2024. Szeptember 22. - 12:32:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640111 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Július 02. - 19:18:20
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


ha tippelnem kéne, azt mondanám, omna van benne

Szerintem meg sima ena, de ezen nem veszünk össze  ;D

2007. Július 02. - 19:59:48
Válasz #46
Nem elérhető

tomi


Jó hírek!

Fórumon olvastam, egy hozzászólást, amit elvileg a spanyol Zanbon egyik technikusa írt, elég hitelesnek hangzik:

azt írja, hogy úgy lehet megállapítani, hogy jó-e a zambonos winyód, ha hagyod leülepedni benne a témát, utána felfordítod, hogy csak az oldószer menjen szépen bele az ampulla fejébe. Utána vmi fehér felület előtt, erősen megvilágítva, nyissátok jól ki a szemeteket, mert ha eredeti a cucc, kell látnotok egy a tetejétől iduló grafit-szerű csíkot. Ez egy nagyon halvány vonal, ami az ampulla üvegének gyártási technológiájával jár együtt.

plussz néhány sorszám, amik általában eredeti termékeken szerepelnek: S012, R036 , S013, S003, S018 , S020

Jó fókuszálást.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 04. - 21:29:30
Válasz #47
Nem elérhető

Papa


Szeva srácok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy: ha napocskát + enantátot nyomok akkor a kúra után nagy a súlyveszteség.
Mivel lehetne ezt visszafogni?

Előre is köszi!

2007. Július 05. - 09:45:08
Válasz #48
Nem elérhető

tomi


Hatalmas a veszteség! Ettől a kúrától olyan leszel mint egy túlfeszült szacskóstej, annyi vizet tart vissza. Utána meg el is engedi az összes vizet. Volt egy haverom aki ugyanezt nyomta. Ha megcsinálod rendesen az utókúrát megmaradhat valami, amit a tesztó épített rád, de annak is max a fele. Ha izmot akarsz tolj mellé be gyorsan vmi anabolikát.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 05. - 09:47:00
Válasz #49
Nem elérhető

tomi


Apropó, most készülök deca-durabolint venni, jó lenne ha ajánlanátok valamit, ami személyes tapasztalat alapján bevállt. Jó lenne ha képet is kapnék hozzá. Kösz srácok. Ja meg olyan kéne ami itthon kapható persze.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 05. - 10:11:32
Válasz #50
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Apropó, most készülök deca-durabolint venni, jó lenne ha ajánlanátok valamit, ami személyes tapasztalat alapján bevállt. Jó lenne ha képet is kapnék hozzá. Kösz srácok. Ja meg olyan kéne ami itthon kapható persze.
Pakisztáni deca...állítólag frankó!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 05. - 13:20:39
Válasz #51
Nem elérhető

tomi


Köszi Pisti, én már próbáltam, de nem jött be, de sztem ha ÚJRA kipróbálom jó lesz :D:D:D:D:D
Asszem amikor nyomtam volt egy kis fisi-fosi....:(
Up the dose, lift the most!

2007. Július 05. - 13:41:03
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


Fostál a dekától? Az biztos nem a szertől volt   ::) Nekem a holland sárga kupakos jött be eddig a legjobban  :P Vigyázat! Hamisítják keményen!  :-[

2007. Július 05. - 16:44:58
Válasz #53
Nem elérhető

tomi


nem, attól, csak akkor, nyugi. ;)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 05. - 17:23:01
Válasz #54
Nem elérhető

Riper


Hatalmas a veszteség! Ettől a kúrától olyan leszel mint egy túlfeszült szacskóstej, annyi vizet tart vissza. Utána meg el is engedi az összes vizet. Volt egy haverom aki ugyanezt nyomta. Ha megcsinálod rendesen az utókúrát megmaradhat valami, amit a tesztó épített rád, de annak is max a fele. Ha izmot akarsz tolj mellé be gyorsan vmi anabolikát.
Mert a tesztoszteron és a dianabol nem anabolikus?? Nagyon is anabolikus mind2, és iszonyat hozza az izmot, ne igzulj, nem csak vizet. És legalább nem baszod ki a pénzt az ablakon a drága, de hamis cuccra, ami szinte az összes winyóra és decára igaz (ha tartalmaznak is vmit, az is teszto lesz :D).
Konkrét példa saját szememmel láttam:
82kg->86kg->82kg (170cm)
Kúra előtt, alatt, után. Mi maradt? Előtte 10-12% testzsír, utána 6-7% eres has, esti szalonna kenyér mellett! :D
Leave no doubt

2007. Július 05. - 18:35:19
Válasz #55
Nem elérhető

Papa



Köszi! Kb. egy hónapja nyomom és feljött 5-6 kg. De nem vagyok sztem bevizesedve.Eléggé szálkás:):)
De azt én sem értem, hogy mit értesz az alatt hogy még v.mi anabolikát? Hisz tényleg mindkettő az..

2007. Július 05. - 19:38:19
Válasz #56
Nem elérhető

tomi


ja tényleg
Up the dose, lift the most!

2007. Július 05. - 23:17:09
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg



Köszi! Kb. egy hónapja nyomom és feljött 5-6 kg. De nem vagyok sztem bevizesedve.Eléggé szálkás:):)
De azt én sem értem, hogy mit értesz az alatt hogy még v.mi anabolikát? Hisz tényleg mindkettő az..


Arra gondolt hogy az androgén hatás után jól jönne egy csupán anabolikus roid, mint pl a winstrol, hogy ne legyen akkora a "törés" a qra végén.. Így jobban megőrizhető az izom, tehát "több marad"  8)

2007. Július 06. - 08:54:11
Válasz #58
Nem elérhető

tomi


Jól beszélsz Vazzeg! :)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 06. - 14:10:22
Válasz #59
Nem elérhető

Papa


Ok.Mostmár értem.Köszi szépen!