2024. Szeptember 20. - 23:44:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639873 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Március 27. - 00:10:06
Válasz #540
Nem elérhető

Loncy


bazz:) én is elirtam a nevét, bocsi izommenő! ;D ;D
"Mert muszály"

2008. Március 27. - 00:32:38
Válasz #541
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én nem kérdeztem semmilyen koxról!Mivel nincs szükségem rá!  8-}  #:-)
Én azt mondtam annak örülnék ha havi kb 80ezer pénzt tudnék tápkiegekre költeni!  8-}  @:-)
Oké, igaz,hogy már 22éves vén f.sz vagyok és tudom, hogy te 2002ben csak 19évesen is elég nagy voltál és faszán lepucolt(mint a képen látható)de  most már nagyobb vagyok naturál mint a te 2002es formád!De ettől függetlenül sem érdekelnek a koxok, csak leírtam itt az amatőr koxguruknak mennyibe fáj egy olyan fizikumot fenttartani és fejleszteni mint a tiéd mostanság(és nem 5-6éve)! 8-}
És nem azt írtam, hogy a kezdetektől fogva ennyi lét ölsz bele ebbe a sportba, én a jelenről beszéltem!  8-}  #:-)
Peace  :-!!!
Nem ellened írtam. Folytattam a gondolatmenetedet.  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 27. - 20:35:50
Válasz #542
Nem elérhető

Boiler


Régen jártam erre. Jó sokat írtatok azóta.  :)

Viszont lenne egy kérdésem a hozzáértő emberkéktől valamilyen szinten ide tartozik.?     :o

Ugye már írtam mivel, milyen szinten állok és tartok  8-} Az a problémám lenne, hogy mióta kihajtottam magamból a vizet(aminek izületvédő hatása van) folyamatosan izületifájdalmakkal küzdök. kb 70%-on vagyok képes edzeni. Nemrég éppen ezért kihagytam 1,5-2 hetet pihentem. Azt hittem minden rendbe jött nem fájt semmim egészen addig a pillanatig amíg el nem kezdtem erőltetni és keményé tenni az edzést. Ez sem a legfelső határom mivel érzem még sokkal nagyobb intenzitással és súlyokkal lennék képes edzeni ha ezt(jelenesetben könyök izulet) engedné  :( De sajnon nem teszi.  :( :(

Van valami segítség erre a pihin és a laza edzésen kívül? Mert hát akkor ugye visszafogok esni amit nagyon szeretnék.

Köszi a válaszokat is előre.

2008. Március 27. - 21:31:02
Válasz #543
Nem elérhető

moszad


Régen jártam erre. Jó sokat írtatok azóta.  :)

Viszont lenne egy kérdésem a hozzáértő emberkéktől valamilyen szinten ide tartozik.?     :o

Ugye már írtam mivel, milyen szinten állok és tartok  8-} Az a problémám lenne, hogy mióta kihajtottam magamból a vizet(aminek izületvédő hatása van) folyamatosan izületifájdalmakkal küzdök. kb 70%-on vagyok képes edzeni. Nemrég éppen ezért kihagytam 1,5-2 hetet pihentem. Azt hittem minden rendbe jött nem fájt semmim egészen addig a pillanatig amíg el nem kezdtem erőltetni és keményé tenni az edzést. Ez sem a legfelső határom mivel érzem még sokkal nagyobb intenzitással és súlyokkal lennék képes edzeni ha ezt(jelenesetben könyök izulet) engedné  :( De sajnon nem teszi.  :( :(

Van valami segítség erre a pihin és a laza edzésen kívül? Mert hát akkor ugye visszafogok esni amit nagyon szeretnék.

Köszi a válaszokat is előre.

Ez is nem kívánt mellékhatás. :-/-(-:
Sajnos jó sanszod van rá, hogy q***a sokáig
megmaradnak a fájdalmak.
Itt az ideje elgondolkozni, hogy megéri-e.  :-}
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 27. - 22:23:36
Válasz #544
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 28. - 07:46:58
Válasz #545
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Március 28. - 08:54:15
Válasz #546
Nem elérhető

szocsa


van 1-2 hihetetlen dolog itt.  aki benne van komolyabban ebben a témában az ugy is levágja ki kamuzik és ki nem.  csak én nem irnám hogy naturál vagyok voltam amikor előtte 1évvel ottvoltam amikor az aktuális koxkuráját tervezték. akinek nem inge ne vegye magára. ugy is tujda kiről van szo.
Steve: mitől alakul ki az hogy ösztrogén szint ingadozás? nekem soem volt gynom. és mostanában valamikor van valamikor meg nincs . hogy van ez? pedig sosem volt ezelőtt ilyen. ja és utoljára oktober 10.én ment be az utso cula. wini volt az is .
most ilyenkor mi van?vagy mivel lehetne ezt kiküszöbölnöm?
pedig pont mostanában tervezem hogy kellene 1 kis hus rám

2008. Március 28. - 09:48:23
Válasz #547
Nem elérhető

NaturalBoy


van 1-2 hihetetlen dolog itt.  aki benne van komolyabban ebben a témában az ugy is levágja ki kamuzik és ki nem.  csak én nem irnám hogy naturál vagyok voltam amikor előtte 1évvel ottvoltam amikor az aktuális koxkuráját tervezték. akinek nem inge ne vegye magára. ugy is tujda kiről van szo.

Üdv szocsa!
Lehet,hogy valamit félreértettem,de remélem nem rám célzol ezzel és a topicra amit indítottam "kezdő kúra" címmel.Mert ha olvasgattál ott akkor tudhatod,hogy én ki akartam próbálni a szteroidokat valóban,de többen lebeszéltek és tanácsokat is adtak helyette,amiket meg is fogadtam és azóta 9kg-mal gyarapodtam telejsen naturál.Szóval én naturál vagyok még mindig,úgyhogy teljesen nyugodt lelkiismerettel írogatok itt naturalBoy néven  8-)

2008. Március 28. - 09:52:54
Válasz #548
Nem elérhető

szocsa


Nyugi! nem rád. de mind1. mert ugy is tudja akire céloztam. bár lehet nem tud róla hogy akkor én is ott voltam. sőőt tuti nem tudja :D na mind1 felejtsük el.

2008. Március 28. - 10:09:31
Válasz #549
Nem elérhető

George


Nyugi! nem rád. de mind1. mert ugy is tudja akire céloztam. bár lehet nem tud róla hogy akkor én is ott voltam. sőőt tuti nem tudja :D na mind1 felejtsük el.
Csak nem Daniel Grey??? Álnéven itt ír?

2008. Március 28. - 10:22:22
Válasz #550
Nem elérhető

szocsa


Nyugi! nem rád. de mind1. mert ugy is tudja akire céloztam. bár lehet nem tud róla hogy akkor én is ott voltam. sőőt tuti nem tudja :D na mind1 felejtsük el.
Csak nem Daniel Grey??? Álnéven itt ír?

hmmmm. sosem lehet tudni......  =/+'
am én csak 1 szerény 20éves  fiu vagyok aki nagy eredményeket ért el fekvenyomsban. és szép eredményt testépítésbe. vagyis felnöttben abszolutban 5.hely nem rossz. főleg hogy nem is jött össze a vízhajtás.
és a képen igen én vagyok. nem beraktam valami más testépítőt @:-)

2008. Március 28. - 10:23:39
Válasz #551
Nem elérhető

szocsa


bár lehet 15évesen Daniel Gray álnéven futottam még és kilöktem 1 könyvet  @:-)

2008. Március 28. - 10:34:38
Válasz #552
Nem elérhető

George


Nyugi! nem rád. de mind1. mert ugy is tudja akire céloztam. bár lehet nem tud róla hogy akkor én is ott voltam. sőőt tuti nem tudja :D na mind1 felejtsük el.
Csak nem Daniel Grey??? Álnéven itt ír?

hmmmm. sosem lehet tudni......  =/+'
am én csak 1 szerény 20éves  fiu vagyok aki nagy eredményeket ért el fekvenyomsban. és szép eredményt testépítésbe. vagyis felnöttben abszolutban 5.hely nem rossz. főleg hogy nem is jött össze a vízhajtás.
és a képen igen én vagyok. nem beraktam valami más testépítőt @:-)
Én tudom, hogy ki vagy, mert én nyomon követem valamelyest a testépítést itthon is. 8-)

2008. Március 28. - 14:17:33
Válasz #553
Nem elérhető

Flex01


Én azt gondolom nem mindenkinek van olyan genetikai adottságai min Steve nek!
Ennek ellenére lehet fanatikus  és akár doppingolhat is ha úgy érzi ,hogy ettől eredményesebb lesz( persze nem 18 évesen :o )
Én 97 óta edzem és még mindíg messze állok Steve 2002 es fizikumától,izomtömegétől  :'(
Valószínüleg nem ezt a sportágat kellene preferálnom de én ezt szeretem ebbe lelem örömömet, és a tudatosan megtervezett edzés és kajálás mellett használom a doppingszert!
Naturálba én soha nem lennék olyan mint Steve, de pont ezért nem lesz mindenkiből profi szerintem.......

2008. Március 28. - 14:50:50
Válasz #554
Nem elérhető

tas


Én azt gondolom nem mindenkinek van olyan genetikai adottságai min Steve nek!
Ennek ellenére lehet fanatikus  és akár doppingolhat is ha úgy érzi ,hogy ettől eredményesebb lesz( persze nem 18 évesen :o )
Én 97 óta edzem és még mindíg messze állok Steve 2002 es fizikumától,izomtömegétől  :'(
Valószínüleg nem ezt a sportágat kellene preferálnom de én ezt szeretem ebbe lelem örömömet, és a tudatosan megtervezett edzés és kajálás mellett használom a doppingszert!
Naturálba én soha nem lennék olyan mint Steve, de pont ezért nem lesz mindenkiből profi szerintem.......


ezt jól megmondtad, egyenes beszéd! (+)