2024. Szeptember 30. - 09:18:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 641038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 02. - 17:29:40
Válasz #1890
Nem elérhető

warren


Beveszel kettőt  Łł=
Te jó ég!!
Én a Spiropentet általában 3 hétig szedem, piramisban (1-2-4-6-8-6-4-2-1)és 3-4 nap után jön a mellékhatása!!
Akkortól remeg a kéz is de az is alábbhagy a szer csökkentésével!!!
Amúgy meg nem szteroid, hanem inkább hörgötágító asztma gyógyszer!!
Megeröltető Kardióval tuti!!
De van jobb kieg is már nála pl: Thyrotabs-Gaspari Nutrition Metabolic Accelerating Weightloss
vagy Dren-Gaspari Nutrition Weightloss

A spirobol 4-8 szemet "ajánlott" szedni az 4x20mcg=80mcg
Mivel ez 40mcg-s gondoltam 2X40=80.
Tehát szerintem nem sok.
De javítsatok ki ha tévedek.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Augusztus 02. - 17:29:40
Válasz #1891
Nem elérhető

warren


Beveszel kettőt  Łł=
Te jó ég!!
Én a Spiropentet általában 3 hétig szedem, piramisban (1-2-4-6-8-6-4-2-1)és 3-4 nap után jön a mellékhatása!!
Akkortól remeg a kéz is de az is alábbhagy a szer csökkentésével!!!
Amúgy meg nem szteroid, hanem inkább hörgötágító asztma gyógyszer!!
Megeröltető Kardióval tuti!!
De van jobb kieg is már nála pl: Thyrotabs-Gaspari Nutrition Metabolic Accelerating Weightloss
vagy Dren-Gaspari Nutrition Weightloss

Egyébként neked mennyire szoktam megdobni a hőmérsékletet?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Augusztus 03. - 01:19:08
Válasz #1892
Nem elérhető

BadBodyBoy


Beveszel kettőt  Łł=
Te jó ég!!
Én a Spiropentet általában 3 hétig szedem, piramisban (1-2-4-6-8-6-4-2-1)és 3-4 nap után jön a mellékhatása!!
Akkortól remeg a kéz is de az is alábbhagy a szer csökkentésével!!!
Amúgy meg nem szteroid, hanem inkább hörgötágító asztma gyógyszer!!
Megeröltető Kardióval tuti!!
De van jobb kieg is már nála pl: Thyrotabs-Gaspari Nutrition Metabolic Accelerating Weightloss
vagy Dren-Gaspari Nutrition Weightloss

Egyébként neked mennyire szoktam megdobni a hőmérsékletet?
Talán picit több mint fél fok!!

2009. Augusztus 06. - 18:21:39
Válasz #1893
Nem elérhető

Ably


Srácok a boldenon,trenbolon,primobolan aromatizálnak?
A saját teszto termelést hazavágják?
Még mielőtt valaki leoltana nem akarom őket használni csak érdekel.Figyelek és tanulok állapot ;D

2009. Augusztus 12. - 14:58:32
Válasz #1894
Nem elérhető

Milo


Hello!

Szerintetek kúra után mennyi idő mire a hormonrendszer helyre áll. Tudom hogy sok tényezőtől függhet. pl. ha rendesen le van vezetve akkor egy 12hetes kúra után mennyi lehet kb.az az idő. Nálunk a terembe elég sok féle képp csinálják. van aki pont annyi szünetet tart mint a kúra, van aki nem is tart szünetet ,van akinek az a szünet hogy 10-15 naponta bead 250mg depot,vagy omnát.
Riceman

2009. Augusztus 12. - 18:04:18
Válasz #1895
Nem elérhető

BadBodyBoy


Hello!

Szerintetek kúra után mennyi idő mire a hormonrendszer helyre áll. Tudom hogy sok tényezőtől függhet. pl. ha rendesen le van vezetve akkor egy 12hetes kúra után mennyi lehet kb.az az idő. Nálunk a terembe elég sok féle képp csinálják. van aki pont annyi szünetet tart mint a kúra, van aki nem is tart szünetet ,van akinek az a szünet hogy 10-15 naponta bead 250mg depot,vagy omnát.

Nem mindegy milyen kúra után, a kúra meddig tartott, volt e utókúra....
Van h utókúra után 6 hónapra sem jön helyre, van h már 2-3 hó után is!
Embere válogatja!!

2009. Augusztus 13. - 11:15:32
Válasz #1896
Nem elérhető

Milo


Milyen következményekkel járhat ha vki nem tart szünetet ,ugyan úgy tolja csak akkora dózisba hogy ne essen össze, vagy mindössze 5-6hetet hagy ki ,ami bizonyára nem elég a hormonrendszer helyre állásához. Elég sok embert ismerek akik őrült módon csinálják. Eddig még nem nagyon volt bajuk, amíg nem lesz bajuk tőle addig nem is foglalkoznak vele. Hetente betolnak 3-4susit/omnát/depot ez megy 3-4hónapig aztán szünetként 10-15naponta 1susi/omna/depo aztán u.ez előről. Elég komolyan néznek ki csak kérdés hogy hosszútávon mit eredményez.
Riceman

2009. Augusztus 13. - 11:23:28
Válasz #1897
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Milyen következményekkel járhat ha vki nem tart szünetet ,ugyan úgy tolja csak akkora dózisba hogy ne essen össze, vagy mindössze 5-6hetet hagy ki ,ami bizonyára nem elég a hormonrendszer helyre állásához. Elég sok embert ismerek akik őrült módon csinálják. Eddig még nem nagyon volt bajuk, amíg nem lesz bajuk tőle addig nem is foglalkoznak vele. Hetente betolnak 3-4susit/omnát/depot ez megy 3-4hónapig aztán szünetként 10-15naponta 1susi/omna/depo aztán u.ez előről. Elég komolyan néznek ki csak kérdés hogy hosszútávon mit eredményez.

Ha csak józanul gondolkodom, akkor a pihi nélküli folyamatos teszto használattal, mondjuk lelőheted teljesen a saját tesztoszteron termelésed, amit itt úgy értek, hogy visszafordithatatlan lesz. De ez csak az egyik probléma lehet a sok közül. Onnantól viszont már mehet folyamatosan a teszto, sőt, kell is!  ;D

2009. Augusztus 13. - 11:24:23
Válasz #1898
Nem elérhető

George


Milyen következményekkel járhat ha vki nem tart szünetet ,ugyan úgy tolja csak akkora dózisba hogy ne essen össze, vagy mindössze 5-6hetet hagy ki ,ami bizonyára nem elég a hormonrendszer helyre állásához. Elég sok embert ismerek akik őrült módon csinálják. Eddig még nem nagyon volt bajuk, amíg nem lesz bajuk tőle addig nem is foglalkoznak vele. Hetente betolnak 3-4susit/omnát/depot ez megy 3-4hónapig aztán szünetként 10-15naponta 1susi/omna/depo aztán u.ez előről. Elég komolyan néznek ki csak kérdés hogy hosszútávon mit eredményez.
Ebből lesz az impotencia ****:)))))) Persze ez csak egy része a dolognak, mert a máj, vese alapból beadja a kulcsot előbb-utóbb ::)

2009. Augusztus 13. - 11:25:50
Válasz #1899
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Milyen következményekkel járhat ha vki nem tart szünetet ,ugyan úgy tolja csak akkora dózisba hogy ne essen össze, vagy mindössze 5-6hetet hagy ki ,ami bizonyára nem elég a hormonrendszer helyre állásához. Elég sok embert ismerek akik őrült módon csinálják. Eddig még nem nagyon volt bajuk, amíg nem lesz bajuk tőle addig nem is foglalkoznak vele. Hetente betolnak 3-4susit/omnát/depot ez megy 3-4hónapig aztán szünetként 10-15naponta 1susi/omna/depo aztán u.ez előről. Elég komolyan néznek ki csak kérdés hogy hosszútávon mit eredményez.
Ebből lesz az impotencia ****:)))))) Persze ez csak egy része a dolognak, mert a máj, vese alapból beadja a kulcsot előbb-utóbb ::)

Mindketten a legfontosabbra gondoltunk.  ;D

2009. Augusztus 13. - 11:26:41
Válasz #1900
Nem elérhető

George


Milyen következményekkel járhat ha vki nem tart szünetet ,ugyan úgy tolja csak akkora dózisba hogy ne essen össze, vagy mindössze 5-6hetet hagy ki ,ami bizonyára nem elég a hormonrendszer helyre állásához. Elég sok embert ismerek akik őrült módon csinálják. Eddig még nem nagyon volt bajuk, amíg nem lesz bajuk tőle addig nem is foglalkoznak vele. Hetente betolnak 3-4susit/omnát/depot ez megy 3-4hónapig aztán szünetként 10-15naponta 1susi/omna/depo aztán u.ez előről. Elég komolyan néznek ki csak kérdés hogy hosszútávon mit eredményez.
Ebből lesz az impotencia ****:)))))) Persze ez csak egy része a dolognak, mert a máj, vese alapból beadja a kulcsot előbb-utóbb ::)

Mindketten a legfontosabbra gondoltunk.  ;D
Ha nincs péló, nincs élet :'( ;D

2009. Augusztus 13. - 11:32:37
Válasz #1901
Nem elérhető

Milo


Az az érdekes az egészben hogy az egyiknek gyereke is van és egészséges, Egyszer szünetet tartott 6hetet és  annyi idő alatt is úgy összesett hogy alig lehetett ráismerni 10kg min.lejött róla ezér nem akar szünetelni, ez vezet így függőséghez. kérdeztem máj, vese ügyben ,azt mondta ez "csak" annyira árt mintha hetente párszor berugna.
Riceman

2009. Augusztus 13. - 11:38:42
Válasz #1902
Nem elérhető

Cressler


Az az érdekes az egészben hogy az egyiknek gyereke is van és egészséges, Egyszer szünetet tartott 6hetet és  annyi idő alatt is úgy összesett hogy alig lehetett ráismerni 10kg min.lejött róla ezér nem akar szünetelni, ez vezet így függőséghez. kérdeztem máj, vese ügyben ,azt mondta ez "csak" annyira árt mintha hetente párszor berugna.
!+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 13. - 11:53:15
Válasz #1903
Nem elérhető

hopika


Biztos rosszul csinálja...én leálltam és híztam vagy 20 kilót... !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 13. - 14:34:38
Válasz #1904
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ki hallott már erről!!!??
Nem szteroid, de kiváncsi lennék rá ki-mit tud róla, mivel kaptam 3 dobozzal!




TESTOSTEROL 250 

TESTOSTEROL 250 – powerful anabolic effect product, which basic active substance is natural fitosterol fractions. Fitosterol  increases protein synthesis which lead to muscle growth.

TESTOSTEROL 250 get activity for testosterone production (which responsible for muscle  and strength gains) and blocking unwanted androgenic receptors. This product designed for intensive bodybuilders which wants increase muscle mass.

Research made in 2006 showed that during 30 days average body mass gains from using one pack of  TESTOSTEROL 250  is 2-3 kg. 1 capsule contains:

    * fitosterol – 250mg
    * extractum rosae – 32mg
    * extractum pruni cum inulini – 31mg

 Serving size - 1 capsule per day after first meal (2-3 capsules daily for best result)   

                                              Manufacturer packed and sealed.

                                                        Expiry date 06/2009

                                                        30 capsules / 320mg 

                                                          You should try it !

                                                              Good luck!