2024. Szeptember 29. - 01:20:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640766 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Április 05. - 17:03:04
Válasz #1410
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tehetek róla, komoly feszültség volt! Az istenért se sikerült felmásznom a létrán a Rambóban, már legalább 1 órája! :D
És arról még nem is meséltem, hogy az óvónők miért nem akartak suliba engedni... :D
De ne offoljuk szét a topicot, mert még mindig nem tudjuk, hogy mi az oka a Propi kisebb vízvisszatartásának és lassan el fog siklani a kérdés. ;)

Nyilván pont az észterben keresendő a kérdés lényege. A kreatinnál ugyanaz, van akinek a mono jön be, van akinek a malát, és abban egyet is értünk, hogy máshogy is hatnak. Pedig mindegyik kreatin  8)

2009. Április 10. - 18:39:58
Válasz #1411
Nem elérhető

Milo


Hy!

Egyik ismerősömnek 21G-s tűt adtak, azt mondták neki azzal be lehet combba adni a propionatot. Megnéztem a tűt hát elég vastagnak tűnik ,farba biztos jó de combba?
Riceman

2009. Április 10. - 18:45:41
Válasz #1412
Nem elérhető

BadBodyBoy


Hy!

Egyik ismerősömnek 21G-s tűt adtak, azt mondták neki azzal be lehet combba adni a propionatot. Megnéztem a tűt hát elég vastagnak tűnik ,farba biztos jó de combba?

Én a decát 21g tűvel adtam be!
Szerintem nem vastag se farba se combba....
Inkább nagyobb legyen a tű, mint hogy elakadjon a részecske és újra kelljen szúrni miatta!!!!!

2009. Április 10. - 18:54:14
Válasz #1413
Nem elérhető

Milo


Combba be adtad a decát 21G-s tűvel? Amúgy én ukrán farmak propit ennél vékonyabb tűvel combba simán beadtam, 1*se akadt el.
Riceman

2009. Április 10. - 19:57:58
Válasz #1414
Nem elérhető

Maszat


21eset felszívonak használok,sustát 23 vagy 22vel szúrtam,az olyan kis erotikus:D

unokatesómnak az ismerőse az első kúrájánál 23g-s 40mm-es tűt akart válba tolni és amikor elakadt neki és kilógott még vagy 1 centi erőltette és már görbült a tű

amikor elmesélte majdnem elájultam @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 10. - 21:44:43
Válasz #1415
Nem elérhető

RsLeo


én is 21-es tűt használok combba. (izé... osztálytársam öccse használ)

2009. Április 11. - 09:35:48
Válasz #1416

csery

Vendég
Egyszer a barátnőm egy barátjának a gyóntatópapja próbálta meg a decát betolni egy gyülekezeti tagnak vállba negyvenes 23as tűvel, de hgála az élő istennek rájöttek hogy ez nem a legjobb  ötlet nekik.

2009. Április 11. - 15:33:25
Válasz #1417

B1ll4

Vendég
Egyszer a barátnőm egy barátjának a gyóntatópapja próbálta meg a decát betolni egy gyülekezeti tagnak vállba negyvenes 23as tűvel, de hgála az élő istennek rájöttek hogy ez nem a legjobb  ötlet nekik.

Az már lassan szurony lesz ! :D

2009. Április 11. - 18:00:44
Válasz #1418
Nem elérhető

kisboszi


hali
bocsi, nem értek az oldalhoz csak 1 nagy kérdésem lenne, tud-e vki válaszolni?  ?:-/
egy ismerősöm most először testoplex 300at szed( olvastam a linket H HAMISÍTVÁNY, stb.), és kb 2 héttel a kúra elkezdése után candidás lett...ott alul.. ˝=/
szóval azt szeretném megtudni, hogy van-e köze a szernek hozzá? mellékhatások, stb. mert sehol nem találok a netem semmi érdemleges választ...
köszi előre is

2009. Április 11. - 18:10:16
Válasz #1419

csery

Vendég
Egyszer a barátnőm egy barátjának a gyóntatópapja próbálta meg a decát betolni egy gyülekezeti tagnak vállba negyvenes 23as tűvel, de hgála az élő istennek rájöttek hogy ez nem a legjobb  ötlet nekik.

Az már lassan szurony lesz ! :D

Egyházi kiszerelés volt ;D

2009. Április 11. - 18:24:15
Válasz #1420
Nem elérhető

Jordan



 candidás lett...ott alul.. ˝=/


Mi az a candidas?  ????...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 11. - 18:27:17
Válasz #1421

csery

Vendég
Én úgy tudtam az egy bizonyos gyomorgomba és az az által okozott betegségewt hívják így ,ezért nem tudtam, mit írjak, de sztem a barátod menjen és keressen fel egy orvost, mert diagnózist mondani itt senki nem fog, és, ha velem ilyen lenne biztos nem a neten akarnék rá gyógyírt. Azt mondom irány az ügyelet.

2009. Április 11. - 19:34:02
Válasz #1422

SheHulk

Vendég
a candida csak és kizárólag 0cukros 0szénhidrátos diétával irtható ki a szervezetből.. hosszú idő alatt... erre is lehet hogy van gombaölő de nagyobb a kár mint a haszon....

2009. Április 11. - 20:47:26
Válasz #1423
Nem elérhető

kisboszi


igen, de különböző szerek hatására kiüt, pld bőrgomba, nemi gomba változatban (neki az utóbbi) pld. antibiotikumok mellékhatására, ezért kérdem hogy a testoplex300-nak lehet-e köze hozzá, mert sehol se találom neten a mellékhatásait :(
már kezeli amúgy, csak sztem a szer okozza (amit azóta is szed, mivel nem tudjuk biztosan mitől van), ezért is fordultam hozzátok, hátha többet tudtok róla

2009. Április 11. - 20:54:43
Válasz #1424
Nem elérhető

George


igen, de különböző szerek hatására kiüt, pld bőrgomba, nemi gomba változatban (neki az utóbbi) pld. antibiotikumok mellékhatására, ezért kérdem hogy a testoplex300-nak lehet-e köze hozzá, mert sehol se találom neten a mellékhatásait :(
már kezeli amúgy, csak sztem a szer okozza (amit azóta is szed, mivel nem tudjuk biztosan mitől van), ezért is fordultam hozzátok, hátha többet tudtok róla
Semmi köze nem lehet hozzá ;) A nemi betegségek túlnyomó része kizárólag nemi úton terjed, kevesebb része nem higiénikus környezet hatására is kijöhet, illetve ha ilyen helyzetben van, nem árt gyakran mosni a műszert - amit a legtöbb faszi nem vesz elég komolyan, ezzel állandó gyulladásos problémákat okoz a nőjének 8-}