2024. Szeptember 24. - 07:21:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985120 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2007. December 08. - 12:09:15
Válasz #435
Nem elérhető

Jordan


Nemrég kaptam e-mailben, gondoltam megosztom veletek.
Áfra Ákos a Los Angelesi Musclemania Világbajnokságon (2007 non.16-18) ismét második helyezést ért el. A képen Ákos az első helyezettel látható
A kép önmagáért beszél.

Amúgy az elso helyett úgy néz ki mint aki a noi fitness model kategóriába indul.  ????... Lehet hogy jobarátok a rendezokkel!!!  ;D :-)(-:
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 08. - 12:24:43
Válasz #436
Nem elérhető

zen


Na mai story:
Mondom anyamnak a Jezuska hozhatna a fa ala nekem, szep novekedesi hormon serkentot ( Secretagogue-One).
Elkuldom neki emailbe, honnan kene megrendelni, erre elolvassa es vissza ir:
Szo sem lehet rola, minek neked novekedesi hormon , mikor igy is kurva magas vagy..  ˝=/  , meg majd jo beteg leszel, meg osszeesel mint a szemet..., meg hogy miert boltbol akarom venni ezeket a hulyesegeket,mikor terembe is tudom...
( ˝=/ ˝=/ ˝=/)
novekedesi hormon tablettaba.../por...

Volt mar valakinek sikere csaladon belul, taplalekkiegeszito vasarlas teren?(gondolok itt inkabb ilyen "extremfittes'' kiegekre.. nem protein :) )

2007. December 08. - 12:55:11
Válasz #437
Nem elérhető

Jordan


Na mai story:
Mondom anyamnak a Jezuska hozhatna a fa ala nekem, szep novekedesi hormon serkentot ( Secretagogue-One).
Elkuldom neki emailbe, honnan kene megrendelni, erre elolvassa es vissza ir:
Szo sem lehet rola, minek neked novekedesi hormon , mikor igy is kurva magas vagy..  ˝=/  , meg majd jo beteg leszel, meg osszeesel mint a szemet..., meg hogy miert boltbol akarom venni ezeket a hulyesegeket,mikor terembe is tudom...
( ˝=/ ˝=/ ˝=/)
novekedesi hormon tablettaba.../por...

Volt mar valakinek sikere csaladon belul, taplalekkiegeszito vasarlas teren?(gondolok itt inkabb ilyen "extremfittes'' kiegekre.. nem protein :) )


Ja ja! Nekem a muter végiggondolta hogy doppingszereket csak nem árulnak boltokban, nekem adott rá pénzt, nem csak fehérjére, de az akkor még mitoszokkal korullengett, sok ember szerint az impotenciáért felelos retteget szerre a kreatinra is.  :D Igaz az még nem exterémfites volt. De akkor hasznátam tribulust is ami akkor jott be mint új tápkieg! Akkor már a szomszedok tobbsége már biztos volt benne hogy nekem már nincs sok hátra!  ˝=/ Szóval el kell nekik magyarázni hogy ezek tápkiegek, nincs bennuk semmilyen kox, csak az izmaid fejlodésére lessz jó hatással nem fogja azokat felfújni, és végkep nem fogsz leereszteni utánnai!  [:-o] Én úgy csináltam hogy megkerestem a neten a tápkieggyártó oldalát és a kívánt használandó termék leírását tettem élé, had olvassa el, és így végre meg is értette! Azt modta: Jól van fiam, csak akkor ilyen gyógyszereket ne szedjél!!! ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 08. - 13:02:40
Válasz #438
Nem elérhető

Raymond


Na mai story:
Mondom anyamnak a Jezuska hozhatna a fa ala nekem, szep novekedesi hormon serkentot ( Secretagogue-One).
Elkuldom neki emailbe, honnan kene megrendelni, erre elolvassa es vissza ir:
Szo sem lehet rola, minek neked novekedesi hormon , mikor igy is kurva magas vagy..  ˝=/  , meg majd jo beteg leszel, meg osszeesel mint a szemet..., meg hogy miert boltbol akarom venni ezeket a hulyesegeket,mikor terembe is tudom...
( ˝=/ ˝=/ ˝=/)
novekedesi hormon tablettaba.../por...

Volt mar valakinek sikere csaladon belul, taplalekkiegeszito vasarlas teren?(gondolok itt inkabb ilyen "extremfittes'' kiegekre.. nem protein :) )


Hát itt én is tudnék mondani pár sztorit...nem csak családon belül....
Egyszer edzés után a buszmegállóben álltam és az egyik havernak mutattam milyen kreatint vettem ...mire az egyik úgy kb középkorú (28-38 éves) fickó odajön aztán ezt mondta: " Szedjed csak szedjed 2 hónap múlva a f@szod se fog felállni".........

A szülőkről meg ne is beszéljünk..ők halálos szereknek tartják......idézem anyám mondatát......"Ne szedjed ezeket mert most is ettől halt meg egy sportoló, most mondta be a TV.....
Erról ennyit...... O0

2007. December 08. - 13:07:22
Válasz #439
Nem elérhető

Jordan


"Ne szedjed ezeket mert most is ettől halt meg egy sportoló, most mondta be a TV....
[/quote]

Ez a kedvencem!!! Łł= Łł= Łł= Én is hányszor hallottam már.  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 08. - 13:18:45
Válasz #440
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mai story:
Mondom anyamnak a Jezuska hozhatna a fa ala nekem, szep novekedesi hormon serkentot ( Secretagogue-One).
Elkuldom neki emailbe, honnan kene megrendelni, erre elolvassa es vissza ir:
Szo sem lehet rola, minek neked novekedesi hormon , mikor igy is kurva magas vagy..  ˝=/  , meg majd jo beteg leszel, meg osszeesel mint a szemet..., meg hogy miert boltbol akarom venni ezeket a hulyesegeket,mikor terembe is tudom...
( ˝=/ ˝=/ ˝=/)
novekedesi hormon tablettaba.../por...

Volt mar valakinek sikere csaladon belul, taplalekkiegeszito vasarlas teren?(gondolok itt inkabb ilyen "extremfittes'' kiegekre.. nem protein :) )


Egyszerű a képlet, nem anyukától kell kérni a pénzt, hanem el kell menni melózni suli után (nemtom hány éves vagy) és megvenni. A szülők nehezen tolerálják ezeket a "szereket" egyszerűen meg kell mutatni nekik, hogy nemhogy megbetegszel tőle, hanem még csak megfázva se vagy. Nekem ez jött be anno, azóta nem fikázódnak  :-}

2007. December 08. - 17:57:11
Válasz #441
Nem elérhető

Woodslave


nekem anyukám simán vesz fehérjét. Bár már harminc vagyok szóval nem aggódik  @-o.

2007. December 08. - 18:01:17
Válasz #442
Nem elérhető

zen


Feherjet itt is megveszik , meg a finom csiiiirket!
Baaarr erre is van mar mondoka: egyoldalu taplalkozas, egyek inkabb ilyen arpa dolgot ami nagyon meno most a nagyinal  :-OO
kedvencem:
ne konditerembe menjel inkabb menj es fuss egy orat , sokkal tobbet er!  :-O
Egyebkent mi a velemenyetek, ha pl: mangalica szalonnalval bolonditom meg a csirket? ugyebar egyszeresen telitett zsirforrasrol van szo, tehat jo nem?
fokkhagyma-voroshagyma-mangalica szalonna es erre radarabolni a csirket maris uj dimenziokat nyit meg :D

2007. December 08. - 18:01:37
Válasz #443
Nem elérhető

tomi


Nekem az a kedvencem, amikor, écsanyám látja, hogy 5 éve edzek, meg szedem a tápokat. Erre ahelyett hogy engem megkérdezne megveszi a béres alexandra fogyás könyvet (legalább nem a norbit) és az Anway-s vitamint.  <3!

zen, jóhogy jó! /7%
Up the dose, lift the most!

2007. December 08. - 18:14:27
Válasz #444
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....nálam annak idején is belenyugodtak a hóbotomba. Édsanyám szakács és iszonyat jókat csinál ha diétázok és megyünk haza.
Anyósom más tészta....
....verseny előtt 2 héttel csirkepörkölt...de mondja hogy nyugodtan egyem mert nem zsíros és sovány húst rakott bele. Egykedvűen megköszönöm...az asszony már látja rajtam hogy cselekedni kell. Lefőz 10 tojást és utána módszeresen szétválasztja nekem a sárgájától. Mikor nekilátok a fehérjéknek az anyósom megkérdezi: Miért nem eszel mellé kenyeret Zsolti?  ˝=/ ;D

2007. December 08. - 20:11:13
Válasz #445
Nem elérhető

Jordan


Miért nem eszel mellé kenyeret Zsolti?  ˝=/ ;D

Ez a másik kedvencem!  @-o De a legjobb amikor meglátom az arcokat mikor azt tudatom veluk, hogy én már vagy 6 éve nem ettem semmiféle kenyérszármazékot.  :o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 09. - 10:46:18
Válasz #446
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lalika teszt-topikjából a Kevin Levrone téma...
Az MMM a kedvenc filmem! Írtó jó zene, jó fizikum, minden ami kell...
Ráadásul az a "házaspár" nem is feka, hanem falfehérek, ha jól emlékszem...
Kevin egyáltalán nem sötét bőrű. Az apja olasz, az anyja afro-amerikai volt.
 /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 09. - 12:11:27
Válasz #447
Nem elérhető

endre66


Nekem mindegy, én jóban vagyok a néger bratyókkal, az olasz amico-kkal, a kék ufo-kkal is... :-OO
A lényeg, hogy a nevelőszülei bőre eltér Kevinétől és ez árulkodik a nem vérszerinti kapcsolatukról...de nem hasogatok szőrszálakat.

2007. December 09. - 12:22:25
Válasz #448
Nem elérhető

izomboy


Ha most megkérdezték volna tőlem , én sem tudtam volna megmondani milyen etnikumból való.
Na jó a kék ufót kizártam volna:)
De a lényeg hogy elsem gondolkodtam rajta, mert nincs jelentősége.

2007. December 09. - 16:59:03
Válasz #449
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Na mai story:
Mondom anyamnak a Jezuska hozhatna a fa ala nekem, szep novekedesi hormon serkentot ( Secretagogue-One).
Elkuldom neki emailbe, honnan kene megrendelni, erre elolvassa es vissza ir:
Szo sem lehet rola, minek neked novekedesi hormon , mikor igy is kurva magas vagy..  ˝=/  , meg majd jo beteg leszel, meg osszeesel mint a szemet..., meg hogy miert boltbol akarom venni ezeket a hulyesegeket,mikor terembe is tudom...
( ˝=/ ˝=/ ˝=/)
novekedesi hormon tablettaba.../por...

Volt mar valakinek sikere csaladon belul, taplalekkiegeszito vasarlas teren?(gondolok itt inkabb ilyen "extremfittes'' kiegekre.. nem protein :) )


Most volt épp az Extremefit üzletben egy fiatal 32-35 év körüli anyuka aki azzal fordult hozzám ,hogy valami táplálék kiegészítőt szeretne vásárolni a 15 éves fiának ,mert elkezdett "gyúrni" és folyamatosan éhes és folyamatosan húst akar enni ,de sajna neki munka mellett nincs annyi idelye,hogy ennyit főzzön s erre szeretne valami egyszerűbb megoldás  :-oD .
Nagyon jó fej volt kérdeztem ,hogy milyen alakatú a fia és azt mondta "gyönyörű teste van csak még kicsit izomtalan "  ;D .
Végül egy epres Mass-tech-el és egy Muschletech sheakerrel távozott elégedetten  :) ;) :)  @:-)

Bodybuilding és táplálék kiegészítő témában szeritem a legpozitívabb a Steve anyukája Marica !!!
Ráadásul nagyon komoly,hogy mennyire vágja az egész témát !  :-)!
Mindemelett ISTENIEN főz .....természetesen csupa Body-s specialitások :-):-):: adagonként minimum 30-50 gramm protein  /7% :-oD  @:-) !

Szóval nem véletlenül lett az ő "kicsi" fia IFBB profi ;D ;D ;D ,úgyhogy ha Marica nevü felhasználót láttok online itt a fórumon tessék gyorsan megtapsolni  Łł= !

Az én anyukám sem negatív ebben a témában egyébként ,csak sajnos őt nem érdekli ez az egész ....olyannyira ,hogy még a versenyeimre sem jön el .......
Tavaly gyereknapra pl kaptam egy nagy szatyor "okosságot " töle spiropent,vizhajtók  :D ,csak az adagolást egy kicsit benézte ,mert azt mondta verseny előtt napi 3 furosemidet szedjek 1 héten keresztül s akkor tuti száraz leszek  !;D ;D ;D
 Az egésszégügyben dolgozik a drága ....csak nem gondolt bele,hogy egy verseny előtt állő lediétázott fizikum nem teljesen egyezik meg egy ödémás nagymama hidratáltságával  @-o.