2024. Szeptember 20. - 17:34:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639840 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 19. - 13:48:13
Válasz #615
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még a végén betiltják a glutamint is !+"% ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 19. - 17:19:33
Válasz #616
Nem elérhető

sasa


Ezek már betegek. ˝=/
Baszki ha nem doppingolsz már akkor is megbuksz.
Abba hagyom a versenyzést és csak kocsmába fogok járni. ;-oo-;
Minden nap bebaszok és agyon verek egy embert. Ez persze nem lesz baj, csak az a lényeg, hogy véletlenül se sportoljak, mert az törvény ellenes.

2008. Április 19. - 18:38:56
Válasz #617
Nem elérhető

L


Ezek már betegek. ˝=/
Baszki ha nem doppingolsz már akkor is megbuksz.
Abba hagyom a versenyzést és csak kocsmába fogok járni. ;-oo-;
Minden nap bebaszok és agyon verek egy embert. Ez persze nem lesz baj, csak az a lényeg, hogy véletlenül se sportoljak, mert az törvény ellenes.

Akkor már a reggeli kávé+cigi se maradjon ki mert az is nagyon rendben van! ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 19. - 19:46:00
Válasz #618
Nem elérhető

tas


"Bernard hét vagy nyolc kiló izmot szedett fel néhány hónap alatt, ennyit csak súlyzózással még az olyan elszánt és fanatikus versenyzőknek sem könnyű, mint ő."
ez tetszett... :o
amúgy láttam ezt a srácot, tényleg kilógott a mezőnyből, figyelemreméltó izomtömegével (és persze magasságával)

2008. Április 19. - 22:24:46
Válasz #619
Nem elérhető

Loncy




A  hosszu fogazatárol és eldeformálodott fejéröl nem is beszélve!!!:D

Az a baj hogy akik ebben nincsenek benne annak csak annyi jön le eböl az egészböl hogy igy dopping ugy dopping, de az nem látják hogy a dopping melett mennyi munka is vann ebben az egészben!

Ez nem csak az uszásra hanem minden egyébre is vonatkozik....
"Mert muszály"

2008. Április 20. - 11:10:06
Válasz #620
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezek már betegek. ˝=/
Baszki ha nem doppingolsz már akkor is megbuksz.
Abba hagyom a versenyzést és csak kocsmába fogok járni. ;-oo-;
Minden nap bebaszok és agyon verek egy embert. Ez persze nem lesz baj, csak az a lényeg, hogy véletlenül se sportoljak, mert az törvény ellenes.
Ez már tényleg kicsit túlzás szerintem is,elveszik a fiatalság kedvét a profi sporttól.Basszus aki gyerek kora óta ezt csinálja szinte rá van kényszerítve a teljesítményfokozó szerek használatára,ha be akar kerülni a profi mezőnybe,vagy ha nem,abba is hagyhatja a sportot,mehet vissza ácsnak vagy aszatalosnak(na jó ez egy kicsit túlzás),de a sikerért bizony be kell vállalni dolgokat,nem elég csak az elszántság,és a kőkemény edzés,azok inkább csak alapkövetelmények,ha valaki jó akar lenni.
Ja és Sasa,akkor inkább tényleg kocsma,megyek veled ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 20. - 13:01:32
Válasz #621
Nem elérhető

bandus


Ezek már betegek. ˝=/
Baszki ha nem doppingolsz már akkor is megbuksz.
Abba hagyom a versenyzést és csak kocsmába fogok járni. ;-oo-;
Minden nap bebaszok és agyon verek egy embert. Ez persze nem lesz baj, csak az a lényeg, hogy véletlenül se sportoljak, mert az törvény ellenes.

Tudod... kocsma után első a család !+"% ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 20. - 20:04:27
Válasz #622
Nem elérhető

parrre


Ezek már betegek. ˝=/
Baszki ha nem doppingolsz már akkor is megbuksz.
Abba hagyom a versenyzést és csak kocsmába fogok járni. ;-oo-;
Minden nap bebaszok és agyon verek egy embert. Ez persze nem lesz baj, csak az a lényeg, hogy véletlenül se sportoljak, mert az törvény ellenes.

Tudod... kocsma után első a család !+"% ;D

Nálunk annó az egyetlen kocsmát "Otthon vendéglő"-nek hívták, az ajtajára ki volt írva, munka után első az Otthon  !+"%

2008. Április 23. - 13:26:57
Válasz #623
Nem elérhető

szocsa


Érdekelne ,hogy kinek milyen tapasztalata van az L-Thyroxinnal kapcsolatban. Az általános leírást ismerem, de inkább az érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a pajzsmirigyhormonnal kapcsolatban. És hogy ki meddig ment el az adagolásban.

2008. Április 28. - 21:55:47
Válasz #624
Nem elérhető

warren


Sziasztok!

Tud most valaki egy viszonylag megbízható minőségű Deca-durabolinról, vagy Winstrolról.
Kizárólag injektálható érdekelne.
Jóljönne pár info.
 ?:-/

Kössz
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2008. Május 05. - 12:24:21
Válasz #625
Nem elérhető

Typer


 ?:-/
Sziasztok!
Lenne két kérdésem! Az egyik az az, hogy kb egy hónapja kezdtem az edzést de szeretnék nyárra megnőni ezért szednék valamit de nem tudom mit.
Rendeltem már magamnak Thai Danabol-t de nem igazán tudom mi is az, igaz a haverjaim közül páran azt szedik de inkább nem hallgatnék rájuk! Ajánlották még a szurit is meg a danabol-t is! Kéne pár jó ötlet a tapasztaltabbaktól!

A másik kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám én ezeket a dolgokat beszerezni? Mert az az igazság, hogy két cimborám is ismer egy emberkét de hiába kérek tőlük valamit mert mindig csak igérgetik, hogy megrendelték ezt meg azt de nem nagyon jut el hozzám soha semmi.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

2008. Május 05. - 12:26:30
Válasz #626
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 05. - 12:32:29
Válasz #627
Nem elérhető

Jordan


 :D  Łł=
Isten hozott!
 #:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 05. - 12:46:16
Válasz #628
Nem elérhető

dave18


Wáááááá @-o @-o @-o honnan szerezted a thai danabolt??? nekem pakisztáni winstrol kéne ;D

2008. Május 05. - 13:35:15
Válasz #629
Nem elérhető

Kola


ne haragudj de szerintem elég nagy hülyeség 1hónap edzés után szteroidokhoz nyúlni... :-Đ
vannak emberek akik egész életükön át ezt a sportot űzik és még csak meg se fordult a fejükben hoyg "anyagozzanak"
vegyél inkább PlasmaJet-et, Cellmass-t,Up your mass-t meg valami tuti kis fehérjét! szerintem többre mész mintha elkezdenél szteroidozni...
mondjuk ez csak az én véleményem 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...