-val számoltam  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 23. - 10:40:36
Válasz #996
Nem elérhető

madinorbi


Valahogy nem esik le senkinek , hogy nem érzékenységről szól a sztori meg egyébről, hanem cukrot iszol zsírral ,inzulinreakció a zsír beépül, azaz, dagi leszel !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 23. - 11:12:30
Válasz #997
Nem elérhető

lue


sziasztok-14 ampulla  deca/1o ampulla sustanon 25o et  tervezek   a  kurámra-  meg  mellé   egy  kis  proviron 25oet.12  hetes  kurara   gondoltam.na  most  azt  kérdeznem: hogy   ha   veszek   gagyi  feherjét, mondjuk  p.tracket  azzal is  olyan  lenne  e  a  hatas  min t a  ultimate-tel amit  jelenleg is  szedek-iso  93  a  neve-koszi  szépen a    valaszokat-

2009. Január 23. - 11:43:04
Válasz #998
Nem elérhető

FirstLady


te lue, te direkt igyekszel furcsa reklámokat csinálni sok topicban valaminek? ***))))
ugye nem? ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 23. - 12:02:32
Válasz #999

Torony

Vendég
golyót neki

2009. Január 23. - 12:08:28
Válasz #1000
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sziasztok-14 ampulla  deca/1o ampulla sustanon 25o et  tervezek   a  kurámra-  meg  mellé   egy  kis  proviron 25oet.12  hetes  kurara   gondoltam.na  most  azt  kérdeznem: hogy   ha   veszek   gagyi  feherjét, mondjuk  p.tracket  azzal is  olyan  lenne  e  a  hatas  min t a  ultimate-tel amit  jelenleg is  szedek-iso  93  a  neve-koszi  szépen a    valaszokat-

Hogy Prod-ot idézzem: "...Ne dőlj be a silány hamisítványoknak...
                                             VÁLASZD AZ EREDETIT "   ;D

A legjobb minőséget itt találod: www.extremefit.hu

2009. Január 23. - 12:09:54
Válasz #1001

Torony

Vendég
ez de durván lojális volt  ;D

2009. Január 23. - 12:58:46
Válasz #1002
Nem elérhető

lue


ertem.  dehogy  reklámozok itt!  minek  tenném, csak  hozzászolok  1  -2 forumhoz-ennyi-  nekem  ez jott  be  csak  gondoltam  megosztom  veletek.   amugy  látom itt elég  joa   közösseg  olvaslak  titeket.és  tavol  álljon  tolem minden  gonoszkodás  de a   forum  nagyon joo,és  azert ti  jol  megvagytok egymassal-  hát  remélem  én  se   leszek kivétel.  ha  nem  muszály  ne   osszatok- köszi- akkor  a  kérdesem  lenne,összeszivjam a 2  anyagot, a  deca,susta  kombot,  vagy kulon kulon-legyen.thx

2009. Január 23. - 13:19:56
Válasz #1003
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
ertem.  dehogy  reklámozok itt!  minek  tenném, csak  hozzászolok  1  -2 forumhoz-ennyi-  nekem  ez jott  be  csak  gondoltam  megosztom  veletek.   amugy  látom itt elég  joa   közösseg  olvaslak  titeket.és  tavol  álljon  tolem minden  gonoszkodás  de a   forum  nagyon joo,és  azert ti  jol  megvagytok egymassal-  hát  remélem  én  se   leszek kivétel.  ha  nem  muszály  ne   osszatok- köszi- akkor  a  kérdesem  lenne,összeszivjam a 2  anyagot, a  deca,susta  kombot,  vagy kulon kulon-legyen.thx

Pontosan 3 oldalt kellett volna visszaolvasnod...
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=189.msg77022#msg77022

2009. Január 23. - 14:35:27
Válasz #1004
Nem elérhető

lue


koszi  balu- na  azzal  kezdeném  hogy  ez a   forum a  legjobb országos  szinten! azt  látom  hogy  segitetek azoknak  az  embereknek akik  igy  vagy  ugy  belevagnak  1   kurába.  jo  hogy   tapasztalt  embereknek a  vélemenyét   ,élmenyeit  lehet  olvasni  ,tanulni  belole.  én  magam is  szeretem  ezt a sportot, én annak  hiszem   sot tobbnek, az elme  hatalma,  egy dolgot   kérdezék.  nekem  az  edzo   haver  azt  mondta minden  fejben  dol  el,és  ezt  a  kox  ra is  ertette,   van  az  agykontroll,  most  lehet  hulyesegnek   vagy  hulyenek  tartotok, de  ez  mennyire  hatékony?  mert  azert   vannak  oylan  emberek mondjuk a  terembe, akiknek  nincs  meg a  pozitiv  hozzááláááááás:)szeretnék  vélem ényt  ezekröl a  dolgokról. a    helyesirasom  meg  szörnyű  tudom:)pííííííísz