2024. Szeptember 20. - 04:54:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639776 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Szeptember 24. - 23:52:11
Válasz #795
Nem elérhető

Gabe


Szerintetek a koksz mennyiben és milyen minőségben befolyásolja a spermiumokat? Állag, minőség, szín, nemzőképesség...stb.re gondolok

szerintem ezt inkább ide:

http://www.czeizel.hu/home.html

és ott van olyan, hogy "kapcsolat"

 !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 24. - 23:59:32
Válasz #796
Nem elérhető

jane007


feltételezem ő nem kokszol... tehát nem tud választ adni, én olyanoktól kénék véleményt, aki haszál ilyen szereket, van e változás vagy nincs

2008. Szeptember 25. - 08:40:09
Válasz #797
Nem elérhető

mushroom


Keresztszálkás lett a spermiumok farka a keresztmetszetük pedig megháromszorozódott. Ja, és azóta sokkal agresszívebbek!

2008. Szeptember 25. - 10:29:41
Válasz #798
Nem elérhető

George


feltételezem ő nem kokszol... tehát nem tud választ adni, én olyanoktól kénék véleményt, aki haszál ilyen szereket, van e változás vagy nincs
Úristen, ő végülis csak Czeizel Endre, M.o. legjobb genetikusa, illetve szakértője a fogantatás/gyermektervezés témában, valami fogalma csak van róla, hogy különféle anyagok hogyan befolyásolják a spermatogenesist. Talán többet is tud mint egy átlag bodys :-} De ha ott is ilyen értelmesen teszed fel a kérdést, akkor valszeg semmilyen választ nem fogsz kapni - itt sem ::)

2008. Szeptember 25. - 10:54:19
Válasz #799
Nem elérhető

jane007


veled együtt...

2008. Szeptember 25. - 11:43:38
Válasz #800
Nem elérhető

Cressler


Szerintem jó kérdés, mert nemcsak maga a kérdés mosolyogtat meg, hanem az is ha egy férfi próbál válaszolni rá, de ha egy nő az még vicesebb  ****:)))
főleg az állag, minőség részre gondolok (ha értitek miért  ;D )
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 25. - 12:29:51
Válasz #801
Nem elérhető

Zolka


 :-OO :az agresszív kokszos spermium. Tud valaki segíteni abban, hogy hogy rakjam össze életem első kúráját? Kb mit és mennyit érdemes használni, na és mennyi ideig? Célom a tömegnövelés, de nem akarok túlságosan lemerevedni.

2008. Szeptember 25. - 12:32:29
Válasz #802
Nem elérhető

Cressler


ha nem akarsz lemerevedni túlságosan akkor a kamagrát meg a viagrát hagyd ki...  ***))))

JA szerintem ilyen rövid bemutatkozás után túl sok értelmes tanácsot nemigen fogsz kapni, testúly edzésmúlt stb is lényeges.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 25. - 13:27:06
Válasz #803
Nem elérhető

Zolka


2 éve edzek, ez alatt sikerült 65 ről felmenni 75 re viszont az utóbbi fél évben szinte semmit. Súlyokat ugyanúgy tudom növelni, de nem jön tömeg.

2008. Szeptember 25. - 14:18:49
Válasz #804
Nem elérhető

George


Szerintem jó kérdés, mert nemcsak maga a kérdés mosolyogtat meg, hanem az is ha egy férfi próbál válaszolni rá, de ha egy nő az még vicesebb  ****:)))
főleg az állag, minőség részre gondolok (ha értitek miért  ;D )
Én is épp ezt írtam tegnap este, hogy "állag"???? Színe, szaga, íze...esetleg mintát mellékeljen már valaki a páciensnek ****:)))

2008. Szeptember 25. - 15:36:17
Válasz #805
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintetek a koksz mennyiben és milyen minőségben befolyásolja a spermiumokat? Állag, minőség, szín, nemzőképesség...stb.re gondolok
Véleményem:

A mennyiséget/sűrűséget és a nemzőképességet redukálja. A nemzőképességet oly módon, hogy romlanak a spermiumok "képességei"...értem ez alatt, hogy kisebb lesz az esély arra, hogy valamelyik eljut a megtermékenyitésig. A minőség szó alatt én a genetikádat értem...ez pedig nem fog változni a szteroidok hatására.

Tehát szteroidhasználat után/közben ugyanolyan utódod születhet mint normál esetben, csak kisebb az esély a fogantatásra.

Ez az én véleményem, de azért kérdezd meg Dr. Czeizel-t is!  ?:-)


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 25. - 17:33:35
Válasz #806
Nem elérhető

endre66


Sperma  !+"%
Én meg annyit tudok, hogy épeszű ember nincs aki a spermáját mikroszkóppal figyeli, és még be is számol neked a fórumon a mozgékonyságukról, és a sűrűségéről, itt ugye milliókról beszélünk.

Ennyi geci közt csak Czeizel Endre tud kiigazodni.   ***))))

2008. Szeptember 27. - 15:37:34
Válasz #807

Bandi

Vendég
Decából könnyű találni kamut?Melyik lehet biztosabb tipp,a görög vagy a holland?
Valaki hallott mostanában erről?

2008. Szeptember 27. - 16:15:37
Válasz #808
Nem elérhető

God Vazzeg


Decából könnyű találni kamut?Melyik lehet biztosabb tipp,a görög vagy a holland?
Valaki hallott mostanában erről?

Sárga kupakos holland működik, az tuti  8-) És van is  ***)))

2008. Szeptember 27. - 16:17:29
Válasz #809

Torony

Vendég
Decából könnyű találni kamut?Melyik lehet biztosabb tipp,a görög vagy a holland?
Valaki hallott mostanában erről?

Sárga kupakos holland működik, az tuti  8-) És van is  ***)))

tedd már hozzá, hogy persze csak egy haverodtól tudod  ;)