2024. Szeptember 24. - 05:26:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985087 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2007. December 16. - 21:19:31
Válasz #465
Nem elérhető

BrianB


@-o Ezt olvassátok el főleg a kutyaúszó világbajnok Bécinek ajánlom!+"%
http://www.ifbb.hu/

2007. December 16. - 21:21:35
Válasz #466
Nem elérhető

Bubee


@-o Ezt olvassátok el főleg a kutyaúszó világbajnok Bécinek ajánlom!+"%
http://www.ifbb.hu/

Azért ez kicsit durva  ˝=/
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 16. - 21:27:26
Válasz #467
Nem elérhető

Jordan


@-o Ezt olvassátok el főleg a kutyaúszó világbajnok Bécinek ajánlom!+"%
http://www.ifbb.hu/

Szép! Ez az igazi versenyszellem!  :-Đ Még leírni is szégyelnék ilyet!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 16. - 21:30:56
Válasz #468
Nem elérhető

BrianB


Te tudsz olvasni amúgy? Vagy ismered a linkeket? Az ott azért írtam, mert ezzel reagáltam a szövegre, de látom nem valami jó a felfogásod  !+"%

2007. December 16. - 21:37:41
Válasz #469
Nem elérhető

BrianB


Szerintem mindenki maga dönti el, hogy hol indul és hol akarja bebizonyítani, hogy Ő a legjobb. Most már azért van olyan szinten sok szövetség, hogy elég kemény mezőnyben lehet helytállni. Az IFBB pedig persze mindenki álma, de most jelenleg vagy megszoksz, vagy megszöksz alapon megy, annyira ellehetetlenít mindenkit a szövetségünk. De azért mert most szinte csak másodrangú versenyzőket (tisztelet a kivételnek) tudnak nemzetközi szinten kiállítani, azért nem kéne más szövetségeket versenyszervezőket és főleg versenyzőket ilyen szinten ledegradálni.  :---- Ez a véleményem

2007. December 16. - 22:09:46
Válasz #470
Nem elérhető

BrianB


Ja, és ha most a "többi" szövetség összes magyar versenyzője elindul(hatna) a magyar bajnokságon, akkor az elég csúnya lenne a jelenlegi magyar IFBB versenyzőknek. Tehát lehet, hogy nem kéne az IFBB-nek célozgatni, mondjuk a Béci vagy a Dóri VB címére, hogy az nem sportteljesítmény, mert az ő top versenyzőiket nagyon-nagyon elpicsáznák, ha összekerülnének egy veresenyen. Na jó. Megyek aludni, mert még felidegesítem magam ;D

2007. December 16. - 22:20:48
Válasz #471
Nem elérhető

Jordan


Korigálom magam. mert félreértheto volt írásom,  !+"% amire Brian rá is tapintott. Félreétés ne essen mert én is azon háborodok fel hogy hogy példáúl Kathy Béci világbajnoki címét ugy kezelik mintha a kocsmában nyerte volna, szkanderban! Szóval nem vagyok teljesen hulye, csak teszem magam.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 16. - 22:53:14
Válasz #472
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
@-o Ezt olvassátok el főleg a kutyaúszó világbajnok Bécinek ajánlom!+"%
http://www.ifbb.hu/

Szégyen, hogy ilyet egyáltalán kimernek tenni a honlapjukra, ráadásul főoldalra. Ez már tényleg több a soknál... Ha a NABBA, WABBA, Superbody helyében lennék, elkezdénék egy hitel- és hírnév rontási peren dolgozni pár jó ügyvéddel...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 16. - 22:58:41
Válasz #473
Nem elérhető

George


Azért engem az is érdekelne, hogy ki írta ezt a kis szösszenetet, mert azt elfelejtették odarakni. Ha meg nem vállalja az illető, akkor minek is tesz ki ilyet??? Egyszer egy könyvben ezt olvastam : "...a bodybuilding sok egyenes embert nevel..." - sajna elég nagyot tévedett aki ezt mondta.

2007. December 16. - 23:01:21
Válasz #474
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
légyszi valaki segítsen, hogyan tudok feltölteni a topikokba képeket  :-[

próbáld meg most újra a további opcióknál az üzeneted írása közben.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 16. - 23:02:15
Válasz #475
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azért engem az is érdekelne, hogy ki írta ezt a kis szösszenetet, mert azt elfelejtették odarakni. Ha meg nem vállalja az illető, akkor minek is tesz ki ilyet??? Egyszer egy könyvben ezt olvastam : "...a bodybuilding sok egyenes embert nevel..." - sajna elég nagyot tévedett aki ezt mondta.

a stílusából lejön, hogy ki írta.  >:D A monogramja HI. ;D

Az egész rettenetesen nem profi munka. Az ötlet, hogy ilyet kitesznek és az egész szöveg is az. ..."Sokan ostromolják...", meg ilyesmi, bűn rossz stílus. De ez a terület fullig van dilettánsokkal sajnos...(A szakmai az egy dolog, de a kommunikáció, szervezeti, marketing... stb. szakértelem a másik)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 16. - 23:04:58
Válasz #476
Nem elérhető

George


Hufnáger István? ::)

2007. December 16. - 23:08:22
Válasz #477
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért engem az is érdekelne, hogy ki írta ezt a kis szösszenetet, mert azt elfelejtették odarakni. Ha meg nem vállalja az illető, akkor minek is tesz ki ilyet??? Egyszer egy könyvben ezt olvastam : "...a bodybuilding sok egyenes embert nevel..." - sajna elég nagyot tévedett aki ezt mondta.

A bodybuilding igenis előnyére lesz bárkinek, aki élni kíván ezzel. Megtanít lemondásra, alázatra, és a határaink átlépésére. Ez mind kell az élethez. Az egyenesség jellembeli kérdés, sajnos van akinek nem elég a body hogy kinőjön a gerince..  :-/-(-:

2007. December 16. - 23:10:25
Válasz #478
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 16. - 23:16:34
Válasz #479
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
@-o Ezt olvassátok el főleg a kutyaúszó világbajnok Bécinek ajánlom!+"%
http://www.ifbb.hu/

Mordor seregeitől mit vártok >:D