2024. Szeptember 24. - 09:19:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985152 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. November 26. - 21:23:33
Válasz #405
Nem elérhető

parrre


Még csak alap jogi doktor, de nem is tervezek többet. :)


 :-){

Remélem abbahagyod a gyúrást, pocakot növesztesz, cigi , unicum, bamba fej, kötött kardigán, szandál, fehérzokni, stb. Egy doktor nem lehet izmos. Illetve aki gyúr az meg nem lehet doktor. A gyúrósok izomagyú idióták ! A tévébe monták !   :-/-(-:   ))=/  @-o @-o

Respect  @:-)

2007. November 26. - 21:40:00
Válasz #406
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem kell elhinned mindent, amit a tv-ben látsz, vagy hallasz!
Kivéve a Gyurma. ;D

2007. November 26. - 21:44:32
Válasz #407
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mostanában kicsit inaktív voltam, gondolom nem volt, baj.... Azért volt mert tanultam mint az állat, de megérte, mert végre ledoktoráltam. Csak gondoltam megosztom veletek az örömöm. Le is ment pár kg, az elmúlt 3 napos agymosás eredményeként, de most beindul a gőzgép és szanaszét gyúrom magam.  @:-)

Kicsit megkésve, de én is gratulálok!!  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 28. - 15:45:37
Válasz #408
Nem elérhető

Bubee


Köszönöm szépen a mai 3 darab mínuszt!  :-){  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 15:58:46
Válasz #409
Nem elérhető

hopika


Sztem a koxos beszélgetésünk közben szórhattak meg Bee...
Én legalábbis erre tudok csak gondolni.
Kit érdekel?!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 28. - 16:11:12
Válasz #410
Nem elérhető

Bubee


Sztem a koxos beszélgetésünk közben szórhattak meg Bee...
Én legalábbis erre tudok csak gondolni.
Kit érdekel?!
 ;-oo-;

Én is erre tippelek  ;D Magasról leszarom egyébként, csak mondom mégis megköszönöm  ;D Ezzel ugyanis segítenek nekem h megnyerjem a karácsonyi - gyűjtési versenyt  :-O  ;D

 ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 28. - 16:42:59
Válasz #411
Nem elérhető

George


Nézte esetleg valaki a Viva műsorát az elmúlt 10-15 percben? Kicsit lemaradtam róla, de a lényeg, hogy volt két hölgy bent, egy "testépítő", és egy fitness kategóriás..."testépítőnk" az orosz eb-n(lehet vb-t mondtak, nem figyeltem annyira) 3. helyet ért el, és ő az új trend a női testépítésben :-){ ha legközelebb jön esetleg Yaxeni M.o.-ra szólni kellene neki, hogy ugyan igazítsa már magát az új trendhez, mert így nem viszi majd semmire sem  ;D Mellesleg a "szövetség" egy képviselője szerint az utóbbi időben rendkívül sok és sikeres rendezvényt(versenyt) bonyolítottak le, és sok sikeres versenyzőt neveltek, többek között Béres Alexandrát is  8-) Ezúton gratulálok az elért eredményekhez, ezentúl másképp gondolok majd szorgos népünk MTFSZ nevű tömörülésére. Amen

2007. November 30. - 20:54:52
Válasz #412
Nem elérhető

kovpeter


Hmm, ki módosítgatja az aláírásomat?!  ????...

2007. December 04. - 01:55:20
Válasz #413
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az ausztria kupán Eszteró Zsolti panaszkodott nekem, hogy ki a franc dobálja őt mínuszokkal...

Én most 24 órán belül kaptam kettőt.  ;D ;D ;D

Pedig ennél finomabban nem tudok utalgatni azok számára akik sokszor butaságokat irkálnak.


Végülis sokszor bebizonyosodott már, hogy az internet a frusztrált emberek fellegvára...


Hurrrrrogjatok még!!!  (:-) :-! (:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 04. - 09:41:26
Válasz #414
Nem elérhető

Bubee


Az ausztria kupán Eszteró Zsolti panaszkodott nekem, hogy ki a franc dobálja őt mínuszokkal...

Én most 24 órán belül kaptam kettőt.  ;D ;D ;D

Pedig ennél finomabban nem tudok utalgatni azok számára akik sokszor butaságokat irkálnak.


Végülis sokszor bebizonyosodott már, hogy az internet a frusztrált emberek fellegvára...


Hurrrrrogjatok még!!!  (:-) :-! (:-)

Én meg kaptam egy (+) és egy (-)-t  ))=/  !+"% Na erre varrj gombot  :-O  --)

Egyébként meg nem tudom mit sírtok  ::) ;D Még mindig én vagyok negatív bajnok  :-O  :-){  --)

Köszönöm ezúton is mindenkinek  :-){!+"% )
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 10:16:16
Válasz #415
Nem elérhető

ViCtor


az ötvenedik jubileumidat nem kell köszönni dear Bubi, az elmúlt teljesítményed alapján járt neked, amúgy meg nagyon szívesen.  ;) Annyira szép, most félrevonulok bőgni egy kicsit.  :-)-> az útjelző táblát ne nézzétek, csak ott jött rám az ötperc.  :'(
 :D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 04. - 10:19:26
Válasz #416
Nem elérhető

Bubee


az ötvenedik jubileumidat nem kell köszönni dear Bubi, az elmúlt teljesítményed alapján járt neked, amúgy meg nagyon szívesen.  ;) Annyira szép, most félrevonulok bőgni egy kicsit.  :-)-> az útjelző táblát ne nézzétek, csak ott jött rám az ötperc.  :'(
 :D

Köszönöm kedves Victor koma... Közben csakazértis kaptam egy (-)-t  ;D Imádom ezt a fórumot  @:-)  ;D

Itt igazán érdemes őszintén írni és véleményt nyilvánítani  :-){  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 10:24:27
Válasz #417
Nem elérhető

ViCtor


Nézd, igen, kicsit most mégjobban sírok,mert úgy érzem, rádvilágítottam a hozzászólásommal. Vagyis fényben úszol, minusz vagy plussz mindegy, add csak össze, az az igazi eredmény.

Terézanya csinálta jól (béke féleséget) . Mondta, hogy ő sosem emelte fel a szavát a háború ellen, sosem tüntetett a háború ellen. Ő  azt mondta, szóljatok, hogyha a béke mellett kell tüntetni. Ő birtokában volt a titoknak. Tudta, hogy működik.
Mesebeli, but ist so true!

Vágjátok? Amire sok figyelmet fordítunk, az középpontba kerül, onnantól meg az "tolodik" előre. Akár politika, akár háború, akár füves drogok ugye, és akár dear Bubi... etc.
Bubi, add össze, rád szavaztak:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 04. - 10:34:52
Válasz #418
Nem elérhető

Bubee


Nézd, igen, kicsit most mégjobban sírok,mert úgy érzem, rádvilágítottam a hozzászólásommal. Vagyis fényben úszol, minusz vagy plussz mindegy, add csak össze, az az igazi eredmény.

Terézanya csinálta jól (béke féleséget) . Mondta, hogy ő sosem emelte fel a szavát a háború ellen, sosem tüntetett a háború ellen. Ő  azt mondta, szóljatok, hogyha a béke mellett kell tüntetni.
Mesebeli, but ist so true!

Vágjátok? Amire sok figyelmet fordítunk, az középpontba kerül, onnantól meg az "tolodik" előre. Akár politika, akár háború, akár füves drogok ugye, és akár dear Bubi... etc.
Bubi, add össze, rád szavaztak:)


Nem járok én semmiben és nem is különösebben érdekel h mivan. Már egyszer leírtam a véleményem erről az egészről.

A gond az h kevés őszinte ember van a fórumokon, nameg sok olyan akik tehetetlenek és nem képesek semmit tenni azért h előreléphessenek. Hiába mondasz akármit nekik, basznak rá. Mindig lesznek ilyenek, mindig jönni fognak újak, aztán szépen el is mennek, ledarálódnak a gépezetből. Az ilyen emberekre nem érdemes energiát pazarolni. Nem képesek fejlődni, csak a te agyadat kurják fel a hülyeségeikkel. De egy idő után úgyis "immunis" lesz az ember.

Meg sok olyan ember is van akik nem képesek bevallani ha tévednek, pedig nem nehéz. És ezekből tanul a legtöbbet az ember fia.

Elég könnyű kamuzni a neten, de aki kicsit is jobban odafigyel észreveszi h ki az aki őszinte és ki az aki egyáltalán nem.

De végtére is mindegy, mert mindig ez lesz, felesleges vele foglalkozni...

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 10:42:23
Válasz #419
Nem elérhető

Woodslave


komolyan, egy oldal megint azzal van tele, hogy minuszokat kaptok az interneten ismeretlen emberektől  Łł= --) :-/-(-: