2024. Október 02. - 14:36:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990693 alkalommal)

0 Felhasználó és 84 vendég van a témában

2009. Február 02. - 22:12:32
Válasz #10020
Nem elérhető

Gabe


Te hülye vagy!!!  ;D  ;D  ;D
Tudom!  :D

Mondjuk azt azért kifelejtetted, hogy a Mr. O-ra készül...  ;)  ;D
Énkérekelnézést, gondoltam, hogy ilyen bagatell, egyértelmű dolgokkal nem untatom a népet!

Ha beleszámolom, hogy 30perce ír (édzslezli) és mindezt írásjelek nélkül, akkor nyugodtan modhatom Szujózolit idézve:

Ütős kis este elé nézünk! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:13:03
Válasz #10021
Nem elérhető

FirstLady


én kérlek szépen iskolaután irom meg a házit de nem tom hogy most hogyan jön ez ide  ***
amugy nyugi fastor nem nagyon szoktak érdekelni ha le oltanak (mert má olyan hülye vagyok hogy fel sem veszem) 
nem tom miért de sosem érdekeltek az ilyen dolgok  mert ha valaki olyan mondta akivel el tudtam bánni azt mindig jól elvertem aki meg nagyobb volt nálam azt meg elverettem vmi nagyobb ismerősömmel vagy nem foglalkoztam vele  ;D ;D
és ezt most csak így csípőből  miközbe  emesen  szkájp ájszikjú ímél  edzőválaszolsz a badibildingpontkomon muszkulárdevelopmenten cikkpublikálás
bibóimpiámpi képeit nézegetve az empénégylejáccón aminek a fülhallgatója a fülbedugva? :-O
azért ott már bajok vannak az értelmi szinttel, ha nevetsz azon, ha leoltanak, azt pedig szánalmasnak hívjuk, ha "kicsi a bors(és gyenge, de nagy a szája), de vannak spanok"(felénk így is mondják :D), és majd ők lerendezik, ha már én nem tudom   :-} ;)




...csakhát az iq filter  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

köhömm... ;D
okéj, értem, nemsokára már moderáltalan leszel ígérem ****:))) ****:))) ****:)))
Bárcsak vissza lehetne tenni valakire ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 22:13:55
Válasz #10022
Nem elérhető

FirstLady


Te hülye vagy!!!  ;D  ;D  ;D
Tudom!  :D

Mondjuk azt azért kifelejtetted, hogy a Mr. O-ra készül...  ;)  ;D
Énkérekelnézést, gondoltam, hogy ilyen bagatell, egyértelmű dolgokkal nem untatom a népet!

Ha beleszámolom, hogy 30perce ír (édzslezli) és mindezt írásjelek nélkül, akkor nyugodtan modhatom Szujózolit idézve:

Ütős kis este elé nézünk! ;D
bazze, ilyet nemongyá, mer minnyá jön a éskijazaszujózoli, és akkor sokkot kapok  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 22:15:52
Válasz #10023
Nem elérhető

bender


én kérlek szépen iskolaután irom meg a házit de nem tom hogy most hogyan jön ez ide  ***
amugy nyugi fastor nem nagyon szoktak érdekelni ha le oltanak (mert má olyan hülye vagyok hogy fel sem veszem) 
nem tom miért de sosem érdekeltek az ilyen dolgok  mert ha valaki olyan mondta akivel el tudtam bánni azt mindig jól elvertem aki meg nagyobb volt nálam azt meg elverettem vmi nagyobb ismerősömmel vagy nem foglalkoztam vele  ;D ;D
és ezt most csak így csípőből  miközbe  emesen  szkájp ájszikjú ímél  edzőválaszolsz a badibildingpontkomon muszkulárdevelopmenten cikkpublikálás
bibóimpiámpi képeit nézegetve az empénégylejáccón aminek a fülhallgatója a fülbedugva? :-O
azért ott már bajok vannak az értelmi szinttel, ha nevetsz azon, ha leoltanak, azt pedig szánalmasnak hívjuk, ha "kicsi a bors(és gyenge, de nagy a szája), de vannak spanok"(felénk így is mondják :D), és majd ők lerendezik, ha már én nem tudom   :-} ;)




...csakhát az iq filter  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

köhömm... ;D
okéj, értem, nemsokára már moderáltalan leszel ígérem ****:))) ****:))) ****:)))
Bárcsak vissza lehetne tenni valakire ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Nem azért írtam, de köszönöm! :-* (:-)

2009. Február 02. - 22:16:18
Válasz #10024
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Te hülye vagy!!!  ;D  ;D  ;D
Tudom!  :D

Mondjuk azt azért kifelejtetted, hogy a Mr. O-ra készül...  ;)  ;D
Énkérekelnézést, gondoltam, hogy ilyen bagatell, egyértelmű dolgokkal nem untatom a népet!

Ha beleszámolom, hogy 30perce ír (édzslezli) és mindezt írásjelek nélkül, akkor nyugodtan modhatom Szujózolit idézve:

Ütős kis este elé nézünk! ;D

Ma este nagyon elemedben vagy Gabe...csak nem megkóstoltad hálaci termését?  ;D

2009. Február 02. - 22:17:12
Válasz #10025
Nem elérhető

Gabe


Szomorúan konstatálom, hogy most, vagy jött a fatal error édzslezlinél, mert nem elérhető,
vagy egyszerűen csak anyu odament a géphez, OFF gomb benyom, és lezli most:

"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:18:55
Válasz #10026
Nem elérhető

FirstLady


Amúgy ez az egész God hibája, mer nem elég preventív  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
pedig má találkozott is lezliöcsivel ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 22:20:45
Válasz #10027
Nem elérhető

FirstLady


Gébnek fontos privije érkezett, én látom  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 22:25:22
Válasz #10028
Nem elérhető

Gabe


én nem úgy értettem semmit, amit édzslezlire mondtam!  **:))))*

fegyvere van
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:27:37
Válasz #10029
Nem elérhető

FirstLady


én nem úgy értettem semmit, amit édzslezlire mondtam!  **:))))*

fegyvere van
Nyehehe ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Lehet, hogy airsoftos  ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 22:32:28
Válasz #10030
Nem elérhető

Gabe


Istenem (ezt most csak Torony miatt) add, hogy édzslezlinek szép álmai legyenek,
és smisszendvesszonos, lórájderes, gengsztarepper tekintetével ne sújtson le rám!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:43:12
Válasz #10031
Nem elérhető

Gabe


Javaslom, felterjesztem a felsővezetés felé, hogy a nikkjét módosítsák Édzslezlire, és valami izom titulust neki (no punctuate)!
Mondjuk, most belegondoltam, hogy miért távozott ilyen hamar, és angolosan.
Csak nincs köze ehhez, a bibóimpiámpiról empénégyre letöltött képeknek?  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:44:18
Válasz #10032
Nem elérhető

bender


Istenem (ezt most csak Torony miatt) add, hogy édzslezlinek szép álmai legyenek,
és smisszendvesszonos, lórájderes, gengsztarepper tekintetével ne sújtson le rám!
bazzeg Géb, komolyan sírok a nevetéstől, hát mi szerressük aztat a édzslezlit :D :D :D :D


És mikor indul az I love édzslezli topik? ****:))) ****:)))

2009. Február 02. - 22:58:10
Válasz #10033
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Beszarás ami itt megy!  ****:)))

Sajna már kissé fáradt vagyok hozzá...  :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 02. - 23:08:36
Válasz #10034
Nem elérhető

Gabe


Beszarás ami itt megy!  ****:)))

Sajna már kissé fáradt vagyok hozzá...  :-}
Rápihensz, aztán majd holnap konstatálod!  :D
fastort Lady küldte padlóra az első menetben, édzslezli pedig titokzatos körülmények közt tűnt el üzenetküldés közben ---az empénéggyel együtt!
"Yeah buddy, light weight baby!"