2024. Szeptember 20. - 15:38:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639833 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Május 06. - 18:02:06
Válasz #645
Nem elérhető

Milo


Szerintem heti 4edzés kezdőnek bőven elég ,edzés után meg szénhidrátos turmixot igyál.keverj a fehérjédhez zabpelyhet vagy vegyél tömegnövelőt.
Riceman

2008. Május 06. - 19:05:54
Válasz #646
Nem elérhető

tomi


Szerintem ezt illeszd be az általános segítség témakörön belül a neked legszimpatikusabb extremefit-versenyzőnek és ők szívesen válaszolnak majd neked.  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2008. Május 06. - 19:41:09
Válasz #647
Nem elérhető

God Vazzeg


De most, hogy elolvastam a reakcioitokat ezzel kapcsolatban már le is tettem róla!

Csak így tovább, informálódj, mert sok a hüJe mindenfele  ;-oo-;

2008. Május 09. - 15:24:00
Válasz #648
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:-)(-:

Sziasztok!
Először is köszi a sok tuti választ mindenkinek!
Másodszor pedig:
26 éves vagyok, 102 kg, 186cm magas, és tényleg csak egy honapja edzek! Viszont nagyon kíváncsi voltam ezekre a dolgokra amiket válasznak irtatok, mert a sok f...sz haverom szerette volna ezeket rám tukmálni azzal, hogy milyen kiba..tt nagydarab leszek tőlük nyárra! Ugyanis a baráti társaságom fele szteroidozik sőt van olyan is köztük aki nem is jár mellette edzeni. De most, hogy elolvastam a reakcioitokat ezzel kapcsolatban már le is tettem róla! Pont ezért kérdeztem meg inkább itt, mert akárkit kérdeztem a haverok közül egyik sem ellenezte!


De azért szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen táplálék kiegészitőket kéne szednem és, hogy hogyan tudnék a leghatékonyabban edzeni. Azért leirom azt is, hogy 1 honapja járok 5 napot megyek 1-et nem. Napi egy orát tart az egész pl 1. nap Mell-láb, 2. nap váll-hát, 3. nap bicepsz-tricepsz 4. nap mell-láb, 5. nap váll-hát 6. nap pihenő. Innen folytatom tovább ugyanigy a 7. napon. Minden edzés után megiszok itthon egy (100% Iso Whey, 750g, vanilla) turmixot. Szóval ha valakinek van erre ideje legyenszíves irja meg nekem, hogy ez igy eredményes lessz-e!
Szia Typer!

Felesleges kokszolni már így az elején,ne tedd tönkre magad,először egyébként is meg kellene erősödniük az ínszalagoknak,mert szteroidok szedésénél felléphet egy olyan probléma,hogy túl hamar erősödnek az izmok,ezt nem tudják követni a kötőszövetek,és elszakadhatnak,lesérülhetsz.Először csak az alapok kellenek,fehérje,glutamin,multivitamin,bcaa,de ezt már leírtam párszor másnak is.Utána jöhetnek a komolyabb kreatin készítmények,ezekből bőven válogathatsz az extremefitnél,és követhetik őket kb 1 éves edzés után a pro-anabolikus táplálékkiegészítők.Én most Hyperdrol2,Mass Fx2-t nyomok sok fehérjével glutaminnal,és látom is a változásokat,de az a jó,hogy a környezetemben is észrevették már.Szerintem tartsd be ezt a sorrendet,és ne kezdj el mindenféle kamu szteroidot szedni.Hajrá,jó edzést,átalakulást.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 09. - 18:53:12
Válasz #649
Nem elérhető

Milo


Sziasztok!
Most vettem szemes winstrolt. 10 mg stanozolol capsules -ezek vannak ráírva meg egy csomó kínai betü feketével, zöld betűvel a balfölső sarkába:Hzac-vagy vmi ilyesmi, a doboza piros ,60kapszula van benne.Tudom hogy ebből nehéz megállapítani,de szerintetek eredeti,használt már vki ilyet?
Riceman

2008. Május 09. - 18:57:39
Válasz #650
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!
Most vettem szemes winstrolt. 10 mg stanozolol capsules

A winstrol az nem a zambon (spanyol) cégnek a tablettája én úgy tudom, és hogy 2 mg-os.
Valamin én nem tudok arról, hogy lenne stanazolol kapszulában... én csak préselt tablettáról hallottam eddig...

Javítsatok ki, ha h*lyeséget írok! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 10. - 23:56:36
Válasz #651
Nem elérhető

Flex01


Van ilyen stana valóban!!!
10 mg kapszula leveles kiszerelés és működik is de ne hidd ,hogy benne van a 10mg  :(
Szemezgess bátran belőle minta 5mg lenne ráirva és akkor érezni fogod  8-)

2008. Május 11. - 14:15:36
Válasz #652
Nem elérhető

vadászmester


Flex01!

A 10 mg-os Wini is olyasmi lehet, mint a 10 mg-os Danabol! Kétszer annyiba kerül, viszont abban legalább (talán) benne van az 5 mg....

Az 5-ösben meg a 2 mg.....






2008. Május 11. - 20:19:04
Válasz #653
Nem elérhető

Milo


 Azt tudom hogy van 10mg-os stanazol.Az a kérdés hogy amit én vettem Hzcac gyártótól az kamu vagy sem.
még azt nem mondtam hogy az oldalán ezek a dombornyomott számok olvashatók:00 2010        70342
 ????...nem tudom mi legyen ,beszedjem e?
Riceman

2008. Május 12. - 00:39:42
Válasz #654
Nem elérhető

Jacoby


Sziasztok!

80 kg vagyok sikerült végre valami izmot felszednem amgamra és szerintem jól is néznék ki ha nem lenne még mindig meg az a nyamvadt háj a derekamon...

Ezért hát bevállaltam a spiropentet, S.B. Laboratories Clenbulol (sárga-zöld doboz, ismeri valaki)? 0.02mgos és 200 darab. Tudom, hogy vannak egyes nagyon jó zsírégetők, de elsőzör megpróbálkozom a rég iskolával. Így kezdem: 2 naponta 1el növelek 5 szemig aztán utána 2 on 2 off szisztéma...

Mielőtt elkezdenétek anyázni ditázom is:D

Kérdés: Nagy a kockázat ha még mellé bevllalo kegy kis alpha burnt vagy Leukicot vagy Arsont? Esetelg mindet?:D Persz eemg G-bomb meg bcaa is h megmaradjon az izom, de bzitos ami biztos.

Jelenleg 10 kg zsír van ratjam és e heyett 5-t szeretnék :) (kb 7%ot)

Előre is köszi a válaszokat.

2008. Május 12. - 23:02:24
Válasz #655
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

80 kg vagyok sikerült végre valami izmot felszednem amgamra és szerintem jól is néznék ki ha nem lenne még mindig meg az a nyamvadt háj a derekamon...

Ezért hát bevállaltam a spiropentet, S.B. Laboratories Clenbulol (sárga-zöld doboz, ismeri valaki)? 0.02mgos és 200 darab. Tudom, hogy vannak egyes nagyon jó zsírégetők, de elsőzör megpróbálkozom a rég iskolával. Így kezdem: 2 naponta 1el növelek 5 szemig aztán utána 2 on 2 off szisztéma...

Mielőtt elkezdenétek anyázni ditázom is:D

Kérdés: Nagy a kockázat ha még mellé bevllalo kegy kis alpha burnt vagy Leukicot vagy Arsont? Esetelg mindet?:D Persz eemg G-bomb meg bcaa is h megmaradjon az izom, de bzitos ami biztos.

Jelenleg 10 kg zsír van ratjam és e heyett 5-t szeretnék :) (kb 7%ot)

Előre is köszi a válaszokat.

Ezzel a cuccal kár tökölni, mikor van finom eredeti "hazai" is, és beszerezhető. Tanácsot nem fogok neked adni, de amit leírtál nem rossz, használható.

Üdv  8-)

2008. Május 12. - 23:33:32
Válasz #656
Nem elérhető

Flex01


Ha a spiropentre gondolsz God Vazzeg akkor most mondom ,hogy megszünt sajna :(
Max a 20 db os tudtok venni de az nem éri meg.

Milo te komolyan gondolod ,hogy valaki használható infót ad a kinai stanádról magyarországon az eredetiségével kapcsolatban  ????... ????...
Ugyan már ha 100% akarsz akkor a gyógyszertárban vásárolj az tuti a többi nem, de működik és ez a lényeg szerintem.
Tuti ,hogy valami stanazolhoz hasonló anyag van benne és ez már jó hír mivel legtöbbszőr metiltesztó vagy metandienont tesznek bel ami ugye abszolút nem úgy működik.

2008. Május 13. - 01:10:33
Válasz #657
Nem elérhető

NaturalBoy


Ha a spiropentre gondolsz God Vazzeg akkor most mondom ,hogy megszünt sajna :(
Max a 20 db os tudtok venni de az nem éri meg.

Milo te komolyan gondolod ,hogy valaki használható infót ad a kinai stanádról magyarországon az eredetiségével kapcsolatban  ????... ????...
Ugyan már ha 100% akarsz akkor a gyógyszertárban vásárolj az tuti a többi nem, de működik és ez a lényeg szerintem.
Tuti ,hogy valami stanazolhoz hasonló anyag van benne és ez már jó hír mivel legtöbbszőr metiltesztó vagy metandienont tesznek bel ami ugye abszolút nem úgy működik.

Bocsi Flex biztos fáradt vagyok,de nem értem hogy most miről beszélsz.Illetve azt nem vágom,hogy mi az amiről beszélsz mi az a cucc amiben stanazolhoz hasonló anyag van?
Van egyébként valami Spiropenthez hasonló kaliberű cucc?Én még nem szedtem semmi szteroidot,de a konditeremben a spiropentről mondják azt hogy segít megőrizni szálkásításkor diéta alatt annyi izmot amennyit csak lehetséges és még úgy igazán nem szálkásítottam le magam sose eddig csak tömeget növeltem az elmúlt 3 évben.
Mivel szeptemberre tervezek egy igazán nagy diétát és szálkásodást,most szomorúan hallom hogy nincs már spiropent.Nem szeretném,hogy a kemény munkával megszerzett izmomat elveszítsem és mivel nem vagyok otthon a szteroidok világában nem tudom,hogy mi hatna úgy mint a spiropent.Tudnál segíteni hogy miylen cucc hozna oylan eredményeket mint a spiropent,mert msáról nem hallotam ilyeneket h diéta alatt segítene megőrizni az izmot.Ezzel kapcsoaltban midnenki a spiropentről beszél.

2008. Május 13. - 01:29:27
Válasz #658
Nem elérhető

The Rock


Ha a spiropentre gondolsz God Vazzeg akkor most mondom ,hogy megszünt sajna :(
Max a 20 db os tudtok venni de az nem éri meg.

Milo te komolyan gondolod ,hogy valaki használható infót ad a kinai stanádról magyarországon az eredetiségével kapcsolatban  ????... ????...
Ugyan már ha 100% akarsz akkor a gyógyszertárban vásárolj az tuti a többi nem, de működik és ez a lényeg szerintem.
Tuti ,hogy valami stanazolhoz hasonló anyag van benne és ez már jó hír mivel legtöbbszőr metiltesztó vagy metandienont tesznek bel ami ugye abszolút nem úgy működik.

Bocsi Flex biztos fáradt vagyok,de nem értem hogy most miről beszélsz.Illetve azt nem vágom,hogy mi az amiről beszélsz mi az a cucc amiben stanazolhoz hasonló anyag van?
Van egyébként valami Spiropenthez hasonló kaliberű cucc?Én még nem szedtem semmi szteroidot,de a konditeremben a spiropentről mondják azt hogy segít megőrizni szálkásításkor diéta alatt annyi izmot amennyit csak lehetséges és még úgy igazán nem szálkásítottam le magam sose eddig csak tömeget növeltem az elmúlt 3 évben.
Mivel szeptemberre tervezek egy igazán nagy diétát és szálkásodást,most szomorúan hallom hogy nincs már spiropent.Nem szeretném,hogy a kemény munkával megszerzett izmomat elveszítsem és mivel nem vagyok otthon a szteroidok világában nem tudom,hogy mi hatna úgy mint a spiropent.Tudnál segíteni hogy miylen cucc hozna oylan eredményeket mint a spiropent,mert msáról nem hallotam ilyeneket h diéta alatt segítene megőrizni az izmot.Ezzel kapcsoaltban midnenki a spiropentről beszél.

Nem kell neked asztma gyógyszer hidd el!!!  ;)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Május 13. - 08:30:30
Válasz #659
Nem elérhető

madinorbi


Ha a spiropentre gondolsz God Vazzeg akkor most mondom ,hogy megszünt sajna :(
Max a 20 db os tudtok venni de az nem éri meg.

Milo te komolyan gondolod ,hogy valaki használható infót ad a kinai stanádról magyarországon az eredetiségével kapcsolatban  ????... ????...
Ugyan már ha 100% akarsz akkor a gyógyszertárban vásárolj az tuti a többi nem, de működik és ez a lényeg szerintem.
Tuti ,hogy valami stanazolhoz hasonló anyag van benne és ez már jó hír mivel legtöbbszőr metiltesztó vagy metandienont tesznek bel ami ugye abszolút nem úgy működik.

Bocsi Flex biztos fáradt vagyok,de nem értem hogy most miről beszélsz.Illetve azt nem vágom,hogy mi az amiről beszélsz mi az a cucc amiben stanazolhoz hasonló anyag van?
Van egyébként valami Spiropenthez hasonló kaliberű cucc?Én még nem szedtem semmi szteroidot,de a konditeremben a spiropentről mondják azt hogy segít megőrizni szálkásításkor diéta alatt annyi izmot amennyit csak lehetséges és még úgy igazán nem szálkásítottam le magam sose eddig csak tömeget növeltem az elmúlt 3 évben.
Mivel szeptemberre tervezek egy igazán nagy diétát és szálkásodást,most szomorúan hallom hogy nincs már spiropent.Nem szeretném,hogy a kemény munkával megszerzett izmomat elveszítsem és mivel nem vagyok otthon a szteroidok világában nem tudom,hogy mi hatna úgy mint a spiropent.Tudnál segíteni hogy miylen cucc hozna oylan eredményeket mint a spiropent,mert msáról nem hallotam ilyeneket h diéta alatt segítene megőrizni az izmot.Ezzel kapcsoaltban midnenki a spiropentről beszél.
Hmb, leucin termékek, bcaa, glutamin ,7keto, thermócuccok is  fütyfürütty ennyi elég lesz a szálkásításodhoz hidd el a spiro az ... semmi extra
szekönd editör mentes felhasználó