2024. Július 04. - 20:58:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625337 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Február 19. - 22:14:22
Válasz #1185
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
God!!! agyvérzést kaptam.  [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 19. - 22:58:28
Válasz #1186
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

Én is egyetértek abban hogy aki nem versenyszintű testépítő vagy sportoló az ne szedjen szteroidot.
De milyért is?Mert elitélem???Nem hanem szerintem kár rizikót bevállalni egy nem versenyzőnek mert a strandon az utcán enélkül is jól nézhet ki.Ugyanakkor mindenki nagyfiú és meg tudja hozni a saját felelősségteljes döntéseit.És ha úgy dönt hogy szteroidozik legyen élsportoló vagy hobby gyúros akkor jó hogy van egy ilyen topic ahol informálódni lehet.
Mindenki oylan nagy tudású szakember a szteroidokkal kapcsolatban csak senki nem mondd semmit mert "elvei" vannak.
Nem hiszem h itt bárki is a topicok miatt kezdene el szteroidozni hanem el akar kezdeni szteroidozni csak nem tudja hogyan.
Inkább kezdjen el a topicok elolvasása után gyno meg heresorvadás nélkül,mintsem ezen topicoc nélkül leépülni.
A szervezetnek különben is midnegy h valaki azért b@a el  akúrát mert lusta utánnanézni vagy mert utánnanézne de nincs hol....

Az megy hogy aki szteroidokat akarna szedni attól minden információt megtagadnak esetleg kigúnyolják.Ezután ő szarul szedi később jönnek a mellékhatások.És akkor máris mondhatjuk h na ezért nem segítettem neki szteroidozni mert ennyi mellékhatással megérte?????,És ha segítettünk volna akkor is ezek a mellékhatások lennének vagy esetleg egyszer kapunk mégegy élsportolót............

Ha nem lennének ezek a topicoc,nevezetesen a kezdő kúra amit nicsak én nyitottam akkor én most szteroidoznék ráadásul szerintem szarul.....

Így is fogok de még nem most.Abszolút körültekintően és abba biztos lehetsz h jól informáltan kezdek neki majd az első kúrámhoz. 8-)

egyszó mint száz jók ezek  a topicoc,mert különben is honnan lehet informálódni???????
Az X-files 2003-at már nem lehet kapni az Anabolics 2006-ot én személy szerint nem értem.És különben is jobb egy oylan hozzáértőtől hallani aki még ráadásul próbálta is.

2009. Február 19. - 22:59:17
Válasz #1187
Nem elérhető

God Vazzeg


God!!! agyvérzést kaptam.  [:-o]

A sok koxpor, mondtam én  **:))))*

 ****)  8-)  ****:)))

2009. Február 19. - 23:04:02
Válasz #1188
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

Én is egyetértek abban hogy aki nem versenyszintű testépítő vagy sportoló az ne szedjen szteroidot.
De milyért is?Mert elitélem???Nem hanem szerintem kár rizikót bevállalni egy nem versenyzőnek mert a strandon az utcán enélkül is jól nézhet ki.Ugyanakkor mindenki nagyfiú és meg tudja hozni a saját felelősségteljes döntéseit.És ha úgy dönt hogy szteroidozik legyen élsportoló vagy hobby gyúros akkor jó hogy van egy ilyen topic ahol informálódni lehet.
Mindenki oylan nagy tudású szakember a szteroidokkal kapcsolatban csak senki nem mondd semmit mert "elvei" vannak.
Nem hiszem h itt bárki is a topicok miatt kezdene el szteroidozni hanem el akar kezdeni szteroidozni csak nem tudja hogyan.
Inkább kezdjen el a topicok elolvasása után gyno meg heresorvadás nélkül,mintsem ezen topicoc nélkül leépülni.
A szervezetnek különben is midnegy h valaki azért b@a el  akúrát mert lusta utánnanézni vagy mert utánnanézne de nincs hol....

Az megy hogy aki szteroidokat akarna szedni attól minden információt megtagadnak esetleg kigúnyolják.Ezután ő szarul szedi később jönnek a mellékhatások.És akkor máris mondhatjuk h na ezért nem segítettem neki szteroidozni mert ennyi mellékhatással megérte?????,És ha segítettünk volna akkor is ezek a mellékhatások lennének vagy esetleg egyszer kapunk mégegy élsportolót............

Ha nem lennének ezek a topicoc,nevezetesen a kezdő kúra amit nicsak én nyitottam akkor én most szteroidoznék ráadásul szerintem szarul.....

Így is fogok de még nem most.Abszolút körültekintően és abba biztos lehetsz h jól informáltan kezdek neki majd az első kúrámhoz. 8-)

egyszó mint száz jók ezek  a topicoc,mert különben is honnan lehet informálódni???????
Az X-files 2003-at már nem lehet kapni az Anabolics 2006-ot én személy szerint nem értem.És különben is jobb egy oylan hozzáértőtől hallani aki még ráadásul próbálta is.

Mindkettőtökkel egyetértek, de nem gondolom hogy ettől a topiktól bárki bármit elkezdene. Viszont ég és föld a különbség a cucc jól használata és rosszul használata közt. Ha lehet segítsünk egymásnak, ha leírja valaki hogy mitől milyen mellékhatás jött, már az is sokat segíthet, mert lehet választ kap, hogy mit baszott el.

Magánvélemény következik: szerintem az anabolikus szteroidok megfelelő használata nagyon kevés mellékhatással jár. De ehhez nagyon érteni kell hozzá. Mielőtt valaki elkezdi mindenképp informálódjon, mert nagyon kemény vége lehet. És ezért van ez a topik, nagyon helyesen!  :-){

2009. Február 19. - 23:05:03
Válasz #1189
Nem elérhető

Maszat


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

szerintem meg hülye vagy mint a bűn...
ezeket beteg embereknek találták ki Te f@sz és nem sportolóknak.Rakás mozgó szar meg szánalom,mond miket beszélsz jóember?
És mond ki volt kíváncsi az ilyenfajta véleményedre 1 szteroid topicban?Kezd elegem lenni az ilyenekből!
Tényleg ne haragudj de 3naponta idejön 1 elmebeteg és elkezd itt szánalmasozni és persze mind tudja miröl beszél,az 1ik top3 atlétikás,a másik volt versenyző mind1 mi csak nagyon ért hozzá és nagyon meg akarja mondani,h mit csináljon a másik.ki kérdez Titeket?Ki kér Titeket,h oktassatok ki???
Tessék,ezért vagyok hisztériás.
Pontosan azért kezdtem ilyen jellegű fórumokat nézni mert bele akartam vágni,és nem azért akartzam belevágni mert ilyen jellegő fórumokat néztem...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 19. - 23:14:02
Válasz #1190
Nem elérhető

lue


 ;D ;D
most  nem te  osztasz,oszto ;D

2009. Február 20. - 00:24:07
Válasz #1191
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

Én is egyetértek abban hogy aki nem versenyszintű testépítő vagy sportoló az ne szedjen szteroidot.
De milyért is?Mert elitélem???Nem hanem szerintem kár rizikót bevállalni egy nem versenyzőnek mert a strandon az utcán enélkül is jól nézhet ki.Ugyanakkor mindenki nagyfiú és meg tudja hozni a saját felelősségteljes döntéseit.És ha úgy dönt hogy szteroidozik legyen élsportoló vagy hobby gyúros akkor jó hogy van egy ilyen topic ahol informálódni lehet.
Mindenki oylan nagy tudású szakember a szteroidokkal kapcsolatban csak senki nem mondd semmit mert "elvei" vannak.
Nem hiszem h itt bárki is a topicok miatt kezdene el szteroidozni hanem el akar kezdeni szteroidozni csak nem tudja hogyan.
Inkább kezdjen el a topicok elolvasása után gyno meg heresorvadás nélkül,mintsem ezen topicoc nélkül leépülni.
A szervezetnek különben is midnegy h valaki azért b@a el  akúrát mert lusta utánnanézni vagy mert utánnanézne de nincs hol....

Az megy hogy aki szteroidokat akarna szedni attól minden információt megtagadnak esetleg kigúnyolják.Ezután ő szarul szedi később jönnek a mellékhatások.És akkor máris mondhatjuk h na ezért nem segítettem neki szteroidozni mert ennyi mellékhatással megérte?????,És ha segítettünk volna akkor is ezek a mellékhatások lennének vagy esetleg egyszer kapunk mégegy élsportolót............

Ha nem lennének ezek a topicoc,nevezetesen a kezdő kúra amit nicsak én nyitottam akkor én most szteroidoznék ráadásul szerintem szarul.....

Így is fogok de még nem most.Abszolút körültekintően és abba biztos lehetsz h jól informáltan kezdek neki majd az első kúrámhoz. 8-)

egyszó mint száz jók ezek  a topicoc,mert különben is honnan lehet informálódni???????
Az X-files 2003-at már nem lehet kapni az Anabolics 2006-ot én személy szerint nem értem.És különben is jobb egy oylan hozzáértőtől hallani aki még ráadásul próbálta is.

Mindkettőtökkel egyetértek, de nem gondolom hogy ettől a topiktól bárki bármit elkezdene. Viszont ég és föld a különbség a cucc jól használata és rosszul használata közt. Ha lehet segítsünk egymásnak, ha leírja valaki hogy mitől milyen mellékhatás jött, már az is sokat segíthet, mert lehet választ kap, hogy mit baszott el.

Magánvélemény következik: szerintem az anabolikus szteroidok megfelelő használata nagyon kevés mellékhatással jár. De ehhez nagyon érteni kell hozzá. Mielőtt valaki elkezdi mindenképp informálódjon, mert nagyon kemény vége lehet. És ezért van ez a topik, nagyon helyesen!  :-){

Az én magánvéleményem pedig az,hogy sok esetben jobb a szervezetet felkészíteni a sokszor embertelen kihívásokra,mint egy felkészületlen szervezettel eröltetni a dolgokat.

De ez azt hiszem logikus is.Osztó szerinted mi a jobb:
Szteroidokkal felkészíteni a szervezetet egy meberfeletti teljesítmény elviselésére vagy emberfeletti teljesítményt eröltetni egy felkészületlen szervezettel.
Ha okosan használja az ember a szteroidokat akkor abba kevésbé rokkan bele mint egy felkészületlen szervezet túltrerhelésébe.

Pl: vegyünk engem:Még soha nem szedtem szteroidokat. 18 évesen 160kg.-ba tudtam guggolni 4-et full szabályosan.120kg-al az ölembe tudtam 5-öt hátsó tolódzkodni és 140 kg.-ba 3 -at fekvenyomni.Ami Natural szerintem nem rosz.Viszont most sokat kellene gondolkoznom ha kellene mondjak egy izületet ami egyáltalán nem fáj és nincs benne kopás.
Nem vagyok benne biztos hogy ha szteroidokkal csináltam volna akkor is ez lenne most...........

2009. Február 20. - 06:29:17
Válasz #1192

Torony

Vendég
osszad az észt, osztó... mindig az adja a legszívesebben, akinek a legkevesebb van...

2009. Február 20. - 07:47:00
Válasz #1193
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)
Ha a szteroidokat használó sportolókat szánalmasnak tartod(hozzáteszem azokat is akiknek komoly céljaik vannak),akkor pl. elég sok szánalmas ember indul az Olimpián(mondjuk az összes használ valamit,mert amelyik nem az esélytelen).
Tényleg le kell nézni őket sz@r emberek ;D ; hahahaha.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 20. - 08:10:12
Válasz #1194
Nem elérhető

madinorbi


Az osztó, milyen szerény kis nickname  !+"%
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 20. - 08:19:41
Válasz #1195
Nem elérhető

player



2009. Február 20. - 08:38:32
Válasz #1196
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)
Ha te benne vagy az országos első 3-ban, az még nem élsport? Azt hiszem de... ergo véleményed szerint használhatod, de  az itt fórumozók nem... Ugye, nem gondolod úgy, hogy te azért, mert élsportoló vagy, elítélhetsz másokat, akik nem élsportolók, de legalább annyit dolgoznak, mint te?!

Én sosem használtam -hogy idézzelek- szereket, szerintem sem kellene sokaknak, DE vannak, akik így is, úgy is használják, bármit is mondasz nekik, de azért még mindig jobb, ha tudják, hogy mi az, amit használnak, vagy mivel kell kombinálni ahhoz, hogy ne -megint idézlek- egy rakás mozgó sz@r legyen belőlük...

Szeretjük az építő jellegű kritikát, de úgy érzem, ez inkább nagyzolás volt a részedről, mintsem építő jellegű kritika, vagy hozzászólás... Ha neked ilyen nagy a lexikális tudásod, ahogy előadod, és valóban segíteni szeretnél, akkor azzal tudnád ezt tenni, hogy elmondod az előnyeit, hátrányait egyes gyógyszereknek, majd hozzáteszed, hogy nem javasolnád, de rábíznád a júzerre, hogy eldöntse, hogy az esetleges mellékhatások tekintetében használni akarja-e... 8-)

És egy jótanács: ne ítélkezz, nem vagy Isten!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 20. - 09:03:29
Válasz #1197
Nem elérhető

lue


nem  bizony_ nem  vagy te GOD_(vazzeg) ;D ;D ;D
Szerintem meg 1  vagy  azok közül  akik  csak  beirnak pár  hozzászolást aztan meg lépnek_
beléptél osztó névvel, és  azt  hiszed megváltod  a  rovatot_Hát el kell  keseritenem  téged, mert  itt  vannak  hozzáertö  emberek,akik  foglakoznak a  masikkal_Különben meg  mindenki azt  tesz az  életével amit  akar, ez  magánügy_ elmondtad a  véleményed_Van még  valami? :-oD

2009. Február 20. - 18:35:25
Válasz #1198
Nem elérhető

Maszat


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)
Ha te benne vagy az országos első 3-ban, az még nem élsport? Azt hiszem de... ergo véleményed szerint használhatod, de  az itt fórumozók nem... Ugye, nem gondolod úgy, hogy te azért, mert élsportoló vagy, elítélhetsz másokat, akik nem élsportolók, de legalább annyit dolgoznak, mint te?!

Én sosem használtam -hogy idézzelek- szereket, szerintem sem kellene sokaknak, DE vannak, akik így is, úgy is használják, bármit is mondasz nekik, de azért még mindig jobb, ha tudják, hogy mi az, amit használnak, vagy mivel kell kombinálni ahhoz, hogy ne -megint idézlek- egy rakás mozgó sz@r legyen belőlük...

Szeretjük az építő jellegű kritikát, de úgy érzem, ez inkább nagyzolás volt a részedről, mintsem építő jellegű kritika, vagy hozzászólás... Ha neked ilyen nagy a lexikális tudásod, ahogy előadod, és valóban segíteni szeretnél, akkor azzal tudnád ezt tenni, hogy elmondod az előnyeit, hátrányait egyes gyógyszereknek, majd hozzáteszed, hogy nem javasolnád, de rábíznád a júzerre, hogy eldöntse, hogy az esetleges mellékhatások tekintetében használni akarja-e... 8-)

És egy jótanács: ne ítélkezz, nem vagy Isten!
:-)!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 20. - 20:10:21
Válasz #1199
Nem elérhető

hrcak


Szerintem inkább lebeszélni kéne az embereket a szteroidokról, és nem ilyen rovatokkal biztatni őket arra hogy szedjék.Én magyar viszonyok között jó sportolónak számítok, benne vagyok az országos első 3ban(atlétika).Egy héten 8-10 szer eddzek. Az a helyzet hogy viszonylag értek ezekhez a szerekhez mert tanulok róluk,és nem csak egy haveromtól hallottam róluk.... Ezeket a szereket az élsportolóknak találták ki és nem azoknak a szerencsétlen embereknek akik lemennek a kondiba és több év munkáját akarják behozni pár hónap alatt. Lehet hogy a kúra után izmos leszel tőlük de a nagy többsége a kokszoknak egy rakás mozgó sz@rt csinál belőled(szánalmasnak tartom).Persze mindenki a saját testéért felelős.Mindenki maga felel azért hogy hogy teszi magát tönkre ;) ;) ;)

szerintem meg hülye vagy mint a bűn...
ezeket beteg embereknek találták ki Te f@sz és nem sportolóknak.Rakás mozgó szar meg szánalom,mond miket beszélsz jóember?
És mond ki volt kíváncsi az ilyenfajta véleményedre 1 szteroid topicban?Kezd elegem lenni az ilyenekből!
Tényleg ne haragudj de 3naponta idejön 1 elmebeteg és elkezd itt szánalmasozni és persze mind tudja miröl beszél,az 1ik top3 atlétikás,a másik volt versenyző mind1 mi csak nagyon ért hozzá és nagyon meg akarja mondani,h mit csináljon a másik.ki kérdez Titeket?Ki kér Titeket,h oktassatok ki???
Tessék,ezért vagyok hisztériás.
Pontosan azért kezdtem ilyen jellegű fórumokat nézni mert bele akartam vágni,és nem azért akartzam belevágni mert ilyen jellegő fórumokat néztem...


Téged sem kérdezett senki a szar szteroidozás okozta nyavajáidról mégis ezzel untattad a népet. Amúgy sem olvastam senkitől, hogy téged személy szerint bárki oktatott volna bármire. Ha én írtam akkor is oda tettem, hogy a Te dolgod mit csinálsz. Talán ha lenne egy olyan rovat, hogy "szteroid mítosz és valóság" akkor ott lehetne ezekről beszélgetni. Az meg abszolut röhej, hogy te osztogass tanácsokat a kokszolásról. Tanácsokat arról is hogy ki mihez és hogy szóljon hozzá. A fórum ad egy szabadságot, erre van kitalálva. Ha nincs türelmed valamihez ne olvasd, ne reagálj rá. Hülyének nem azt tartom aki kokszol, hanem azt aki alapok nélkül teszi. Túlzott a kokszolás szerepe, illetve amit néhányan tulajdonítanak neki. Aki koksz nélkül nem tud izmokat építeni az koksz használatával sem fog. Max egy darabig és az olyan is lesz. Az idegrohamaiddal pedig boldogítsd a családod, ez szerintem egy kultúrált fórum, nem idegszanatórium. És mint máskor is, sok sikert Neked.