2024. Szeptember 28. - 19:03:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 640696 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 20. - 19:37:09
Válasz #1320
Nem elérhető

George


Pisti ezt már nem mosod le magadról, többször is benne volt a képed az adásban ::) :D

2009. Március 20. - 19:43:41
Válasz #1321
Nem elérhető

Sanyika86


Pisti ezt már nem mosod le magadról, többször is benne volt a képed az adásban ::) :D

Celeb születik  Łł=

2009. Március 20. - 19:45:20
Válasz #1322
Nem elérhető

H. Laci



2009. Március 20. - 19:47:55
Válasz #1323
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti ezt már nem mosod le magadról, többször is benne volt a képed az adásban ::) :D
Majd bemegyek egy interjúra és elmondom, hogy én igenis használok ilyen cuccokat sőt még a Fekete Laci is!!!

 :-/--


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 20. - 19:55:22
Válasz #1324
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mondtam én, hogy milyen fontos a médiamegjelenés  ;D

2009. Március 20. - 20:20:11
Válasz #1325
Nem elérhető

fastor


a növi mióta kimutatható? ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 20. - 20:21:59
Válasz #1326
Nem elérhető

George


a növi mióta kimutatható? ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Már nem új a dolog :-}

2009. Március 20. - 20:23:59
Válasz #1327
Nem elérhető

fastor


a növi mióta kimutatható? ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Már nem új a dolog :-}
komolyan? :-O
baszod, akkor lebukhatok a Magyaron vele? :-O
bazdmeg, kidobtam a pénzem :-Đ
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 20. - 22:31:32
Válasz #1328
Nem elérhető

doncicco


Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'
Erről a fórumról (is) volt szó a TV-ben?

Szia!

Kucsera Olga vagyok a TV2-től és a testépítéssel kapcsolatban forgatunk. Ha szívesen résztvennél benne légyszi minél előbb hívj fel, mert ma kora délutáni forgatásról lenne szó, de csak egy pár perces interjú és mi bárhova oda tudunk menni. Köszönöm! 06 30 527 31 29

Ez a privi ma délelőtt jött ..

2009. Március 20. - 22:45:09
Válasz #1329

B1ll4

Vendég
Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'
Erről a fórumról (is) volt szó a TV-ben?

Szia!

Kucsera Olga vagyok a TV2-től és a testépítéssel kapcsolatban forgatunk. Ha szívesen résztvennél benne légyszi minél előbb hívj fel, mert ma kora délutáni forgatásról lenne szó, de csak egy pár perces interjú és mi bárhova oda tudunk menni. Köszönöm! 06 30 527 31 29

Ez a privi ma délelőtt jött ..

Steve baszki , ezt elszalasztottuk ! Már rég sztár lehetnél :D  !+"% !+"% !+"% Łł=

2009. Március 20. - 22:50:36
Válasz #1330
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'
Erről a fórumról (is) volt szó a TV-ben?

Szia!

Kucsera Olga vagyok a TV2-től és a testépítéssel kapcsolatban forgatunk. Ha szívesen résztvennél benne légyszi minél előbb hívj fel, mert ma kora délutáni forgatásról lenne szó, de csak egy pár perces interjú és mi bárhova oda tudunk menni. Köszönöm! 06 30 527 31 29

Ez a privi ma délelőtt jött ..

Steve baszki , ezt elszalasztottuk ! Már rég sztár lehetnél :D  !+"% !+"% !+"% Łł=
Bécikém, látod én így is bekerültem.  ;D És ha vki leállítja a a képet láthatja, hogy én éppen csak a Testoplex-ről próbálom lebeszélni a fórumozókat...  o:)


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 21. - 17:56:11
Válasz #1331
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az okádék kereskedelmi csatornák,istenem de szeretem őket.... ;D :----.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 21. - 18:42:12
Válasz #1332
Nem elérhető

doncicco


Most is a Retekklub a távozni készülő miniszterelnököt siratja.

2009. Március 21. - 19:13:38
Válasz #1333
Nem elérhető

hamiklos


Én mindjárt elbőgöm magam :'(    >:D

2009. Március 21. - 19:38:06
Válasz #1334
Nem elérhető

lue


:-)->ha mán offoljátok a  topicot ;D ;D