2024. Október 02. - 14:27:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990648 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2009. Február 02. - 13:03:38
Válasz #9930
Nem elérhető

FirstLady


Több tiszteletet  ***)))) 8-)
George, this is your new sittingtarget...
Gimme the results 8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 13:12:31
Válasz #9931
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Laci! Akartam mondani a múltkor amikor bejelöltél hogy nem szimpatikusak az oldalon írt dolgaid meg "grafikáid". Az ilyet elvből "nem ismerem". Nemtom...vagy öreg vagyok...vagy "nem jön át".  :-\

Biztos tudsz te normálisan is írni nem?  8-)

2009. Február 02. - 13:14:51
Válasz #9932
Nem elérhető

FirstLady


Laci! Akartam mondani a múltkor amikor bejelöltél hogy nem szimpatikusak az oldalon írt dolgaid meg "grafikáid". Az ilyet elvből "nem ismerem". Nemtom...vagy öreg vagyok...vagy "nem jön át".  :-\

Biztos tudsz te normálisan is írni nem?  8-)
főleg, hogy gondolom az edzést meg sem említi benne, inkább valami fajta növényt  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 16:50:52
Válasz #9933
Nem elérhető

H. Laci


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat

2009. Február 02. - 16:54:34
Válasz #9934
Nem elérhető

fastor


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat
ha te nem, megtesszük mi, elöbb utóbb :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 02. - 16:55:33
Válasz #9935
Nem elérhető

H. Laci


Sztereó kifejtenéd bővebben hogy mi az amiről irtál. Az ami miatt nem vok szimpatikus(vagy hogy is irtad)
Arra a marihuána levélre gondoltok? azt már emlitették hogy leképne kapnom  :P
tudjátok mit, le is kapom gyorsba és igy nem zavarhat senkit  :-}

na hogy ne Lee topicját offoljam szét ezért ide irom hogy máma megnéztem az MD-t és az volt irva a Vörös Zolihoz hofy IFBB EB 4.helyezés  
ezért gondoltam hogy IFBB-s a Zoli  
ez tuti hogy igy volt irva mert külön oda figyeltem erre mivel emlékeztem hogy irták csak nem voltam benne biztos

2009. Február 02. - 17:03:05
Válasz #9936
Nem elérhető

H. Laci


a szöveg fordító valami olyasmit dobott ki hogy: George ő neked egy könnyű célpont. Majd mond az eredményeket.
nem baj azért a nagynénémet megkérdem hogy mi ez  *** ;D ;D

2009. Február 02. - 17:26:36
Válasz #9937
Nem elérhető

Cressler


a szöveg fordító valami olyasmit dobott ki hogy: George ő neked egy könnyű célpont. Majd mond az eredményeket.
nem baj azért a nagynénémet megkérdem hogy mi ez  *** ;D ;D

dobd ki akkor a progit 8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 02. - 17:34:31
Válasz #9938
Nem elérhető

George


a szöveg fordító valami olyasmit dobott ki hogy: George ő neked egy könnyű célpont. Majd mond az eredményeket.
nem baj azért a nagynénémet megkérdem hogy mi ez  *** ;D ;D

dobd ki akkor a progit 8-}
Fenét! Jó az!  ;D

2009. Február 02. - 17:43:34
Válasz #9939
Nem elérhető

endre66


Én, mint bicikliző, villamosozó, gyalogoló ember ezt a metaforát kategorikusan visszautasítom.  o--O
Nem vagyunk egyformák.  O0

Viszont Ti sokkal többen vagytok, alakítsatok klubot!

 @:-) >:D @:-)
Ááá Endre fanatik. Múltkor megkérdeztem, hogy elvigyem-e, erre mondta, hogy nem kell, inkább villamosozik !+"% Szeret az ellenőrökkel kötekedni ****) Vagy ő is ellenőr :-O
(Nincs pofám azt a topikot terhelni ilyesmivel...)

Sztív Mata:
Nem szeretek semmilyen csoportos dolgot. Szalagavatón is egy ember volt talpon a vidéken, amikor a többiek sóműsoroztak: én támasztottam a falat oldalt  ;D Fog a ***-öm táncikálni. Kevés ember van, akivel közösséget vállalok. És még valami: Egyedül dolgozom!  >:D

George:
1. Mosmér kellett elmondani miből van lóvé aminóra?  :-p 
2. Az, hogy ellenőr vagyok, nem zárja ki, hogy ellenőrökkel kötekedjek... 8-)

2009. Február 02. - 18:28:47
Válasz #9940
Nem elérhető

FirstLady


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat
ha te nem, megteSZEM ÉN, inkább előbb, mint utóbb :)
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 18:29:50
Válasz #9941
Nem elérhető

fastor


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat
ha te nem, megteSZEM ÉN, inkább előbb, mint utóbb :)
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
jólvanna, királyi többes ?:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 02. - 18:31:16
Válasz #9942
Nem elérhető

FirstLady


jójó bocsánat mindenkitől
ezutón mélyen elnézést kérek mindenkitől hogy néha elég szépen elszaladt velem a ló, megigérem hogy mostantól türtőztetem az arcocskámat
ha te nem, megteSZEM ÉN, inkább előbb, mint utóbb :)
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
jólvanna, királyi többes ?:-)
naugye :D :D :D :D
Mondjuk veled könnyebb, mert a te ip-d nem egyezik más júzerével, tehát ha bannol valaki, akkor más nem sérül ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 02. - 19:07:41
Válasz #9943
Nem elérhető

Gabe


Orgazmus
Valódi...............................112 kalória
Színlelt.............................315 kalória
Még biztatja is a nőket, hogy színleljenek!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 19:11:09
Válasz #9944
Nem elérhető

Gabe


Hálaci!

Nem akarlak megbántani kiccsávó, de ha feleannyi időt fordítanál tanulásra, mint hülyeségre, már nyelvtanból rég ötös lennél!
"Yeah buddy, light weight baby!"