2024. Szeptember 20. - 09:31:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639801 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Július 08. - 23:05:35
Válasz #735
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 09. - 16:03:00
Válasz #736
Nem elérhető

Cressler


egyesek kedvenc márkája ízé vesszőparipája az innop...   ;) keress rá a fórumon  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 09. - 17:00:56
Válasz #737
Nem elérhető

tomi


Ennek a topic-nak az első 5 oldalán megtudhatod, hogy hogy átbasztak. Egyébként: licensz
Up the dose, lift the most!

2008. Július 09. - 17:08:35
Válasz #738
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ennek a topic-nak az első 5 oldalán megtudhatod, hogy hogy átbasztak. Egyébként: licensz
;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 09. - 18:41:36
Válasz #739
Nem elérhető

Joel


Hát előtte tényleg körül nézhettél volna!Már minegy egy ismerősöm nyomott ilyet ginyos lett tőle a csöcse. :-)!
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Július 09. - 18:51:33
Válasz #740
Nem elérhető

L


Na nagy okos:) 25 Jött fel összesen! 6kg ment le mire leszálkásítottam nem vagyok hízékony.

Eredetiség hmm nagyon egyszerü bevizsgáltatam De külömben tudok magyart is akkor hogy van ez azt gyártják de a görögöt nem mi??? @-o Retabolil

Kifejtve bővebben napi  isosource , Deca, susta és insulin. meg gyümölcs rizs csirkemel stb:)

Én a helyedben odafigyelnék, hogy kivel, milyen hangemben beszélek és főleg milyen témában. Csak egy jótanács. 8-)

A másik meg: soha, sehol ne várd el, hogy komolyan vegyenek amíg egy mondatban három helyesírási hibád van és nem tudod kifejezni magad.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 09. - 20:19:38
Válasz #741
Nem elérhető

Milo


Sziasztok!
Lehet hogy elég hülye kérdést teszek fel ,előre is elnézést érte.
Fogok menni Horvátországba ,ott a gyógyszertárakba adnak vény nélkül gyógyszert(szteroidot)?
Riceman

2008. Július 09. - 20:29:25
Válasz #742
Nem elérhető

Maszat


pffff
az a durva,h én ezt a topicot végig is olvastam kb 1 hónapja és emlékeztem,h írtatok kamu inos cuccrol de nekem a testoplex volt az eszembe.
hát ez elég szar ˝=/
elkeserítő,h nekem volt nagyon igényes(azt nem mondom,h eredeti)hologramos gyönyörű zambonos winim csak abból odaadtam 8at 1 srácnak,mondván én ugyis tok venni ugyanilyet.
és ez a szar még fáj is.a combom majd szét szakad tőle,a zambonossal soha nem volt ilyen problémám.
Ti benyomnátok a maradék hetet???
tiszta okádék ez az egész :----
valaki használt már 1általán ilyet???
licensz...értettem!
 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 09. - 20:29:25
Válasz #743
Nem elérhető

Maszat


Hát előtte tényleg körül nézhettél volna!Már minegy egy ismerősöm nyomott ilyet ginyos lett tőle a csöcse. :-)!

ginos winitöl???
mi a szar van ebbe???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 09. - 22:00:57
Válasz #744
Nem elérhető

Maszat


A srácnak aki seggbe szokta adni van 1 hülye szokása.A felszívó tűt amin kinyomja a buborékokat mindíg végignyalja.És azt mondta,h ennek teljesen más íze van ráadásul van 1 kis olajos hatása.Amúgy az egész oldat sűrűbb valamivel és rázásra nem habosodik annyira mint a zambon.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 10. - 10:24:32
Válasz #745
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Július 10. - 10:27:02
Válasz #746
Nem elérhető

FirstLady


A srácnak aki seggbe szokta adni van 1 hülye szokása.A felszívó tűt amin kinyomja a buborékokat mindíg végignyalja.
Furcsa hobbi :D :D :D :D :D de ezek szerint működik, mint minőségellenőr 8-) @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 10. - 18:11:36
Válasz #747

Torony

Vendég
szegény, szar lehet, hogy egy vegyvizsgáló intézet van a nyelvében...  ;D

2008. Július 10. - 18:22:21
Válasz #748
Nem elérhető

Maszat


:D
nem vizsgálgatja ez csak amolyan szokás nála...elég régi már.
csak arra lett figyelmes,h eddig semmi furcsát nem érzett ez meg szinte marta a nyelvét.remélem csak magas az alkohol tartalma,hamár kamu legalább ne legyen szutykos...
amúgy a combom kb 4napja majd szét szakad tőle,még most is ha teljesen leguggolok nagyon fáj.seggbe annyira nem gáz,jó mélyre tolta 4centire.és ha összedörzsöltem az ujjaim között akkor sokkal csúszósabb volt,mintha picit olajos lett volna,az előző nem ilyen volt.Végül úgy döntöttem,h elhasználom ezt a 6db-ot.Azzal nyugtatom magam,h a díler is ezt használja(láttam)meg még sokan.persze ő dicsérte de arra nem adok.
és az a durva,h ez volt a drágább.volt nála 1 másik az 1000ft/ampulla ez meg 1200.
remélem,h csak kevesebb a hatóanyag és nem valami garázsba összelöttyintett szar.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 10. - 18:28:35
Válasz #749
Nem elérhető

Tarot


Nem vagyok egész biztos benne, de szerintem nem túl nyerő,ha a Winstrol olajos, az elvileg vizes bázisú, legalábbis azt hiszem.  :o