2024. Október 06. - 10:23:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992597 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. Március 11. - 20:22:56
Válasz #11220

csery

Vendég
Szerintem kérek muffint nagyonjólnézkibiztosfinoméhesvagyok KÉÉÉÉÉÉRREEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @-o @-o @-o @-o @-o @-o

2009. Március 11. - 20:24:20
Válasz #11221
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem kérek muffint nagyonjólnézkibiztosfinoméhesvagyok KÉÉÉÉÉÉRREEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @-o @-o @-o @-o @-o @-o
Anyukám azt mondja, finom, de ő elfogult  ****:)))
...majd kb másfél óra múlva tudok objektív véleményt továbbítani ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 20:27:14
Válasz #11222

csery

Vendég
Hal a torán megy a háttérben, Kiki lányát intézni...
Nagyon jól jönne muffin...vagy valami...messze a hűtő :-)(-:

2009. Március 11. - 20:27:33
Válasz #11223
Nem elérhető

FirstLady


Hal a torán megy a háttérben, Kiki lányát intézni...
Nagyon jól jönne muffin...vagy valami...messze a hűtő :-)(-:
küldjek priviben? ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 20:28:00
Válasz #11224
Nem elérhető

George


Edzésnaplót azért nyitsz majd Gabe? ;) Miből lesz a cserebogár :-} Ja, amúgy 3,5 kg és folytatom az enyémet >:D ;D

2009. Március 11. - 20:35:26
Válasz #11225

csery

Vendég
esetleg,egy marhasteak, vagy egy teli hűtő vagy bármi...vagy menjek ki??????ne mááár....ott van a drágasssszág..... /7%

2009. Március 11. - 20:43:58
Válasz #11226
Nem elérhető

Gabe


Edzésnaplót azért nyitsz majd Gabe? ;) Miből lesz a cserebogár :-} Ja, amúgy 3,5 kg és folytatom az enyémet >:D ;D
Nem tudom írnám-e rendszeresen, mindenkinél megszakad egy idő után, én meg nem akarok félmunkát végezni!
George brother sürgősen ki kell agyalnunk valamit! Mit szólnál 4kiló zabpehelyhez? Vagy 2 egész csirkéhez?  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 11. - 20:51:02
Válasz #11227
Nem elérhető

fastor


Lady, Ö nem objektív ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 11. - 20:52:17
Válasz #11228
Nem elérhető

FirstLady


Lady, Ö nem objektív ;D ;D ;D
De őszinte ;)
Szóval ha rossz, akkor megmondja ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 21:00:15
Válasz #11229

csery

Vendég
eszek,de éhezem...én nem azt akarom enni amit most fogyasztok....MUFFINT AKAROK ÜDÍTŐVEL!!!!!!!!!!!!

2009. Március 11. - 21:02:00
Válasz #11230
Nem elérhető

FirstLady


eszek,de éhezem...én nem azt akarom enni amit most fogyasztok....MUFFINT AKAROK ÜDÍTŐVEL!!!!!!!!!!!!
Te most diétázol Csery?  ;D
Egyébként én is most ettem, natúrcsirke, zőccség, rizs, meg kóla...
És ahgy éreztem is, el kell szívnom egy cigit nemsokára, mert megint elég rosszul vagyok...  ˝=/ mondjuk szerintem előbb eszem sütit is, és utána gyújtok rá... pedig nem kívánom igazán a cigit...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 21:06:22
Válasz #11231

csery

Vendég
Nem,csak nagyon ritkán eszem édességet, és mikor megláttam a muffinokat,lealáztam egy túró rudit, de a muffin beette magát a fejembe....rá nem gyújtottam ma,muffint hogyan készít az egyszeri gyerek?egy recept ideröppenhetne privibe, ha nem tul nagy kérés..... <:-) /7%

2009. Március 11. - 21:07:19
Válasz #11232
Nem elérhető

FirstLady


Nem,csak nagyon ritkán eszem édességet, és mikor megláttam a muffinokat,lealáztam egy túró rudit, de a muffin beette magát a fejembe....rá nem gyújtottam ma,muffint hogyan készít az egyszeri gyerek?egy recept ideröppenhetne privibe, ha nem tul nagy kérés..... <:-) /7%
Király vagy! Viszont most el kell mennem, de este beírom a keverem-kavarom topicba, ígérem :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 21:08:20
Válasz #11233
Nem elérhető

George


Edzésnaplót azért nyitsz majd Gabe? ;) Miből lesz a cserebogár :-} Ja, amúgy 3,5 kg és folytatom az enyémet >:D ;D
Nem tudom írnám-e rendszeresen, mindenkinél megszakad egy idő után, én meg nem akarok félmunkát végezni!
George brother sürgősen ki kell agyalnunk valamit! Mit szólnál 4kiló zabpehelyhez? Vagy 2 egész csirkéhez?  8-)
Elég lesz két hét ;D Én most végig fogom vezetni, de ezt sem zárom majd le teljesen, mert ősszel jön a következő =/+' /7%

2009. Március 11. - 21:09:20
Válasz #11234
Nem elérhető

Gabe


Edzésnaplót azért nyitsz majd Gabe? ;) Miből lesz a cserebogár :-} Ja, amúgy 3,5 kg és folytatom az enyémet >:D ;D
Nem tudom írnám-e rendszeresen, mindenkinél megszakad egy idő után, én meg nem akarok félmunkát végezni!
George brother sürgősen ki kell agyalnunk valamit! Mit szólnál 4kiló zabpehelyhez? Vagy 2 egész csirkéhez?  8-)
Elég lesz két hét ;D Én most végig fogom vezetni, de ezt sem zárom majd le teljesen, mert ősszel jön a következő =/+' /7%
2 hét alatt 3,5 kiló  :-):-)::
"Yeah buddy, light weight baby!"