2024. Szeptember 28. - 22:18:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987868 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2009. Március 01. - 14:36:39
Válasz #10875
Nem elérhető

Cressler


Boldog szülinapot! ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 01. - 15:38:01
Válasz #10876
Nem elérhető

sasa


Az én jókivánságom kettőt ér!
Boldog szülinapot Rencsi! Łł=

2009. Március 01. - 16:04:06
Válasz #10877
Nem elérhető

Rencsi



Köszönöm még egyszer mindenkinek! Legyen nektek is olyan jó napotok, mint nekem!!!    :-* ;)
 :-OO :-OO :-OO
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 01. - 16:13:59
Válasz #10878
Nem elérhető

lue


nekem "holnap melo  van"feelingem  van_uhhh
még jó hogy  szedek  béres  cseppet ;D ;D ;D

2009. Március 01. - 17:24:35
Válasz #10879

B1ll4

Vendég
Boldog Szülinapot Rencsi !

Rekorder lettél , ilyen tisztaszívből és örömmel még ennyien , soha senkit nem köszöntöttek fel :)

2009. Március 01. - 20:07:23
Válasz #10880
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Március 01. - 20:09:45
Válasz #10881

nyunyuka2

Vendég

2009. Március 01. - 20:23:21
Válasz #10882
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
http://www.youtube.com/watch?v=jGXZKRG7H7Q tekerd fel a hangerőt !!! ;D

Már láttam és mégis megen szívenütött. Megható na!  ****:)))))) :D

2009. Március 01. - 20:24:44
Válasz #10883
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Zsolti!!!! mikor küldöd az edzéstervet amit igértél? kezdeném a versenyfelkészülésemet  ;D

2009. Március 01. - 20:27:43
Válasz #10884
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!!!! mikor küldöd az edzéstervet amit igértél? kezdeném a versenyfelkészülésemet  ;D

Írom már írom!  :-}

Próbálom az edzettségi szintednek megfelelően belőni az edzésterhelést. Javaslatom alapján kezdj heti 3 alkalommal 7 perc helybenjárással. Ha menni fog akkor továbblépünk.  ****:)))))) ;)

2009. Március 01. - 20:28:58
Válasz #10885
Nem elérhető

lue


én? én nem ;D ;D

2009. Március 01. - 20:30:19
Válasz #10886
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Zsolti!!!! mikor küldöd az edzéstervet amit igértél? kezdeném a versenyfelkészülésemet  ;D

Írom már írom!  :-}

Próbálom az edzettségi szintednek megfelelően belőni az edzésterhelést. Javaslatom alapján kezdj heti 3 alkalommal 7 perc helybenjárással. Ha menni fog akkor továbblépünk.  ****:)))))) ;)

Oké az alapoknál kell kezdeni, ahogy te is teszed   :D

2009. Március 01. - 20:35:32
Válasz #10887
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!!!! mikor küldöd az edzéstervet amit igértél? kezdeném a versenyfelkészülésemet  ;D

Írom már írom!  :-}

Próbálom az edzettségi szintednek megfelelően belőni az edzésterhelést. Javaslatom alapján kezdj heti 3 alkalommal 7 perc helybenjárással. Ha menni fog akkor továbblépünk.  ****:)))))) ;)

Oké az alapoknál kell kezdeni, ahogy te is teszed   :D

...én még nem tartok itt. Egyenlőre heti 2 alkalommal 3 perc helybenjárás de csak egy lábbal. Az edzettségi szintem még nincs olyan mint a tiéd.  :-){
Utána arra gondoltam hogy hasznosítani lehetne a zöldségek adta gázfolyamatokat és meg kéne tanulni hasizomból fingani.  :-} !+"% Mert hogy csak úgy kislisszan minden haszon nélkül az olyan snassz. Most ráállok ennek a kifejlesztésére.  Łł=

2009. Március 01. - 20:50:07
Válasz #10888
Nem elérhető

H. Laci


Zsolti!!!! mikor küldöd az edzéstervet amit igértél? kezdeném a versenyfelkészülésemet  ;D

Írom már írom!  :-}

Próbálom az edzettségi szintednek megfelelően belőni az edzésterhelést. Javaslatom alapján kezdj heti 3 alkalommal 7 perc helybenjárással. Ha menni fog akkor továbblépünk.  ****:)))))) ;)

Oké az alapoknál kell kezdeni, ahogy te is teszed   :D

...én még nem tartok itt. Egyenlőre heti 2 alkalommal 3 perc helybenjárás de csak egy lábbal. Az edzettségi szintem még nincs olyan mint a tiéd.  :-){
Utána arra gondoltam hogy hasznosítani lehetne a zöldségek adta gázfolyamatokat és meg kéne tanulni hasizomból fingani.  :-} !+"% Mert hogy csak úgy kislisszan minden haszon nélkül az olyan snassz. Most ráállok ennek a kifejlesztésére.  Łł=
ha szabadalmaztattátok ezt a módszer és már oktassátok akkor szoljatok mert én is megakarom tanulni  :-){ :-){ :-){

2009. Március 01. - 20:54:15
Válasz #10889
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!!!! mikor küldöd az edzéstervet amit igértél? kezdeném a versenyfelkészülésemet  ;D

Írom már írom!  :-}

Próbálom az edzettségi szintednek megfelelően belőni az edzésterhelést. Javaslatom alapján kezdj heti 3 alkalommal 7 perc helybenjárással. Ha menni fog akkor továbblépünk.  ****:)))))) ;)

Oké az alapoknál kell kezdeni, ahogy te is teszed   :D

...én még nem tartok itt. Egyenlőre heti 2 alkalommal 3 perc helybenjárás de csak egy lábbal. Az edzettségi szintem még nincs olyan mint a tiéd.  :-){
Utána arra gondoltam hogy hasznosítani lehetne a zöldségek adta gázfolyamatokat és meg kéne tanulni hasizomból fingani.  :-} !+"% Mert hogy csak úgy kislisszan minden haszon nélkül az olyan snassz. Most ráállok ennek a kifejlesztésére.  Łł=
ha szabadalmaztattátok ezt a módszer és már oktassátok akkor szoljatok mert én is megakarom tanulni  :-){ :-){ :-){

Tudományos magyarázata is van hogy a vastag és vékonybél 18 éves kor alatt még nem fejlődött ki rendesen. Ennek következtében ha az úgynevezett "fingó haspréssel" próbálkozik egy tini,annak könnyen befosás lehet a vége. Bocs Laci de ez nem úgy megy hogy "gyere üljünk össze megtanítalak hasprés fingani". Hol élsz te? Majd eljön annak is az ideje.  :-}