2024. Június 28. - 13:11:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625061 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 18. - 19:12:17
Válasz #1290
Nem elérhető

George


Csomó a mellben nem feltétlenül gyno. Ne fessétek az ördögöt a falra ;) Persze az óvatosság sosem árt 8-}

2009. Március 18. - 19:28:48
Válasz #1291
Nem elérhető

Gabe


Te most tömeget akarsz növelni ombre?
Ez még 4g/testsúlykg CH sincs!
A fehérjemennyiséget meg nem is tudom minősíteni! Edzés után hol egy jó minőségű tejsavó? Tudod miből lesz az izom?
Háth segítek nem a kiselefántból!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 19:30:44
Válasz #1292
Nem elérhető

Suncity


Te most tömeget akarsz növelni ombre?
Ez még 4g/testsúlykg CH sincs!
A fehérjemennyiséget meg nem is tudom minősíteni! Tudod miből lesz az izom?
Háth segítek nem a kiselefántból!  !+"%


ebből lesz  /7%


2009. Március 18. - 19:34:57
Válasz #1293
Nem elérhető

Gabe


Én kurvahülye vagyok a koxhoz, nem is gondolkodok a szedésén, pláne nem kell addig, amíg kiegekkel nem aknázod ki a lehetőségeket.
Ott az anabolic extreme pl.! De ha én olvasgatok, akkor első körben azt tisztázom le, milyen mennyiségű/minőségű tápanyag szükséges a tömegnöveléshez, és ezeket mikor, milyen mennyiségben kell elosztani a nap folyamán!!!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 19:43:11
Válasz #1294
Nem elérhető

Maszat


Ehhez a súlyhoz (80kg) ugye minimum 180-200 gramm fehérje illene. Így rövidebb leíírni mint a számokkal játszani. ...ja és a növényeket ne számoljuk bele.  ;D
Köszi mindenki az építő jellegű kritikát,rendben megpróbálom fentebb tornászni legalább 180ig a fehérjét majd vmit kitalálok hogy miből hogyan :-){
és akkor a többivel nincs probléma és maradhat minden ahogy eddig volt?
Provi?Akkor már késő elkezdeni amikor csomósodok? ????...


még 400 g csirkemell a dzsambót meg cseréld le valami épelméjű fehérjére...

Jólvan eddig csupa meg fontolandó dolgot írtál de vmi konkrét dolgot is mondhatnál h szerinted mire cseréljem le a csirkét?hm?

sanyi az isten verjen meg...
ne a csirkét cseréld le,azt írta,h még 400g-ot tegyél mellé.
Amúgy én nem vagyok híve a "tömegnövelőknek"
Inkáb veszek szőlőcukrot meg maltodextrint sz@ré hugyé,mellé valami fehérjét amit reggel meg napközbe iszom(tejsavó koncentrátumot) edzés utánra meg valami jó minőségű izolátumot.
A tömegnövelőkbe is ez van,meg 1-2 nevetséges mennyiségű vitamin esetleg kis kreatin.A jumbón tudsz spórolni pl
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 18. - 20:53:00
Válasz #1295

Torony

Vendég
bazeg Maszat köszi, má megijedtem, h nem érthetően írtam :D

2009. Március 18. - 21:36:22
Válasz #1296
Nem elérhető

Sanyika86


Te most tömeget akarsz növelni ombre?
Ez még 4g/testsúlykg CH sincs!
A fehérjemennyiséget meg nem is tudom minősíteni! Edzés után hol egy jó minőségű tejsavó? Tudod miből lesz az izom?
Háth segítek nem a kiselefántból!  !+"%

Nah azért nem kéne teljesen birkának nézni. Szóval 1, nagyon jól tudom h mi a rendes kaja alapja mint irtam az első hszembe össze is irtam h meglegyen a 2g fehérje és 5 g ch.
nincs meg a 4g ch?csak egy gyors matek: 300g rizs + 100 g zabp meg zacsi pufirizs vagy edzés után a turmir nah ez menniy?380 legalább. Edzés után mivel kivannak ürülve a glikogén raktárak és mihamrabb azt kell visszatölteni.Ennyi.Persze van mindennél jobb csak pénz kérdése.Fehérje mennyiséget nem tudod minősíteni?hát akkor ne tedd, Biztos h jobb lenne ha még ezek felett nyomnék rá vmi tejsavot meg stb.
1ébként meg mellékesen jegyzem meg h tegyük fel ha eléggé sok zöldséget fogyasztasz akár leturmixolva akkor elméletileg több fehérje szívódik fel a kevésbé savas környezetbe így nem kellene 2g fehérje.

2009. Március 18. - 21:54:11
Válasz #1297
Nem elérhető

Gabe


Jól van öreg te érzed, csináld ahogy gondolod! Ha a dámbódat lecseréled egy tejsavófehérjére, észrevehető lesz a változás!
A fehérjéket azért ne kezeld egyformának felszívódási képesség, felszívódási sebesség tekintetében.
Edzés után van a szervezeted leginkább katabolikus állapotban, ha ilyenkor nem fogyasztasz jó minőségű fehérjét,ami 20-30percen belül felszívódik, adsz a szarnak egy pofont!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 22:15:25
Válasz #1298

B1ll4

Vendég
Nem értitek a srácot .

Ő a tipikus vakon megyek előre senki nem szólhat bele . A maga igazát akarja nyugtatni és bizonyítani ...

Nézd Sanyika , lehet nem esett le , de mi itt segítő szándékkal fordultunk hozzád , nem a kimagyarázkódás , meg a kibúvók keresése érdekel minket . Mondhattuk volna azt is nyugodtan , hogy ezzel a tápbevitellel elmész a picsába , de mi látod nem vagyunk ilyenek . Viszont hallgasd meg hidd el , ha már 43654543 ember mondja , előfordulhat az a véletlen is , hogy te csinálsz valamit rosszul !  ;)

2009. Március 18. - 23:10:51
Válasz #1299
Nem elérhető

Sanyika86


Nem értitek a srácot .

Ő a tipikus vakon megyek előre senki nem szólhat bele . A maga igazát akarja nyugtatni és bizonyítani ...

Nézd Sanyika , lehet nem esett le , de mi itt segítő szándékkal fordultunk hozzád , nem a kimagyarázkódás , meg a kibúvók keresése érdekel minket . Mondhattuk volna azt is nyugodtan , hogy ezzel a tápbevitellel elmész a picsába , de mi látod nem vagyunk ilyenek . Viszont hallgasd meg hidd el , ha már 43654543 ember mondja , előfordulhat az a véletlen is , hogy te csinálsz valamit rosszul !  ;)

1000bocs de vmit akkor sikerült félreértenetek lehet rosszul jött le.De teljesen normálisan próbáltam infóhoz jutni mert pár kérdés felmerült bennem. A kajámat azért írtam le részletesen h lejöjjön v melyest az h nem a jön a nyár és akkokszóójunkbe h júlnézzünk ki a strandon eset vagyok.Mint ahogy voltak már páran akik eddig úgy irtak be h szedek napozintmegdekátésattol nagyleszek cimű akiket joggal le is hurrogtak ezt próbáltam elkerülni.
Mielött elkezdtem volna kiszámoltam részletesen meg összeirtam h miből mennyi kell legyűrnöm és ehez tartottam is magamat szigorúan.Annyit tévedtem h beleszámoltam a ch-k fehérjéjét is.de így megvolt a 2g fehérje meg az 5g ch. most kiderült h nem kéne beleszámolnom, ezért újra is számolom az egészet. azt is tudom jól h minnél több annál jobb alapon még jobb lenne a 800g csike meg a kiegeknek a széles választéka de mivel még így meló nélkül nem tok finanszírozni csak ennyit ezért maradt így és mivel megvolt a 2 itt 5g (az én régi számításom szerint) ezért is mertem elkezdeni.tévedtem emelnem kell ez tény amit megoldok már tudom is hogyan.Az építő jellegű kritikákat meg vártam meg várom is mert abból tanulok mint pl amit irt itt az egyik hölgy h ne számoljam bele a ch fehérjét. viszont ezeket a tök hülye vagy meg miből épül az izom meg egyé kiló húst meg egyél ilyen olyan tápkieget ennek sok hasznát nem vettem.Mivel ha tehetném enném.Szóval bocs h ha nem sikerült jól kifejeznem magam és köszönöm azoknak akik eddig építő jellegű kritikával/tanáccsal láttak el.

2009. Március 18. - 23:10:51
Válasz #1300
Nem elérhető

Sanyika86


Ő a tipikus vakon megyek előre senki nem szólhat bele . A maga igazát akarja nyugtatni és bizonyítani ...

1ébként még annyi h nem vok az a tipus h senki nem szólhat be mivel épp tőletek kértem tanácsot mivel nem voltam tisztába pár dologgal,és mivel nagyon érdekelt eddig is a kaja edzés ezért próbálok okosodni ez irányba kisebb nagyobb sikerrel  :-){

2009. Március 18. - 23:13:26
Válasz #1301
Nem elérhető

NaturalBoy


Te most tömeget akarsz növelni ombre?
Ez még 4g/testsúlykg CH sincs!
A fehérjemennyiséget meg nem is tudom minősíteni! Edzés után hol egy jó minőségű tejsavó? Tudod miből lesz az izom?
Háth segítek nem a kiselefántból!  !+"%

Nah azért nem kéne teljesen birkának nézni. Szóval 1, nagyon jól tudom h mi a rendes kaja alapja mint irtam az első hszembe össze is irtam h meglegyen a 2g fehérje és 5 g ch.
nincs meg a 4g ch?csak egy gyors matek: 300g rizs + 100 g zabp meg zacsi pufirizs vagy edzés után a turmir nah ez menniy?380 legalább. Edzés után mivel kivannak ürülve a glikogén raktárak és mihamrabb azt kell visszatölteni.Ennyi.Persze van mindennél jobb csak pénz kérdése.Fehérje mennyiséget nem tudod minősíteni?hát akkor ne tedd, Biztos h jobb lenne ha még ezek felett nyomnék rá vmi tejsavot meg stb.
1ébként meg mellékesen jegyzem meg h tegyük fel ha eléggé sok zöldséget fogyasztasz akár leturmixolva akkor elméletileg több fehérje szívódik fel a kevésbé savas környezetbe így nem kellene 2g fehérje.

Erről van szó. Egyszerűen kifejezve azután koxolj miután van pénzed csirkemellre aztán valami nem zsíros vöröshúsra (bélszín,marhalapocka,lazac stb.)aztán vitaminra aztán fehérjére aztán aminosavra (legjobb a folyékony de minimum tablettás) aztán glutaminra, aztán kreatinra, aztán kipróbáltad az Anabolic Xtreme és Alri cuccokat és még mindig marad ezek után pénzed akkor vegyél koxot,persze csak ha levezteni is van pénzed.
Ezt az árat ígyis úgyis ki fogod fizetni vagy pénzzel vagy a tudatlanságoddal és az egészségeddel.Csak épeszű ember azt mondja h így ahogy te csinálod így nem éri meg.

2009. Március 18. - 23:16:54
Válasz #1302

B1ll4

Vendég
Tehát raktározd el az anyagot , jó lesz még !  8-)

2009. Március 18. - 23:28:16
Válasz #1303
Nem elérhető

lue


de jó  beszéltek...tanulj mindig a  bölcsebbtöl,  és ne a magad  kárábol ;D ;D

2009. Március 18. - 23:37:44
Válasz #1304
Nem elérhető

Sanyika86


Te most tömeget akarsz növelni ombre?
Ez még 4g/testsúlykg CH sincs!
A fehérjemennyiséget meg nem is tudom minősíteni! Edzés után hol egy jó minőségű tejsavó? Tudod miből lesz az izom?
Háth segítek nem a kiselefántból!  !+"%

Nah azért nem kéne teljesen birkának nézni. Szóval 1, nagyon jól tudom h mi a rendes kaja alapja mint irtam az első hszembe össze is irtam h meglegyen a 2g fehérje és 5 g ch.
nincs meg a 4g ch?csak egy gyors matek: 300g rizs + 100 g zabp meg zacsi pufirizs vagy edzés után a turmir nah ez menniy?380 legalább. Edzés után mivel kivannak ürülve a glikogén raktárak és mihamrabb azt kell visszatölteni.Ennyi.Persze van mindennél jobb csak pénz kérdése.Fehérje mennyiséget nem tudod minősíteni?hát akkor ne tedd, Biztos h jobb lenne ha még ezek felett nyomnék rá vmi tejsavot meg stb.
1ébként meg mellékesen jegyzem meg h tegyük fel ha eléggé sok zöldséget fogyasztasz akár leturmixolva akkor elméletileg több fehérje szívódik fel a kevésbé savas környezetbe így nem kellene 2g fehérje.

Erről van szó. Egyszerűen kifejezve azután koxolj miután van pénzed csirkemellre aztán valami nem zsíros vöröshúsra (bélszín,marhalapocka,lazac stb.)aztán vitaminra aztán fehérjére aztán aminosavra (legjobb a folyékony de minimum tablettás) aztán glutaminra, aztán kreatinra, aztán kipróbáltad az Anabolic Xtreme és Alri cuccokat és még mindig marad ezek után pénzed akkor vegyél koxot,persze csak ha levezteni is van pénzed.
Ezt az árat ígyis úgyis ki fogod fizetni vagy pénzzel vagy a tudatlanságoddal és az egészségeddel.Csak épeszű ember azt mondja h így ahogy te csinálod így nem éri meg.

Hát lehet van benne vmi, ami biztos h saját káromon tanulok meg.Így is volt már pár dolog amit saját magamon kellet kitapasztalni és aszerint változtattam a dolgokon.Pl 2éve nem méregettem a rizst meg a húst gramra csak sorra vettem havonta az 5-6kilós vödröket és gyűrtem befele és abból vittem be a 2gram fehérjét  @-o sok értelme nemvolt vagyis csak annyi h rászoktam kényszerből rizsre meg a társaira.De szerintem ezzel az emberek nagy többsége így van h saját kárán tanul mindenből.Aki okos az meg más kárán dehát na  ;)