2024. Július 02. - 18:36:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625243 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Február 25. - 15:40:16
Válasz #1215
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mi a véleményetek Polyák Istvánról?Genetikai elit?Cuccol vagy tiszta?
****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 25. - 15:42:40
Válasz #1216
Nem elérhető

endre66


Mi a véleményetek Polyák Istvánról?Genetikai elit?Cuccol vagy tiszta?
****:)))
Mutatok neked genetikai elitet, itt (negyedik-ötödik poszt körül van a csávó, és nem én vagyok az):
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=308.0   8-}

2009. Február 25. - 16:07:28
Válasz #1217
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mi a véleményetek Polyák Istvánról?Genetikai elit?Cuccol vagy tiszta?
****:)))
Mutatok neked genetikai elitet, itt (negyedik-ötödik poszt körül van a csávó, és nem én vagyok az):
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=308.0   8-}
Amúgy én a kérdés végén röhögtem.  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 25. - 16:07:57
Válasz #1218

Torony

Vendég
Mi a véleményetek Polyák Istvánról?Genetikai elit?Cuccol vagy tiszta?

tiszta, a Dzsambótól lett akkora...  :-p

2009. Február 25. - 16:13:09
Válasz #1219
Nem elérhető

lue



2009. Február 25. - 17:00:11
Válasz #1220
Nem elérhető

George


Mi a véleményetek Polyák Istvánról?
Miért, ő kicsoda? Miket nyert eddig? 8-} ????...

2009. Február 25. - 17:59:27
Válasz #1221
Nem elérhető

endre66


Mi a véleményetek Polyák Istvánról?Genetikai elit?Cuccol vagy tiszta?
****:)))
Mutatok neked genetikai elitet, itt (negyedik-ötödik poszt körül van a csávó, és nem én vagyok az):
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=308.0   8-}
Amúgy én a kérdés végén röhögtem.  :D
Jah...  ***)))  Mindenesetre ezt kiveséztük... 8-)

Úhhh, ha lenne most nálam 3 dolcsi!  /7%

2009. Február 25. - 18:02:09
Válasz #1222
Nem elérhető

hopika


Úhhh, ha lenne most nálam 3 dolcsi!  /7%

Agggyak kőcccsön?Majd Kécskén,vagy Szegeden megadod... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 25. - 18:03:28
Válasz #1223
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Úhhh, ha lenne most nálam 3 dolcsi!  /7%

Agggyak kőcccsön?Majd Kécskén,vagy Szegeden megadod... @-o

Endrú, mindig figyeld a kisbetűs részt!  ;D

Plus tax

2009. Február 25. - 18:05:02
Válasz #1224
Nem elérhető

endre66


Akkor 2.99+8% kellene Hopi!  ;)
(amikor kint voltam asszem annyi volt)

2009. Február 25. - 18:13:26
Válasz #1225
Nem elérhető

hopika


Mongyad meg nekik,hogy a taxot nem kéred hozzá! !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 26. - 11:42:31
Válasz #1226
Nem elérhető

lue


Nasser el sonbaty:Az a probléma az anabolikus szteroidok bármely formájával, és a synthol-lal is, melyet jómagam egyébként sohasem használtam, hogy a színpadra lépő profiknál vagy akár csak a nem is versenyző amatőröknél, hogy sok esetben már egyetlen extra adag is nevetségessé teheti a testedet. Az emberek pedig elveszítik az itélőképességüket, nem veszik észre hogy néznek ki.

Tételezzük fel, hogy egy lány anabolikus szteroidot használ, hogy keményebb legyen, izmosabb és nagyobb. S az izmai érettebbé is válnak kicsit, ahogy az idő múlásával edz és anabolikus szteroidot szed. De egy bizonyos ponttól egyetlen tabletta vagy injekció vagy adag synthol, és már is nagyon rosszul, aránytalanul és bután kezdesz festeni.

Így aztán azt gondolom biztonyos szempontból az egész rossz irányba halad: túl sok ugyanabból. A testépítők pedig jellemzően azt hiszik, minél többet szednek valamiből, annál jobban fognak kinézni. Minél többet esznek, annál gyorsabban fognak nőni, s minél többet alszanak, annál nagyobblesz a fejlődés is.

Sok ember azért szed syntholt, mert le van maradva valamely testrésze. Tegyük fel, hogy egy srácnak viszonlyag fejlett a bicesze, de nincs tripcesze. Így aztán syntholt fecskendez bele, hogy a tricepsze nagyobbnak látsszon.

De fordítva gondolkodik, ha azt hiszi, hogy ha 3-4 éve edz, a tricepsze talán sosem fogja utolérni a bicepszét. S így aztán még egy kis olajat fecskendez bele, és már meg is van a hiányzó testrész (tricepsz). De még egyszer, ha nem fejlett már eleve a testrészed, nem csinálsz mást, csak egy lufit kreálsz. A lufi kicsit olybá tűnik, mintha izom lenne, de valójában csak egy nagy lufi, semmi más.

Sok testépítőt látni a színpadon, akiknek bizonyos testrészei nem elég élesek. Gyakran a karok és a vállak fedettek, miközben a test többi része viszonylag kemény és száraz, s ezek a fedett részek azok, ahová túl sok syntholt nyomtak. Csak vess egy pillantást azokra a testépítőkre, akiknek a karja jóval kevésbé éles és száraz a többi testrészüknél, ez a synthol túlzott használatának egyértelmű jele.

Szerintem az emberek mindenhol használják. Azt hallani, hogy a srácok, különösen a feketék a váldlijukba nyomják. A fekete srácoknak nagyon hosszú és vélkony vádlija van, egyedül Vince Taylor és Paul Dillet az, akiknek alapvetően jó vádlija van. Így aztán syntholt vagy egyéb szteroidot szúrnak bele, ami viszont sebhelyet hagy. Amikor a varr eltűnik, még több syntholt nyomnak bele, és akkor már valamelyest úgy tűnik, mintha tényleg izom lenne ott.

Biztos, hogy kisebb testrészeknél, mint például a delták sokkal jobban működik, mint nagy területeken, mint pl. a hát, és jobban működik a karokban, mint mellben. Így aztán sokan akarnak ezzel elérni fejlődést, megpróbálnak mindent, kerül amibe kerül.

Ott van még aztán a nubain. Szerintem a testépítők 80%-a, akár profik akár amatőrök használtak a pályafutásuk során nubaint. Szerencsére én sosem tettem. Egyszer akartam, és úgy volt, hogy valaki küld is nekem, de végül sosem érkezett meg – ez valamikor a 90-es évek elején volt.

Segít abban, hogy nagyon keményen edzz, amit én megfigyelések alapján igazolni is tudok. Egyszerűen befecskendezed és kétszer olyan keményen tudsz edzeni. Tegyük fel, hogy hátra dolgozol, és 20 szériát tudsz megcsinálni 45 perc alatt. Összesen mondjuk 50-60 sorozatra is képes leszel akár bicepszre is ezzel és minden más testrészre.

Sokaknak van valamilyen izomszakadása van, amely akkor esik meg, ha túlerőlteted az izmot túl nagy súlyokkal, vagy genetikailag nem megfelelő, amiből kiindulsz. De sok esetben a nubain használat a felelős ezekért a szakadásokért. Így aztán nem csupán az anabolikus szteroidok és a synthol, hanem a fájdalomcsillapítókat is rengetegen használják.

A testépítés olyan sport, ahol rengeteg drogfüggővel találkozol. Sokan korábbi drogosok, akik a testépítést azért választják, mert mindig is szerették az injekciós tűket és ampullákat, vagy eleve anabolikus drogokat használtak és így találkoztak a testépítéssel. Így aztán nincs igazi határvonal alkoholista, testépítő és drogfüggő között.

Ismerek olyanokat, akik nyilvános helyeken is 30 percenként wc-re kell menjenek, hogy nubaint fecskendezzenek be, olyannyira függők. Eleinte azért használják, hogy még keményebben és tovább edzzenek, de végül már csak azért lövik magukat, mert élvezik. A nubain pedig szintetikus drog, egy morfin, alapvetően a heroin egyik unokatestvére.

Hét évvel ezelőtt Chad Nichols-szal beszélgettem, aki elmondta nekem, hogy Amerikában egy testépítő átlagos havi nubainkiadása 1600 dollárra rúg. Úgy tudom a nubain sokkal többe kerül, mint a synthol, így aztán nem gondolom, hogy a synthol az igazi probléma Mivel a túlzott synthol használat nem kelt esztétikus benyomást, a nubain viszont sokkal veszélyesebb és erősen addiktív is, ellenben a synthollal.

Itt Amerikában sok testépítő ketamint is rendszeresen használ. Ketamint és nubaint kevernek, továbbá anabolikus szteroidokat, exctasy-t és kokaint is használnak, néha pedig mindent összekombinálnak és úgy versenyeznek akár.

A legtöbb esetben a testépítők egyszerűen csak drogfüggők – se több, se kevesebb. Nem azért, hogy magamat föléjük helyezzem, egyszerűen csak így van. Az ok amiért a magamfajta emberek nem használnak a drogokat az anabolikus szteoridok mellé - amit én határozottan használtam - az, hogy ne legyenek drogfüggők!.

Időnként súlyos problémát okoz egy-egy étel megvonása is diétakor, mit okozna akkor mindennek a tetejébe még valamilyen drog? Szeretném megóvni magamat, és nem akarok drogfüggőség áldozatává válni, ahogyan már oly sokan tették ebben az országban. ::) ::)


2009. Február 26. - 12:51:17
Válasz #1227
Nem elérhető

Raymond


Éredekes cikk..... ****:))))))

2009. Február 26. - 12:53:36
Válasz #1228

Torony

Vendég

2009. Február 26. - 14:47:30
Válasz #1229
Nem elérhető

bimmerman


Nem értem, hogy mi a f'sznak kell ez a sythol szar?!Semmi köze a testépítéshez!Idegen anyagot nyomsz egy izomba hogy az nagyobb legyen csak úgy?Az nem lessz izom, csak egy szar olaj amit magadon hordassz, semmi köze nincs a testedhez!Én, komolyan mondom, nemtudom miféle hányinger keltő dolgok derülnek még ki a profi testépítés világáról és a sok hülye amerikai f'szról.Ez sport?Ettől a g'nyótól lesz jobb, esztétikusabb a testük?!Csodálom a profi világ embereit, de hogy mennyi mindennel szennyezik már magukat az már elképesztő!Nem elég a +tesztoszteron meg növi, már ilyen szemetet is használ minden "professional bodybuilder"?Hát ez oszt' tényleg profizmus!HAHÓÓÓÓÓÓ!!!!GYÓGYSZERGYÁRAK!!!!!!!ÁLLJATOK LE AZ ANABOLIKÁK GYÁRTÁSÁVAL, ITT AZ ÚJ BIZNISZ, A NEVE:SYNTHOL!!!Kötelező minden bodybuildernek.Tényleg mindjárt hányok...

Amúgy a Polyák Istvánról gondoltam hogy nem tiszta...Úgy mint Aleksey Lesukov...