2024. Október 06. - 08:25:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992480 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Március 09. - 18:02:27
Válasz #11145
Nem elérhető

fastor


Köv. fórumtalálkozóra lehet nem ártana könnyíteni magatokon srácok  :) Máskülönben nagy lesz a sorbanállás Lady szobája előtt az esti tivornya után ::)
akkor én eltávolodok, ha Lady férje, meglátja a sort, abból bajok lesznek --) :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 09. - 18:02:48
Válasz #11146
Nem elérhető

FirstLady


Köv. fórumtalálkozóra lehet nem ártana könnyíteni magatokon srácok  :) Máskülönben nagy lesz a sorbanállás Lady szobája előtt az esti tivornya után ::)
Majd hívok fegyveres őröket ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 18:04:01
Válasz #11147
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Köv. fórumtalálkozóra lehet nem ártana könnyíteni magatokon srácok  :) Máskülönben nagy lesz a sorbanállás Lady szobája előtt az esti tivornya után ::)
Majd hívok fegyveres őröket ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Én nem könnyítek!  @-o Had fröcsögjön a vér!  @-o !+"%

2009. Március 09. - 18:05:15
Válasz #11148
Nem elérhető

FirstLady


Köv. fórumtalálkozóra lehet nem ártana könnyíteni magatokon srácok  :) Máskülönben nagy lesz a sorbanállás Lady szobája előtt az esti tivornya után ::)
Majd hívok fegyveres őröket ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Én nem könnyítek!  @-o Had fröcsögjön a vér!  @-o !+"%
****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 19:42:14
Válasz #11149

csery

Vendég
Hu Lady, erre a stresszre szívj el egy cigit ;D. Jómagam nem tudok senkinek segíteni ilyesmiben. De a busz télleg remek ötlet, nyithatnánk egy topicot amibe csak adohányzó/leszokó hölgyek beírják a címüket, azt sittysutty attermünk, ilyen nagy házalakítás stílusban. Nagy szájalakítás.

2009. Március 09. - 20:05:39
Válasz #11150
Nem elérhető

lue


 ;D ;D ;D(lady ez  nem  célzás)
 :o

2009. Március 09. - 20:12:26
Válasz #11151
Nem elérhető

FirstLady


Kedvesek vagytok ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 20:14:12
Válasz #11152
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Március 09. - 20:17:50
Válasz #11153
Nem elérhető

FirstLady


Egy újabb igaz történet  ****:))))))
http://www.youtube.com/watch?v=A3YHdrrhEdg
végre valami, ami nem a cigivel kapcsolatos ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 20:46:28
Válasz #11154
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 10. - 14:12:58
Válasz #11155

csery

Vendég
Lady, hogy megy cigi nélkül??? Ma nem gyujtottam rá én sem.Szolidarítok.

2009. Március 10. - 14:15:54
Válasz #11156
Nem elérhető

FirstLady


Lady, hogy megy cigi nélkül??? Ma nem gyujtottam rá én sem.Szolidarítok.
Hááát, nem valami jól... A kedélyállapotom úgy ingadozik, hogy az valami elképesztő... Minden ok nélkül rám tör ilyen világvége hangulat, a másik pillanatban, meg pörgök, mint a búgócsiga...
A nikotinos rágó viszont nagyon durva... úgy kaparja a torkom, mintha 8 szál cigit szívtam volna el... Nem értem, hogy hogy' működik, de mindegy... most épp negyedelem, kicsit rágok belőle, majd kiveszem, ha nagyon kaparja a torkom, aztán ennyi :D

Köszi az érdeklődést egyébként :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 10. - 14:23:26
Válasz #11157
Nem elérhető

sasa


Harminc évvel ezelött napi két doboz cigit szívtam. Egy nap elhatároztam, hogy holnaptól egy szál sem. És ez így is maradt. Nem kell ide rágó, csak akaraterő.

2009. Március 10. - 14:26:14
Válasz #11158
Nem elérhető

FirstLady


Harminc évvel ezelött napi két doboz cigit szívtam. Egy nap elhatároztam, hogy holnaptól egy szál sem. És ez így is maradt. Nem kell ide rágó, csak akaraterő.
Hát akkor az hibádzik... bevállalom... mégse vagyok tökéletes ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 10. - 14:43:00
Válasz #11159
Nem elérhető

sasa


Keress magadnak egy olyan férfit aki nem dohányzik és van vér a faszában. Na az majd eltilt a bagótól. Brigi is a kapcsolatunk első napjáig bagózott. ;D