2024. Július 15. - 15:42:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 625843 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 05. - 13:56:34
Válasz #1080
Nem elérhető

player



2009. Február 05. - 14:01:21
Válasz #1081
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 05. - 14:10:51
Válasz #1082
Nem elérhető

lue


ezek nem  mind a  cucctol  vannak,a multkor  olvastam   hogy  van a  testépitök "isten"  orvosa aki ezekkel  a  dolgokkal  foglalkozik,az md.n meg is  lehet  nézni, az ember  zsirleszivast  es   gyno-kiszedest  csinaltatott.film  készült rola.  ez  nem erdekes,de  azert  mennyi  pénz  lehet 1  ilyen mütet? gyno-ra  gondolok.mert akarhogy  is  nézzük  ha  veled "születik"  vagy  ha " kijön"  rajtad   esztátikailag  enm  szép_ @:-)

2009. Február 05. - 14:23:11
Válasz #1083
Nem elérhető

Papa


Tényleg nagyon durvák ezek a mellyek.Remélem nem fognak eszembe jutni ha ránézek a csajoméra @-o
BIztos nem lehet drága egy ilyen műtét bár a fene tudja.Nem is kéne megtudni.

2009. Február 05. - 14:40:22
Válasz #1084
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Tényleg nagyon durvák ezek a mellyek.Remélem nem fognak eszembe jutni ha ránézek a csajoméra @-o
BIztos nem lehet drága egy ilyen műtét bár a fene tudja.Nem is kéne megtudni.
100 felett van EGY darab ugyh 200 alatt nem ussza meg az ember.

2009. Február 05. - 14:52:25
Válasz #1085
Nem elérhető

lue


 :-O :-O :-O :-O az komoly_ akkor  erdemes gyüjtögetni 1  normális  kúrara,alpi teged  kérdzlek, mert  láttam már   "hasonlót"  testépítöknél is,ezt hogy  pontozzák a  birok?    hibának  veszik?  erre amugy nincs támogatas?(mütetre  gondolok) :-oD

2009. Február 05. - 15:53:16
Válasz #1086
Nem elérhető

Papa


PFF..Akkor bocs, nem hittem volna, hogy ennyi.

2009. Február 05. - 15:53:16
Válasz #1087
Nem elérhető

lue



2009. Február 05. - 18:30:21
Válasz #1088
Nem elérhető

Maszat


Tényleg nagyon durvák ezek a mellyek.Remélem nem fognak eszembe jutni ha ránézek a csajoméra @-o
BIztos nem lehet drága egy ilyen műtét bár a fene tudja.Nem is kéne megtudni.

normálisabb helyeken TB-re elvégzik,sőt szerintem mindenhol.NEM LÉTEZIK,h elmész orvoshoz,h van és fáj és azt mondja,h élj vele 1ütt,sőt olyat is tudok akinek megcsinálták.Nem személyesen ismerem,priviben beszéltem vele.Az persze más kérdés,h milyen minőségben végzi a munkáját...de hát pénz beszél,ha fizetsz,szép maradsz!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 05. - 18:34:46
Válasz #1089
Nem elérhető

Maszat


Rendben Maszat  ezt  megbeszeltük már ;D ;D  amugy a  gyno-ra  mit  mondtak a  szülök,  vagy a   haverok, a  csajod?  ezt  ne   ertsd  felre  akar  privin is  valaszolhatsz,  csak  erdekelne,hogy  lehet ezt  kimagyarazni  mondjuk, és hogy  lehet  eggyüt elni ezzel?  ez  nem  bantasnak indul  ne  ertsd  felre. amugy  maszat  elég jo  fej_ ;-oo-; ;-oo-;

nekem kicsi a gynom,de még így is látszik.Nem vészesen,de mivel kevés rajtam a zsír,aki ismeri jól:D
pl a csajom és Én ,simán észre vesszük.A bimbó 1 kicsit hegyesebb.Lelkileg nem visel meg,maximum az,h elkúrtam,mert félrevezettek neten hülye emberek hülye írásai...
mivel Én extra érzékeny vagyok,1kis hiba nem fért bele!
Még nem voltam vele orvosnál,ha levezettem a kúrát,1hónapra rá elmek prosztata vizsgálatra,vérvételre,meg megnézetem a gynot is.Fasza túra lesz,de nem akarom elhanyagolni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 05. - 18:39:27
Válasz #1090
Nem elérhető

Gabe


nekem is van gynom, de nekem még kiskoromban alakult ki, mindig is natur voltam, persze ez nem is olyan mellszövet nagyobbodás, mint a nem naturáloknak van, viszont ez is csúnya, és zavaró  :-\
Ugyanmár, egy pamelánál hogy lenne zavaró a hegyes mell?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 18:42:07
Válasz #1091

Torony

Vendég
A "Kinek van nagyobb gynoja a fórumon" verseny félidejéhez érkezett, kérem, tegyék meg tétjeiket!  !+"%

2009. Február 05. - 18:44:41
Válasz #1092
Nem elérhető

lue


na  ez  1  öszinte  srác_  nem  csak arrol  kéne   beszelni  hogy  jááááááá mekkora  letta   karom  vagy a  mellem  vagy a.......  hanem  ha  már  valami  beüt,akkor  hogy  lehet ezzel  eggyütt elni,  vagy  milyen  segitseget lehet  kérni  ha  a  baj  megvan_bevallotta   tajékozatlan  volt, ezuton is  szertném üzenni az ide  látogató  vendégeknek_járjatok  gondosan utánna  a  dolgoknak,és a  miértjének, mert   lehetnek  következmények  1  eletre_kösz  maszat_ /:-) /:-)

2009. Február 05. - 18:47:37
Válasz #1093
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


:-O :-O :-O :-O az komoly_ akkor  erdemes gyüjtögetni 1  normális  kúrara,alpi teged  kérdzlek, mert  láttam már   "hasonlót"  testépítöknél is,ezt hogy  pontozzák a  birok?    hibának  veszik?  erre amugy nincs támogatas?(mütetre  gondolok) :-oD
Hát az a helyzet h a bírok nézik-e vagy sem az egy dolog de hogy pontozzák-e azt végképpen nem tudom. Viszont láttam már olyan videót Ronnieról ahol elég nagy gynoja volt és Olympiát nyert, nem tudom, magyar mezőnyben is tudnék mondani, de aki ismeri a versenyzőket azok tudják h kik azok. Amúgy meg ezt az összeget akkor kell kiperkálni ha esztétikai okokból szeretnéd megműtetni és plasztikai sebészhez méssz el önszántadból h szedje ki. Ha betegség alakulhat ki belőle genetikai oka van vagy bármi más azt a TB támogatja. Ugyanaz mint a gyomorszűkítés az elhízottaknál.

2009. Február 05. - 18:49:02
Válasz #1094
Nem elérhető

mangela87


Kinek van 1 kupaknál nagyobb méretű gynoja???
Hmm??? Mondjuk legyen a tét egy ping-ponglabda??!!  !+"%
Kérem tegyék meg tétjeiket:
Tisztelt Damen und Herren,forgatjuk a kormányt,nyomjuk a pedált a zsettttttóóóóón ára 500ft...
 :-):-):: :D ;D