2024. Szeptember 21. - 13:04:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639964 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Február 24. - 12:51:07
Válasz #375
Nem elérhető

mangela87


Halihó!
Ezekről a jelenleg is forgalomban lévő termékekről szeretném kikérni a véleményeteket,saját tapasztalaitokat!
Pozitiv ill. negatív jöhet egyaránt...     ?:-/ :-)->

2008. Február 24. - 13:20:42
Válasz #376
Nem elérhető

szocsa


Én a 10ml-es Indiai winit próbáltam! Jó volt, csak annyi vele a gond hogy nagy a szemcsefelülete és vastag tüvel kell beadni! Ja és ezt csak a feketepiacra gyártják, vagyis nem gyógyszertári(de benne van a hatóanyag) elvileg! De amugy rettentő sok hamis van a winiből! ha szemes akkor meg csak is Cetabon 2mg mert arrol még nem hallottam hogy gagyi lenne, ellenkezőleg a 5 és 10mg osról. többek között a kinai piros dobozos wini tabl. 10mg-ban metiltesto van!

2008. Február 24. - 13:27:01
Válasz #377
Nem elérhető

hopika


De a Cetabon-ból tenyérszámra kellene kapkodni a tabikat akkor...
Mennyi a winstrol "elfogadott" napi adagja a tabis változatnál:?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 24. - 21:31:46
Válasz #378
Nem elérhető

szocsa


De a Cetabon-ból tenyérszámra kellene kapkodni a tabikat akkor...
Mennyi a winstrol "elfogadott" napi adagja a tabis változatnál:?

20-30 mg
a cetabonbol napi 10 szem elég!

2008. Február 24. - 21:59:54
Válasz #379
Nem elérhető

hopika


Nem ismerem azt a cuccost.Hány szemes egy doboz?100?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 24. - 22:49:34
Válasz #380
Nem elérhető

szocsa


Nem ismerem azt a cuccost.Hány szemes egy doboz?100?

hát én csak levéllel láttam még, de azt hiszem hogy 20 van 1 levélben + sok b vitamin! sztem a legjobb szemes wini  a cetabon!
valaki:am köszönöm megint a minuszt

2008. Február 24. - 22:51:06
Válasz #381
Nem elérhető

Jordan


Nem ismerem azt a cuccost.Hány szemes egy doboz?100?

hát én csak levéllel láttam még, de azt hiszem hogy 20 van 1 levélben + sok b vitamin! sztem a legjobb szemes wini  a cetabon!
valaki:am köszönöm megint a minuszt
Javítottam egyet rajta  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 24. - 23:50:13
Válasz #382
Nem elérhető

mangela87


10szem van 1 levélben és 200-asával vannak dobozolva...

2008. Február 24. - 23:58:53
Válasz #383
Nem elérhető

palkocsaba


Sziasztok!

Olvasgattam a topicot...úgy látom itt sokan nagyon képben vannak...ezért kérdezek itt,bízom benne hogy tudtok segiteni,mert sok mindennek utána olvastam ugyan,de félek nehogy hülyeségeket nyomjak be...

Szóval szeretnék egy kúrát csinálni,de nem tudom mit vegyek,a gyakori kérdés ugyebár!
Valaki tudna ebben segiteni,mindenképp szuris mótszer mert tisztább,másik pontosan érdekelne h mikor mit mellé közben utána stb.

Előre is köszi ha valaki segitene!

2008. Február 25. - 00:00:29
Válasz #384
Nem elérhető

Flex01


Hali!
Sajnos szedtem a 10mg sárga stanazolot  ˝=/ csak azért bíztam meg a szerben mert barátom tájföldi nyaralás során hozta nekem és társamnak....
A lényeg hogy 3 nap után besárgultam + epeútelzáródás + epegörcs stb. finomságok, mivel tudom magamról ,hogy a szemeseket rosszabbúl tolerálom ezért nem lepett meg nagyon a történtek hiszen 17 alfa alkalizált cucc akárcsak a Metandrostanolon! (tehát kurvára mérgező) A meglepő az ,hogy a cetát birtam hasonló dózisban + a haverom kurva erős lett és agresszív a sanazolotól ,illetve a melle érzékeny volt ami eggyértelű jele annak hogy kurvára nem stanazolol van benn  :-O ugyhogy mindenkit óva intek hacsak nem akar valami erős tesztót szedni.....

A LYKA Labs os cuccok valóban mind hamisak de a piroskupakos winit dicsérik jobban!(ugyanis van kék kupakos is  @-o ) (A Masteron amit gyárt nem ér semmit)

A Stanol szerintem a legjobb választás ha valaki ezt a hatóanyagot keresi mivel minden jel arra utal,hogy az van benne :-OO

Az ampullás wini ami a képen van jónak tünik ugyanis ettől a táj cégtől amit használtam mind bevált (pl testolic 100mg t.propionate)

De engem meg az érdekelne ,hogy van e már tapasztalat a Boldenonról amit még tavaly privátba beszéltünk?  :)

2008. Február 25. - 10:06:05
Válasz #385
Nem elérhető

Skorpió


Hali!
Sajnos szedtem a 10mg sárga stanazolot  ˝=/ csak azért bíztam meg a szerben mert barátom tájföldi nyaralás során hozta nekem és társamnak....
A lényeg hogy 3 nap után besárgultam + epeútelzáródás + epegörcs stb. finomságok, mivel tudom magamról ,hogy a szemeseket rosszabbúl tolerálom ezért nem lepett meg nagyon a történtek hiszen 17 alfa alkalizált cucc akárcsak a Metandrostanolon!

Szia!

Miután kijöttek rajtad a mellékhatások mit tettél? Elmúltak már, és ha igen mitől?

2008. Február 25. - 12:19:59
Válasz #386
Nem elérhető

Flex01


Mivel már nem előszőr voltam ilyen helyzetben nem mentem orvoshoz! Fontos ,hogy felismerd a problémát mert könnyen össze lehet keverni egy vagbél gyuszival vagy egy epekővel. Sajnos pokoli kinokat él át ilyenkór az ember olyannyira hogy ha tehetné inkább főbelőné magát  ˝=/ mivel nem ritka hogy 24 óráig tart a szünni nem akaró fájdalom  ˝=/ ilyenkór igazából az imátságokon kívűl nem sok dolog segít mivel enni sem tud semmit a ember a "gyógykezelés" pedig utána kezdődhet!
A legjóbb amit tehetsz ilyenkor ,hogy sok cukrot eszel mivel a cukór a májnak energia és segíti a munkában! Nameg gyógynövényeket ami szintén a májat méregteleníti illetve regenerálja (sylimarin=Legalon patikában ) + sok folyadék  :-oD mivel étvágy ugysincs...
Nem szabad semmi gyógyszert beszedni főleg nem gyulladáscsökkentőt (pl.Mesulid amitől a brittek annó feldobták a pacskert)  ezek kortikolszteroidok nagyrészt ami rosszabb mint a szteroid!
Fő az ovatosság de ezek a tünetek csak akkor jöhetnek ha nagyon odavágtál a májadnak vagy érzékeny vagy mint én (ami szívás )

2008. Február 25. - 13:04:47
Válasz #387
Nem elérhető

Kris


Szereintem Fa...ág szedni ezeket a szemes szarokat.

Igaz ,hogy olcsobb mint egy Mass Fx-Hyperdol akcio. De ez legalabb biztos ,hogy nem kamu+nem lessz semmi bajod es tuti ,hogy ugyanazt elered vele.

Szemelyes tapasztalat. ))=/

2008. Február 25. - 13:14:35
Válasz #388
Nem elérhető

hopika


Kris!
Sajnos csak ma fogom megkapni a cuccost,így holnap reggel postázom!
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 25. - 13:26:26
Válasz #389
Nem elérhető

mangela87


Hali Flex!!!
Hát sajna több helyen olvastam,hogy Tájföldön a gyógyszertárakban,már eleve rengeteg kamu dolgokat árulnak!
Szerintem ami tájföldi és megbízható az a March Pharmaceutical Co.,Ltd. által gyártott 5mg-os Stanol tabletta,ill. enek a cégnek az 1ml/50mg-os Stanol injektálható változata! Meg a cetabon.
Lyka labs-os Stanazolin depotom nekem van itthon,de nem piros kupakos,hanem kék és a tetején LK felirat van!
Az oldalán meg hologrammos LK felirat található!
Mivel ezt még nem próbltam,ezért véleményt nem tudok mondani...