2024. Július 02. - 17:21:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3836376 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Március 04. - 19:45:26
Válasz #10950
Nem elérhető

H. Laci


ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem eeeeeeeeeel..... ˝=/ ˝=/ ˝=/ :-/- :-/- :-/-
Elromlott a telefonoooooom :'( :'( :'(
Szemét nokia, szemét nokia, szeméééét nokiaaaaaa :-/-- :-/-- :-/-- :-/--
ha már nokia
 - Hogy szól bele a cigány a mobiltelefonba?
- Nokiá?!
 ****:)))

2009. Március 04. - 19:45:44
Válasz #10951
Nem elérhető

Gabe


Az lesz! Volt szerencsém látni Siófokon a Gábort, azt kell mondjam, ekkora embert ritkán látni  :-){ És az erő vele van  :-O  :-)!
Én nem láttalak, de köszi az elismerő szavakat!  :-){  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 04. - 19:47:40
Válasz #10952
Nem elérhető

FirstLady


Talán csak a sim kártya van kicsit elmozdulva,amitől ugyan még működik a telo offline módban, de hálózat nincs vedd ki tedd vissza, igazítsd be a helyére!  ;D
Megcsináltam, megpucoltam, kiigazítottam, és semmi  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nade Sztereó, és hűséges vagyok a végtelenségig... Holnap elviszem, hátha megjavítják a kapcsolatot... Ha nem, akkor kénytelen leszek egy újat választani... mondjuk úgyis azt mondják, hogy jobbra kell cserélni mindig az előzőt  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 04. - 19:49:04
Válasz #10953
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Talán csak a sim kártya van kicsit elmozdulva,amitől ugyan még működik a telo offline módban, de hálózat nincs vedd ki tedd vissza, igazítsd be a helyére!  ;D
Megcsináltam, megpucoltam, kiigazítottam, és semmi  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nade Sztereó, és hűséges vagyok a végtelenségig... Holnap elviszem, hátha megjavítják a kapcsolatot... Ha nem, akkor kénytelen leszek egy újat választani... mondjuk úgyis azt mondják, hogy jobbra kell cserélni mindig az előzőt  8-) ;D

Segítek megtalálni az igazit.  ;D

2009. Március 04. - 19:51:15
Válasz #10954
Nem elérhető

FirstLady


Talán csak a sim kártya van kicsit elmozdulva,amitől ugyan még működik a telo offline módban, de hálózat nincs vedd ki tedd vissza, igazítsd be a helyére!  ;D
Megcsináltam, megpucoltam, kiigazítottam, és semmi  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nade Sztereó, és hűséges vagyok a végtelenségig... Holnap elviszem, hátha megjavítják a kapcsolatot... Ha nem, akkor kénytelen leszek egy újat választani... mondjuk úgyis azt mondják, hogy jobbra kell cserélni mindig az előzőt  8-) ;D

Segítek megtalálni az igazit.  ;D
Köszi, úgyis manapság ez nehéz feladat... a legtöbb csak ideig-órág működik jól, aztán elromlik... van egyáltalán olyan, amelyik örökké jó?  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 04. - 19:55:50
Válasz #10955
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Talán csak a sim kártya van kicsit elmozdulva,amitől ugyan még működik a telo offline módban, de hálózat nincs vedd ki tedd vissza, igazítsd be a helyére!  ;D
Megcsináltam, megpucoltam, kiigazítottam, és semmi  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nade Sztereó, és hűséges vagyok a végtelenségig... Holnap elviszem, hátha megjavítják a kapcsolatot... Ha nem, akkor kénytelen leszek egy újat választani... mondjuk úgyis azt mondják, hogy jobbra kell cserélni mindig az előzőt  8-) ;D

Segítek megtalálni az igazit.  ;D
Köszi, úgyis manapság ez nehéz feladat... a legtöbb csak ideig-órág működik jól, aztán elromlik... van egyáltalán olyan, amelyik örökké jó?  ;D

Hogyne lenne olyan!!! Én magam is ismerek ilyet!  :-O ;) ;D

2009. Március 04. - 19:57:10
Válasz #10956
Nem elérhető

FirstLady


Talán csak a sim kártya van kicsit elmozdulva,amitől ugyan még működik a telo offline módban, de hálózat nincs vedd ki tedd vissza, igazítsd be a helyére!  ;D
Megcsináltam, megpucoltam, kiigazítottam, és semmi  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nade Sztereó, és hűséges vagyok a végtelenségig... Holnap elviszem, hátha megjavítják a kapcsolatot... Ha nem, akkor kénytelen leszek egy újat választani... mondjuk úgyis azt mondják, hogy jobbra kell cserélni mindig az előzőt  8-) ;D

Segítek megtalálni az igazit.  ;D
Köszi, úgyis manapság ez nehéz feladat... a legtöbb csak ideig-órág működik jól, aztán elromlik... van egyáltalán olyan, amelyik örökké jó?  ;D

Hogyne lenne olyan!!! Én magam is ismerek ilyet!  :-O ;) ;D
Akkor megbeszéltük  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 04. - 20:29:28
Válasz #10957
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A Suzuki Ász becsődölt és visszaélések voltak. Több mint 150 ember vár az autójára, de hiába és fizetik tavaly szeptember óta a törlesztést
Valakit érint?

2009. Március 04. - 20:33:50
Válasz #10958
Nem elérhető

Cressler


ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem eeeeeeeeeel..... ˝=/ ˝=/ ˝=/ :-/- :-/- :-/-
Elromlott a telefonoooooom :'( :'( :'(
Szemét nokia, szemét nokia, szeméééét nokiaaaaaa :-/-- :-/-- :-/-- :-/--
ha már nokia
 - Hogy szól bele a cigány a mobiltelefonba?
- Nokiá?!
 ****:)))

fejlődőképes vagy Laci  ****)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 04. - 20:49:56
Válasz #10959
Nem elérhető

FirstLady


A Suzuki Ász becsődölt és visszaélések voltak. Több mint 150 ember vár az autójára, de hiába és fizetik tavaly szeptember óta a törlesztést
Valakit érint?

engem nem szerencsére, de utánakérdezzek széles körben?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 04. - 21:41:55
Válasz #10960
Nem elérhető

God Vazzeg


A Suzuki Ász becsődölt és visszaélések voltak. Több mint 150 ember vár az autójára, de hiába és fizetik tavaly szeptember óta a törlesztést
Valakit érint?


Nem érint szerencsére. Így is szopok, mert havi sok pénztől esek el bizonyos dolgok miatt, ma szóltak, hogy ne reménykedjek. Ki van a faszom teljesen, a gazdasági válság monnyon le  :-Đ

2009. Március 05. - 09:59:12
Válasz #10961
Nem elérhető

FirstLady


Gúd móning!  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 05. - 15:28:28
Válasz #10962
Nem elérhető

Boresz


A hotmail-os ládámba az utóbbi időben rengeteg spam jön,hogyan lehet kiszűrni. Angol nyelv nem megy  :-\
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 05. - 20:32:09
Válasz #10963

csery

Vendég
Szervusztoook, én vagyok az ujfiu... Szeretnék üdvözölni mindenkit, mán jo ideje olvasgattam, de csak manapság megy ai írás is...Szoval hát huszonnégy éves vagyok , és egy jokora,majd egy évig tartó betegséget követően kezdtem el edzni, két évvel ezelőtt hetvenvalami kilósan, most kilencvenkettő vagyok, némi kellemes téli termobundával természetesen,egyebet nem mondhatok, kérem kapcsolja ki... tehát szia mindenki aki a nem én vagyok.rakkenroll!!! @:-)

2009. Március 05. - 21:41:35
Válasz #10964
Nem elérhető

Boresz


üdv csery



Fábrynál megy téma...  ***)))) ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság