2024. Szeptember 20. - 00:45:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639736 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Október 15. - 15:20:33
Válasz #855
Nem elérhető

God Vazzeg


Na emberek akkorminek van ez a forum ? Nem a segitség kérés miatt ? Alá írom hogy nem sok fogalmam van MÉG a koxokhoz meg egyáltalán a testépitéshez ,de hát ha majd olyan régen edzek majd mit itt páran akkor bizok benne hogy nekem is több tapasztalatom lesz! Meg kül. szerintem nem lecseszni kellene meg húsz üzeneten keresztül ezen rágodni hogy miket írok! Meg hol a jó.... izébe kérdezek ezekröl kapcsolatban ? Be mennyek egy konditerembe azt fagasam a pultost? De mind1 bocs hogy nem úgy születtem hogy a testépités az életem és mindent grm-ra pontosan tudok.....

Félreérted. Fordítva nézd a dolgokat: ameddig nem edzel régen (évek óta) és nem tudod grammra pontosan a tested igényeit, addig a kox is felesleges. Ha csak a munkát akarod megkerülni, akkor is felesleges a kox. Milyen ambícióid vannak? Mit akarsz elérni? Kell ahhoz cuccolni? Lehet hogy nem. De nem tudhatod, amíg nem vagy elég tapasztalt. A fórum stílusa meg olyan amilyen, a lényeget kell kivenni a mondandóból, nem kicsavarni az értelmét.

Kezdetben a chat topikba leírhatnád mit is akarsz kezdeni magaddal, vagy ilyesmi, hidd el, egész más lesz sok ember hozzá(d) állása  8-) Sőt, saját topikot is nyithatsz a fejlődésednek (ha a modik megengedik) és együtt szurkolhatunk neked  ****:))))))

Mit szólsz?  0o0o0

2008. Október 15. - 15:22:52
Válasz #856
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na emberek akkorminek van ez a forum ? Nem a segitség kérés miatt ? Alá írom hogy nem sok fogalmam van MÉG a koxokhoz meg egyáltalán a testépitéshez ,de hát ha majd olyan régen edzek majd mit itt páran akkor bizok benne hogy nekem is több tapasztalatom lesz! Meg kül. szerintem nem lecseszni kellene meg húsz üzeneten keresztül ezen rágodni hogy miket írok! Meg hol a jó.... izébe kérdezek ezekröl kapcsolatban ? Be mennyek egy konditerembe azt fagasam a pultost? De mind1 bocs hogy nem úgy születtem hogy a testépités az életem és mindent grm-ra pontosan tudok.....
Nézd Boby, ebben a topikban csak csevegés megy a szteroidokról... Szted az a pár ember aki igazán ért ehhez a témához az országban azok itt várják, hogy mikor tesznek fel egy újabb "winyó vagy susta?" kérdést és megválaszolhassák? Itt akinek kedve/ideje van az elcseveg veled. Elmondják, hogy ők mennyi sót tesznek a levesükbe, de egyikük sem szakács...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 15. - 15:24:50
Válasz #857
Nem elérhető

hopika


Elmondják, hogy ők mennyi sót tesznek a levesükbe, de egyikük sem szakács...

 Łł= Łł= Łł=
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 15. - 15:26:12
Válasz #858
Nem elérhető

Joel


Ez igy van! /:-)Csak szakács tanulok! @:-)De van köztünk séf is!
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Október 15. - 15:32:36
Válasz #859
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na emberek akkorminek van ez a forum ? Nem a segitség kérés miatt ? Alá írom hogy nem sok fogalmam van MÉG a koxokhoz meg egyáltalán a testépitéshez ,de hát ha majd olyan régen edzek majd mit itt páran akkor bizok benne hogy nekem is több tapasztalatom lesz! Meg kül. szerintem nem lecseszni kellene meg húsz üzeneten keresztül ezen rágodni hogy miket írok! Meg hol a jó.... izébe kérdezek ezekröl kapcsolatban ? Be mennyek egy konditerembe azt fagasam a pultost? De mind1 bocs hogy nem úgy születtem hogy a testépités az életem és mindent grm-ra pontosan tudok.....

Félreérted. Fordítva nézd a dolgokat: ameddig nem edzel régen (évek óta) és nem tudod grammra pontosan a tested igényeit, addig a kox is felesleges. Ha csak a munkát akarod megkerülni, akkor is felesleges a kox. Milyen ambícióid vannak? Mit akarsz elérni? Kell ahhoz cuccolni? Lehet hogy nem. De nem tudhatod, amíg nem vagy elég tapasztalt. A fórum stílusa meg olyan amilyen, a lényeget kell kivenni a mondandóból, nem kicsavarni az értelmét.

Kezdetben a chat topikba leírhatnád mit is akarsz kezdeni magaddal, vagy ilyesmi, hidd el, egész más lesz sok ember hozzá(d) állása  8-) Sőt, saját topikot is nyithatsz a fejlődésednek (ha a modik megengedik) és együtt szurkolhatunk neked  ****:))))))

Mit szólsz?  0o0o0
****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 15. - 16:00:59
Válasz #860
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na emberek akkorminek van ez a forum ? Nem a segitség kérés miatt ? Alá írom hogy nem sok fogalmam van MÉG a koxokhoz meg egyáltalán a testépitéshez ,de hát ha majd olyan régen edzek majd mit itt páran akkor bizok benne hogy nekem is több tapasztalatom lesz! Meg kül. szerintem nem lecseszni kellene meg húsz üzeneten keresztül ezen rágodni hogy miket írok! Meg hol a jó.... izébe kérdezek ezekröl kapcsolatban ? Be mennyek egy konditerembe azt fagasam a pultost? De mind1 bocs hogy nem úgy születtem hogy a testépités az életem és mindent grm-ra pontosan tudok.....
Nézd Boby, ebben a topikban csak csevegés megy a szteroidokról... Szted az a pár ember aki igazán ért ehhez a témához az országban azok itt várják, hogy mikor tesznek fel egy újabb "winyó vagy susta?" kérdést és megválaszolhassák? Itt akinek kedve/ideje van az elcseveg veled. Elmondják, hogy ők mennyi sót tesznek a levesükbe, de egyikük sem szakács...
Bizony ám,jó a hasonlat Łł=
Pont azzal akartam segíteni,hogy ne cseszd szét magad,olyan dolgokkal amit esetleg később megbánhatnál.
Ha nem tudsz sokat a testépítésről olvass,tanulj először =/+' :-oD.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 15. - 16:05:59
Válasz #861
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még mielőtt valaki úgy gondolná,hogy a fórumon folyamatosan árasztom az újoncok felé az életbölcsességet és azt hiszem magamról,hogy én vagyok Charles Glass utódja....NEM.....nem erről van szó,csak évek óta gyűjtöm én is az információkat,tanulok,olvasok,mert érdekel a téma,a kedvenc sportom,a kosárlabda mellett,csak az utóbbival már nem nagyon foglalkozom.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 15. - 19:35:55
Válasz #862
Nem elérhető

Boby_69


Kösz a válaszokat! Miért is koxolnék ? Hát van benne valami hogy a munka elkerülése végett ,de nem  inkább csak olyan önbizalom gerjesztönek ! Mivel elég vékony vagyok a magaságomhoz képest (198-200cm ,80kg) ezért kellene valami ami kicsit megdobna  ,mert már 2 éve edzek abbol ugy komolyan másfél éve csinálom és ennyi idő alatt csak 12kg-ot birtam felszedni ami ugy megis maradt meg tiszta is! A tömegnövelö meg az ilyen porok nekem nem nagyon hatnak ,de miota megprobálok oda figyelni legalább az edzés napokon a kajámra azota vettem észre valami változás ,de nem sokat hogy fejlödnék normálisan!Na ezért kellene nekem valojában a kox...üdv

2008. Október 15. - 19:35:55
Válasz #863
Nem elérhető

Maszat


Én mielőtt kipróbáltam volna a szteroidok által nyújtott "előnyt" kb fél évig olvastam róla neten.Mindenféle kamu névvel meg prakszis számmal vagy mivel regeltem orvosi oldalakra,h legyen több infóm az adott gyógyszerekről,hátha olvasok valami újat amit a testépítő site-okon nem tüntetnek fel.
Más oldalakon végigolvastam TÖBB ÉVNYI hozzászólást,megnéztem mik lehetnek a mellékhatások,ki mit párosított,mire vannak jó tapasztalatok stb stb,és még így is elbasztam a levezetést és érzékeny lett kúra után a mellbimbóm.:S
Itt a fórumon kaptam választ arra,h mit rontottam el,és mit kell tennem legközelebb.Ezért utólag köszönet srácok;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Október 16. - 21:37:07
Válasz #864
Nem elérhető

dagiman


Helló. Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudnék bevizsgáltatni gyógyszereket?  - ill. ha kiderül h azt vettem amit akartam ['i have a dream'] akkor abból, nem lesz baj? eh : ) csak mert receptet nem hiszem h fel tudnék mutatni : ))

2008. Október 16. - 23:42:48
Válasz #865
Nem elérhető

fastor


Kösz a válaszokat! Miért is koxolnék ? Hát van benne valami hogy a munka elkerülése végett ,de nem  inkább csak olyan önbizalom gerjesztönek ! Mivel elég vékony vagyok a magaságomhoz képest (198-200cm ,80kg) ezért kellene valami ami kicsit megdobna  ,mert már 2 éve edzek abbol ugy komolyan másfél éve csinálom és ennyi idő alatt csak 12kg-ot birtam felszedni ami ugy megis maradt meg tiszta is! A tömegnövelö meg az ilyen porok nekem nem nagyon hatnak ,de miota megprobálok oda figyelni legalább az edzés napokon a kajámra azota vettem észre valami változás ,de nem sokat hogy fejlödnék normálisan!Na ezért kellene nekem valojában a kox...üdv
a koxal sem maaradna meg a súlyod, ha a kajádat nem lövöd mellé!
egyél többet, és esetleg kreatinozz, de amígnem 100% os a kajád, addig a szteroid csak felesleges egészségügyi kockázat!
én is magas vagyok, tudom hogy milyen lassú a fejlödés, de ha jól kajálsz, keményen edzel, meglessz az eredmény! am másfél év alatt 12 kiló nem rossz egyáltlán!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 16. - 23:46:04
Válasz #866

B1ll4

Vendég
Helló. Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudnék bevizsgáltatni gyógyszereket?  - ill. ha kiderül h azt vettem amit akartam ['i have a dream'] akkor abból, nem lesz baj? eh : ) csak mert receptet nem hiszem h fel tudnék mutatni : ))

Van jó pajti orvosod , nagy tekintéllyel simán megoldható . Ha nincs , akkor rabolj bankot :)

2008. Október 17. - 10:17:58
Válasz #867

Bandi

Vendég
Helló. Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudnék bevizsgáltatni gyógyszereket?  - ill. ha kiderül h azt vettem amit akartam ['i have a dream'] akkor abból, nem lesz baj? eh : ) csak mert receptet nem hiszem h fel tudnék mutatni : ))

Ez engem is érdekelne.Mintha egyszer azt hallottam volna h kurva drága.

2008. Október 17. - 11:12:41
Válasz #868
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló. Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudnék bevizsgáltatni gyógyszereket?  - ill. ha kiderül h azt vettem amit akartam ['i have a dream'] akkor abból, nem lesz baj? eh : ) csak mert receptet nem hiszem h fel tudnék mutatni : ))

Hol tudnál bevizsgáltatni gyógyszereket?

Menj be a richter gedeon gyógyszergyárba, ott mondd meg a portásnak, hogy jöttél pár távolkeleti gyógyszert bevizsgáltatni, hogy jók e vagy sem. A portás tök kedvesen fog fogadni és ameddig te a kávéautomatából nyomsz egy olasz cappuchinót magadnak, a portás addigra már hoz is neked egy gyógyszerészt vagy vegyészt, aki éppen nem csinál semmit benn és kéri a szatyor cuccot, amit vittél a bevizsgálásra. Majd megkérnek, hogy ülj le egy kicsit a váróban és hamarosan hozzák neked a teszteredményeket. Addig elolvasol a váróban pár sztár magazint, nők lapját, amit direkt az ilyen bevizsgáltatós srácoknak vásárol reggelenként a metrómegállóban a richter gedeon marketingese.
Kb. 22 percig tart egy bevizsgálás és a végén visznek neked egy teljes analízist mindenről. Mondjuk pár kötést nem precízen fognak meghatározni neked, de ne aggódj, attól még jó az anyag. Arra figyelj, hogy a tesztoszteront helyesen írják e az analízisben, mert ha nem, akkor kamu a cucc. Ezután odaküldenek a pénztárhoz és kérnek 1250 Ft+Áfát, ha jól tudom, mert tegnapelőtt a haveromnak csináltak pár ilyet, és boldogan hazamehetsz, mert bevizsgálták a cuccaidat és mostmár megnyugodhatsz.

Ennyire egyszerű. Előtte azért telefonálj oda a a gyógyszergyárba, mert lehet, hogy nagy tömeg van, mivel egy csomó díler vizsgáltatja a cuccot és lehet, hogy várnod kell.

A végén gyere ide hozzánk el újra és írd meg az eredményeket. Köszi előre is.

Várunk vissza.  ;) Puszi.  :D

ui: egyébként, ha ez túl bonyolult lenne, akkor van egy másik kurva jó lehetőség. Az elektroworldben most akciósan lehet kapni bevizsgáló gépet(kínai zanussi ha jól emlékszem és van jégkockacsináló is rajta extrának) és vedd meg azt, így otthon meg tudod csinálni az egész bevizsgálást és a földalatti magyar milliárdos drága bevizsgálógépeseket sem kell meglátogatnod. Az elektrowordben kapható bevizsgálógéppel csak egy baj van, hogy nem fordították le a használati utit hozzá, tehát lesz egy utad a kínai piacra is és az egész haszi utit és analízist amit a gépecske kiad le kell majd fordítatnod egy kínai árussal a kőbányai piacon mondjuk, de mindegyik jól tud kínaiul így semmi gondod nem lesz ezzel sem. sok sikert barátom!(Ja a gépet onnan ismered meg, hogy egy nagy dexter jackson kép van a gépek mellett és ki van írva, hogy "testépítőknek gép". Ennyi. ha nem találod, akkor valami eladót kérdezz meg. Figyelj oda, mert csak az elektroworld ben árulják!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 17. - 12:35:17
Válasz #869

Torony

Vendég
Kösz az infót, én eddig azt hittem, hogy csak a TEVA-nál csinálnak ilyet!

 !+"%