2024. Szeptember 28. - 23:38:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640756 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Április 05. - 13:13:14
Válasz #1395
Nem elérhető

God Vazzeg


Maszat, légyszííííííves ezt mondd már el:
HCG: egy szuriban van 5000nemzetközi egység. Beszúrtam az utolsó sustát, mit csináljak, mennyit várjak a susta-hcg között? mennyi HCG-t kell szúrni? érted...  :-)->

Kettő darab levezetés topik is van, részletes információkkal, mikor mit kell használni. Esetleg ha ott olvasnál?  :-/-(-:

2009. Április 05. - 13:41:05
Válasz #1396
Nem elérhető

Maszat


Én úgy gondoltam, hogy az alap az lenne, hogy heti 1amp. susta 8héten keresztül. (Emellé a deca kiegészítés csak desszert lett volna  :) ) akkor 8hét a kúra, eddig kb. 8.000
utána várok 3hetet, és HCG. egy dobozban van 3 szuri, igaz? akkor az a 3szuri ehhez a kúrához passzol, igaz? és egy nap kell beadni a 3 szurit? (ebben nagyon nem vagyok képben, bocsi)
Köszi Maszat  ;-oo-;

hallgass GOD-ra,menj be és nézzél körül.Jobban jársaz mert ott nálam SOKKAL tapasztaltabb emberek írják le a tapasztalataikat-tanácsaikat!
 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 13:55:29
Válasz #1397
Nem elérhető

Maszat


Én úgy gondoltam, hogy az alap az lenne, hogy heti 1amp. susta 8héten keresztül. (Emellé a deca kiegészítés csak desszert lett volna  :) ) akkor 8hét a kúra, eddig kb. 8.000
utána várok 3hetet, és HCG. egy dobozban van 3 szuri, igaz? akkor az a 3szuri ehhez a kúrához passzol, igaz? és egy nap kell beadni a 3 szurit? (ebben nagyon nem vagyok képben, bocsi)
Köszi Maszat  ;-oo-;

uh tényleg ne haragudj de nagyon nem tiszta ez neked...
tudod mi az a gynecomastia?Én már tudom...
Tudod,h lehet kivédeni?Mi kell és mennyi?
A HCG röl olvass a levezetés topicban,sőt efit írt most 1 fasza hsz-t.
Heti 1 sustát nem érdemes szúrni,főleg ha nem használsz semmit mellé.Ha már bevállalod az egészségügyi kockázatot akkor legyen eredménye is.(ez magán vélemény,nem akarlak nagyobb adagokra biztatni,főleg,h sztem gőzöd sincs az egészrö!!!!!l)
MINDEN INFÓT MEGTALÁLSZ AZ OLDALON!
Hidd el nem játék,érdemes nagyon nagyon utánaolvasni!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 15:52:35
Válasz #1398
Nem elérhető

Deddy


Ez hogy függ össze a Gyno-val?????????
Antiösztrogén menne alatta, azt már elmondta RsLeo...  :-oD



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 05. - 16:09:36
Válasz #1399
Nem elérhető

RsLeo


Deddy: néhány srácnak elég egyéni stílusa van, de az ő válaszaik jobban szolgálják az érdekedet, mint az enyém.
Az egyetlen dolog, amiért válaszolok, hogy úgyis szúrni fogod, akkor pedig ne nyírd ki magad.

A Susta 4 tesztoszteron-észter keveréke. A Deca hatóanyaga Nandrolon, ami nem tesztoszteron.

HCG: Mondjuk január elsején beszúrod az utolsó dózis szteroidot.
Ebben az esetben 1x5000 ne. HCG-t kell szúrni január 15.-én
A második 5000 ne.-t január 20.-án kell szúrni.
A harmadik 5000 ne.-t január 25.-én.
Utána Clomid/Nolva még 3 hétig.



Más: én se tudom, hogy mi a kémiai magyarázata, hogy a propi kevesebb vizet tart vissza antiösztogén nélkül. Efit? :D
Megint más: tudtok adni egy linket, ahol a különböző anyagok anab/andr. arányát meg tudom nézni?

Köszi!
Res

2009. Április 05. - 16:13:48
Válasz #1400
Nem elérhető

RsLeo


Maszat: gratulálok, elég komoly izommegtartást sikerült produkálnod!
Ez lesz a köv. kúrám, kérlek, írd le nekem a levezetésed!
Rs

2009. Április 05. - 16:18:08
Válasz #1401
Nem elérhető

Maszat


Maszat: gratulálok, elég komoly izommegtartást sikerült produkálnod!
Ez lesz a köv. kúrám, kérlek, írd le nekem a levezetésed!
Rs

várjál...
a 2.kúrám nem is hozott annyit!
kb 6jött fel,amiből 5maradt.(igaz beteg is voltam,meg volt másfél7amikor 1 igen nagy összegtől estem el,és emiatt hiányos volt a kajám)  De nem is a kilóknak örülök,hanem,h végre fejlődött a lábam!!!
1xüen belehalok a lábedzésbe,nem nő...
piramis végén 150be guggolok 4et.A terembe nem 1 ember 60-70kilókkal guggol,és 2x akkora combja van...
Most 1 picit jött,de az emberek nézik,h mit keres a hátamon másfél mázsa ezekkel a lábakkal...
Én nem akarok neked tanácsot adni,ne engem kövess,én is tapogatózok:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 16:23:21
Válasz #1402
Nem elérhető

RsLeo


Azért ez nem rossz teljesítmény. 5 kiló színizom elég jó.
Heti 500 susta milyen andr. mellékhatásokat produkált nálad? Úgy értem, a kúra végére a pattanásoktól a fejem emberre, vagy egy bullmasztiffra fog emlékeztetni? :D
Nem vagyok hisztis, de ha félúton otthagy a barátnőm, a többi szurit magamnak kell beadni. :D:D

2009. Április 05. - 16:29:43
Válasz #1403
Nem elérhető

Maszat


azért Én még mindíg nem mondanám rá,h színizom.
Androgén mellékhatások...:
az első kúrámhoz képest kevesebb de még így is sok pattanás jött,vállra,és főleg hátra.Most karra alig.(még most is sok van)
Iszonyatosan hullott a hajam,és nagyon ingerlékeny voltam(alapból hirtelen robban az agyam,de a 2. alkalommal már jobban tudtam kezelni,az elsőnél még kiszedtem a kocsiból a tuningsuzukist amikor majdnem belémjött,úgy,h bátyám gyereke ott ült mellettem))
Szőrös lett a mellem...esküszöm 'tök baba volt a hasammal 1ütt :D ,1 szőrszál se volt,mostmeg elég daliás:D
kb ennyi

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 16:35:05
Válasz #1404
Nem elérhető

RsLeo


Köszi a kimerítő választ!

Te csak bátyád gyerekét próbáltad védeni! Teljesen normális reakció, ne érezd úgy, hogy egy agresszív fasz voltál!  ****:)))

2009. Április 05. - 16:40:50
Válasz #1405
Nem elérhető

Maszat


Köszi a kimerítő választ!

Te csak bátyád gyerekét próbáltad védeni! Teljesen normális reakció, ne érezd úgy, hogy egy agresszív fasz voltál!  ****:)))

az az igazság,h sajnos gyerekkorom óta baj van az idegrendszeremmel...de ez komoly...
kb 7-8 évesen már földhöz b@szt@m a commodore joystickokat ha nem ment 1 játék.Teljesen fel tudtam baszni az agyam kis szarosként,sírásig tudtam magam ingerelni.Most ezeket csak azért mondom mert Én tényleg nagyon kűzdöttem az ingerlékenységgel,de megtanultam kezelni.Aki hajlamos rá annál nagy gondokat okozhat ez a mellékhatás is...a melóhelyemen is voltak érdekességek ezidőtájt,és a csjom is fejemhez baszta,h mi a fasznak szúrom magam...1 másik oldalon írtak pár dolgot,h mik azok amiknem rendben kell lenni mielött szteroidokat használsz.Alap ügye a kaja,a megfelelő edzésmult stb stb és oda volt írva,h kiegyensúlyozott lelki állapot.Ezt kamnak tartottam,de rá kellett jönnöm,h aki alapból hülye,annak tudnia kell kezelni a necces helyzeteket.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 16:44:05
Válasz #1406
Nem elérhető

Maszat


na elég belőlem mára... ****)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 16:46:09
Válasz #1407
Nem elérhető

RsLeo


Egyszer a Joystick-al bekúrtam nagyanyám tévéjét. :D
Szerintem kezdjünk el egyszerre gy kúrát, és ha robban a bomba, elmegyünk terembe boxolni egyet! ;)

2009. Április 05. - 16:47:20
Válasz #1408
Nem elérhető

Maszat


Egyszer a Joystick-al bekúrtam nagyanyám tévéjét. :D



TE HÜLYE ÁLLAT ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 05. - 16:58:59
Válasz #1409
Nem elérhető

RsLeo


Nem tehetek róla, komoly feszültség volt! Az istenért se sikerült felmásznom a létrán a Rambóban, már legalább 1 órája! :D
És arról még nem is meséltem, hogy az óvónők miért nem akartak suliba engedni... :D
De ne offoljuk szét a topicot, mert még mindig nem tudjuk, hogy mi az oka a Propi kisebb vízvisszatartásának és lassan el fog siklani a kérdés. ;)