2024. Szeptember 20. - 23:34:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639871 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Március 24. - 17:28:49
Válasz #525
Nem elérhető

vadászmester


Steve!

Néhány dolgot a Sustanon 25O-ről, ami a köztudatban úgy él, mint az egyik legütősebb cucc:

Régen hasznátam még ún. barna üveges Sustát, amin papírcimke volt. A gyártóra nem igazán emlékszem. Na az nagyot nyomott!!!! Én max. heti kettőt nyomtam belőle, a szúrás helye nem fájt, nem görcsösödött be és nagyon jól hatott!!!

Utána jött ez a fehér üvegampullás, rajta sárga színű felirattal. 3 db. amp. van egy kék-fehér színű papírdobozban. Ha jól tévedek, pakisztáni téma. Na az nem sok szart ért. Az ára is durva volt (szerintem) 1.1OO.- Ft./amp. áron jutottam hozzá. Talán ebben a topicban láttam is róla képet. Az ampulla még reszelős, nem "törős". Nálunk nagyon sokan panaszkodtak rá, errefelé ezt váltotta fel a Testoplex3OO. (bocsi)

Te - illetve akik az ismerősi körödben nyomták - mit hallottál erről a Sustáról?



2008. Március 25. - 13:06:50
Válasz #526
Nem elérhető

Loncy


Steve!

Véleményed szerint elég a greater-es treniböl heti 2??
"Mert muszály"

2008. Március 26. - 07:57:22
Válasz #527
Nem elérhető

izomboy


havi fél milla azélrt soknak hangzik.... biztos van olyan hónap de  nem 12 egy évben.... :--:

2008. Március 26. - 10:28:54
Válasz #528

X fuell

Vendég
havi fél milla azélrt soknak hangzik.... biztos van olyan hónap de  nem 12 egy évben.... :--:
szerintem meg ha versenyfelkészülés van több az havi fél millánál

2008. Március 26. - 13:39:32
Válasz #529
Nem elérhető

Loncy


Sztem attól függ hogy a versenyre felkészülés melyik szakaszában van a versenyzö!
"Mert muszály"

2008. Március 26. - 17:58:15
Válasz #530
Nem elérhető

Loncy


Steve-nek nincs szponzora aki esetleg tákiegel elátja? ö meg cserébe reklámozza:)
"Mert muszály"

2008. Március 26. - 18:15:04
Válasz #531
Nem elérhető

George


Steve-nek nincs szponzora aki esetleg tákiegel elátja? ö meg cserébe reklámozza:)
ÚRISTEEEENNNN!!!!!!!!!!!! @-o @-o @-o ;D ;D ;D Most ért olyan szintre itt a hülyeség, hogy ezt nem bíram magamban tartani Łł= Łł= Łł=

2008. Március 26. - 18:26:30
Válasz #532
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát, Steve korábban itt a fórumon azt írta, hogy kajával együtt havi 5-600 ezer pénzbe van egy hónap neki!  8-}  :-O
Azt mondta csak a havi tápkiegje kb 200-250ezer pénz!  #:-)  :-){
Ha 3hónap alatt tudnék én ennyit költeni kiegekre, milyen boldog lennék...  @-o  @:-)
A többi lé a cucc meg a kaja.  8-}
Itt azért biztos van pár ember aki tudja melyik szer mennyibe van.  #:-)
Pláne ha még valaki megfejeli a kúrát egy kis inzulinnal meg növivel...  :-O  :-O
Ha tévednék akkor majd Steve master kijavít.  8-}  :-){
2002

Ezeket használtam:

Gyenge minőségű tejsavó protein, glutamin, multivitamin (1 szemes), csirkemell, pulykamell, tojás, zabpehely, rizs, brokkoli.



Mostantól kezdve csak az kérdezzen ebben a topikban aki ennél izmosabb akar lenni. Igaz, tudtam volna jóval izmosabb is lenni még tisztán...csak nem érek rá erre, de ez sztem nálam érthető.

Ha meg ezzel a fizikummal is megelégednél, de mégis kokszról kérdezel akkor egyszerűen lusta vagy, vagy hülye...esetleg mindkettő.  ;D :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 18:55:36
Válasz #533
Nem elérhető

Loncy


Steve-nek nincs szponzora aki esetleg tákiegel elátja? ö meg cserébe reklámozza:)
ÚRISTEEEENNNN!!!!!!!!!!!! @-o @-o @-o ;D ;D ;D Most ért olyan szintre itt a hülyeség, hogy ezt nem bíram magamban tartani Łł= Łł= Łł=

Csak hülyültem bazz... nyilván az elején nem volt semmiféle segitsége! (amég az élre nem tört)
"Mert muszály"

2008. Március 26. - 20:29:41
Válasz #534
Nem elérhető

hopika


Hát, Steve korábban itt a fórumon azt írta, hogy kajával együtt havi 5-600 ezer pénzbe van egy hónap neki!  8-}  :-O
Azt mondta csak a havi tápkiegje kb 200-250ezer pénz!  #:-)  :-){
Ha 3hónap alatt tudnék én ennyit költeni kiegekre, milyen boldog lennék...  @-o  @:-)
A többi lé a cucc meg a kaja.  8-}
Itt azért biztos van pár ember aki tudja melyik szer mennyibe van.  #:-)
Pláne ha még valaki megfejeli a kúrát egy kis inzulinnal meg növivel...  :-O  :-O
Ha tévednék akkor majd Steve master kijavít.  8-}  :-){
2002

Ezeket használtam:

Gyenge minőségű tejsavó protein, glutamin, multivitamin (1 szemes), csirkemell, pulykamell, tojás, zabpehely, rizs, brokkoli.



Mostantól kezdve csak az kérdezzen ebben a topikban aki ennél izmosabb akar lenni. Igaz, tudtam volna jóval izmosabb is lenni még tisztán...csak nem érek rá erre, de ez sztem nálam érthető.

Ha meg ezzel a fizikummal is megelégednél, de mégis kokszról kérdezel akkor vagy egyszerűen lusta vagy, vagy hülye...esetleg mindkettő.  ;D :-}

 Łł= Łł= Łł=
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 26. - 21:27:00
Válasz #535
Nem elérhető

moszad


Hát, Steve korábban itt a fórumon azt írta, hogy kajával együtt havi 5-600 ezer pénzbe van egy hónap neki!  8-}  :-O
Azt mondta csak a havi tápkiegje kb 200-250ezer pénz!  #:-)  :-){
Ha 3hónap alatt tudnék én ennyit költeni kiegekre, milyen boldog lennék...  @-o  @:-)
A többi lé a cucc meg a kaja.  8-}
Itt azért biztos van pár ember aki tudja melyik szer mennyibe van.  #:-)
Pláne ha még valaki megfejeli a kúrát egy kis inzulinnal meg növivel...  :-O  :-O
Ha tévednék akkor majd Steve master kijavít.  8-}  :-){
2002

Ezeket használtam:

Gyenge minőségű tejsavó protein, glutamin, multivitamin (1 szemes), csirkemell, pulykamell, tojás, zabpehely, rizs, brokkoli.



Mostantól kezdve csak az kérdezzen ebben a topikban aki ennél izmosabb akar lenni. Igaz, tudtam volna jóval izmosabb is lenni még tisztán...csak nem érek rá erre, de ez sztem nálam érthető.

Ha meg ezzel a fizikummal is megelégednél, de mégis kokszról kérdezel akkor vagy egyszerűen lusta vagy, vagy hülye...esetleg mindkettő.  ;D :-}

 :-)!
 ;D ;D
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 26. - 22:09:36
Válasz #536
Nem elérhető

parrre


Pisti !

Én ennél izmosabb szeretnék lenni, de lusta vagyok ( és egy kicsit hülye is  ::) )
Most mit tegyek ? Kérlek segíts !  ?:-/  @-o

MOD: Uhh ezt egy másik oldalon akartam megkérdezni bocs  --)  ;D

2008. Március 26. - 22:42:49
Válasz #537
Nem elérhető

sany80


Pisti !

Én ennél izmosabb szeretnék lenni, de lusta vagyok ( és egy kicsit hülye is  ::) )


 Łł=  Łł= :D

2008. Március 26. - 22:49:15
Válasz #538
Nem elérhető

madinorbi


Izomevő jajj boccs menő hun vannak a képek kedves ecsém ??? :D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 27. - 00:10:06
Válasz #539
Nem elérhető

Loncy


Én is kiváncsi lennék rád izomerö! :)

 =/+'
"Mert muszály"