2024. Október 02. - 12:26:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990542 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2009. Február 02. - 21:35:49
Válasz #10005
Nem elérhető

H. Laci


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es
Mikor szoktad a házi feladatot megírni?


én kérlek szépen iskolaután irom meg a házit de nem tom hogy most hogyan jön ez ide  ***


amugy nyugi fastor nem nagyon szoktak érdekelni ha le oltanak (mert má olyan hülye vagyok hogy fel sem veszem) 
nem tom miért de sosem érdekeltek az ilyen dolgok  mert ha valaki olyan mondta akivel el tudtam bánni azt mindig jól elvertem aki meg nagyobb volt nálam azt meg elverettem vmi nagyobb ismerősömmel vagy nem foglalkoztam vele  ;D ;D

2009. Február 02. - 21:36:47
Válasz #10006

Torony

Vendég
Frankó kis becsípődés... Rantudil Forte segíthet.

2009. Február 02. - 21:37:56
Válasz #10007
Nem elérhető

God Vazzeg


Frankó kis becsípődés... Rantudil Forte segíthet.

Ezmiez?

Szerk: utána olvastam, megrendelve!  :-){

2009. Február 02. - 21:39:19
Válasz #10008

Torony

Vendég
Gyulladáscsökkentő-izomlazító-fájdalomcsillapító. Receptköteles.

2009. Február 02. - 21:41:06
Válasz #10009
Nem elérhető

H. Laci


most a gélről jutott eszembe hogy a szomszédnak volt valami baja nem is az a lényeg hogy mi hanem hogy ajánlották neki a fastum gél-t de 80 éves a Sandri ( 6 éves korom óta tegezem) és nem tudta ki mondani igy f@szom gél-t mondott mindig
amugy az öreg mint emlitettem 80 éves de még kocsit vezet meg nyáron miko egymást locsoltuk slaggal akko meg kergetett
jó persze nem ért utol de kergetett 1-2 száz métert az öreg


jólegybehánytamaszövegeteztbogozzátokki

2009. Február 02. - 21:44:35
Válasz #10010
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyulladáscsökkentő-izomlazító-fájdalomcsillapító. Receptköteles.

Megrendelve! Köszi  ****:))))))

2009. Február 02. - 21:45:19
Válasz #10011

Torony

Vendég
dont mensön it.

2009. Február 02. - 21:47:44
Válasz #10012
Nem elérhető

Gabe


most a gélről jutott eszembe hogy a szomszédnak volt valami baja nem is az a lényeg hogy mi hanem hogy ajánlották neki a fastum gél-t de 80 éves a Sandri ( 6 éves korom óta tegezem) és nem tudta ki mondani igy f@szom gél-t mondott mindig
amugy az öreg mint emlitettem 80 éves de még kocsit vezet meg nyáron miko egymást locsoltuk slaggal akko meg kergetett
jó persze nem ért utol de kergetett 1-2 száz métert az öreg


jólegybehánytamaszövegeteztbogozzátokki
Tuti, hogy estére van betekerve a big size trombita dzsanga!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 21:48:49
Válasz #10013
Nem elérhető

bender


most a gélről jutott eszembe hogy a szomszédnak volt valami baja nem is az a lényeg hogy mi hanem hogy ajánlották neki a fastum gél-t de 80 éves a Sandri ( 6 éves korom óta tegezem) és nem tudta ki mondani igy f@szom gél-t mondott mindig
amugy az öreg mint emlitettem 80 éves de még kocsit vezet meg nyáron miko egymást locsoltuk slaggal akko meg kergetett
jó persze nem ért utol de kergetett 1-2 száz métert az öreg


jólegybehánytamaszövegeteztbogozzátokki


a fastumot azzal a lendülettel dobd a szemétbe mihelyst hozzájutottál! A régi edzőm ajánlotta nekem a Diclac-ot!Nekem bevált!

http://bolthely.hu/arcanum/id/00017_diclac_5__gel_100_G

2009. Február 02. - 21:53:07
Válasz #10014
Nem elérhető

Gabe


én kérlek szépen iskolaután irom meg a házit de nem tom hogy most hogyan jön ez ide  ***
amugy nyugi fastor nem nagyon szoktak érdekelni ha le oltanak (mert má olyan hülye vagyok hogy fel sem veszem) 
nem tom miért de sosem érdekeltek az ilyen dolgok  mert ha valaki olyan mondta akivel el tudtam bánni azt mindig jól elvertem aki meg nagyobb volt nálam azt meg elverettem vmi nagyobb ismerősömmel vagy nem foglalkoztam vele  ;D ;D
és ezt most csak így csípőből  miközbe  emesen  szkájp ájszikjú ímél  edzőválaszolsz a badibildingpontkomon muszkulárdevelopmenten cikkpublikálás
bibóimpiámpi képeit nézegetve az empénégylejáccón aminek a fülhallgatója a fülbedugva? :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:02:49
Válasz #10015
Nem elérhető

Gabe


most ne nagyon irkálj pamela, mert már egy ideje (H. Laci      21:41:44     Üzenetet küld a következőben: Chat), és isten ments, hogy küldés után visszatérve, meglátva az 5 postot, ami lehet, hogy csak 3,9, de az meg bőven 4, szóval ha a processzora túlmelegszik, és fatal errort ír ki, akkor mindannyian szegényebbek lennénk egy kÓkemény hálacival, aki piros szemeit rádvetítve "tardzset szelektid" felirattal megállapítja, hogy:

lezúz, vagy lezúzat! ez itt a kérdés!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:06:59
Válasz #10016
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
most ne nagyon irkálj pamela, mert már egy ideje (H. Laci      21:41:44     Üzenetet küld a következőben: Chat), és isten ments, hogy küldés után visszatérve, meglátva az 5 postot, ami lehet, hogy csak 3,9, de az meg bőven 4, szóval ha a processzora túlmelegszik, és fatal errort ír ki, akkor mindannyian szegényebbek lennénk egy kÓkemény hálacival, aki piros szemeit rádvetítve "tardzset szelektid" felirattal megállapítja, hogy:

lezúz, vagy lezúzat! ez itt a kérdés!

Te hülye vagy!!!  ;D  ;D  ;D

2009. Február 02. - 22:08:00
Válasz #10017
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 22:09:44
Válasz #10018
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Te hülye vagy!!!  ;D  ;D  ;D
Tudom!  :D

Mondjuk azt azért kifelejtetted, hogy a Mr. O-ra készül...  ;)  ;D

2009. Február 02. - 22:09:45
Válasz #10019
Nem elérhető

bender


én kérlek szépen iskolaután irom meg a házit de nem tom hogy most hogyan jön ez ide  ***
amugy nyugi fastor nem nagyon szoktak érdekelni ha le oltanak (mert má olyan hülye vagyok hogy fel sem veszem) 
nem tom miért de sosem érdekeltek az ilyen dolgok  mert ha valaki olyan mondta akivel el tudtam bánni azt mindig jól elvertem aki meg nagyobb volt nálam azt meg elverettem vmi nagyobb ismerősömmel vagy nem foglalkoztam vele  ;D ;D
és ezt most csak így csípőből  miközbe  emesen  szkájp ájszikjú ímél  edzőválaszolsz a badibildingpontkomon muszkulárdevelopmenten cikkpublikálás
bibóimpiámpi képeit nézegetve az empénégylejáccón aminek a fülhallgatója a fülbedugva? :-O
azért ott már bajok vannak az értelmi szinttel, ha nevetsz azon, ha leoltanak, azt pedig szánalmasnak hívjuk, ha "kicsi a bors(és gyenge, de nagy a szája), de vannak spanok"(felénk így is mondják :D), és majd ők lerendezik, ha már én nem tudom   :-} ;)




...csakhát az iq filter  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

köhömm... ;D