2024. Július 04. - 20:56:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625336 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Február 14. - 10:56:26
Válasz #1155
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igazatok van, nem igazán volt 100%-os az étkezésem az elmult időszakokban. És tényleg nem a 12 kg-ben tuti van víz, de ha szerencsém van akkor talán több mint 6-7 kg megmarad remélem......:-)
Az étkezés most jó az meg fog maradni most a kura után is, a kemény edzések is, meg vettem 200 clenbuterolt(spiropent HUN).
Tudom h fog lemenni súly rólam sajnos...:-(
De ez ellen nem tudok mit tenni.

Akkor a tüneteim nem a hosszú kura miatt jöttek ki..?
Ki jönne 2 hónapos kura után is?
Akkor ha szerintetek későbbiekben decához nyúlok, akkor legyen rövidebb a kura, vagy szedjek mellé a kura alatt végig nolvát+proviront vagy legalont?
Vagy más szert próbáljak ki a későbbiekben?
...thx

Most írtam pont hogy provi/nolva hatástalan, mert progeszteronos visszacsatolása van. Ha mindenképp deka, akkor tolj mellé tesztót, vagy winstrolt, és kész. De inkább ne is koxolj, mert a tudásod nagyon kevés, így számíthatsz még meglepetésre. Spiropent minek?  ˝=/

Isten  ;D legyél türelmes az új rosszfiúval.  ;D

Különben most akarok létrehozni egy új topikot, aminek az lesz a címe, hogy a legjobb koksz a legkevesebb mellékhatással a "megtanulni olvasni nevű koksz" és a "megérteni, amit olvasol nevű koksz" és a "megérteni, hogy mennyire hülye vagy alapból nevű koksz".  :D

God, szerinted megéri létrehozni ezeket a topikokat vagy csak az időt vesztegetnénk vele?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 14. - 10:58:59
Válasz #1156
Nem elérhető

Gabe


csúcsnézettséget hoznának ;D
a sok anonim, magára ismerő emberkével lenne tele az olvasók tábora  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 14. - 11:03:03
Válasz #1157
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igazatok van, nem igazán volt 100%-os az étkezésem az elmult időszakokban. És tényleg nem a 12 kg-ben tuti van víz, de ha szerencsém van akkor talán több mint 6-7 kg megmarad remélem......:-)
Az étkezés most jó az meg fog maradni most a kura után is, a kemény edzések is, meg vettem 200 clenbuterolt(spiropent HUN).
Tudom h fog lemenni súly rólam sajnos...:-(
De ez ellen nem tudok mit tenni.

Akkor a tüneteim nem a hosszú kura miatt jöttek ki..?
Ki jönne 2 hónapos kura után is?
Akkor ha szerintetek későbbiekben decához nyúlok, akkor legyen rövidebb a kura, vagy szedjek mellé a kura alatt végig nolvát+proviront vagy legalont?
Vagy más szert próbáljak ki a későbbiekben?
...thx

spiropentet felejtsd el! A dealered egy faszkalap egyébként is.

HCG, igen sajnos most kell. PCT, igen kell. Tömegnövelő, igen kell. Egy edzés utáni kieg, mint pl. MAP Anabolic OD vagy Gaspari - Size-On hálás lehet, ha meg akarsz tartani 6-7 kilót abból, amit felszedtél. Valamilyen anti-progesztin gyógyszer jó lenne, de ezt már egy orvossal kéne megbeszélned, mondjuk úgy hogy őszinte leszel a börgyógyászodhoz először is.

Soha ne nyomd önmagában a Deca-t! (You stupid idiots there in the country.  :D)

A kúráid legyenek 6-8 hetesek maximum, hacsak nem egy komolyabb versenyző vagy, és ne egy idióta tervezze a teremben a kúráidat! Az utókúra fontosabb mint a kúra.

A fenti alapokat tartsd be.

(Ja és soha ne nyomd fullba a kretént haver, mert akkor soha nem fogsz Oscar dijat kapni! :D)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 14. - 11:29:21
Válasz #1158
Nem elérhető

BadBodyBoy


Én a spiropentet azért írtam, mert azt sokan használják kura után "izommegtartás címszóval".
Nem a dealer ajánlotta, a nolvát és a proviront se ő, csak hát ezek vannak itthon.
HCG megy a többiről meg gondoltam kérdezek, de hát ennyi olvasás és kérdezés után is hibázhatunk!
Csak mert régóta foglalkoztat a dolog és kívűlről fújom az itthoni xfile 2003-ast és az anabolics2006-ot, nem azt jelenti h mindent tudok is.
Sőt még sokat kell tanulnom. Sajnos elsőre saját magam hibájából tanultam, pedig az okos ember másokéból szokott.
Ez van.Majd legközelebb!
Ezért elismerem az itt található fórumozok tapasztalatból,tanulásból szerzett tudását.
Amúgy volt itthon winstrol depot(DESMA) 30db de azt nem akartam az első kurámhoz rakni!
Szóval jobb lett volna, mintha önmagában a decát nyomtam volna!Ez van!
Ezért kérdezek,hogy ti segítsetek....:-)
...thx

2009. Február 14. - 11:46:17
Válasz #1159
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én a spiropentet azért írtam, mert azt sokan használják kura után "izommegtartás címszóval".
Nem a dealer ajánlotta, a nolvát és a proviront se ő, csak hát ezek vannak itthon.
HCG megy a többiről meg gondoltam kérdezek, de hát ennyi olvasás és kérdezés után is hibázhatunk!
Csak mert régóta foglalkoztat a dolog és kívűlről fújom az itthoni xfile 2003-ast és az anabolics2006-ot, nem azt jelenti h mindent tudok is.
Sőt még sokat kell tanulnom. Sajnos elsőre saját magam hibájából tanultam, pedig az okos ember másokéból szokott.
Ez van.Majd legközelebb!
Ezért elismerem az itt található fórumozok tapasztalatból,tanulásból szerzett tudását.
Amúgy volt itthon winstrol depot(DESMA) 30db de azt nem akartam az első kurámhoz rakni!
Szóval jobb lett volna, mintha önmagában a decát nyomtam volna!Ez van!
Ezért kérdezek,hogy ti segítsetek....:-)
...thx

A spiropentet 98%-ban teljesen hibás alapok miatt használják és szinte teljesen feleslegesen, és az egyetlen igazi magyarázata mindenkinek az, hogy mert sokan mások is használják és a józsinak is bejött. Szinte csak birkaelmélet van mögötte! De ha az X-files -t kivülről fújod, amit egyáltalán nem hiszek egyébként, akkor csípőből tudnád, hogy a spiropent anabolikus hatását csak patkánykisérletek igazolják olyan dózisoknál, amit épelméjű ember nem szed be. A patkányokban egy olyan receptort stimulált az anabolizmushoz, ami az emberben különböző és ezért nem okoz semmilyen anabolizmust emberekben.(bár ez az utolsó mondat kimaradt az x-files-ból sajnos és lehet hogy sokan ezért nem értik.  :D ) Az x-filest valószinüleg egy olyan szteroid dealer irta, aki nem akarta rontani a saját és felebarát dealer -ek businessét.  >:D
Ennek ellenére, mint már szintén le lett írva, zsírégetésre és biciklistáknak jó. Ha biciklista vagy, szedj clenbuterolt.  ;D De te nem vagy bicikli versenyző, nem igaz? Zsirégetőből pedig már rengeteg sokkal hatékonyabb és biztonságosabb kiegészítő van, csak nézz körül a shopban. 2009- van és nem 1970. Ennyi.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 14. - 11:53:05
Válasz #1160
Nem elérhető

God Vazzeg


Én a spiropentet azért írtam, mert azt sokan használják kura után "izommegtartás címszóval".
Nem a dealer ajánlotta, a nolvát és a proviront se ő, csak hát ezek vannak itthon.
HCG megy a többiről meg gondoltam kérdezek, de hát ennyi olvasás és kérdezés után is hibázhatunk!
Csak mert régóta foglalkoztat a dolog és kívűlről fújom az itthoni xfile 2003-ast és az anabolics2006-ot, nem azt jelenti h mindent tudok is.
Sőt még sokat kell tanulnom. Sajnos elsőre saját magam hibájából tanultam, pedig az okos ember másokéból szokott.
Ez van.Majd legközelebb!
Ezért elismerem az itt található fórumozok tapasztalatból,tanulásból szerzett tudását.
Amúgy volt itthon winstrol depot(DESMA) 30db de azt nem akartam az első kurámhoz rakni!
Szóval jobb lett volna, mintha önmagában a decát nyomtam volna!Ez van!
Ezért kérdezek,hogy ti segítsetek....:-)
...thx

A spiropent izommegtartás téma nagyon jól jöhet ha anyag nélkül akarsz diétázni mondjuk. De a leállt hormontermelésed nem fog tőle beindulni, főleg mert egyáltalán nem nyúl bele  ;D Hallgass Efitre, nagyon ért hozzá!  8-)

2009. Február 14. - 11:54:46
Válasz #1161
Nem elérhető

God Vazzeg


Igazatok van, nem igazán volt 100%-os az étkezésem az elmult időszakokban. És tényleg nem a 12 kg-ben tuti van víz, de ha szerencsém van akkor talán több mint 6-7 kg megmarad remélem......:-)
Az étkezés most jó az meg fog maradni most a kura után is, a kemény edzések is, meg vettem 200 clenbuterolt(spiropent HUN).
Tudom h fog lemenni súly rólam sajnos...:-(
De ez ellen nem tudok mit tenni.

Akkor a tüneteim nem a hosszú kura miatt jöttek ki..?
Ki jönne 2 hónapos kura után is?
Akkor ha szerintetek későbbiekben decához nyúlok, akkor legyen rövidebb a kura, vagy szedjek mellé a kura alatt végig nolvát+proviront vagy legalont?
Vagy más szert próbáljak ki a későbbiekben?
...thx

Most írtam pont hogy provi/nolva hatástalan, mert progeszteronos visszacsatolása van. Ha mindenképp deka, akkor tolj mellé tesztót, vagy winstrolt, és kész. De inkább ne is koxolj, mert a tudásod nagyon kevés, így számíthatsz még meglepetésre. Spiropent minek?  ˝=/

Isten  ;D legyél türelmes az új rosszfiúval.  ;D

Különben most akarok létrehozni egy új topikot, aminek az lesz a címe, hogy a legjobb koksz a legkevesebb mellékhatással a "megtanulni olvasni nevű koksz" és a "megérteni, amit olvasol nevű koksz" és a "megérteni, hogy mennyire hülye vagy alapból nevű koksz".  :D

God, szerinted megéri létrehozni ezeket a topikokat vagy csak az időt vesztegetnénk vele?  :D

Szerintem a "megérteni, hogy mennyire hülye vagy alapból nevű koksz" jó lenne, de az a baj, hogy mindenki rohadt okos, szóval senki se olvasná  !+"%

2009. Február 14. - 12:13:38
Válasz #1162

Torony

Vendég
kéne nyitni egy "A kokszolás morális oldala" topikot lassan... !+"%

2009. Február 14. - 12:14:59
Válasz #1163
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Még van egy súlyos tévhit a clenbuterollal(spiropent) kapcsolatban. Mégpedig az, hogy a "spiropent segít megőrizni az izmot", ami egyáltalán nem igaz!

Egy szteroid használata, miközben spiropentet szed valaki, segíti megőrizni az izomzatot, amit egyébként a spiropent önálló használatával veszítenél. Ezt a mondatot óvatosan kell olvasni, hogy pontosan megértse valaki. Tehát újra. Egy szteroid segít megőrizni izmot miközben spiropentet használsz és nem fordítva vagy máshogy.
A spiropent hatásmechanizmusából kifolyólag zsír és izomvesztést okoz!

Ezt ellensúlyozhatja egy száraz szteroid verseny előtt együtt a spiropenttel, mint ahogy azt használni szokták. De a spiropent önmagában inkább leépiti azt izomzatot, mint megőrzi! Ez a fontos tudnivaló rész, hátha most valaki ezt megtanulja és nem marad a birkaközösség tagja.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 14. - 12:18:58
Válasz #1164
Nem elérhető

BadBodyBoy


Köszi a válaszokat!!!
Megfogadom őket!
God Vazzeg hozzászólásait régen is sokat olvastam, úgy ahogyan Efitét is.
A dealernek meg szólok h szerezzen be "mennyire hülye vagy alapból nevű koksz"-ot!
Hátha jól jön majd...:-)

2009. Február 14. - 12:49:15
Válasz #1165
Nem elérhető

Raymond


Azért látszik hogy ezen a fórumon hozzáértők válaszolnak a feltett kérdésekre mint Efit vagy God....nem pedig a hiteles bagaméri.......

2009. Február 14. - 13:59:02
Válasz #1166
Nem elérhető

Maszat


Én is szedtem az első kúrám után spiropentet...
Nem azért mert anabolikusnak gondoltam,csak azt olvastam róla,h lassítja a fehérje izomból történő távozását.
Ezt nem én találom ki,a sárga ki is tudom linkelni ha akarjátok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 14. - 14:11:47
Válasz #1167
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért látszik hogy ezen a fórumon hozzáértők válaszolnak a feltett kérdésekre mint Efit vagy God....nem pedig a hiteles bagaméri.......

Köszi, de egyáltalán nem tartom magam hozzáértőnek, egyszerűen csak nagyon régóta érdekel. Ami tudásom van, én is fórumokból és elmondások alapján szedtem fel, vagy esetleg megfigyelés alapján, természetesen a barátaim ismerősei alapján  ;D Efit tudásanyaga viszont elképesztő  /:-)  :-){

Amit még hozzátennék ehhez a témához, hogy nem biztos hogy az a hozzáértő mindig aki használja is, vagy esetleg a megjelenése alapján azt gondolnád hogy ért hozzá! Ezt szerintem fontos kihangsúlyozni  0o0o0

2009. Február 14. - 14:17:31
Válasz #1168
Nem elérhető

God Vazzeg


Még van egy súlyos tévhit a clenbuterollal(spiropent) kapcsolatban. Mégpedig az, hogy a "spiropent segít megőrizni az izmot", ami egyáltalán nem igaz!

Egy szteroid használata, miközben spiropentet szed valaki, segíti megőrizni az izomzatot, amit egyébként a spiropent önálló használatával veszítenél. Ezt a mondatot óvatosan kell olvasni, hogy pontosan megértse valaki. Tehát újra. Egy szteroid segít megőrizni izmot miközben spiropentet használsz és nem fordítva vagy máshogy.
A spiropent hatásmechanizmusából kifolyólag zsír és izomvesztést okoz!

Ezt ellensúlyozhatja egy száraz szteroid verseny előtt együtt a spiropenttel, mint ahogy azt használni szokták. De a spiropent önmagában inkább leépiti azt izomzatot, mint megőrzi! Ez a fontos tudnivaló rész, hátha most valaki ezt megtanulja és nem marad a birkaközösség tagja.

Az izommegtartás téma szerintem helytálló, igaz nem olyan szinten mint kox mellett. Ami viszont érdekes, hogy a glikogén raktárak ürülését szerintem gyorsítja, így belaposodsz nagyon clen szedése közben, de ez utána helyreáll. Ez okozhatja az izomvesztés feltételezését, mert nyilván így a méretek lentebb mennek picit.

Diétában sose használtam még anabolikus kémiát, így erről nem tudok nyilatkozni. Én azt mondom, ma már vannak sokkal jobb alternatívák mint a spiropent, és még akkor nem is beszéltünk a spiro mellékhatásairól, ami szintén ellene beszél..  :-}

2009. Február 15. - 12:40:55
Válasz #1169
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
God, Te meg egy Isten vagy(de minimum egy félisten. )  ;)


Na akkor most mégegyszer nekifutok a témának, hogy letisztuljon mégjobban a spiropent kérdés, mert így összezavaró lehet. Mire jó és mire nem.

A Clen( vagy spiropent) alapvetően egy katabolikus(izomleépítő) zsírégetést segítő anyag. Miért?

Abban igaza van God-nak, hogy gyorsitja vagy inkább nagyban elősegiti a glikogénfelhasználást a szervezetben az inzulin hatását megakadályozva, de ezzel együtt a fehérje és a zsír égetése is növekszik párhuzamosan(ami az izmokból és zsírszövetekből veszik el). Ez a "szörnyű" igazság.  :D

Alapvetően miért katabolikus anyag? Mert a működése elsősorban az, hogy katabolikus hormonok kiválasztását idézi elő, amelyeket úgy hivnak, hogy cathecolamines(katekolaminok), mint például ephinephrine(adrenalin), dopamin, norephinephriene(noradrenaline)...A másik, amit csinál szintén e hormonok szintjének növelése miatt, az az, hogy növeli a thermogenesis-t  és így megemeli a testhőmérsékletet is. Nem véletlenül volt annyira népszerű az efedrin pár éve, mivel az ugyanezt megcsinálta; és nem véletlenül van kiemelve a MuscleTech - Hydroxycut Hardcore reklámban, hogy 40%-al növeli az egyik hatóanyaga a norephinephrine szintet;... és ezt meg is teszi! (A muscletech reklámok bullshitnek hangzanak, de csak azért elsősorban mert az emberek nem értik, hogy mi van leirva bennük.)

A lényeg, hogy az izommegőrzés részét ennek a dolognak el kellene felejteni. De akkor miért és mire jó?

Amellett, hogy a spiropent használatával megemelkedik a vérnyomás és ezáltal az oxigén szállítás.... a fennt emlitett hormonok érdekesen befolyásolják az izomösszehúzódási karakterisztikákat, még hozzá úgy, hogy pár helyen akadályozzák(mint például a tüdőben) és pár helyen elősegítik, ezért van a spiropentnek pár előnyös hatása, de inkább aerob sportolók számára(biciklista, futó, focista stb.) vagy olyan testépítőknek, akik hiányában vannak éppen az energiának(levegőnek  :D vagy kifogytak a szuszból, hogy mindenki értse  :D ) A katekolaminok növelik az aerob teljesítőképességet és ez sokat jelenthet sportolók számára, de ezért is jeleztem korábban, hogy ezt ma már rengeteg jó zsírégető és energizáló kiegészítő megteszi, olyan kiemelten káros mellékhatások nélkül, mint ami a spiropentet jellemzi. (AX, Gaspari, Muscletech, BSN, ALRI mind figyelembe vették ezt természetesen a zsírégetőik összerakásánál)

Hát ennyi kb. a mai "spiropent haladóknak" tananyagból, amit érdemes figyelmesen és többször átolvasni, főleg versenyzőknek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"