2024. Szeptember 30. - 01:25:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640996 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Július 05. - 09:53:35
Válasz #1770
Nem elérhető

God Vazzeg


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Igen maszat de az a kettő olajos!!
Próbáld ki egy tálba öntessz vizet és csepektetsz hozzá olajat!!
Na hogyan fog viselkedni????
Ráadásul a Winstrolban port oldottak fel ami becsomósodhat az olajban!!!!
Ezért nem olajban oldják fel a stanozololt....

ki beszélt itt olajos és vizes összeszívásáról???
itt elhangzott 1 olyan,h SEMMIT SEMMIVEL,erre írtam,h deca-sustanon pedig jó 1be.
teljesen 1értelműnek vettem,h olajost csak olajossal.

Akkor most olvasd el a kiemelteket.. Értelmezési gondjaid vannak, mielőtt másokat leugatsz, tanulj!  :-/-(-:

2009. Július 05. - 10:14:30
Válasz #1771
Nem elérhető

Maszat


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Igen maszat de az a kettő olajos!!
Próbáld ki egy tálba öntessz vizet és csepektetsz hozzá olajat!!
Na hogyan fog viselkedni????
Ráadásul a Winstrolban port oldottak fel ami becsomósodhat az olajban!!!!
Ezért nem olajban oldják fel a stanozololt....

ki beszélt itt olajos és vizes összeszívásáról???
itt elhangzott 1 olyan,h SEMMIT SEMMIVEL,erre írtam,h deca-sustanon pedig jó 1be.
teljesen 1értelműnek vettem,h olajost csak olajossal.

Akkor most olvasd el a kiemelteket.. Értelmezési gondjaid vannak, mielőtt másokat leugatsz, tanulj!  :-/-(-:


messze vagyok Én attól,h bárkit is leugassak,sajnálom ha így jött le...
valóban nem figyeltem,de utána észrevettem és írtam is,h figyelmetlen voltam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 05. - 10:20:07
Válasz #1772
Nem elérhető

God Vazzeg


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Igen maszat de az a kettő olajos!!
Próbáld ki egy tálba öntessz vizet és csepektetsz hozzá olajat!!
Na hogyan fog viselkedni????
Ráadásul a Winstrolban port oldottak fel ami becsomósodhat az olajban!!!!
Ezért nem olajban oldják fel a stanozololt....

ki beszélt itt olajos és vizes összeszívásáról???
itt elhangzott 1 olyan,h SEMMIT SEMMIVEL,erre írtam,h deca-sustanon pedig jó 1be.
teljesen 1értelműnek vettem,h olajost csak olajossal.

Akkor most olvasd el a kiemelteket.. Értelmezési gondjaid vannak, mielőtt másokat leugatsz, tanulj!  :-/-(-:


messze vagyok Én attól,h bárkit is leugassak,sajnálom ha így jött le...
valóban nem figyeltem,de utána észrevettem és írtam is,h figyelmetlen voltam.


Nem gond, csak úgy jött le, hogy nem értetted mit miért írtam, de így akkor tisztázva. Én személy szerint nem szívnék össze semmit semmivel, mások olajost-olajossal igen. Lelkük rajta.. De az olajos a vizessel biztos hogy gyulladni fog.. Szerintem  8-)

2009. Július 05. - 16:16:47
Válasz #1773
Nem elérhető

Fekete Ádám


Lehet ,hogy ki lett már vesézve a téma, de nagyon érdekelne kinek mi a véleménye a greateres trenbolon hexárol. Most vettem és tartok tőle ,hogy nem eredeti. Mondjuk a színe az elég durva. Ami kételyeket ébresztett bennem az a libidóm emelkedése volt. Elvileg ettől nem kéne. Aki esetleg ismeri ezt a cuccot írja már le a tapasztalatait. Köszi. ????...

2009. Július 05. - 20:46:52
Válasz #1774
Nem elérhető

pajaman


Hi!

Jómagamnak bejött a pakisztáni szuszi görög deca-val ?.Bár a deca-ból találtam hologram nélküli példányokat, aminek alig lehetett lepattintani a fémtetejét. A másodikat már be sem adtam inkább visszaküldtem az eladónak. A hologramos nagyon oké volt. 400mg deca meg 250 szuszi, ha még egy kis naposim is van hozzá az elején akkor nagyot lök.
Vagy ott van még a tipikus gyorsan ható legendás páros az enantát napossal. 8hét elég mert ez a stack dolgozik. Általában 500mg enantat meg napi 20mg naposim. Ennyi elég.
Most váltóban szeretném tolni az enantátot napossal 4 hétig aztán váltani deca-provironra. Állítólag ez a deca-proviron nagyon jó tesztoszteronok után levezetésnek a váltó végére.
Szerintetek?
Mi a vélemény a deca-provironról? ?:-/

2009. Július 07. - 00:12:26
Válasz #1775
Nem elérhető

Thunder Döme


Lehet ,hogy ki lett már vesézve a téma, de nagyon érdekelne kinek mi a véleménye a greateres trenbolon hexárol. Most vettem és tartok tőle ,hogy nem eredeti. Mondjuk a színe az elég durva. Ami kételyeket ébresztett bennem az a libidóm emelkedése volt. Elvileg ettől nem kéne. Aki esetleg ismeri ezt a cuccot írja már le a tapasztalatait. Köszi. ????...

Cső!
Szerintem meg a trenbolone-tól is áll a cerka, vagyis nő a libidó, mivel egy nagyon erős androgén, tudtommal 3-szor erősebb mg/ml alapon a tesztoszteronnál. Amúgy 97-ben beszűntették a Parabolan gyártását, amiben ugye trenbolone hexahydrobenzilcarbonat volt, azóta szerintem nem nagyon gyártanak eredetit. Bár Én próbáltam ennek ellenére Negma-s Parát, mert annyi jót olvastam róla, annyira csodaszerként istenítették, hogy mindenáron ki akartam próbálni, hátha mégis hat majd. Winstrollal együtt nyomtam, szerintem hatott vmennyit, de biztos nem annyit, mint amennyit egy eredeti szernek kellett volna. Formában, keménységben életem legjobbját hoztam tőle talán, és az erő is ott volt.
Viszont régebben próbáltam trenbolone acetate-ot Finaplix-et, az szerintem full kamu volt, semmit nem ért. Hogy a Greateres eredeti-e vagy sem, szerintem szinte lehetetlen eredeti trenbolone-hoz hozzájutni.

2009. Július 08. - 20:21:09
Válasz #1776
Nem elérhető

warren


Szerintetek a Spiropent-et mennyire hamisítják?
Tudom, hogy általában mindent megéri hamisítani, de mégis.

"Tapasztalatok" szerint melyik a legmegbízhatóbb?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Július 09. - 00:42:52
Válasz #1777
Nem elérhető

Thunder Döme


Szerintetek a Spiropent-et mennyire hamisítják?
Tudom, hogy általában mindent megéri hamisítani, de mégis.

"Tapasztalatok" szerint melyik a legmegbízhatóbb?


A magyar spiro a legmegbízhatóbb. Kell patikában ismerős, és akkor tuti frankó:).

2009. Július 09. - 09:53:03
Válasz #1778
Nem elérhető

Milo


Hello!

Szerintetek a lengyel omna (Jelfa) mennyire megbízható? Találkozott vki kamuval?
Riceman

2009. Július 09. - 11:44:56
Válasz #1779
Nem elérhető

BadBodyBoy


A lengyel Omnadrent kartonszámra hozzák be kintről!!!
Nem nagyon éri meg hamisítani, mivel könnyű olcsón hozzájutni az eredetihez!!!

2009. Július 09. - 12:35:56
Válasz #1780

B1ll4

Vendég
A lengyel Omnadrent kartonszámra hozzák be kintről!!!
Nem nagyon éri meg hamisítani, mivel könnyű olcsón hozzájutni az eredetihez!!!

és bumm , így lesznek az OMNAFEJEK ! :D

2009. Július 09. - 12:44:13
Válasz #1781
Nem elérhető

Kozi001


Ezt véletlenül találtam :o

http://www.steroizi.org/
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 13:10:40
Válasz #1782
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello!

Szerintetek a lengyel omna (Jelfa) mennyire megbízható? Találkozott vki kamuval?

Találkoztam már kamuval, nagyon egyszerű megkülönböztetni, nem ugyanakkora magasságra az ampulla. Nekem mindig van itthon egy, amihez tudom mérni  ;D Nem mintha használnék ilyen szereket, csak miheztartásként  8)

2009. Július 09. - 13:11:32
Válasz #1783
Nem elérhető

God Vazzeg


A lengyel Omnadrent kartonszámra hozzák be kintről!!!
Nem nagyon éri meg hamisítani, mivel könnyű olcsón hozzájutni az eredetihez!!!

Pedig van hamis.. Mondjuk nekem is csak mutatóba hozták  ;)

2009. Július 09. - 13:13:04
Válasz #1784
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet ,hogy ki lett már vesézve a téma, de nagyon érdekelne kinek mi a véleménye a greateres trenbolon hexárol. Most vettem és tartok tőle ,hogy nem eredeti. Mondjuk a színe az elég durva. Ami kételyeket ébresztett bennem az a libidóm emelkedése volt. Elvileg ettől nem kéne. Aki esetleg ismeri ezt a cuccot írja már le a tapasztalatait. Köszi. ????...

Cső!
Szerintem meg a trenbolone-tól is áll a cerka, vagyis nő a libidó, mivel egy nagyon erős androgén, tudtommal 3-szor erősebb mg/ml alapon a tesztoszteronnál. Amúgy 97-ben beszűntették a Parabolan gyártását, amiben ugye trenbolone hexahydrobenzilcarbonat volt, azóta szerintem nem nagyon gyártanak eredetit. Bár Én próbáltam ennek ellenére Negma-s Parát, mert annyi jót olvastam róla, annyira csodaszerként istenítették, hogy mindenáron ki akartam próbálni, hátha mégis hat majd. Winstrollal együtt nyomtam, szerintem hatott vmennyit, de biztos nem annyit, mint amennyit egy eredeti szernek kellett volna. Formában, keménységben életem legjobbját hoztam tőle talán, és az erő is ott volt.
Viszont régebben próbáltam trenbolone acetate-ot Finaplix-et, az szerintem full kamu volt, semmit nem ért. Hogy a Greateres eredeti-e vagy sem, szerintem szinte lehetetlen eredeti trenbolone-hoz hozzájutni.

Trenbolone magában eléggé leviszi a libidót, de persze egyén függő. Nem aromatizál, és ez mellett teljesen elnyomja a saját teszto termelést, én magában biztos nem használnám, egy kis propi vagy ago mellé, és nincs ilyen gond  ;D