2024. Szeptember 20. - 00:44:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639734 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 18. - 17:42:37
Válasz #870
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Rendesek ezek a Richteres srácok  ;D ;D ;D ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 24. - 20:46:13
Válasz #871
Nem elérhető

Boby_69


Hello! Minden kura után kellene HCG-t nyomni?Tablettés változat van belölle ? Vagy elhannyagolhato ? Üdv

2008. Október 28. - 21:27:47
Válasz #872
Nem elérhető

csoky ice


Szerintem Dana + Omna az nem olyan rossz.
Legalábbis aztmondták ...  ****:))))))
 :-)-> :-)-> :-)-> :-)-> :-)-> :-)-> :-)->

2008. November 02. - 18:19:16
Válasz #873
Nem elérhető

Gézu


Effedrinnel kapcsolatba tudtok vmi infot adni? Neten találtam 1-2 dolgot, de személyes tapasztalatok jobban érdekelnének! Verseny/Fekvenyomás/ elöttre szeretnék betervezni 1 kisebb qrát?!
No Pain, No Gain!

2008. November 02. - 19:03:33
Válasz #874
Nem elérhető

player


Effedrinnel kapcsolatba tudtok vmi infot adni? Neten találtam 1-2 dolgot, de személyes tapasztalatok jobban érdekelnének! Verseny/Fekvenyomás/ elöttre szeretnék betervezni 1 kisebb qrát?!

nyomás előtt fél,vagy háromnegyed órával 50mg efedrin hcl+200/300mg koffein,1:10 arányban szokták (efedrin/koffein),de sztem az 500mg koffein egyszerre sok,nem kell kúrában alkalmazni,csak ha zsírégetére használod...

amúgy a privit megkaptad??(karachi susta)

2008. November 03. - 16:43:18
Válasz #875
Nem elérhető

Gézu


Köszi Player!  ****)
Megkaptam privid, írtam is vixa ha jól emléxek 8-}
No Pain, No Gain!

2008. November 03. - 16:43:18
Válasz #876
Nem elérhető

Gézu


50 mg effedrin+300mg koffein nem sok? Szétrobban a szívem  [:-o]
No Pain, No Gain!

2008. November 22. - 22:15:48
Válasz #877
Nem elérhető

Gézu


Generics Pharmaról hallott már vki? Esetleg személyes tapasztalat??
No Pain, No Gain!

2008. November 25. - 19:36:19
Válasz #878
Nem elérhető

player


mid van tőle? kép sokat segítene...-

2008. November 26. - 19:34:32
Válasz #879
Nem elérhető

biceps


sziasztok
most vettem két doboz Masterolon -50 est a Lyka Labs-tol. van valakinek valamijen tapasztalata  konkretan ezzel az anyaggal?
a valaszokat elöre is kössz

2008. December 05. - 21:08:40
Válasz #880
Nem elérhető

Maszat


Véleményeteket szeretném kérdezni a 2.kúrámmal kapcsolatban amit magamnak állítottam össze.
deca-susta-primabolan depot
a deca 10hétig m1,4naponta 200mg.
a 2,hétől kezdem a sustát 3naponta 250mg.
tehát deca8 naponta 2 s250 6naponta 2.
a sustat a deca előtt 1héttel abbahagyom,a deca után kezdem a primabolant 2hétig heti3-mal.
Az uccsó deca után 2héttel a primók után 3x5000ne hcg+20clomid.
a deca és s250 mellé kb az 5.-6.héttől szedek napi 10mg nolvát és 25mg proviront,mert csöcsfájós vagyok.(Amúgy most is érzékeny 1 picit,pedig az előző kúrám után beszedtem 40szem 20mg-osat.osat??)
most nem baszom el a levezetést és a hcg mellé és után is szedek nolvadexet.
clenbuterolt most nem tervezek,úgy remegtem napi5szemtől,h volt,h a benzinkúton kiremegett a kezemből az aprópénz és nem bírtam felszedni,ott hagytam vagy 600ft-ot apróba:D
mosat 1ébként a 2.hét vége felé járok,vasárnap indul a susta.előre félek mert már jönnek a decatol is a pattanások a vállamra és a hátamra...kurva érzékeny vagyok a testo-ra.
2hónap mult el az előző kúrám óta és pattanások nem múltak el teljesen+a mellem is érzékeny(igaz már csak nagyon kicsit,ha jobban megnyomom)






(az is érdekelne még,h miért vagyok még mindíg moderálva több mint 50 hozzászólás után????szer mert így nem teszi ki friss hozzászólásnak és így senki nem látja,h írtak a topicba)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. December 08. - 18:39:59
Válasz #881
Nem elérhető

Maszat


tegnap megvolt első suta...mit ne mondjak,volt már 1 s250kúrám,de ennyire másnapra még soha nem gyulladt be a seggem.ordítani tudtam volna.10órát melózok,abbol 1óra kaja,vagyis 2x fél,tehát 9órát állok.Próbáltam mondogatni magamnak,h nem vagyok kislány,ez csak 1 szar injekció,de nem ment.Kibaszottul fájt egész nap.Jól lett beadva,légtelenítve.A "jobbik" oldalra kaptam direkt(nekem a seggem bal odala annyira jó,h beadást nem is érzem sokszor),a jobba a 2mili decat nem is érzem,de a susta...iszonyat.Az előző kúránál is mindíg begyulladt,de ilyen fájdalmat még nem éreztem @-o
és a legfincsább:MOST M1EK EDZENI...LÁBAZNI @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. December 08. - 19:26:16
Válasz #882
Nem elérhető

God Vazzeg


tegnap megvolt első suta...mit ne mondjak,volt már 1 s250kúrám,de ennyire másnapra még soha nem gyulladt be a seggem.ordítani tudtam volna.10órát melózok,abbol 1óra kaja,vagyis 2x fél,tehát 9órát állok.Próbáltam mondogatni magamnak,h nem vagyok kislány,ez csak 1 szar injekció,de nem ment.Kibaszottul fájt egész nap.Jól lett beadva,légtelenítve.A "jobbik" oldalra kaptam direkt(nekem a seggem bal odala annyira jó,h beadást nem is érzem sokszor),a jobba a 2mili decat nem is érzem,de a susta...iszonyat.Az előző kúránál is mindíg begyulladt,de ilyen fájdalmat még nem éreztem @-o
és a legfincsább:MOST M1EK EDZENI...LÁBAZNI @-o

Susta gyullad, az ilyen. Jó esetben 2-3 nap után elmúlik a fájdalom  ;D Omna ugyanezt tudja, csak nem gyullad. Jó mi?  :-/-(-:  ****)

2008. December 08. - 21:26:51
Válasz #883
Nem elérhető

player


to maszat:tudnál dobni privibe képet nekem?

2008. December 08. - 21:29:55
Válasz #884
Nem elérhető

Maszat


ja fasza.ma olyat lábaztam ezért,h hazafele(mert még nincs kész a gyöngyszem e30am:) ) háromszor álltam meg,mert nem volt erőm tovább gyalogolni:D
Az első guggolásnál azt hittem össze*osom nagam,de utána annyira jó lett,h most alig fáj,ülni is tudok @:-)
Azért szemét dolog ez a testosteron...nem okoz függőséget,de azért jó érezni azt az agressziót edzésen,és tud hiányozni...
Még az elején vagyok,6deca és 1 s250ment eddig,most kezdődik csak a buli:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26