2024. Október 02. - 14:25:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990628 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2009. Február 02. - 19:12:26
Válasz #9945
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

 ;D

2009. Február 02. - 19:17:39
Válasz #9946
Nem elérhető

like.no.other


Szegeny Ha'laci, fiatalsag bolondsag.

2009. Február 02. - 19:19:19
Válasz #9947
Nem elérhető

suttyó


neked az nemmindegy? ****:)))
interficere et orare

2009. Február 02. - 19:19:34
Válasz #9948
Nem elérhető

fastor


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat
ha te nem, megteSZEM ÉN, inkább előbb, mint utóbb :)
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
jólvanna, királyi többes ?:-)
naugye :D :D :D :D
Mondjuk veled könnyebb, mert a te ip-d nem egyezik más júzerével, tehát ha bannol valaki, akkor más nem sérül ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
mi az hogy bannolás?:O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 02. - 19:20:25
Válasz #9949
Nem elérhető

FirstLady


Orgazmus
Valódi...............................112 kalória
Színlelt.............................315 kalória
Még biztatja is a nőket, hogy színleljenek!  ;D
hááááát, megjátszani nagyobb meló... azt mesélték ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Fastor:  ?:-) 8-) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 19:20:35
Válasz #9950

Torony

Vendég
azt nem értem, hogy suttyó kolléga miért moderált még mindig, mikor igazi úriember...  ;D

2009. Február 02. - 19:22:50
Válasz #9951
Nem elérhető

Gabe


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat
ha te nem, megteSZEM ÉN, inkább előbb, mint utóbb :)
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
jólvanna, királyi többes ?:-)
naugye :D :D :D :D
Mondjuk veled könnyebb, mert a te ip-d nem egyezik más júzerével, tehát ha bannol valaki, akkor más nem sérül ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
mi az hogy bannolás?:O

Látom nem voltál még, operátor/moderátor sehol!  :)
Kitiltást jelent, dc-n lehetett ip-re, username-re, host-ra...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 19:23:33
Válasz #9952
Nem elérhető

Gabe


azt nem értem, hogy suttyó kolléga miért moderált még mindig, mikor igazi úriember...  ;D
Írj egy privit bender-nek ezzel a kérdéssel!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 19:24:06
Válasz #9953
Nem elérhető

H. Laci


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es

2009. Február 02. - 19:25:09
Válasz #9954
Nem elérhető

fastor


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es
grat
említették már neked, hogy felsöoktatásban, a négyes szint a megfelelt? ::) :-*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 02. - 19:25:33
Válasz #9955
Nem elérhető

FirstLady


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es
Ennyit az iskolarendszerről, meg a követelményekről... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 19:29:06
Válasz #9956
Nem elérhető

H. Laci


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es
Ennyit az iskolarendszerről, meg a követelményekről... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

hihi háhá huhu  ****:)))

2009. Február 02. - 19:30:31
Válasz #9957
Nem elérhető

fastor


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es
Ennyit az iskolarendszerről, meg a követelményekről... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

hihi háhá huhu  ****:)))
csak a hülye nevet azon, ha szarrá oltották !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 02. - 19:33:02
Válasz #9958
Nem elérhető

bender


azt nem értem, hogy suttyó kolléga miért moderált még mindig, mikor igazi úriember...  ;D
Írj egy privit bender-nek ezzel a kérdéssel!  ****:)))

 ;D

2009. Február 02. - 19:33:18
Válasz #9959
Nem elérhető

Gabe


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!

jó  hát én ilyen vagyok amugy a füzetbe helyesen irok (már amelyikbe) csak itt nem használok iráseleket meg minden)

amugyhonnan veszed hogy nem 5ös vok nyelvtanból?

3.9 voltam most 1/2 évkor ugyhogy az bőven 4es
Mikor szoktad a házi feladatot megírni?
"Yeah buddy, light weight baby!"