2024. Szeptember 12. - 09:36:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 637622 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Január 27. - 22:25:37
Válasz #1020
Nem elérhető

FirstLady


Jah, csak mit épít be, ha nem megy mellé fehérje?  ????... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 22:30:00
Válasz #1021
Nem elérhető

suttyó


Ha valaki 100 szem anabollal kezd az biztos kitalálja aztis... :)
interficere et orare

2009. Január 27. - 23:19:50
Válasz #1022
Nem elérhető

Maszat


Jah, csak mit épít be, ha nem megy mellé fehérje?  ????... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

vizet =/+'
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 28. - 20:41:47
Válasz #1023
Nem elérhető

lue


zsiroskenyérrel az  anabol  nagyon finom, :-)(-:  igyáá  rá  kólát is jó kóóposat,osz  fekudjé le  aludni...

2009. Január 30. - 22:37:54
Válasz #1024
Nem elérhető

Maszat


nem tudom hova írjam...
ma toltam az első primot,már a doboz fura volt,mert kicsit olyan kopott a feték,a barna rész,de úgy 1enletesen,nem foltos.
Felszívtam fecsibe,1ml helyett 0.8,finom olaj,25ös tűt simán átment.vállba kértem mert a seggem már teljesen kivan,van,h nem bírjuk benyomni a decat,tegnap meg nagynehezen betoltuk erre kifolyt a fele...
na szóval vállba kértem,a szuri után úgy bedagadt az az izomrost mint az állat,a kezemet alig birom mozgatni.Fél órára rá megfájdult a fejem,hányingerem és lázam is van,ráz a hideg...
szerintetek ez lehet attol,h nem eredeti?
létezik,h a schering 0.8ml tesz az ampullába???
amúgy török.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 31. - 11:37:10
Válasz #1025
Nem elérhető

Maszat


a picsába lehet influenzás vagyok...
ez jó levezetés lesz,lehet levezet rólam mindent  :-/-
Mondjuk nem érzem magam annyira szarul,de émelygek fáj a gyomrom,és nem kívánok semmi kaját,igaz azért tömöm magamat!
Érdekes mert az androgéneknek van 1 immunrendszer erősítő hatásuk is,meg 3-4g C-vitamin is m1 1 nap.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 31. - 11:55:46
Válasz #1026
Nem elérhető

George


a picsába lehet influenzás vagyok...
ez jó levezetés lesz,lehet levezet rólam mindent  :-/-
Mondjuk nem érzem magam annyira szarul,de émelygek fáj a gyomrom,és nem kívánok semmi kaját,igaz azért tömöm magamat!
Érdekes mert az androgéneknek van 1 immunrendszer erősítő hatásuk is,meg 3-4g C-vitamin is m1 1 nap.
Nálam is ugyanezek vannak már 3 napja :-[ Vírus ellen semmi nem véd :-\

2009. Január 31. - 12:33:08
Válasz #1027
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
a picsába lehet influenzás vagyok...
ez jó levezetés lesz,lehet levezet rólam mindent  :-/-
Mondjuk nem érzem magam annyira szarul,de émelygek fáj a gyomrom,és nem kívánok semmi kaját,igaz azért tömöm magamat!
Érdekes mert az androgéneknek van 1 immunrendszer erősítő hatásuk is,meg 3-4g C-vitamin is m1 1 nap.
Nálam is ugyanezek vannak már 3 napja :-[ Vírus ellen semmi nem véd :-\

....vírus? Olyan is van? Vazzeg a falósejtjeitek szabadságra mentek?  ;D 

2009. Január 31. - 12:43:36
Válasz #1028
Nem elérhető

George


a picsába lehet influenzás vagyok...
ez jó levezetés lesz,lehet levezet rólam mindent  :-/-
Mondjuk nem érzem magam annyira szarul,de émelygek fáj a gyomrom,és nem kívánok semmi kaját,igaz azért tömöm magamat!
Érdekes mert az androgéneknek van 1 immunrendszer erősítő hatásuk is,meg 3-4g C-vitamin is m1 1 nap.
Nálam is ugyanezek vannak már 3 napja :-[ Vírus ellen semmi nem véd :-\

....vírus? Olyan is van? Vazzeg a falósejtjeitek szabadságra mentek?  ;D 
Van, csak te legfeljebb az altáji rokonait ismered ))=/ :-/]

2009. Január 31. - 17:50:07
Válasz #1029
Nem elérhető

Gabe


vállba kértem mert a seggem már teljesen kivan,van,h nem bírjuk benyomni a decat,tegnap meg nagynehezen betoltuk erre kifolyt a fele...
na szóval vállba kértem,a szuri után úgy bedagadt az az izomrost mint az állat,a kezemet alig birom mozgatni.Fél órára rá megfájdult a fejem,hányingerem és lázam is van,ráz a hideg...
Maszat!

Tartós tejet má' ne vegyé'!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 31. - 18:21:01
Válasz #1030
Nem elérhető

Maszat


vállba kértem mert a seggem már teljesen kivan,van,h nem bírjuk benyomni a decat,tegnap meg nagynehezen betoltuk erre kifolyt a fele...
na szóval vállba kértem,a szuri után úgy bedagadt az az izomrost mint az állat,a kezemet alig birom mozgatni.Fél órára rá megfájdult a fejem,hányingerem és lázam is van,ráz a hideg...
Maszat!

Tartós tejet má' ne vegyé'!  ;D

Gabe tünjééé ki innen ;D

1ik ismerősöm az egis-be melózik,és tud hozni 500mg-os c-vitamint.Szerintetek érdemes ilyen esetben beszúrni???
Felemeltem a c-t 6000mg-ra,de ha az segít akkor szúrni is tudom :-*
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 31. - 18:36:05
Válasz #1031
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nem nagyon szokták beszúrni a C-vitamint, inkább megisszák. Mentős ismerősöm mesélte h ha vkivel ki akarnak baszni akkor annak izomba adnak c-vitamint. Tudnílik az ugye sav és kurvára marja az izmot ahova beadják.

2009. Január 31. - 18:37:56
Válasz #1032
Nem elérhető

Gabe


Nem nagyon szokták beszúrni a C-vitamint, inkább megisszák. Mentős ismerősöm mesélte h ha vkivel ki akarnak baszni akkor annak izomba adnak c-vitamint. Tudnílik az ugye sav és kurvára marja az izmot ahova beadják.
Nekem B6-ot adott be a doki, mikor tudta, hogy kamuból nem mentem suliba!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 31. - 18:45:33
Válasz #1033
Nem elérhető

andris06


Sziasztok

Annak idején(2 éve) maradt nekem HCG.Az akkori kúrám levezetéséhez nem használtam fel mindet és maradt egy érintetlen dobozzal.Most újra fogok anyagozni.A HCG dobozán az van,hogy 2009.03. Ha ne adj Isten áprilisban használom fel csak nem lesz bajom.....Valakinek tipp?

2009. Január 31. - 19:00:31
Válasz #1034
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Annak idején(2 éve) maradt nekem HCG.Az akkori kúrám levezetéséhez nem használtam fel mindet és maradt egy érintetlen dobozzal.Most újra fogok anyagozni.A HCG dobozán az van,hogy 2009.03. Ha ne adj Isten áprilisban használom fel csak nem lesz bajom.....Valakinek tipp?

Semmi bajod nem lesz tőle  :-}