2024. Október 06. - 02:30:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992114 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2009. Március 09. - 10:50:53
Válasz #11085
Nem elérhető

mushroom


Szerintem nézegess neten tüdőrákosokról fotókat, meg szétfeketedett tüdőket és elmegy tőle a kedved.

2009. Március 09. - 10:57:37
Válasz #11086
Nem elérhető

lue


jaj mán: most minek  ide  tüdőrákos  kép?

2009. Március 09. - 11:08:34
Válasz #11087
Nem elérhető

mushroom


Najah arról nem is beszélve, hogy egy nő ne bagózzon  ::) Általában szerintem ki lehet szúrni egy nő bőre alapján, hogy cigizik. Ugye te nem szeretnél aszott, egészségtelen bőrt Lady? **:))))*

2009. Március 09. - 11:17:16
Válasz #11088

csery

Vendég
Lady, én nagyon nagy átéléssel dohányoztam, azt egyszer csak nem kívántam,  nem bírtam elszínni.Viszont kb. egy hónapja ultragyorsan visszaszoktam,abban tudok tippeket adni.Egyébként tényleg egyél, vagy rágó,cukorka(bocsesz)Sok szerencsét,simán menni fog. ;)

2009. Március 09. - 12:04:50
Válasz #11089
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Viszont van valaki, aki leszokott a dohányzásról? Úgy szenvedek két napja, mint a kutya  ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Én nem is szoktam rá, neked sem kellet volna  ;D
jóhát, úgy könnyű leszokni  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
De mosmá, hogy meg van a "baj" kellene valami jó tipp amivel könnyebb a dolog, mert megpusztulok, olyna fixált lettem, hogy egyfolytában a rágyújtásra gondolok ****:)))

Valami más jóra kell gondolni és azt a szádba venni

2009. Március 09. - 12:07:31
Válasz #11090
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én mondtam, hogy a szex mindenre orvosság!!! :-)o-: :-)o-: :-)o-: :-)o-:

2009. Március 09. - 12:57:40
Válasz #11091
Nem elérhető

FirstLady


De egy tündi-bündi édes pofák vagytok! Nem gondoltam volna, hogy ennyien ilyen sok jó tippel láttok el! :)

nah akkor: A képek dologot nem merem kipróbálni, de jónak tűnik... A rágózás megy, már csak azért is mert minden kaja után rosszul vagyok... egyébként ezért a normál étkezések: reggeli, ebéd, vacsora (azért a normál étkezésekkor, nehogy elkezdjek zabálni csak a cigiért) még rá kell gyújtanom, hogy ne akarjak megpusztulni... Kaja, cukorkát azért igyekszem visszavenni, mert nem akarok meghízni azért :D

Gomba ötlete egész jó... átalakítom úgy, hogy el kell járni kozmetikushoz, meg fodrászhoz, meg ilyesmi :D :D :D :D :D

Dany ötlete a legjobb, csak egy ponton hibádzik... hogy most éppen egydül vagyok itthon... szóval erre kellenek a jó tippek 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 13:11:08
Válasz #11092
Nem elérhető

Suncity


De egy tündi-bündi édes pofák vagytok! Nem gondoltam volna, hogy ennyien ilyen sok jó tippel láttok el! :)

nah akkor: A képek dologot nem merem kipróbálni, de jónak tűnik... A rágózás megy, már csak azért is mert minden kaja után rosszul vagyok... egyébként ezért a normál étkezések: reggeli, ebéd, vacsora (azért a normál étkezésekkor, nehogy elkezdjek zabálni csak a cigiért) még rá kell gyújtanom, hogy ne akarjak megpusztulni... Kaja, cukorkát azért igyekszem visszavenni, mert nem akarok meghízni azért :D

Gomba ötlete egész jó... átalakítom úgy, hogy el kell járni kozmetikushoz, meg fodrászhoz, meg ilyesmi :D :D :D :D :D


Dany ötlete a legjobb, csak egy ponton hibádzik... hogy most éppen egydül vagyok itthon... szóval erre kellenek a jó tippek 8-)


én úgy hallottam, hogy a sok hagyma   /7% fogyasztása is segít----maximum másoknak nem lesz olyan jó, közel lenni  hozzád  ;D

2009. Március 09. - 13:11:59
Válasz #11093
Nem elérhető

lue


Lady: ;D

2009. Március 09. - 13:24:42
Válasz #11094
Nem elérhető

FirstLady


Azt hiszem, szereznem kell valami nikotinos rágót... a hagymában valahogy nem bízom...  ;D
Lue, jó ötlet, gyere hozzám takarítani  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 13:26:31
Válasz #11095

csery

Vendég
Jó neked h otthon vagy, én arra kérné tippeket hogyan lehetnék én is hamar otthon...menjek haza?Amugy az már szuper sztem ha csak naponta hármat szívsz el, és a többit meg tudod állni simán...nagy dohányos vagy/voltál amugy?

2009. Március 09. - 13:31:21
Válasz #11096
Nem elérhető

FirstLady


Jó neked h otthon vagy, én arra kérné tippeket hogyan lehetnék én is hamar otthon...menjek haza?Amugy az már szuper sztem ha csak naponta hármat szívsz el, és a többit meg tudod állni simán...nagy dohányos vagy/voltál amugy?
Nekem nem igazán jó, hogy itthon vagyok, de lehetne rosszabb is 8-) (tudjátok, kifogtam egy milliárdost, akinek az a szíve vágya, hogy ne dolgozzam, csak költsem a pénzét naphosszat !+"% ****:))) )

Tegnap kezdtem az egész torturát... tegnap 6 szálat szívtam el... Ma kettőt...
Előtte nagyjából 1-1,5 doboz simán elment... Nagyon durván szenvedek... igazából nem tudok mit kezdeni a kezeimmel... vagy azzal, hogy felébredek, és akkor rágyújtok (vagyis régen rágyújtottam)... okéj, nem kellene rínom, dehát akkoris nehéz egy 10 éve beivódott cuccot lerakni :)
Holnapra már azt tervezem, hogy vagy egyet, vagy egyet sem szívok... Meglátjuk ;)

De azért várom a tippeket még, hogy hogy' lehetne megszüntetni a kívánást, vagy épp milyen pótcselekvést ajánlotok helyette :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 13:35:04
Válasz #11097
Nem elérhető

mushroom


Esetleg egy jó film az akaratról és a kitartásról, meg hogy ne add fel soha? ****:))) hátha sikerül erőt meríteni belőle  --)

2009. Március 09. - 13:36:32
Válasz #11098
Nem elérhető

FirstLady


Esetleg egy jó film az akaratról és a kitartásról, meg hogy ne add fel soha? ****:))) hátha sikerül erőt meríteni belőle  --)
Ez tök jó, meg is nézem a Rettethetetlent  ****:)))
Amúgy könyvet olvasok a kommandósokról... az már majdnem az, amit írtál :) És az mondjuk sokat segít... ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 13:39:50
Válasz #11099

csery

Vendég
Hát egy, másfél dobozhoz képest az is jó,szerintem ha a kezdeti pár napot átvészeled akkor menni fog,még tippem a ropi. Nekem régebben bejött,nyugis, el lehet rágcsizni,tartani kézzel...egy időben tollal játszogattam az kevésbé volt sikeres mert kurvára összetintázta az ujjamat.A tescos tök finom is.Miota megin cigizek , ugy tartom viszopnylag korlátok közt hogy iszok egy poháűr vizet,mikor rágyujtanék,ami elég könyen megy :D