2024. Június 28. - 13:10:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Írd le az edzéseidet és oszd meg mindenkivel a tapasztalataidat!  (Megtekintve 41624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 28. - 12:28:06
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon jót lábaztam, alig bírok menni, nem lettem rosszul se, szóval  :-)! Megy ez a diéta csak lassan  ˝=/ De azért  =/+'  Łł=
kiáltsuk hát együtt, hogy: LÁÁÁBAZNI JÓÓÓ  :D

Olyan jól sikerült a lábazás, hogy még mindig fáj, és az este ha be akartam feszíteni a lábam, be akart görcsölni  ˝=/ Most meg lapos vagyok mint a sz@r, asszem valami csalónap szerűséget be kell iktatnom, mert lassan úgy nézek ki, mint aki soha nem edzett  !+"%
Inkább egyél több fehérjét :)
Csalónapot akkor van értelme beiktatni, -szerintem-, ha megállt a fogyás, és csak nem akar az istennek se lejjebb menni a súlyod. Ha laposodsz, akkor az annak a jele, hogy izomból is veszítesz, szóval inkább egyél több fehérjét, ha többet fogysz, mint heti 1 kiló, akkor emelj picit a ch-n. szerintem :)

Igenis  /:-) Fehérje emelve mától  :-oD
Nem parancs volt, csak egy javaslat 8-) ;D

Én úgy tudtam hogy a laposodás a CH megvonástól van, mert nincs betöltve az izom. De lehet rosszul tudom, oszt tolom a fehérjét, oszt meglássuk  :-oD  8-}
Még egy dolog eszembejutott, glutaminnal nagyon jól tudod tölteni a glikogénraktárakat  8-) Próbálj meg többet tolni belőle :)

Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)

2008. Május 28. - 12:46:37
Válasz #91
Nem elérhető

FirstLady


Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)
Jobb később, mint soha :) Szerintem mindenképpen pozitívan fog hatni a diétádra :-)! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 12:50:10
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)
Jobb később, mint soha :) Szerintem mindenképpen pozitívan fog hatni a diétádra :-)! :)

Szerintem is, de eddig jó volt minden, most pár napja laposodtam le mint a száradó törlőrongy, jó lenne valami tuning, rámférne  @-o

2008. Május 28. - 12:51:51
Válasz #93
Nem elérhető

FirstLady


Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)
Jobb később, mint soha :) Szerintem mindenképpen pozitívan fog hatni a diétádra :-)! :)

Szerintem is, de eddig jó volt minden, most pár napja laposodtam le mint a száradó törlőrongy, jó lenne valami tuning, rámférne  @-o
Hány kilót fogysz egy héten átlagban?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 12:59:48
Válasz #94
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)
Jobb később, mint soha :) Szerintem mindenképpen pozitívan fog hatni a diétádra :-)! :)

Szerintem is, de eddig jó volt minden, most pár napja laposodtam le mint a száradó törlőrongy, jó lenne valami tuning, rámférne  @-o
Hány kilót fogysz egy héten átlagban?

1-et, de nem szigorúan, inkább próbálom fogni hogy csak 0.5 legyen  8-)

2008. Május 28. - 13:05:11
Válasz #95
Nem elérhető

FirstLady


Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)
Jobb később, mint soha :) Szerintem mindenképpen pozitívan fog hatni a diétádra :-)! :)

Szerintem is, de eddig jó volt minden, most pár napja laposodtam le mint a száradó törlőrongy, jó lenne valami tuning, rámférne  @-o
Hány kilót fogysz egy héten átlagban?

1-et, de nem szigorúan, inkább próbálom fogni hogy csak 0.5 legyen  8-)
Az se rossz :) Meg ha gondolod egyél kreatint is, hátha húz még vizet a sejtekbe, és feszesebb leszel :)
És igyál többet, hátha a kevés víztől estél össze :)

Több ötletem nincs :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 13:20:11
Válasz #96
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma hozzák a glutát, eddig nem toltam  !+"%  8-)
Jobb később, mint soha :) Szerintem mindenképpen pozitívan fog hatni a diétádra :-)! :)

Szerintem is, de eddig jó volt minden, most pár napja laposodtam le mint a száradó törlőrongy, jó lenne valami tuning, rámférne  @-o
Hány kilót fogysz egy héten átlagban?

1-et, de nem szigorúan, inkább próbálom fogni hogy csak 0.5 legyen  8-)
Az se rossz :) Meg ha gondolod egyél kreatint is, hátha húz még vizet a sejtekbe, és feszesebb leszel :)
És igyál többet, hátha a kevés víztől estél össze :)

Több ötletem nincs :D

Ezeket már tudtam, de jó látni ahogy erőlködsz küzdesz  segítesz  :-)!  O0

2008. Május 29. - 00:25:35
Válasz #97
Nem elérhető

kaza


Nagyon jót lábaztam, alig bírok menni, nem lettem rosszul se, szóval  :-)! Megy ez a diéta csak lassan  ˝=/ De azért  =/+'  Łł=
kiáltsuk hát együtt, hogy: LÁÁÁBAZNI JÓÓÓ  :D

en is kialtom, amugy szeretek labazni az a kedvencem :D

hello ledi, hogy megy a gyuras?  :-):-)::
remelem adsz a sulyzoknak :D

2008. Május 30. - 23:57:30
Válasz #98
Nem elérhető

FirstLady


Nagyon jót lábaztam, alig bírok menni, nem lettem rosszul se, szóval  :-)! Megy ez a diéta csak lassan  ˝=/ De azért  =/+'  Łł=
kiáltsuk hát együtt, hogy: LÁÁÁBAZNI JÓÓÓ  :D

en is kialtom, amugy szeretek labazni az a kedvencem :D

hello ledi, hogy megy a gyuras?  :-):-)::
remelem adsz a sulyzoknak :D
Szia Kaza,
bocs, hogy csak most, de csak most vettem észre  ˝=/
Most le kellett állnom, de hálisten számottevően nem vesztettem a formámból, 1-2 nap és újra kezdőkik! alig várom, csak hiányozni fog a nehezen megszerzett erő...  :'(
Sok időt nem hagytam ki, de mostmár legalább tudom, hogy MINDEN körülmények között kell edzeni 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 10:48:49
Válasz #99

Torony

Vendég
semmi gond nem lesz ott... csak egy lightosabb héttel kell kezdeni, hogy ne az legyen megint, hogy hetekig nicoflexezni kelljen . a testúlyodat meg röhögve megnyomod fekve egy hónap múlva.
Lábazni meg bizonyjó, ugye? csak egy hétig jártál úgy egy rendes guggolás után, mint egy robot  ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Május 31. - 10:56:01
Válasz #100
Nem elérhető

FirstLady


semmi gond nem lesz ott... csak egy lightosabb héttel kell kezdeni, hogy ne az legyen megint, hogy hetekig nicoflexezni kelljen . a testúlyodat meg röhögve megnyomod fekve egy hónap múlva.
Lábazni meg bizonyjó, ugye? csak egy hétig jártál úgy egy rendes guggolás után, mint egy robot  ;D ;D ;D ;D ;D
Nemér kinevetni a kisebbet :D :D :D
A lábazás k*csögség, aki kitalálta, az roggyon meg, de azért jó guggolni, főleg amikor a teremedző felém mutogat, és mondja a tanítványának, hogy látod, eztkellcsinánie :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Félretéve a viccet, remélem ugyanolyan jól fog menni a fejlődés, ahogy eddig... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 10:59:47
Válasz #101

Torony

Vendég
simán, mér ne menne úgy? neked könnyű azt a 100 g fehérjét megenni egy nap (főleg h alkalmanként ha nem figyelsz, elcsipegetsz egy étkezésre 30-40 deka csirkemellet) ami kb 2.5g/ttkg (najónincsannyi, de majdnem) a brutál edzések meglesznek, mi kell még?
ja hát a ch-t kéne jobban tuszkolni kicsit, mert az sztem kevés, de ha nemmegy, akkor nemmegy...

2008. Május 31. - 11:04:37
Válasz #102
Nem elérhető

FirstLady


simán, mér ne menne úgy? neked könnyű azt a 100 g fehérjét megenni egy nap (főleg h alkalmanként ha nem figyelsz, elcsipegetsz egy étkezésre 30-40 deka csirkemellet) ami kb 2.5g/ttkg (najónincsannyi, de majdnem) a brutál edzések meglesznek, mi kell még?
ja hát a ch-t kéne jobban tuszkolni kicsit, mert az sztem kevés, de ha nemmegy, akkor nemmegy...
100 g fehérje :D :D :D :D :D :D :D Na főleg, mert van olyan, hogy a dupláját eszem meg egy nap :D :D :D A több ch nem megy, mert nem vagyok valami jól utána...  :( Inkább csirkemellből töltöm a ch-t is @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 01. - 22:46:26
Válasz #103
Nem elérhető

kaza


Nagyon jót lábaztam, alig bírok menni, nem lettem rosszul se, szóval  :-)! Megy ez a diéta csak lassan  ˝=/ De azért  =/+'  Łł=
kiáltsuk hát együtt, hogy: LÁÁÁBAZNI JÓÓÓ  :D

en is kialtom, amugy szeretek labazni az a kedvencem :D

hello ledi, hogy megy a gyuras?  :-):-)::
remelem adsz a sulyzoknak :D
Szia Kaza,
bocs, hogy csak most, de csak most vettem észre  ˝=/
Most le kellett állnom, de hálisten számottevően nem vesztettem a formámból, 1-2 nap és újra kezdőkik! alig várom, csak hiányozni fog a nehezen megszerzett erő...  :'(
Sok időt nem hagytam ki, de mostmár legalább tudom, hogy MINDEN körülmények között kell edzeni 8-) ;D


haha
aterzem negy  hat thetet hagytam ki de egy het kellett hogy visszaalljak agyilag
most eppen nem lehet a labamhoz erni kicsit tuledzettem :D a labtolon nyomtam megint egy sor 240 kg es azota elegge erzekeny muhaha

2008. Október 17. - 22:36:49
Válasz #104
Nem elérhető

Dj Pleace


Nem rossz zenéket nyomatsz Steve :). Teljesen egyet értek veled, hogy mindegy milyen zene megy és kik vannak lent, mert nem zenét hallgatni mész le és emberekkel beszélgetni, ahogy páran ezt teszik is :). Egyszer elszánom magam és azért kipróbálom, hogy milyen mp3-all edzeni :). Egy kis Rocky zenére :).

Egy kicsit eltérek a témától és feltennék egy kérdést :). Pont arról jutott eszembe, hogy ma mell és kar napot tartok. Mitől van az, hogy, ha kicsivel is megnövelem, fekvenyomáskor a súlyt a jobb vállam közben általában fáj? Persze nem sokkal, mert most is kis súllyal sokat csinálok és 1.25-el kg-al emeltem meg. Elképzelhető, hogy kapcsolatban van az anno szenvedett balesetemmel, ami kulcscsonttöréssel járt? Én legalább is erre tudok gondolni.

Na, irány hasazni és utána az edzőterem és próbálunk ma egy jó kis mell, karedzést végbevinni és persze a végén a has :).
hello!nekem is pont ez van csak a bal vállammal van ez.:( nekem is kulcscsont törésem volt ugy szoktam, hogy előtte le vállazok és akkor nem annyira fáj:)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman