2024. Szeptember 17. - 21:44:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 639574 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 23. - 14:49:05
Válasz #1005
Nem elérhető

Gabe


Az agy-izom kapcsolat az, amit egyes izmoknál még sok versenyző is csak több év után tanul meg, nehogy mi hobbisportolók.
Meditációval még senki nem vált izmossá, viszont motiváció és megfelelő kiegészítők nélkül sem nagyon.
Szóval kell az összhang!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 23. - 15:15:45
Válasz #1006
Nem elérhető

lue


thenkjú-gabe.  azt  gondoltam hogy  ha  meditalok  nem  durran  be  a  karom :)de  azt  hallom  mindenütt  söt arnold  is  azt  mondta  hogy  a  legnagyobb  fegyvered  az  elméd.szerintem  ha  csak  nyomogatsz  cuccokat  azzal  nem  leszel  elöbre  ha  nincsenek  céljaid,nem  változol,  csak   kiszorod  a  pénzt az  ablakon.fel  kell fogni   vagyis  én  már  ugy  gondolom  felfogtam   hogy  ez  egy nagyon  öszzetett  dolog. akkora  önismeret  kell  hozzá  hogy  az  nemigaz,  ja  es  fegyelem.  most  nem  a  vadallat  cuccosokról  beszelek,kaja,pihenes,edzes.van  1  haverom, sokszor  hallottátok ezt a  szöveget  tuti:)))))  és  annyi  mindent  tol mit allat  nem is  ertem  hogy  birja.és  szemmel   láthatoan  ugy  néz ki  mindig,  vizes   voros,ideges,de  nincs célja  a testepitessel.  ertitek  csak  becuccozik  mert  milyen jo emelések  vagy  nyomások  vannak  mögötte, de  ennyi.szoval  már  elvesztettem a  fonalat. .......... ****:)))

2009. Január 26. - 11:07:20
Válasz #1007
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szevasztok!!
Nem tudtok nekem winstrol-t szerezni szemes kiszerelésbe kénee! nem ampullásba meg h mennyibe lene 100szem!?
 thx
Hé ember,szerintem ezt a ki tud szerezni itt a fórumon kokszot témát hanyagoljuk,inkább olvass,nem hiszem,hogy a szemes Winstrol hozná meg neked a várva várt eredményeket.Egyáltalán tudod,hogy mennyit kellene kajálnod,esetlegesen tápkiegeket használnod?Valószínűleg nem a szemes sz@rtól fogsz fejlődni,húúúú de mekkorát.
PONT.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 26. - 11:20:14
Válasz #1008
Nem elérhető

God Vazzeg


Szevasztok!!
Nem tudtok nekem winstrol-t szerezni szemes kiszerelésbe kénee! nem ampullásba meg h mennyibe lene 100szem!?
 thx
Hé ember,szerintem ezt a ki tud szerezni itt a fórumon kokszot témát hanyagoljuk,inkább olvass,nem hiszem,hogy a szemes Winstrol hozná meg neked a várva várt eredményeket.Egyáltalán tudod,hogy mennyit kellene kajálnod,esetlegesen tápkiegeket használnod?Valószínűleg nem a szemes sz@rtól fogsz fejlődni,húúúú de mekkorát.
PONT.


Ugyan már. Olyan vagy  8) Szerintem ha beírja ide a nevét és a pontos címét, bárki küld neki, nem vagyunk mi annyira sz@rrágók  ;D

2009. Január 26. - 11:26:47
Válasz #1009
Nem elérhető

suttyó


Szevasztok!!
Nem tudtok nekem winstrol-t szerezni szemes kiszerelésbe kénee! nem ampullásba meg h mennyibe lene 100szem!?
 thx

100 szem?Minek?Mutogatni akarod?
interficere et orare

2009. Január 26. - 11:48:49
Válasz #1010
Nem elérhető

madinorbi


Szevasztok!!
Nem tudtok nekem winstrol-t szerezni szemes kiszerelésbe kénee! nem ampullásba meg h mennyibe lene 100szem!?
 thx

100 szem?Minek?Mutogatni akarod?
****:))) Łł=
Ez jóóó!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 26. - 15:04:36
Válasz #1011
Nem elérhető

lue


http://www.youtube.com/watch?v=hE5WEmJYxJw&feature=related                                                                                 csak   titust még  igy  nem láttam.

2009. Január 26. - 18:20:01
Válasz #1012
Nem elérhető

Maszat


thenkjú-gabe.  azt  gondoltam hogy  ha  meditalok  nem  durran  be  a  karom :)de  azt  hallom  mindenütt  söt arnold  is  azt  mondta  hogy  a  legnagyobb  fegyvered  az  elméd.szerintem  ha  csak  nyomogatsz  cuccokat  azzal  nem  leszel  elöbre  ha  nincsenek  céljaid,nem  változol,  csak   kiszorod  a  pénzt az  ablakon.fel  kell fogni   vagyis  én  már  ugy  gondolom  felfogtam   hogy  ez  egy nagyon  öszzetett  dolog. akkora  önismeret  kell  hozzá  hogy  az  nemigaz,  ja  es  fegyelem.  most  nem  a  vadallat  cuccosokról  beszelek,kaja,pihenes,edzes.van  1  haverom, sokszor  hallottátok ezt a  szöveget  tuti:)))))  és  annyi  mindent  tol mit allat  nem is  ertem  hogy  birja.és  szemmel   láthatoan  ugy  néz ki  mindig,  vizes   voros,ideges,de  nincs célja  a testepitessel.  ertitek  csak  becuccozik  mert  milyen jo emelések  vagy  nyomások  vannak  mögötte, de  ennyi.szoval  már  elvesztettem a  fonalat. .......... ****:)))

 @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 26. - 18:23:40
Válasz #1013
Nem elérhető

bimmerman


Hát ma azt hittem, hogy tényleg besz'rok...Ülök az iskolában, jukas óra, semmittevés.Jön az egyik haverom, dumálgatunk erről-arról.Szóba keveredik a tetépítés:hogy megy mostanában nekem-neki az edzés, hogy eszek, mennyit, mit.Ő amolyan tényleg "hobbi gyúrós", eljárogat edzeni, kihagy napokat, néha heteket.Újrakezdi-abbahagyja-újrakezdi-abbahagyja...Azt mondja egyszer nekem:
-"Mondták hogy szeggggyem ezt az anabolt, 100 szem 3500Ft.Lehet hogy veszek!Az mennyit hozna?"
Leültem a padra, mert már annyira irritálnak az ilyen kérdések és a hozzájuk kapcsolódó hülye emberek, hogy nulláig fárasztanak.Leültettem őt is magam mellé és egy jó 40 perc alatt, összefoglalva dióhélyban elmagyaráztam neki a testépítés legalapvetőbb dolgait.
DE!Hogy mennyi hülye ember van azt eddig is tudtam, viszont hogy a közvetlen környezetemben is megtalálható az emberi faj eme gyöngyszemeiből 1-1 darab, hát ez most nekem is új volt.Nembaj, legalább ma is megtérítettem egy embert, fölvilágosítottam hogy milyen sportot űz valójában és hogy az miről is szól igazából. ****) :-}

2009. Január 26. - 18:43:47
Válasz #1014
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szevasztok!!
Nem tudtok nekem winstrol-t szerezni szemes kiszerelésbe kénee! nem ampullásba meg h mennyibe lene 100szem!?
 thx
Hé ember,szerintem ezt a ki tud szerezni itt a fórumon kokszot témát hanyagoljuk,inkább olvass,nem hiszem,hogy a szemes Winstrol hozná meg neked a várva várt eredményeket.Egyáltalán tudod,hogy mennyit kellene kajálnod,esetlegesen tápkiegeket használnod?Valószínűleg nem a szemes sz@rtól fogsz fejlődni,húúúú de mekkorát.
PONT.


Ugyan már. Olyan vagy  8) Szerintem ha beírja ide a nevét és a pontos címét, bárki küld neki, nem vagyunk mi annyira sz@rrágók  ;D
Úgy van,úgy van ;D ;D ****:))) ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 26. - 20:10:00
Válasz #1015
Nem elérhető

lue


megyek  futni  ...ki jön? ***))hehe   http://www.mdbmixes.com/bvm.html

2009. Január 27. - 11:07:00
Válasz #1016
Nem elérhető

suttyó


Miért?Kergetnek?
interficere et orare

2009. Január 27. - 11:25:11
Válasz #1017
Nem elérhető

leopard22


Hát ma azt hittem, hogy tényleg besz'rok...Ülök az iskolában, jukas óra, semmittevés.Jön az egyik haverom, dumálgatunk erről-arról.Szóba keveredik a tetépítés:hogy megy mostanában nekem-neki az edzés, hogy eszek, mennyit, mit.Ő amolyan tényleg "hobbi gyúrós", eljárogat edzeni, kihagy napokat, néha heteket.Újrakezdi-abbahagyja-újrakezdi-abbahagyja...Azt mondja egyszer nekem:
-"Mondták hogy szeggggyem ezt az anabolt, 100 szem 3500Ft.Lehet hogy veszek!Az mennyit hozna?"
Leültem a padra, mert már annyira irritálnak az ilyen kérdések és a hozzájuk kapcsolódó hülye emberek, hogy nulláig fárasztanak.Leültettem őt is magam mellé és egy jó 40 perc alatt, összefoglalva dióhélyban elmagyaráztam neki a testépítés legalapvetőbb dolgait.
DE!Hogy mennyi hülye ember van azt eddig is tudtam, viszont hogy a közvetlen környezetemben is megtalálható az emberi faj eme gyöngyszemeiből 1-1 darab, hát ez most nekem is új volt.Nembaj, legalább ma is megtérítettem egy embert, fölvilágosítottam hogy milyen sportot űz valójában és hogy az miről is szól igazából. ****) :-}

3500... Hmm...   >:D   ::)   ;D      lassan olcsóbb kilója mint a csirkemellnek,
- Kérek 100 szem anabolt
- 180 lett,maradhat?
 :-)(-:

2009. Január 27. - 16:15:11
Válasz #1018
Nem elérhető

bender


Hát ma azt hittem, hogy tényleg besz'rok...Ülök az iskolában, jukas óra, semmittevés.Jön az egyik haverom, dumálgatunk erről-arról.Szóba keveredik a tetépítés:hogy megy mostanában nekem-neki az edzés, hogy eszek, mennyit, mit.Ő amolyan tényleg "hobbi gyúrós", eljárogat edzeni, kihagy napokat, néha heteket.Újrakezdi-abbahagyja-újrakezdi-abbahagyja...Azt mondja egyszer nekem:
-"Mondták hogy szeggggyem ezt az anabolt, 100 szem 3500Ft.Lehet hogy veszek!Az mennyit hozna?"
Leültem a padra, mert már annyira irritálnak az ilyen kérdések és a hozzájuk kapcsolódó hülye emberek, hogy nulláig fárasztanak.Leültettem őt is magam mellé és egy jó 40 perc alatt, összefoglalva dióhélyban elmagyaráztam neki a testépítés legalapvetőbb dolgait.
DE!Hogy mennyi hülye ember van azt eddig is tudtam, viszont hogy a közvetlen környezetemben is megtalálható az emberi faj eme gyöngyszemeiből 1-1 darab, hát ez most nekem is új volt.Nembaj, legalább ma is megtérítettem egy embert, fölvilágosítottam hogy milyen sportot űz valójában és hogy az miről is szól igazából. ****) :-}

3500... Hmm...   >:D   ::)   ;D      lassan olcsóbb kilója mint a csirkemellnek,
- Kérek 100 szem anabolt
- 180 lett,maradhat?
 :-)(-:


 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Január 27. - 22:25:02
Válasz #1019
Nem elérhető

suttyó


Hát ma azt hittem, hogy tényleg besz'rok...Ülök az iskolában, jukas óra, semmittevés.Jön az egyik haverom, dumálgatunk erről-arról.Szóba keveredik a tetépítés:hogy megy mostanában nekem-neki az edzés, hogy eszek, mennyit, mit.Ő amolyan tényleg "hobbi gyúrós", eljárogat edzeni, kihagy napokat, néha heteket.Újrakezdi-abbahagyja-újrakezdi-abbahagyja...Azt mondja egyszer nekem:
-"Mondták hogy szeggggyem ezt az anabolt, 100 szem 3500Ft.Lehet hogy veszek!Az mennyit hozna?"
Leültem a padra, mert már annyira irritálnak az ilyen kérdések és a hozzájuk kapcsolódó hülye emberek, hogy nulláig fárasztanak.Leültettem őt is magam mellé és egy jó 40 perc alatt, összefoglalva dióhélyban elmagyaráztam neki a testépítés legalapvetőbb dolgait.
DE!Hogy mennyi hülye ember van azt eddig is tudtam, viszont hogy a közvetlen környezetemben is megtalálható az emberi faj eme gyöngyszemeiből 1-1 darab, hát ez most nekem is új volt.Nembaj, legalább ma is megtérítettem egy embert, fölvilágosítottam hogy milyen sportot űz valójában és hogy az miről is szól igazából. ****) :-}

3500... Hmm...   >:D   ::)   ;D      lassan olcsóbb kilója mint a csirkemellnek,
- Kérek 100 szem anabolt
- 180 lett,maradhat?
 :-)(-:



Nekem is vannak ilyen álmaim... @:-)
interficere et orare