2024. Szeptember 21. - 06:31:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639915 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 15. - 14:58:28
Válasz #450
Nem elérhető

parrre


Nem jól tudjátok. Sokkal egyszerűbb az eset. Azért halt meg a sustától, mert torkán akadt az ampulla.  ::)   @-o

2008. Március 15. - 15:00:02
Válasz #451
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy szerelmes volt a sustába  <3! és megszakadt a szíve, hogy az nem őt szerette  :-p Milyen romantikus  :-}  --)

Egyébként szerintem tragikus hogy egyesek milyen (nem)tudás mellett koxolnak  !+"%

2008. Március 15. - 16:07:16
Válasz #452
Nem elérhető

Boiler


Hogyan halt bele? Hát nem tudom ti akik már "mesterek" vagytok ebben még soha nem tapasztaltátok, hogy megemelkedik a vérnyomásotok és magas szinten lesz a kúra alatt ha nem figyelsz oda magadra kellő képpen??? A tag szívbereg volt és a susta beadása után párnapra ah a propi benne elkezdett hatni szívrohamot kapott. De ti tudjátok és biztos hülyeség ez......

Mié kokszolok?  Hát azé, hogy álljon a dákó miközbe nő a karom!! Tudod mindig a makkom alsó részébe szúrom hogy jól megdagadjon azt nagyobb legyen mint egy niggeg p.cs. O0  Azt amikor meg dagad trikóban gatya nélkül járom a város keresve az idős 90-120 éves öregasszonyokat :---- hogy jól odatudjak nekik vágni.  :-/-(-: Azé kell a nagy bré mert azoknak má tág a punájuk és azt csak ekkora pöccsel lehet kitölteni.    ;D

2008. Március 15. - 16:07:16
Válasz #453
Nem elérhető

moszad


Nem jól tudjátok. Sokkal egyszerűbb az eset. Azért halt meg a sustától, mert torkán akadt az ampulla.  ::)   @-o
Łł=
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 15. - 16:20:25
Válasz #454
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na jólvan,Boiler teljesen reális érveket sorakoztatott fel a kokszolás mellett ;D.
Akkó holnaptól én is,én is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 15. - 16:30:57
Válasz #455
Nem elérhető

moszad


Hogyan halt bele? Hát nem tudom ti akik már "mesterek" vagytok ebben még soha nem tapasztaltátok, hogy megemelkedik a vérnyomásotok és magas szinten lesz a kúra alatt ha nem figyelsz oda magadra kellő képpen??? A tag szívbereg volt és a susta beadása után párnapra ah a propi benne elkezdett hatni szívrohamot kapott. De ti tudjátok és biztos hülyeség ez......

Mié kokszolok?  Hát azé, hogy álljon a dákó miközbe nő a karom!! Tudod mindig a makkom alsó részébe szúrom hogy jól megdagadjon azt nagyobb legyen mint egy niggeg p.cs. O0  Azt amikor meg dagad trikóban gatya nélkül járom a város keresve az idős 90-120 éves öregasszonyokat :---- hogy jól odatudjak nekik vágni.  :-/-(-: Azé kell a nagy bré mert azoknak má tág a punájuk és azt csak ekkora pöccsel lehet kitölteni.    ;D

Szerintem a következőt szúrd egyenesen az agyadba, hátha ott is nő valami. :-/-   ˝=/
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 15. - 16:37:09
Válasz #456
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogyan halt bele? Hát nem tudom ti akik már "mesterek" vagytok ebben még soha nem tapasztaltátok, hogy megemelkedik a vérnyomásotok és magas szinten lesz a kúra alatt ha nem figyelsz oda magadra kellő képpen??? A tag szívbereg volt és a susta beadása után párnapra ah a propi benne elkezdett hatni szívrohamot kapott. De ti tudjátok és biztos hülyeség ez......

Mié kokszolok?  Hát azé, hogy álljon a dákó miközbe nő a karom!! Tudod mindig a makkom alsó részébe szúrom hogy jól megdagadjon azt nagyobb legyen mint egy niggeg p.cs. O0  Azt amikor meg dagad trikóban gatya nélkül járom a város keresve az idős 90-120 éves öregasszonyokat :---- hogy jól odatudjak nekik vágni.  :-/-(-: Azé kell a nagy bré mert azoknak má tág a punájuk és azt csak ekkora pöccsel lehet kitölteni.    ;D

Mondanám hogy készen vagy agyilag, de ez nem árnyalná megfelelően a valóságot  Łł=

2008. Március 15. - 16:49:03
Válasz #457
Nem elérhető

Boiler


Hiába rázom a fejem  @-o. Nem hallok semmit. Hö..... Tele lett vízzel  :-):-)::


Télleg szúrok fejbe!! Nem is rossz ötlet. Asszem Einstein-nek attól lett akkora feje. Tök zsír!!  És akkor olyan agyhullámok gerjesztére leszek képes amit nem csak léleki úton hanem fizikai megközelítéssel is tudok majd használni!! 1-2 szuri gondolat olvasás pipa egy fene legyen még 2 és akkor a magas frekvenciájú rezgés hullállaimmlal tudom majd növelni a súlyt amivel dolgozok és megnyerek minden verseny 55 kilósan úgy hogy szét durrannak az üvegek körülöttem amikor koncentrálok és kitolom a 280-at!!!  :-):-)::   (:-)  :-!

2008. Március 15. - 20:30:58
Válasz #458
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Valószínű,hogy kamu volt a Parabolan Boiler(legalábbis az írásaidat olvasva tuti)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 15. - 22:04:11
Válasz #459
Nem elérhető

Boiler


Az fasza.... :(  Véleményed szerint mit kellett volna/kellene éreznem a 2 hét végén. Jelenleg itt tartok eddig 4 amp van bennem. Heti kettő majd a 4-5 héten heti 3 amp-ot szeretnék szúrni.

Egyébként annyira fasza, hogy mindig rossz osztásban van részem. Eddig amit a haverjaim vettek mind jó volt és amit mind szinte mind kamus. Tényleg csak sustát meg enantátot fogok venni azok eddig mindig jók voltak.  :-)-> Egyébként nálunk akik kokszolnak sokan még a hcg-t és a proviront sem ismerik. Innen rendes segítségre nem tudok akadni, marad a net. Magyaroldalak, külföldiek.... De hát ezeken az oldalakon is sokszor kitérő és elutasító, lenéző választ kap az ember meg azt hogy ilyen hülye vagy??? ˝=/ Még ezt sem tudod? Senki sem úgy születik. Ezért osztom meg a tapasztolatot aminek a birtokába jutottam a saját káromom. Tudom nagyon jól milyen hülyeségeket csináltam.

2008. Március 16. - 00:17:19
Válasz #460
Nem elérhető

parrre


De hát ezeken az oldalakon is sokszor kitérő és elutasító, lenéző választ kap az ember meg azt hogy ilyen hülye vagy??? ˝=/ Még ezt sem tudod?

Azt elhiheted azért, hogy nem azért mondják ezt, mert nem akarnak segíteni, hanem mert kurvanagy felelőtlenség amit csinálsz. Parabolan helyett enantát van benne.. vagy desztillált víz ... de ha valami teljesen más akkor mivan ? És akkor itt nem méregre gondolok, hanem valami dzsuvás szarra. Nyilván nem akarok látatlanban okoskodni , de sztem 99% hogy koksz nélkül is fel tudnál még pakolni vagy 20 kiló izmot.

2008. Március 16. - 07:39:16
Válasz #461
Nem elérhető

blade


De hát ezeken az oldalakon is sokszor kitérő és elutasító, lenéző választ kap az ember meg azt hogy ilyen hülye vagy??? ˝=/ Még ezt sem tudod?

Azt elhiheted azért, hogy nem azért mondják ezt, mert nem akarnak segíteni, hanem mert kurvanagy felelőtlenség amit csinálsz. Parabolan helyett enantát van benne.. vagy desztillált víz ... de ha valami teljesen más akkor mivan ? És akkor itt nem méregre gondolok, hanem valami dzsuvás szarra. Nyilván nem akarok látatlanban okoskodni , de sztem 99% hogy koksz nélkül is fel tudnál még pakolni vagy 20 kiló izmot.
Erre gondoltam én is.
Nem nem akarunk segíteni csak arra kellene rájönnöd, hogy a koxolásnak még a te esetedben nem jött el az ideje.
Ha kox nélkül is fejlődhetsz minek a kox. ;-oo-;
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 16. - 09:41:04
Válasz #462
Nem elérhető

L


Annyit fűznék még hozzá, hogy, ha nálad a koksz a súlyponti kérdés és nem a kőkemény edzés, a kaja és a regeneráció, akkor Te valami teljesen más sportot űzöl. (Az elutasító válaszokat, nagyrészt ezért kaptad)

Kezdj mindent az alapoktól! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 16. - 14:03:06
Válasz #463
Nem elérhető

moszad


Az fasza.... :(  Véleményed szerint mit kellett volna/kellene éreznem a 2 hét végén. Jelenleg itt tartok eddig 4 amp van bennem. Heti kettő majd a 4-5 héten heti 3 amp-ot szeretnék szúrni.

Egyébként annyira fasza, hogy mindig rossz osztásban van részem. Eddig amit a haverjaim vettek mind jó volt és amit mind szinte mind kamus. Tényleg csak sustát meg enantátot fogok venni azok eddig mindig jók voltak.  :-)-> Egyébként nálunk akik kokszolnak sokan még a hcg-t és a proviront sem ismerik. Innen rendes segítségre nem tudok akadni, marad a net. Magyaroldalak, külföldiek.... De hát ezeken az oldalakon is sokszor kitérő és elutasító, lenéző választ kap az ember meg azt hogy ilyen hülye vagy??? ˝=/ Még ezt sem tudod? Senki sem úgy születik. Ezért osztom meg a tapasztolatot aminek a birtokába jutottam a saját káromom. Tudom nagyon jól milyen hülyeségeket csináltam.


Számomra az a legelképesztőbb, hogy 1esek képessek össze-vissza
szurkálni magukat mindenféle sz@rral, amiről azt sem tudják mire való. ˝=/
Ráadásul teszik ezt 70 kilósan.
Ha nem eszik rendesen hiába bökdösi magát, csak egy 70kilós tűpárna lesz
belőle.
Hány éves lehet? 0o0o0
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 16. - 17:15:25
Válasz #464
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az fasza.... :(  Véleményed szerint mit kellett volna/kellene éreznem a 2 hét végén. Jelenleg itt tartok eddig 4 amp van bennem. Heti kettő majd a 4-5 héten heti 3 amp-ot szeretnék szúrni.

Azt valójában nem tudom,hogy mit kellene NEKED érezned a 2.héten.De az tuti,hogy nem feldagadt négerpöcsűnek kellene érezned magad ,aki 90-éves "tágpunájú" öregasszonyokat akar töcskölni a sötétben...az tuti
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu